Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

tinakul
13. jún 2008

No spinkáme, lebo máme zmenený režim odkedy mi je zle, tak neskoršie hajá malá - teraz okolo druhej zaspinkala až - a večer o desiatej 🙄 nuž ale vstávame napr. dnes ráno o pol desiatej... tak dá sa 😀

bejula
13. jún 2008

joooj tak to je dobre, lebo moja niekedy už dava signal o 5:00 ale duda to isti 😉 ja nechapem, čo treba ináč, ked ine deti o 20:00 spia ... 😖

petikd
13. jún 2008

Ahojte babenky.Tak detičky spia?Damčo išiel spať i pol 1 a vstal o druhej,lebo som musela na chvíľu na dvor a on akurát vtedy začal plakať.Takže kým som prišla už bol prebratý.Keby som to vystihla tak by spal ešte aspon do tretej,možno pol štvrtej a teraz zase pozerá No počkaj zajac(tento týžden je jeho obľúbená rozprávka táto,lebo chodí aj vo večerníčku 😅 )

tinakul
13. jún 2008

No oni možno skôr vstávajú, nie?? Ale to škôlka zmení som si istá 😉
Inak Bianka je šikulka, že takto si uvedomuje a nechce na noc plienočku.. našej teda na noc nevadí, ešte si ju aj vypýta, aby mohla kludne piškať 😀

bejula
13. jún 2008

ahoj 🙂 aj my stale pozeráme Večerníček, aj tak najväčší úspech ma ten deduško so psíkom 😀

bejula
13. jún 2008

Tinka a na ruky sa Ti nepýta a už chape, že čo to bude o pár mesiacov, vidim, že si už v teme januáááááár 😅

tinakul
13. jún 2008

Nie, nepýta.. i ked mne je niekedy lúto, že ju nemôžem zdvihnút - ale manžel to istí 😉 Ona si plne uvedomuje, že niečo sa deje a akoby to chápala 🙂 Ano som v tej téme a sledujem kedy nabehneš ty a do ktorej 😀 či ešte sa nesnažilkujete?? 😕

petikd
13. jún 2008

Jééj no deda večerníčka som v detstve mala aj ja strašne rada. 😉 A Damčo má strašne rád aj ten vláčik čo chodí pred ním.

tinakul
13. jún 2008

Naša furt fičí baby na bambulke 😅

bejula
13. jún 2008

aj moja ten vláčik a ked vidi, že su na vlečke kečupy tak kriči " kečupy vidiš kečupy " 😀 😀 😀

Tinkaaa 🙂 si ma normálne rozosmiala 😀 😀 😀 dnes som bola na gynde či je všetko ok, takže môžeme začať, ale ešte uvidime a idem s prsnikmy boli ste už, ja aj chcem však teraz už aj take mlade .... 😒

bejula
13. jún 2008

bambulku som jej nepušťala, vravíš že zaberie ?, u nas leti PAN VČIELKA 😉

bejula
13. jún 2008

tinka chystam sa do BA v lete 🙂 , dufam, že dame stretko ...

petikd
13. jún 2008

Moja neter tiež bambulku.A Damián ešte aj macka uška(to aj ja 😀 ).On vie spievať aj zvučku.On má tie staré rozprávky možno radšej ako tie nové.Vo vačšine nových čo som videla sa privela rozpráva.A on má rád ked skáču,bežia a tak

bejula
13. jún 2008

zatial sa majte papapa 🙂

miriamkac
14. jún 2008

ahojte...jeeeeej...ale ste popisali...normalne som mala co citat....
Vidim, ze preberate vecernicek,....aj u nas funguje...teraz aj vlk so zajacom 😀 ....ked zacala vnimat rozpravku (Macko usko)..tak ked skoncila taaaaaak sa rozrevala 😀 😝 ...ale zvladli sme to...dnes vieme, ze dedusko vecernicek prinesie kazdy vecer rozpravku 😝 ....na chlapcov funguje len zvucka dedka vecernika 😝 ....

tinakul
14. jún 2008

Hej bambulka zaberie, a macko uško tiež 🙂
Mimochodom teraz fičí na STV1 okolo pol siedmej večerníček práve s mackom uškom....
Miriam neboj oni dorastú - ani k tv ta nepustia 😀

miriamkac
15. jún 2008

tinakul mas medzery....kedy si pozerala naposledy vecernicek????...Uz tyzden frci "No pockaj" 😀

bejula
16. jún 2008

🙂 🙂 🙂

tinakul
16. jún 2008

To fakt?? No asi presne týžden sme to Miriam nepozerali 😝 díky za info 😀 Vieš teraz mi nebolo opäť najlepšie, tak ani tv nesledujem 😒
bejula dostala som e-mail - potom odpíšem 😉 teraz nevládzem 🤐

miriamkac
17. jún 2008

Tinka.....drzim palce, nech to zvladnete...ja utekam nadesiatovat tych mojich hladosov, lebo ma zozeruuuu

petikd
19. jún 2008

Caute babyNo kde ste?Ako sa máte.Tinka dúfam,že ti už je dobre.Ja som akási chorá.Bola som už pred mesiacom.A teraz znova.Bojím sa ísť k lekárke lebo mi už rozprávala,že budem musieť ísť asi vyberať mandle.Tak neviem čo mám robiť. ☹

kala
autor
19. jún 2008

ahojte kočky, tinka gratulujem k tehotenstvu, my zasa začíname stavať konečne náš vysnívaný domček tak sa teším že anjelik bude môcť lietať po dvore a nie medzi činžiakmi, aj ke´d je pravda že radšej s ňou idem na bicykel a spoznávame okolie a dediny na okolí, je tam oveľa lepšie ako tu na meste, no naša tiež dudka v noci, f´ľaška tak ako u ostatných a plienka vôbec a tiež má najradšej tie cestoviny tie byjedla od rána do večera, len nechce opica jedna žiadne ovocie, a potom keď kaká jej oči idú vyskočiť nechce ani jogurty len mlieka by vypila za vagon, vypije aj 1,5 l polotučného mlieka bud čisté alebo s grankom
petikd ja som tiež bola na výber mandlí ako stará krava už a v pohode teraz nemám problémi s ničím mne to najviac odnášali uši, a teraz neviem čo je bolieť ucho (klop klop klop) takže neboj zvládneš, ozaj my tiež chceme druhé ale teraz počkáme kým postavíme a potom do nového by sme chceli bábenko, taraz si užívam s Mišenkou, a je mi najlepšie na svete

petikd
19. jún 2008

Ahojte.Kala aj ja som mala minulý mesiac z choroby upchatú prísluchovú trubicu.Ked som bola násťročná tak ma pediater prehováral asi 5 rokov aby som šla vybrať tie mandle.Ale potom som nemala problémy od kedy som sa vydala.No a tento rok zasa.Zajtra idem na výter tak uvidím čo a ako.Ale možno je tam bacil lebo aj moja neter bola opakovane chorá a mala bacila a boli sme dosť často spolu.Ale vždy má tá choroba chytí ked mám pred menzesom.Tak doktorka povedala,že mám asi pred tým oslabený organizmus,alebo čo.Ja neviem ale dúfam,že sa to vylieči bez toho výbratia mandlí.ja ich mám dosť veľké,aj mama mala ale že sa to zmenšilo a upravilo.dúfam,že Damčo bude mať mandle po ockovi 🙂

miriamkac
19. jún 2008

Ahojte.....
kala 😀 😀 😀 moja "herecka" sa ovocim "prizivi" ked robim chlapcom...im este struham, tak nastuham aj jej...a tak to spapa...ale keby som jej pichla do ruky, tak na to niekde stupim 😀

petikd kamoske vyberali mandle tiez skoro v 30-ke 😀 😀 .....a hovorila, ze krutas....decka, co tam boli s vybratymi mandlami o chvilu lietali po oddeleni a ona sa "trapila" na izbe 😝 ..nechcem strasit...to je sprostredkovana informacia... 😝
Nase malej idu vyberat mandle, uz sme to mali mat za sebou, ale ochorela nam, tak sa to muselo odlozit, este nemam dalsi termin... 😒

sulamith
23. jún 2008

ahojte,pozeram,ze su tu nove tvare!Pekne vas vitam dievcata.
tina,vy cakate babatko? A na kedy? Tesim sa s vami. Je to super 🙂
My sa mame dobre,aj ked tie horucavy Matko tazko znasa,a vzdy chce len pit. Takze je len pri prsniku. Sarke to nastasie nevadi. Ked ja kojim Matka ,ona koji babiky. 😀 😀
Tento tyzden ideme na poradnu,tak vam potom zahlasim miery,ako rastieme a priberame.
Prajem vam krasny dnik 🙂

tinakul
23. jún 2008

jéj, ste sa tu ale rozpísalali 😉
Ešte raz dakujem za gratulácie k bábu 😉
Petikd nebojkaj, to bude oki - aspoň sa zbavíš problémov- ale fakt je zaujímavé, aj ja všade počúvam, že momentálne starší viac fičia ina odber mandlí 😅
Tie horúčavy asi nikomu nerobia dobre 😝 Mne je už o čosi lepšie, nezvraciam, len to nie je ešte ono 🙄 Tak dúfam, že po 12tt to bude oki 😉 Suli čakáme niekedy na január 😉 ešte nemám termín..
Sárka musí byť zlatučká a vôbec nežiarli??? 😕
Miriam a vašej malej prečo idú vyberat??? Je často chorá?? 😕
Kala ten domček závidím v dobrom 😉 Pre deti to je najlepšie riešenie 😉 My aspon babinu máme na dedine a občas sa tam vyšantíme 😝 😉 A zostávate v Trnave?? 😕

miriamkac
23. jún 2008

sulamith ahoj...vidim, ze aj ty mas "dvojky"...xixi...je to parada.... 😝
tinakul ma ju moc velku a pri dychani v noci jej to vadi...dycha ustami a teraz v lete je to hroooza!!!

tinakul
25. jún 2008

aha Miriam, tak už rozumiem - tak potom to bude asi rozumnejšie ozaj odstrániť 😒

miriamkac
28. jún 2008

Ahojte...a co ste zase pospali? Deturence posluchaju? Idete niekde aj na dovolenku?

tinakul
30. jún 2008

Mirka nám dovolenka nehrozí ☹ chceli sme pôvodne íst na Kanare , ale v mojom stave - furt mi nie je dobre a ked si spomeniem na dovolenku, na tie horúčavy a tak - je mi ešte horšie 😝 takže určite tento rok nie... a vy s detúrencami??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre