Februárové zlatíčka 2006. Pridajte sa

kala
29. okt 2006

tak začnem aj ja lebo mi to tu strašne chýba naše zlatíčka narodené vo februári tu si povymieňame rady a skúsenosti ale sa aj pochválime čo už zlatíčka vedia 😉

gabrielkabj
5. jún 2009

ta dúfam že to tak bude aj u nás. Som rada že u vas to funguje. Ked budem mať niečo nové ozvem sa.Pa 😵

sulamith
10. jún 2009

ahojte dievcata, 😵
gabi,myslim na teba,teraz mas tie skusky, co?daj nam vediet,ako ti to dopadlo,urcite je to narocne takto sa pripravovat vo vysokom stadiu tehotenstva a este k tomu,ked je vonku tak horuco.Klobuk dole...
Aj tie tyzdne ti nejak utekaju,utekaju...ved o chvilku je vase babo na svete.Tak si to este vychutnavaj, a drz sa!

tinka,ako to zvladas so svojimi kockami 🙂 ,vsetko je uz ok?myslim aj na vas, a tesim sa,ako to zvladate 😵

beji,ty mas teraz urcite plne ruky prace,tak len sa drzte, a Matejko nech je zdravy 😉

gabrielkabj
11. jún 2009

ahojte kočky a ahoj suli skúšky dopadli dobre dnes som mala posledné 5. No som rada že je to za mnou a teraz ešte podokupovať vecičky do porodky trochen poupratovať byt a kupiť komodku na detské veci a potom už len čakať. A čo ty Suli ako sa máš ty? Dúfam že ok. Držkajte sa cmuk

gabrielkabj
22. jún 2009

baby ta čo s vami? Nechápem to už tu nik nechodí? 😝

tinakul
27. jún 2009

No gratulujem Gabi ku skúškam 😉 A už máš nakúpené veci do pôrodky?? 😕 Veru je tu akosi mrtvo.. 🙄 ja sem tam nakuknem 😝 už sa ti to blíži, ako sa cítiš??? A malá je v pohode??Teší sa?? 😕
No my sa máme fajn, už začíname s príkrmami u Cynthi a Sophinka je podarená a velmi múdra 😵 prekvapila ma - čím dalej viac pomáha 😉 bez nej by som to asi ani nezvládla 😲 🤐 často mi zabáva Cynthi ked potrebujem niečo urobiť a malej sa to nesmierne páči 😉 proste si rozumejú a je to krásne mat dve detičky
😵 Suli mala si pravdu 😉 niet nad súrodeneckú lásku 😵

gabrielkabj
28. jún 2009

ano Tinuš aj ja si myslím že to pojde hladko Sára je tiež velmi inteligentná a vnímavá teší sa na sestričku bude sa volať Ella. Veci do porodky som zbalila pred pár dnami. Dnes sme zložili aj postieľku. Dúfam, že porod bude ok. Aký máš pocit je ten druhý rýchlejší ako prvý? Viem že je to individuálne , ale som zvedavko.
Neviem či využijem aj body a vecičky s krátkym rukávkom či len tenké a s dlhým? A ešte riešim či kupiť zavinku do autosedačky ale asi je to hlúposť ved autom až tak často nebudeme chodiť a aj by sa tam len spotila a dá sa aj v autičku zatopiť že? Juj už sa teškam ale chcela by som mať ten porod za sebou a byť už dom. 😵

tinakul
30. jún 2009

ahojček,
no chvílku času mám zrovna, babenky ešte hajkajú tak píšem 😀 Pekné meno ste nakoniec vybrali 😉 No ja som mala obe pôrody rovnako krátke 😉 a plánované sekciou 🙂 len po druhom sa tá rana ťažšie hojila... 🙄 ale už som na to aj zabudla 😉
Určite využijete body aj s krátkym rukávom, ved ked je dusno ako u nás v byte - pomaly vyskakuje 30°C - tak je len v plienočke 😉 No a zavinovačku by som nekupovala a ešte k tomu na leto do autosedačky- môj názor zbytočne vyhodené prašule 😝 🤐
Tak myslím na teba Gabi držkaj sa.... a ostatné kde ste??? 😕 😒

gabrielkabj
30. jún 2009

dík Tinuš si super

Ostatné už asi dovolenkujú 😠

tinakul
1. júl 2009

jéj gabi, teraz som si kukla fotky v tvojom albumíku 😉 pristane ti bruško a malá je nádherná 😉 má podobný kočík ako naša Sophinka 😉

gabrielkabj
1. júl 2009

dik potešilo 😉

sulamith
2. júl 2009

ahojte kocky,my stale niekam chodime,takze na nete nie som casto,ale chcela som vas pozdravit 😵
gabi,pozrela som si aj ja tvoj albumik a musim povedat,ze s bruskom ti to pristane 🙂 ,a uz o chvilku budes mat po vsetkom,myslim na teba,a budem teraz castejsie sledovat ci sa nieco deje,tak len nas informuj.
tinka,tebe a tvojej rodinke prajem tiez krasne leto,a vela vela peknych spolocnych chvil,som rada,ze vase princezne su tak skvele 😉

tinakul
6. júl 2009

Suli dakujem 🙂 si zlatá, ja prajem tebe to isté 😉 a aby ti detičky robili iba radosť 😵
Gabi tak ako?? Si ešte celá dúfam.. 😉
Tu začalo strašne pršať, ja pečiem palacinky, najmenšia hajká na balkone, a manželík so Sophinkou išli na kupko do Rakuska - snád moc nezmokli 🙄 hm...

gabrielkabj
6. júl 2009

Ahojte áno som ešte celááááááááááá vo štvrtok idem k lekárovi na kontr. tak podám info

Suli a kde že tak stále beháte?

Tinuš je ti super že si tak blízko pri Rakúsku možte ísť aj do Pratera na kolotoče segra ide s detmi akurat 21.7., ale ja by som už veľmi riskovala. Dátum 20.7. sa mi páči mm má vtedy narodky tak by bol super dar,ale necháme to na prírodu.

Cmuk Cmuk a dik za pochvalky

gabrielkabj
6. júl 2009

Tinuš ešte som pozrela fotočky su supééééééééééééér krásne máš princezničky doma a naj super je že jedna je modroočko a druha hnedoočko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinakul
9. júl 2009

dakujem Gabi 😵 fíha, už 39tt??? 😕 Ale ti to nabieha 😝 Je niečo nové?? 😕
A kde ste všetky?? 🙄

gabrielkabj
10. júl 2009

Tinus asi pojdem toho 19.7. pokial babo klesne vraj placenta uz dozreta ale babo vysoko tak kontrolka je 16.7. potom podam hlasenie a Bejula dostane po zadku ani nepisala o porode no no no 😝

Suli zijes?????????????????????????????? 😎

sulamith
11. júl 2009

cau gabi,zijem 😵 . U teba to uz vyzera na rozpadnutie,len sa drzkajte.Moja svgrina ma ten isty termin,takze to tak prezivam spolu s vami.Som zvedava,ktora pojde skor.

gabrielkabj
12. júl 2009

tak daj potom vedieť aj o švagrinke a čaká 1 bábo? A vedia aj čo čakajú? 😵

sulamith
14. júl 2009

gabim,oni cakaju dievcatko,mava falosne kontrakcie a tak uvidime kedy to pride...
a ako ty?este si cela?len sa nam drzkaj,a davaj o sebe vediet 😵

gabrielkabj
14. júl 2009

ano ešte kompletka 😉

sulamith
15. júl 2009

gabi,jej,dnes ti zasvietila 40tka 🙂

tinakul
15. júl 2009

no pekne GAbi, len sa držkaj do termínu 😵 My riešime zrovna krstiny a budúci týžeň prerábku kúpelne a wc 😝 takže zase sa nudit nebudeme 😝

gabrielkabj
15. júl 2009

Prečo až teraz krstinky ja chcem čím skor. Tak veľa energie pri prerábke a vlastne aj dnes by som mohla ísť veď už som v termíne veď 40 plus mínus 2 tt. 😎

tinakul
16. júl 2009

Gabi len sa ty neponáhlaj 😀 už to bude čochvíla za tebou, nebojkaj 😉 budem na teba mysliet, lebo budem mimo netu , ale potom sem hned nakuknem 😉 No a krstiny teraz, lebo babenky majú krásne letné šatôčky na ne určené, a my sme sa s tým neponáhlali ani pri Sophinke , tiež mala šest mesiačikov a dopadlo to výborne 😵 No teraz sa všetko nakopilo, ale nejak to zvlládneme, tak sa držkaj Gabi a aj ostatným pekné leto 😵 potom sa ozvem...

gabrielkabj
17. júl 2009

dík Tinuš jasné keď bude niečo nové ozvem sa

Cmuk cmuk 😵

sulamith
18. júl 2009

tinka,potom hod fotky z krstu,majte krasny den 😵
gabi,moja svagrina vcera porodila presne na obed o 12tej,takze uz to ma za sebou.ako ty?zatial sa nic nedeje?myslim na teba 😉

gabrielkabj
18. júl 2009

joj šak práve že nič babo je vysoko tak vraj ešte nem na porod. Schade lebo ja by som už chcela 😵

švagrinke gratulujem prajem veľa zdravička a miminku veľa mliečka a čo majú?

V Stredu idem zas k lekarovi tak podam hlásenie

sulamith
20. júl 2009

ahoj gabi,oni maju dievcatko,3250g,49cm.
Neboj,teraz mozno nic a za par hodin sa ti spusti cely porod.Myslim na teba,a posielam ti vela sily a optimizmu.Daj vediet ako si pochodila u lekara. 🙂

gabrielkabj
20. júl 2009

ano suli dík budem na vás myslieť a mm vám napíše tu na konika 😉

sulamith
22. júl 2009

gabrielka,este si cela?podaj hlasenie 😵
tinka,ako dopadli krstiny?co mate nove,ake boli kocky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre