Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

tinakul
18. feb 2008

čaute 🙂
no dakujem vám babenky ku gratuláciam 😉 pridala som fotky z vianoc do albumíku, ak chcete kuknite 😵
No my sme kupovali malej žehliacu dosku aj so žehličkou 😵 od ostatných neviem čo dostane , potom pofotíme 😵 😵
a áno Bejula rezervovali sme na 3.2- bol termín 🙂 tak dúfam, že to vyjde 😵 už sme jej aj šatičky kúpili 😵 😵

Dnes tu je hrozná tma, ale nie je zima- asi bude snežit 😅 Bejula 😀 to kolkokrát spí tvoja malá pred telkou denne??? 😕 A čo konkrétne jej púštas, lebo u nás na telku nehrozí zaspat 😀 😝

bejula
19. feb 2008

cau Tinka 😉 , koľkokrát ? predsa raz na obed, ked vstane ráno o 7:00 niekedy už o 11:00 spi, rozprávky na minimaxe zaberaju a potom medvedí bratia 2 😎 aspoň u nás, my žehličku mame ale trosku starsiu, chcem jej kupiť take molitánové kresielko, ale ...nestiham teraz
joj včera išla mi spať večer až o 22:00 ale to hneď zaspala, lebo ja podotýkam som chcela vidieť "neveru po slovensky na jojke " 😉 dobre, ale plno plaču .... idem pozrieť fotečky papa 🙂

tinakul
19. feb 2008

čaute 🙂
Bea to ako čo dobre?? Ten seriál??? Hm, som to nepochopila 🤐
Aj ja som to chcela pozerat, no priznám sa aj som zabudla 😅 Prišla som o vela, či??? 😕
Inak aj to kresielko je dobrý nápadík 😉

tinakul
19. feb 2008

No Bea ja som ti aj zabudla ešte v minule napísat, že nádherný albumík si spravila malej 😉 No a tie vianočné čo sú v mojom albume si ty už asi dostala aj v privat pošte, takže nič novééééééé 😀

bejula
21. feb 2008

caute 😉 😉 😉 , no už sa blíži oslava a ja nestíham sem aspoň na chvíľu sa pozrieť 😝
tinka, ďakujem za pochvalu, ale to len tak , aby dačo bolo v albume 😉 nevera ... to chodi teraz na jojke, taká nová relácia, kde nachytávaju bud manželky mužov alebo naopak, uvádza to Bouček, ten čech a chcela som to vidieť, tak preto mi Bianka išla spať tak neskoro.... 😀 vianočné sú krásne ja som ich dostala aj na mail.... 😉
potom sa ozvem po oslave , papapa 🙂 🙂 🙂

tinakul
21. feb 2008

Bea a vy kedy to oslavujete presne??? 😕 Ani na mail si mi neodpísala 😒 však potom daj vediet , oki??? 😕

sulamith
23. feb 2008

ahojte,ako sa mate?konecne vo vzduchu citim jar,a ten cas tak bezi...ze ani sa nenazdam a uz bude po vsetkom 😉 Uz sa na to tesim,uz asi dva tyzdne citim cvicne kontrakcie,tak oddychujem viac ako inokedy,aby sme vydrzali 2v1 co najdlhsie 🙂

bejula
24. feb 2008

caute babenky, hlasime sa pekne po oslave 🙂 🙂 🙂 Tinka poslala som mail papapa
zajtra napiseme co a ako a dufam, že aj nejake foto posleme zatial papa 😉

tinakul
25. feb 2008

Tak bejula už máte aj po oslave 😉 Malej Bianke želám dodatočne len to najlepšie, vela zdravíčka, štastíčka a lásky 😵 😵 😵 😵 nech sa jej darí 😵 😵 😵
Mailík som dostala 😉 potom odpíšem, ale foto si neposlala ☹ tak budem čakat 😉 trošku by si nám mohla aj priebeh oslavy popísat 🙂 ako sa Bianka tešila darčekom , torte atd... oki?? 😕
Sulamith - už kontrakcie??? 😕 No pekne, len nám ešte vydrž prosím ta - ešte máš čas 😅 musíš určite viac oddychovat.... inak teraz ti niekto s malou pomáha??? Alebo ste domka sami??? 😕 Myslím babiny, alebo tak....??

bejula
25. feb 2008

caute 🙂 🙂 🙂
Sulamith 😉 aj my držíme palce, len oddychuj, ak Ti to bambulka a manžel dovolia... 😉
Tinka 😉 , no neuveríš, ja som nafotila vo svojom foťáku malo fotiek a ešte su niektoré rozmazané, čo sa malokedy stane, tak čakam, kedy mi pošle švagor a večer by som pridala, minuleho roku som mala plno fotiek a na kamere malo a toho roku je to naopak 😅 priebeh oslavy, no čo zastavila som sa až večer v posteli, chvalabohu že mi bambulka spinkala od 12:30 do 15:00 kedy mala začať oslava, darčeky boli super, tešila sa a bola fakt zlatá, večer tancovala aj s bratrančekom 😀 darčeky, oblečko, hračky - knižku, pokladničku, do vody hračky ... tortu baštila rukami, ale ani sa velmi nezašpinila až som ju musela krotiť s tortou 😉 myslim si, že sme to zvládli na výbornú, len tie fotky ma mrzia 😠 večer ešte prídem, papa

tinakul
26. feb 2008

Jééééééj Bea - fotky sú krásne - malá podarená 😉 a len tak málo si pridala 😠 skús ešte... 😀 😝
Počuj a tvoja malá uuž nenosí okuliarky??? 😕 Alebo len na fotečkách nemá??? 😕 Tak prekné hračenky dostala teda 😵 My to máme len pred sebou - tak sa už nemôžem dočkat 😝 😉 Inak aj u vás je takto teplúčko??? 😕

sulamith
27. feb 2008

ahojte,s malou mi zatial nikto nepomaha,iba ak idem na vysetrenia,tak si musim niekoho zaobstarat 😔 .A inak to zvladame super.tuto nedelu sme boli v zoo v kosiciach,a sarka mala z toho neuveritelny zazitok 🙂 🙂 .
bea fotky su krasne 🙂
tina a vy kedy oslavujete?
juj,aj u nas bolo vcera tak krasne...

bejula
27. feb 2008

ahojte, no doplnila som fotky ale nie veľa, to stačí 😉 Tinka, vie ani nemám veľa fotiek takych čo by som pridala, buď sa opakujú al. nie su dobre ☹ okuliarky nosime ale ked sa sali tak radsej dame dole 😀 hračky- myslim , že dostala tak akurát, netreba prehánať a aj miesto na to treba, takže my jej kupujeme celý rok a dvakrát do roka ked dostane, tak je to aža až a to ešte neboli všetci blahoželať.... 😅 teplo je aj tu, včera som bola poobede u kamošky , nech trochu sa zabavia 😉 joj Tinka, nepochybujem , že budeš mať opat krásne fotky a oslava dopadne na výbornú.... 🙂
Sula... 😉 takže v ZOO už je super, musime skočiť, aj vela ludi a stanky su tiež otvorené? ale ináč klobuk dole , že si išla v takom stave , zvládla si to ? tolko chodenia...., ďakujem za pochvalu, ale fotky su take normalne, ... 😒

sulamith
27. feb 2008

zvladla som to,citim sa dobre,ale samozrejme som to neprehanala,a sli sme slimacim tempom 🙂 ,bol to krasny den.Som rada ze som sa mohla niekde odreagovat 🙂 😉
Ano stanky su pootvarane,a bolo tam kopec rodiniek,a kociarov a deti....

tinakul
28. feb 2008

ahojte 😵 no ozaj sa nám vyčasilo 😵 len že vraj sa to už cez víkend má pokazit 😠
Suli oslavujeme v nedelu - už máme hotové pozvánky, však potom hodím do albumíku 😉 práve dnes tam ideme , ešte čo to pokecat s majitelkou podniku 🙂
Bea ooooooo, díky za pochvaly 😀 dúfam, že nesklamem 😀
Aj my sme naposledy boli v zoo tuším v lete, ale celý výletík malá skoro prespala vtedy a to teraz by to určite inak vnímala 😉 - ale počkáme asi na lepšie počko 😵
Veru Suli aj ja som sa v tehu vždy len prechádzala a kamoška moja má rodit cca o dva týždne a so synčekom pravidelne chodí do MC, aj na dlhé prechádzky s nami - dobre drží tempo 😝 😉 takže aj ja som za. to len prospieva 😉

bejula
29. feb 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂
momentálne spinkame, moja sa začala pytať" na velky zachod", hovorim jej mne je jedno kde len aby sa pytala a najvacsi zabijak je pre mna 😝 večer ,vypijeme mliecko pri telke ideme na záchod, laskame si a opar min, " mama piskat, poviem si huráááá a o15 min piskat,... super fakt ked sa pyta tak aj robi nieco, musim to vydržať, lebo niekedy už ja zaspim a teraz asi je ten správny cas, kedy chápe, že ma potom lahsiu plienku a tak, lebo bez nej v noci este nie, ... minule som vyskusala, ze od starých rodičov som išla bez plienky a vyslo to , boli sme suchééééé 😀 joj, dufam, že to nezakríknem..... Viem , že pre tie, ktoré už to maju v pohode je to.... 😒 ale ja sa teším
Tinka 😉 , myslim, že Tebe som pochvalila, že aj vy chodite pekne na záchod, ak nie tak blahoželáááám 😉 ako Ti je fajne, že mas s kym ist von aj do MC, určite sa Sophinka zabavi a ty trosku poklebetís 😉 určite nesklameš...
Sula... 😉 a kedy to máš termin, prechádzky myslim, že je to super a mas aj lepsie pocasie ako vo februári, ked som ja rodila bola zima a fukal strasný vietor 😠

tinakul
1. mar 2008

Bea akurát som ešte fotečky malej dopozerala - som si až teraz všimla , že si ešte popridávala - tanečnica jedna - zlatučká je 😵 gratulujem k záchodíku 😉
No s nami je to tak, že aj sa pýta , aj nie... podla nálady - ale neodmieta,ked ju tam posadím a už sa vie taktiež ovládat, takže mláky dlhšie neboli - klop,klop... nech to vydržííííííííí 🙂
Počasko je otrasné, včera pršalo celý den, dnes doobeda tiež a teraz trošičku vykuklo slniečko , ale riadne fučíííííí 😝
Zajtra už máme tú oslavu, tak potom sa vám ozvem 😉

bejula
1. mar 2008

halo Tinka tu som pisem pockaj 😀 😀 😀

bejula
1. mar 2008

joj Tinka u nas je to isté s počasím strasne fuka vietor a slnko tiež vykuklo, ok, tak Vám zajtra držíme palce nech Vám všetko vide ako chcete a fotte sa poriadne a vela , nie že tak malo ako u nas my,... ozvi sa určite tešime sa papa 🙂

bejula
3. mar 2008

halooo???????????? 😠

tinakul
3. mar 2008

BA 😀 máš monológ?? 😀 😀 Počuj práve pred hodinkou som ti hodila na e-mail poštu 😉
Inak pre ostatné budem v priebehu tohto týždna pridávat fotečky do alba , oslava dopadla perfektne, kopec darčekov, dobré torty, pizza urobilo svoje - atmosféra bola fantastická 😵 😵 prekvapením bol aj darček od personálu pre oslávenca - malý vankúšik s cicami 😵 potom sme sa presunuli k nám domkov... no však uvidíte na fotečkách 🤐

Počko je strašnéééééé, stále poprcháva, alebo sa zamračuje 😒 no využívame MC ako sa len dá... A vy ako v tomto počasíčku, čo porábate s detičkami??? 😕
Suli už sa ti začal tvoj mesiac, tak držím palčeky, aby si vydržala do termínu 😉

bejula
4. mar 2008

Tinka, ok, idem mrknuť. To som rada, že vsetko bolo fajn, už sa teším na fotečky 🙂
sul.... 😉 aj my myslime na Teba, ale neviem či už teraz to bude al koncom mesiaca 😒

sulamith
4. mar 2008

ahojte kocky ste zlate ze na mna tak myslite 🙂
bejka termin porodu mam v pase 🙂 😉 30.3.
od 36tt uz chodim kazdy tyzden do nemocnice na ctg zaznam.Tento tyzden(37tt) mi ctg zaznamenalo 2 kontrakcie,ale zatial je to ok.Doktorka mi vravela ze hoci som po sekcii,tak budem rodit normalne,ak bude vsetko postupovat tak ako ma.Tak som zvedava ako to bude prebiehat,lebo som teraz prvorodicka,co sa tyka spontanneho porodu. Mam trosicku strach,ale vravim si ze to samozrejme zvladneme 😉

bejula
4. mar 2008

ahoj, no tak to ešte mas cas, aj ja som sa bala, ale to zvladnes 😉 a preco prvý si mala na cis. ?

sulamith
4. mar 2008

lebo sarka bola otocena zadockom

bejula
4. mar 2008

sul... 😉 aha, tak to je jasnééé, aspoň porovnáš už ani nie pre seba ale pre nás 😉 spomínam, ake to bolo v deviatom mesiaci, bola som stale unavenáááá a čakala som kedy to pride a ako... čitala som knihy o tých roznych častiach pôrodu , uvidim ked bude druhé aká budem počas tehotenstva ... dufam, že už budem istejšia, ale zatial nie som ... 😎
Bianka mi práve zaspala, tak som prišla pozrieť, čo nové 😉 dnes som mala v pohode deň, Bianka mi pomáhala ani som velmi nemusela ju upozornovať, že robi neplechu 😝 Kedy Vám vstávajú ratolesti, no moja už asi druhé ráno je hore o 6:00 😒 vstáva s manželom, no ja s ňou a zasvet nechce ešte zdriemnuť, zajtra idem ku pediatričke a som objednaná na 13:00 ako prvá , ale neviem ked bude ako dnes, tak ked nezaspi skor, bude zla..... 😠

tinakul
4. mar 2008

čaute 😵
No suli ja zíram 😕 si teraz predstav, že aj ja som mala c.s a dôvod??? Ten istý - tzv. panvový koniec 😅 a to ti poviem, že aj ja by som sa bála íst normálnym - takže som duplom zvedavá na teba mojko, aké to bude... lebo ani kontrakcie som nezažila žiadne a mala som spinálku - a ty??? 😕

Bea no naša spachtoška furt potiahne do pol deviatej respek. do deviatej 😅 , lenže poobede ide až medzi jednou-pol druhou 😝

No a večer okolo deviatej, pol desiatej 😝 takže tak ... ale kým ešte nejde do škôlky, nechám to takto, lebo ráno mi to lenošenie vyhovuje 😀 😀 😀
Tak u tej pediatričky držím palčeky tedda 😵

katka2
4. mar 2008

vsetkym slecnam prajeme k dvom rockom vsetko len to naj, naj, naj 🙂
Aj vam napadlo, ako mne v ten den narodenin ako je mi dobre, ked sa nemusim trapit v porodnici ako pred dvoma rokmi ? 😉 Teda sul si to coskoro zopakuje ale ako som sa docitala tak to snad vyjde prirodzenym p. to je ako pri prvom porode - nevies celkom presne, co Ta caka, mas precitanych tisic clankov aj sa tesis aj bojis 😉
Tesim sa s vami ako sa vase deturence pytaju cikat, je to pohodicka ked netreba davat plienky a utierat mlaky, vsak ? 😎 Mne mala stava medzi pol osmou az deviatou, no zaspava medzi deviatou, desiatou hod a to chodi do postele o tristvrte na devat 😠 predvcerom zaspala az o pol jedenastej 😠
Minuly tyzden sa nam stala taka nehoda, vonku na travicku sa vykakala 😎 😝 tak som robila velke upratovanie 😒 chcela cikat ale akosi jej to nevyslo 😉

bejula
5. mar 2008

ahojte 😉

katka2 😉 áno, myslím s tým kakaním a to chce aj vonku keď je zima ? a čo bolo to na mieste kade chodia ľudia, že niečo aj reagovali 😀 , tak potom musíš nosiť aj utierky nie? super tak to si bola ako keby na prechádzke so psíkom, mala si sa tak tváriť 😅 a nepratať hahaha a ináč ako sa máte , čo máte nového? dlho si tu nebola a ďakujeme za gratuláciu,

tinka 😉 no nechápem aj moja zaspáva ako Vaše ratolesti a ráno o 6:00 budíček, no ked bude chodiť do škôlky tak mi to vadiť nebude , ale teraz keď môžeme spinkať 😠

sula... 😉 čo je s Tebou stale nám hoc pozdrav obetuj každý deň, ak tu nebudeš tak vieme , že niečo je ... 😀 😀 😀

kala
autor
5. mar 2008

ahojte kočky, dlhšie som tu nebola nebol čas kedže pracujem nestíham nič, len čo dojdem domov sa venujem Mišenke, tá to všetko statočne zvládla a dokonca sa aj viac osamostatnila ja ked je pravda že večer ma neskutočne pri všetkom vyžaduje a iné by nebola len hopky 😅 ale nevadí ved čo pre nu neurobím, chcem sa spýtať či máte čwte niekto cumel my stále neviem ju akosi od neho odlúčiť a dokonca by dudkovala aj cez deň a ešte sachcem spýtať ako Vám detičky spinkajú v noci mne sa zobudí aj 3 razy a pýta kakao alebo čaj tak kakao má len na dránom a čaj aj 2 razy sul držím palčeky a ozaj čo budete mať? dávate niektorá zlatíčko do škôlky teraz od septembra? ja nie dám ju až budúci rok nechcem jej robiť stresy ked môže byť ešte doma a hlavne nám to finančne vychádza platiť jej opatrovateľku ozaj tá je neskutočne zlatá žena klop klop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre