Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ciarka
8. sep 2009

Baby viete co sa mi dnes stalo?Chcela som ist povesat pradlo na snuru,a ja mam stipce na balkone a na nich mam handru prichystanu nato,ze ju namocim do vody a pretriem snuru pred tym ako idem vesat.No a ja chytim handru a presne ako som tu minule pisala,zrazu stipanec do prsta,hned mi opuchol,rychlo prsten dole,prsty sa mi triasli vsetky a zostalo mi zle na odpadnutie.Tak tazko od zaludka.Neviem ci tam bol nejaky hmyz,ja som nevidela nic.Sabi na mna kukala ako puk a kricala mama,mama.Ja som si hned musela sadnut a ruka sa mi klepala.A to uz druhy krat za mesiac.Predtym blizko pazuchy.Hned som dala fenistil nato,a odpuchlo to.
To co sa mi deje,nechapem.Ja som tam nic nevidela.Este to dam kuknut tu handru muzovi.

ciarka
8. sep 2009

Mati- a to vam idu tie posledne zubky?Lebo nam doki povedala,ze nemozu este ist.
Ami-pata je uz zahojena?
Bzuci-a aku specialnu pastu pouzivate?

Ami-vsetko najsamlepsie k meninam,aby si bola zdrava,Majko a tatino ta posluchali.

Skolara- tebe dodatocne k narodkam zelam tiez zdravie a nech sa ti splni po com tuzis.

Beji-a kolko stupnov mate v byte?My 22 a zda sa mi chladno,mne je zima a to mam pyzamo a paplon.Sabi daavame overal(ten z tesca s dlhym rukavom)A ma aj vak.

Alex-aj tak si sikula ze to tak zvladas.

Izka-to ta obdivujem ze Emu nechas tak.Ja niekedy mam stav zurivosti.Ona straaasnneee pisti az vrieska.A ide to na nervy.
Moniqueo2-Ninka je sikulka,ze opakuje.

Nasa Sabi dnes pozerala rozpravku a nie ze po mne zopakovala,ale ona sama od seba,ze RYBKA.Ja som skoro odpadla,u nas je bezne ze vela slov opakuje ale ze vedela sama od seba ze je to rybka som bola prekvapena.Keby to bolo v nejakej knizke co stale opakujeme,ale takto v telke som pysna na nu!A potom ze macko pi- a ukazala mu flasu nech sa napije a to tiez v telke.Su sikovne tie deticky.Ale vedia aj jedovat,teda nasa zarucene.Pri obliekani a vyzliekani musi byt hukot a plieskanie sa a hadzanie.

ciarka
8. sep 2009

Matka-nech vam to rychle prejde a zubale nech su vonku.
Jani-tak snad uz jablcko bude posluchat,a dobre ze si sa vyhla operacii.

bzucinka2
8. sep 2009

matak dakujem za pochvalu 😉 a vitaj po dlhej dobe 🙂kde ste dovolenkovali?
ciarka je to pasta elmex v takej trojuholnikovej skatulke a je odporucana od prvych zubkov a aj zubarka mi taku dala pre maleho ako vzorku 🙂 a sabi je teda riadna sikovnica ked uz takto klabosi 😉
jani, ja som mala muzika doma, tak to stiahol on 😀 a super ze si sa pre tentokrat vyhla operacii, len nech uz teda jabko nikam neskace a je tam kde ma byt 😉

bzucinka2
8. sep 2009

ami a vsetyk ostatne pravdaze dakujem z avsetky hlasy 🙂 cmuk

amadora
8. sep 2009

Ciarka teda asi budeš alergická, mala by si mať doma niečo pre prípad núdze čo si dáš keď ťa uštipne dáky hmyz (nemyslím fenistil). 😕 A ďakujem veľmi pekne 🙂 Päta ešte trochu bolí ale je lepšie.

Inak Izka ja som dnes skúsila tvoj recept keď Majko chytil nervy a ono to fungovalo 😵 Ďakujem 😉

Bože ja sa neviem dočkať postele 😔 Dnes od rána lietam, najprv upratať, potom nakúpiť, navariť obed, upiecť a naplniť tortu, s malým von, zase upratať... 😝

Bzuci ďalší hlas k dobru 😉

amadora
8. sep 2009

A musím sa pochváliť, tatko mi priniesol krásnu kyticu červených gerbier 😵 Len bol sklamaný lebo mi chcel doniesť ruže ale už nemali keďže išiel domov z práce neskoro poobede.

bzucinka2
8. sep 2009

ami, no krasne prekvapko, aj gerbery sa rataju, super, aspon nieco urobil sam bez nakopnutia 😀

martina1982
8. sep 2009

Babenky dakujem.

Ciarka ,aj nam to doky vravela ,ze medzi 2 -3 rokom tie dalsie stolicky .Dava si do zadu prsteky a nemozem sa dotknut licka.tak neviem ☹ Neviem kto tu pisal ,ze Adamko Ajkin ma 20zubkov 😕 Sabi sikovnica ked tak uz rozprava.

Ami ,mne asi nieco uniklo co si mala s patou? 😕 Vsak si sa aj gereberam zrcite potesila 🙂

martina1982
8. sep 2009

Janka ,super ,ze na operaciu nepojdes.

Vitaj Matak 🙂

amadora
8. sep 2009

Veru je mi to srdečne jedno či sú to ruže, gerbery alebo klinčeky či margarétky 🙂 Ja som mu ešte hovorila asi pred týždňom nech mi nič nekupuje že nemáme peniaze tak som ani nič nečakala a milo ma to prekvapilo 😵

Maťka včera som stupila pätou na dáku malého hračku a odvtedy ma tá päta bolí

skolara
8. sep 2009

ami vsetko naj k meninam!!!!!!!!
dnes som bola na nakupe v tescu a mala som fakt nervy na Vionu pchala si prsty NASCHVAL akoze zo srandy a mne na nervy tak hlboko do hrdla ze ju az napinalo. To jej bolo smiesne ze ju napinalo. A pri aute sa mi z toho povracala. Tak sme prisli domov obe smradlave 😠
TY kokso neviem co jej bolo ale dufam ze uz to robit nebude 😕

bejca
autor
8. sep 2009

caute 😵

mali sme fajn den 😵 som rada len teda Petko dnes padol zo stolicky , z gauca 😕 ...no tolko nepadal ani ako babatko 😨 hovorim ze uz je moc oplaseny 😀 😉 poobede sme boli v Kamenaci je tam taka cesta - lesopark - popozerali sme labute , kacice , holuby, pávy , kozy a pod.. no vybehal sa a pohral tak zaspal ako polienko 😉

idem si vas precitat 😵

bejca
autor
8. sep 2009

fuuuuuuuuuuuuu vy ste popisali 😕 ja to nestiham precitat 😅 kto mi to zhrnie ?? ved takto budem citat minimalne hodinu 😅

bejca
autor
8. sep 2009

a uz mame vsetky ocne zubky 😵 vcera nam vysiel posledny lavy dolny ocny 😵

amadora
8. sep 2009

Skolara ďakujem 🙂 A Majko si zvykne vopchať prst do pusy a niečo ako keby zakašlať a niekedy to tiež vyzerá ako keby ho už naplo a drží ho to dosť dlho 😅 Keď niekto zakašle on urobí toto.

Beji aj Majko máva také stavy že je ako z divých vajec a to len striehnem vtedy lebo to stráca pud sebazáchovy 😒 A gratulujeme k zúbku 🙂

bejca
autor
8. sep 2009

dakujem vam vsetkym za odpoved v com spinkavaju vase deti 😉 a my spime v tom overale no a potom ked idem uz spat ja tak mu davam aj spaci vak my mame taky tensi lebo mal rano dost studene ruky a aj nozky ... a v zime sa predsa kuri to nemozem porovnavat ....a my mame byt na vychod takze tu je riadna kosa vecer a v noci 😝

Izka dakujem za pochvalu 😵 a Emke posielame pusinky aka je podarena sa tu usmievam aka je sikulka 😵

Mm vitaj super ze ste nas prisli kuk a sme radi ze ste oki 😵

Ami no teda Majko aky sikulka 🙂 super ako krasne papal musel byt uzasny 😵

Martinka zelame skore uzdravenie 😵 nam sopliky tiez este stale tecu 😅

Bzuci a aku to pastu pouzivate ?? a aj my pouzivame ale davam mu nasu 😅 ale len trosicku ... a dik za IP 😉

DAnka tak super ze ste boli v tej BA a ze vam bolo fajn 😵

Janka tesim sa s tebou ze operacia neni potrebna zatial 😵 a cvic as posiluj aby to bolo oki 🙂 a ako to dvd da sa ti ci nie napalit ?? 😅

MAtak som rada ze ste sa ukazali kockam posielame pusinky a ty trosku oddychuj 😉

bejca
autor
8. sep 2009

Ciarka Sabinka je teda sikulka 😵 a veru su sikovne tie deti ako vsetko sleduju 😵 a na prstek posielame pofukanie a daj si pozor 😉

Bzuci uz som nasla ze elmex 😉 tak skusim kuk 😵 dik 🙂

Ami aky recept na nervy mas od Izky ???? aj ja chcem 😉 a tatko teda aky galantny 😵

Skolara aj nas Petko to obcas robieva alebo nasilu kasle a aj vtedy ho napina ... ale vzdy na neho " zruknem " a presnane 😉

inak dnes sme mali super prihodu 😀

amadora
8. sep 2009

Super, napíšem príspevok a naskočí mi error 😠

bejca
autor
8. sep 2009

ako sme isli na tu prechadzku tak sme stretli rodinku s dievcatkom 15 mesacnym no a Petko hned do kocika : babo ha ha ..ale dievcatko nespinkalo ale sedelo tak jej Petko pobozkal rucicku ..no a pani ze : jeeeeeej aky bozkavaci chlapec ..a ja ze no on vsetky dievcatka bozkava 😀 a ona ze aj ich dcerka je taka bozkavacia a objimacia 😀 tak ju dali dolu z kocika a zacali sa s Petkom objimat a bozkavat a aj ho ona zhodila 😀 a bozkavala stale a naraz Petkovi sa to prestalo pacit tak zacal plakat a utekat pred nou 😀 sme sa nasmiali 😀 aspon vidi ako to je ked on tak vsetky uhana 😀 😀 😀 😀

amadora
8. sep 2009

Tak ešte raz...

Beji ty najlepšie vieš ako máš v byte, či máte v noci teplo či zimu, každý nech si zariadi podľa seba 😉 A ďakujeme 🙂

Čo sa týka umývania zúbkov, Majko si rád umýval ale v poslednej dobe si nechce dať. Tak som mu dávala kefku nech si umýva sám, pár dní ho to bavilo a teraz ani to nie, už sa s kefkou iba hráva. Takže umývame na silu, je to boj 😒 A na kefku dávame štipku perličky 🙂

Beji Izka ráno písala že keď Emka vyvádza a nerváči tak ju obíjme a dohovorí jej 🙂

bejca
autor
8. sep 2009

Ami dakujeme za gratulaciu 😵 a to stym erorom potesi 😠 ale aj mne to nejako blbne ale nastastie ja si to vzdy kopirujem pred odoslanim 😉

amadora
8. sep 2009

Beji 😀 😀 😀

bejca
autor
8. sep 2009

my zubky umyvame v pohode - teda ja mu umyvam 😉 a davam mu na kefku trolilinku signal mikrogranule 😅 lebo tie pasty co maju ten fluorid tak vraj to neni dobre aby papal ... no neviem ... aj my sme jedli pastu a sme tu 😉 a ked mu ich umyjem tak mu niekedy dam kefku este a on si este akoze tiez umyva 😀 ale nemame problem zatial ich umyvat klop klop 🙂

a objimanie u nas nezabera ... on somnou potom bojuje a je cely spoteny 😅

amadora
8. sep 2009

Ja som zvedavá ako sa mi podarí tá torta, ani nespávam pre ňu 😅 Dnes to pečenie bola hektika ale zvládla som, len zajtra zdobenie ako dopadne...

Bzuci akurát papkám čokoládku od teba 😵

bejca
autor
8. sep 2009

a ta 60 tka bude teda zaujimava 😅 muz nemoze mat dovolenku 😒 tak ide rano do roboty ... pride po 14:30 domov .... rychlo sa oblece a poletime tam cca 2 hodiny cesty ..... a potom zasa za cca 2 hodiny domov ... no strasne .... to zasa bude 😖

bejca
autor
8. sep 2009

neboj dopadne ta torta super 😵 ved ty si sikulka 😵

danka.k
8. sep 2009

beji nas maly doteraz spaval len v kratkom tricku a plienke.... a od vcera spinka v hrubom pyzamku, bo akosi zrazu zima je... a kurit este nechcem, este je dost teplo a zima bola preto lebo sme neboli doma tak sa nevetralo..

a kam idete na 60?

a izkin recept u nas nezabera.. to sme skusali uz davno

amadora
8. sep 2009

Beji ja som tiež čakala že to tak dopadne, on má teraz takú záľubu že si nosí svoje "poklady" hore dole po dome, len on chce všetko naraz, 20 vecí a sa mu to nezmestí naraz do rúk a mu to padá a chytá nervy z toho. Dnes mu už slzy ako hrachy tiekli a nervy ohromné! Skúšala som všetko, nepomáhalo. Tak som si ho pritúlila a pekne som mu hladkala a som mu vysvetľovala že hra ho má baviť a nie jedovať, že nech to nerobí keď ho to zlostí a podobne... a ukľudnil sa, začal hladkať aj on mňa a za chvíľu sa už pekne hral 🙂

amadora
8. sep 2009

Beji dúfam 🙂 A ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre