Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

petikd
17. máj 2012

Ahojte 😉
No my sa tiež nevieme dočkať.Damián ešte spí na obed,lebo potom by bol nezvládnutelný do večera a ked nechce tak mu vysvetlujem,vydrž.Už len pol májá,potom jún a budú prázdniny.A on:yes konečne do školy,nová taška super 😀 .Tak dúfam,že mu to vydrží.

adupal
25. máj 2012

@petikd to ti veľmi pekne vydržal spávať cez obed, môj ked mal necelé 2 roky už nechcel. Ked začal chodiť do škôlky, tak bol unavený zaspal, ale nevydržalo to dlho.

majtika
24. júl 2012

Tak sm tu po siestich rokov znova...uz si to tu nepamatam, ale tiez patrim medzi vas, lenze som akosi nemala cas sem pisat..praca praca praca. Matus uz v septembri ide do skoly, uz je z neho velky chlap, neskutocne, ako to leti. A to sa mi v aprili narodil druhy syn. Takze si uzivam dalsie miminkovanie, no medzi tym aj pracujem. Hold, je taka doba, treba financie. Ozaj...co tie vase predskolske detvaky? Uz sa tesia do skolicky? No ja sa aj tesim, aj nie...z jeho tvrdohlavou povahou to nebude lahke...ak ho vobec k niecomu prinutim, tak to bude este vesele. 😖

adupal
26. júl 2012

Aj ja som zvedavá ako to bude zvládať. Ale už sa veľmi teší na školu. Najhoršie bude, kým si zvyknú na režim.

gabrielkabj
21. jan 2015

Ahojky ako ide vaším detičkám škola? U nás je to v poriadku, ale niekedy treba ponaháňať, ale to je asi normálne... Inak chodíme aj na krúžky: hudobná, Aj a tanečnú sme už vyradili lebo teraz máme prípravu na 1. Sväté prijímanie. Ako máte už nachystanú oslavu a dary? 😉

miriamkac
3. feb 2015

@gabrielkabj
na aký nástroj hráte?
ahojte
Aj u nás škola v pohode, máme samé jednotky....
a krúžkujeme...hudobná, plávanie

gabrielkabj
3. feb 2015

@miriamkac ahoj tak naša si vybrala flautu zatiaľ zobcovú a chce prejsť na priečnu a u vás je aký nástroj? Tak to blahoželám k jednotkám u nás je to stejné samé 1 🙂 klop klop klop

miriamkac
5. feb 2015

@gabrielkabj
tiež zobcova flauta....u nas druhy nastroj chce saxofon, tak som zvedava...ale flauta jej ide fajn....aj ju to bavi

gabrielkabj
5. feb 2015

super to je náhoda 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre