Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

gabrielkabj
10. okt 2011

@adupal Ahojte všetky veru ten čas rýchlo letííííííííííí 😉 no čo za chvíľočku budeme sedieť nad knihami pri našich drobcoch . U nás všetko o.k. Sarka chodí na tanečný krúžok do Keselu u nás v Bj asi ten najlepší. A potom majú ešte v škôlke výtvarnú tiež ako krúžok. Tak zatiaľ jej to stačí, hoci nejaký cudzí jazyk by tiež bodol. A potom ešte na hudobnú by chcela ísť , ale na bicie chápete to? 😨 😵 😵 😵 A ako vaši drobci?

petikd
10. okt 2011

Ahojte
@adupal no veru už hladáme školskú tašku,že dostane na vianoce 😉 Damčo má v škôlke pohybový,krúžok šikovných rúk a aj lego stavitel
@gabrielkabj tiež som rozmýšlala,že ho dám na angličtinu,ale zatial som to nechala tak,tie základy ho učím doma ja trochu.Hmm takže bicie...teda 🙂 Ja som povedala,že pôjde na gitaru,povedal že dobre,ale na takú kde nemusí spievať 😀 a pritom ho ludové bavia 😀

adupal
10. okt 2011

@petikd
@gabrielkabj
som rada, že ste tak rýchlo odpísali. V škôlke začali s angličtinou a majú ešte krúžok niečo ako vlastiveda- učia sa o zemeguli, krajinách, aký ľudia tam žijú, malujú na tému.
Aj ja mu chcem školskú tašku pod stromček, zatiaľ som mu kúpila perečník.
Ak ju baví hra na bicích, treba ju v tom podporiť, môj na hudobnú nechce ísť, radšej doma aj s malou pískajú, búchajú na bubon.

tinakul
11. okt 2011

ahojte, tak tu som už dávno nebola, ale vďaka @adupal som si na túto našu tému spomenula 😉 Vidím, že téma je o krúžkoch... no u nás zostala tá anglina - čo si vlastne opakujú zo začiatku(čo sa naučili z min.roka) a postupne pridávajú ďalšie veci - napr. vedeli sme napočítať do desať, teraz do dvadsať, vieme angl. základné farby, teraz pribudli dalsie... atd... a ešte nám pribudol balet 😉 keďže Sophi mi s tým pílila uši už celý minulý rok!!! Zatial sa držíme... a pomaly rozmýšlame na ktorú ZŠ podať prihlášku...

adupal
12. okt 2011

aj ja riešim akú školu vybrať, ale asi sa rozhodnem pre tú kde pôjde najviac detí zo škôlky. Aby mal spolužiakov deti, ktoré už pozná a hlavne kvôli úlohám.

silvia10131
1. jan 2012

ahojte,mozem sa k VAM pridat? 🙂

petikd
3. jan 2012

Ahoj @silvia10131 ,najako nám to tu mrzne,ale možno to rozbehneme 😉 vitaj 😉

silvia10131
3. jan 2012

@petikd dakujem za privitanie 🙂

petikd
3. jan 2012

@silvia10131 pozerám,že čakáš druhé bábo 😉 a kráti sa ti to,ako sa cítiš?

silvia10131
3. jan 2012

@petikd no ano cakam a taktiez vo februari,,,citim sa celkom dobre,len som uz nemotornejsia niekedy,ale velmi sa tesim,,,, 😵 😵 😵 super by bolo kebyze sa maly narodil na Lukaskove narodeniny 😵

silvia10131
3. jan 2012

@petikd no idem ja ulozit starsieho spat bo uz nevie co so sebou by robil,,,, 😠 tak zatim papa 🙂 😉

petikd
3. jan 2012

@silvia10131 a ktorého sa Lukáško narodil? Ja som už tiež dala Damiána spať 😉

silvia10131
3. jan 2012

@petikd 6steho a tvoj?

petikd
4. jan 2012

@silvia10131 môj je 12 😉 Tak to máš pekné,že akurát ked ti pôjde do školy tak ty budeš doma nie? 😉 ja som tiež tak chcela

silvia10131
4. jan 2012

@petikd no to neviem ci pojde teras do skoly,ale asi nie lebo on je dost zdravotne na tom zle,, ☹

petikd
4. jan 2012

@silvia10131 prepáč 😔 a čo mu je ak sa smiem spýtať?

silvia10131
4. jan 2012

@petikd DMO,ale lahka forma,mal aj epilepsiu 😢

petikd
4. jan 2012

@silvia10131 to je mi lúto ☹ ale zvládate to nie?

silvia10131
4. jan 2012

@petikd zatial ano,od kedy mame psika tak je to len a len lepsie 🙂

minuska1
4. jan 2012

ahojte, my sme tiez februarovy, Tamarka je narodena 5.2. co sa tyka kruzkov, dlho som meditovala, lebo moje dieta je neunavitelne 😝 v pondelok mame anglictinu, utorok flautu, stredu tanecnu (latino) no v lete plava, bicykluje, korculuje a teraz momentalne lyzujeme, ja pridem domov s 😝 jazykom a ona ako by sa prave zobudila. 😀

petikd
5. jan 2012

@silvia10131 psíkovia dokážu veľa 😉 a akú rasi máte?
@minuska1 vitaj,teda riadne šidlo máš doma,ale je dobré ked ju krúžky a šport bavia 😉

silvia10131
5. jan 2012

😀 @petikd mame yorkshirskeho teriera,fenku kiku 😀
@minuska1 vitaj,,,jeee vy ste o jeden den starsi od nas 😀

minuska1
6. jan 2012

@petikd no tak to ti poviem, bavit sice bavia, ale niekedy som 😝 , ja neviem ake su ostatne dievcatka, ale to moje, ani babiky ani kociky ☹ my iba lyze, korcule, bicykel, lezenie po stenach, stromoch, trampolina a ine vylomeniny. a aka som bola stastna, ze mam dievčatko 😀

minuska1
6. jan 2012

@silvia10131 ja som mala prvy termin 6.2 potom to doktor prepisal na 5 😀 a Tamarka je fakt narodena piateho... 😀 presne na termin, ani sa nedivim,ze isla presne, ved ona aj v tom brusku bola nejaka besna 🙂 sa doktor vzdy smial 😀

silvia10131
6. jan 2012

ahojte,tak ako sa maju deturence?

silvia10131
14. jan 2012

haloooooo 🙂 je tu niekto?

adupal
12. apr 2012

ja som sa tu už dávno neozvala
@minuska1 ja mám teraz 15 mesačnú dcéru a tiež už v brušku vyvádzala, oproti Patkovi je riadne šidlo

kala
autor
9. máj 2012

ahojte kočky!!! ako sa máte, čo detičky? aký program máte na leto?

adupal
9. máj 2012

@kala ahoj, my sa držíme, Patko si vychutnáva posledné 2 mesiace škôlky, tému dovolenky sme otvorili len tento týžden, tak uvidíme, či pôjdeme k moru alebo zostaneme na Slovensku. Patko sa už teší do školy, už sa sám naučil aj čítať, tak som zvedavá čo bude v škole.

miriamkac
15. máj 2012

čaute
Ale som tu nebola dááávno
Budeme mať školákov a školáčky...ako to zvládate?
My sa už nevieme dočkať....keby jej ten optimizmus vydržal aspoň do druhého stupňa... 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre