Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
20. aug 2009

danka ty sa fakt citis na druhe babo 😅 😅 Nam sa to musi prihodit lebo mne zatial vyhovuje byt jednodetna. Ale ak by som ostala tehotna tak by som sa tesila velmi prevelmi.
Ale akosi si neviem povedat ze teraz chcem druhe. Neviem ci to chapete 😒

danka.k
20. aug 2009

martinka a na kolko idete k vasim?

ami ale super ze to takto zvladas a dokazes sa ovladat... 😉

skolara
20. aug 2009

Martinka a ty za odmenu naucis Vinie nejake ochranne hmaty nech sa vie dievca branit.
A mna tiez 😀 😀

amadora
20. aug 2009

Skolara veľmi dobre ťa chápem 😉 Ja som taká istá, tiež sa neviem odhodlať, ale keby som tehu tak sa hrozne teším 🙂

Danka ďakujem ale mne tá pevná vôľa vydrží vždy tak pár dní ☹ A teraz chcem aspoň tie 3-4 týždne vydržať!

danka.k
20. aug 2009

skolara no ja uz druhe chcem.. a mozno aj tretie... uvidim... hlavne aby sa podarilo to druhe 😉

skolara
20. aug 2009

ja by som tiez chcela 3 deti. 😵

amadora
20. aug 2009

no idem ja spinkať za tatkom, majte sa tu pekne, dobrú noc 🙂

skolara
20. aug 2009

aj ja uz asi idem lebo tejto noci som toho vela nenaspala kedze som do druhej nemohla zaspat 😖 😖
Bruuunoc

danka.k
20. aug 2009

no idem uz aj ja... tak bruuuu vsetkym

martina1982
20. aug 2009

Danka idem na tyzden muz ma zavezie a on ide domov v nedelu ☹ musi ist do roboty.

Skolara naucim 🙂

Uz idem spat lebo sa mi od Vas neda 😀

amadora
21. aug 2009

Dobré ránko! 🙂

Majko spinkal dobre aj túto noc, sa hrozne teším 🙂 Ja som síce bola niekoľkokrát hore (hlavne na WC som behala z toľkej vypitej vody 😀 ) ale cítim sa super, normálne po tom včerajšku ani svalovicu nemám 🙂

No som zvedavá ako sa dnes Majko skamaráti s Livinkou, dúfam že si padnú do oka a dobre sa zabavia 🙂

amadora
21. aug 2009

A všetkým Jankám želáme len to naj naj naj k dnešným meninám a Majko posiela cmuk 😵 😵 😵

aja7
21. aug 2009

Ahojky 🙂

vsetkym Jankam prajem krasny meninovy den, vela lasky a zdravicka 🙂

vcerajsie dielo

http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/zahra...

idem si vas precitat 🙂

jankapardon
21. aug 2009

Aji, jednu chybu maju Tvoje torty, hm ☹ ☹ ☹ ich je škoda krajat, také dielo.... 😵 😵 😵 😵 umelecké 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
krasny dník prajem.

bzucinka2
21. aug 2009

ahojte, janky krasne dobre ranko 🙂
ami, idem vyskusat hotovu hmotu, co netreba vyrabat, vela som citala a baby si ju pochvaluju, tak dnes idem kuk ako sa s tym robi a potom ak sa mi zapaci, tak si ju kupim a uz len dofarbim a skusim urobit prvy pokus 😀 zajtra dam vediet, lebo tam idem az vecer ked maly bude spat a nebude teplo, lebo vraj sa v teple s tym zle robi 🙂

alex, rada by som vymenila, alexovi by nevadilo on je rad na prazdninach, len ci by to eliska zvladla 😉

baby pozrite ake super akcie maju 🙂
http://www.neckermann.sk/sk/nm2/EUROshop?EMBPER...

jankam samozrejme vela vsetkeho dobreho 🙂

skolarka, vsak na nas by si nezarabala, nam by si predala za kupenu cenu a my by sme ti dobrovolne pridali 😉

bejca
autor
21. aug 2009

ahojte 😵

nestiham nic 😅 spali sme do 6,50 takze v pohode 🙂 navarene mam 🙂 ideme trosku von potom sa napapame a ideme haji 😉 teda Petko a ja idem uprata veci co uz nepouzivame konecne lebo ich len ukladam do skrine a uz tam je obrovska kopa 😕

JAnkam vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k meninkam 🙂 mojej sestre som uz hned rano volala 😉

Ajka torta waaaaaaaaaaaaaaaaw 🙂

Bzuci ja som to uz prebehla a aj by som nakupila ale akosi treba setrit 😅 😉 potom cakam na info o tej hmote a co a ako 😉

Ami uzite si stretko a som rada ze Majko dobre spinkal 🙂

martina1982
21. aug 2009

Ahojte,

Jankam ,vsetko najlepsie.

Ami, super ,ze ste dobre spinkali.Drzim palce ,aby si s Livinkou padli do oka a hrali sa pekne.Super ,ze nemas svalovicu a dobre sa citis.

Ajka ,krasna torticka.

Bzuci ,super akcia.som zvedava na tu hmotu.

Bejci,dnes som robila tu rajcinovu omacku Stevkovi strasne chutila a aj normalne masko spapal lebo on moc nemusi .

Stevko spinka tak ja idem jeho veci balit.

bzucinka2
21. aug 2009

beji, matka urcite dam potom vediet co a ako§ 🙂

ajka mnam torticka 🙂ôú

amadora
21. aug 2009

Tak sme doma, bolo fantasticky, malí sa úžasne zahrali a Livkina maminka je fajn baba, tak som spokojná že sme boli 🙂 Len keď sme prišli domov bol malý taký unavený a hladný že som nevedela kam skôr skočiť 😀

Nestíham vás teraz čítať, idem sa aj ja najesť a upratať čo Majko stihol za tú chvíľu narobiť 😀

danka.k
21. aug 2009

aj my jankam prajeme vsetko naj.. 😉

ja som pozehlila tu kopu, este jedna ma caka, a ta si este aj pocka 😀 😀

beji mne muz tu omacku ohundral a to som ju este ani nerobila.. takze si ju urobime az ked bude dlhsie v robote...

ajka ta torta je uzas

ami a super ze ste sa mali dobre

bejca
autor
21. aug 2009

tak dve velke krabice veci co su nam uz male zbalene 😅 co by eventualne mohlo byt dobre a co sme este nosili - pulovre a pod perem a potom odskusame co este schovame a co budeme nosit 😉 teplaky mame takze nekupujem az po vianocoiach vo vypredajoch 😀 musime setrit ked sa nemam kam vratit zdo prace 😅 😝 nic vynimocne mi neni treba kupit len pancuchy, nejake oteplovacky a v podstate ostatne je len potom uz tak na jar + jesen a leto 😵 este ze ja aj ked nieco kupim tak vacsie aby sme to ponoslili 😉

Martinka som rada ze vam chutilo 😵 a ze to neni nic zlozite 🙂 😀 a hlavne ryyyyyyyyyyychle 😀 som rada ze Stevko tak pekne papkal aj Petkovi chutilo - zjedol 1,5 knedle 😉

Bzuci tesime 😵

Ami super ze ste si to uzili 😵

DAnka aj moj muz ofrfle skoro vsetko ale zje 😀 no tak co uz ..... ja mu zasa hovorim ze jest treba vsetko 🙂 no a ved ty nemas problem ked muz nebude doma tak si z Rastikom navarite 😵

ja pijem kafco a cakam kedy sa Petko zobudi 🙂 alebo pojdem k nemu ??? 😀

danka.k
21. aug 2009

beji jasne ze si uvarime

baby a kolko rozkov alebo chleba zjedia vasi drobci rano?? moj je schopny zjest dva rozky... ale ja mu nechcem tolko dat.. dam mu jeden a este pyta...

bejca
autor
21. aug 2009

xixixi mne Petko len okuse kusok poobede a hotovo 😀 ze 2 rozky waaaaaaaaaw 😕 mne aj chleba malo je 😅 on ma radsej vyzivu , kasu , ryzu v stave , pyre zemiakove vsetko co nemusi kusat 😀

bzucinka2
21. aug 2009

beji, aj ja som dnes vytriedovala male a pekne som si to ulozila podla velkosti aby som pri druhom len balicky vykladala 🙂 a nam uz tiez chybaju len oteplovacky a teplaciky, lebo tie z jari su nam male a v lete sme velmi nenosili, tak ale to kupim 1 a bude a na jesennom jarmoku ak budu mat tak ciapku a teplucke pyzamko na zimu 🙂

danka, my rozky vobec uz nechceme, tie hned vyhadzuje, skor si da nejake celozrnne pecivko a chleba len minimalne a posledne 2 dni ho asi stvu riadne zuby, lebo mi nechce vobec nic jest 😒

amadora
21. aug 2009

Ďakujeme všetkým za ten dopriaty spánok aj za stretnutie 😵

Bzuci a ako sa volá tá hmota? To je tá K2? A od koho to kupuješ?

Inak videli ste aké krásne vecičky na jeseň majú mať od 31.8. v Lidli? 😕

My rožky aj chleba ľúbime, ale niekedy si pýta a pár krát hryzne a zahodí a tým ma vie riadne vytočiť 😠 Inak papá všetko, len v poslednej dobe mi doobeda veľmi nechce papať.

Bzuci keď spomínať jarmok, dúfam že sa zase stretneme ako minulý rok, bolo super 🙂

bzucinka2
21. aug 2009

ami, je to ta k2, tu obzriem dnes vecer ako sa s nou robi, ake na ozdoby ju velmi neodporucaju, na to je vraj lepsia WI hmota, tak dnes pozriem, popytam sa a ak sa mi to bude pozdavat tak pondelok zavolam tomu panovi, je z lv, tak sa stretneme a vraj ma toho vela v aute, tak popozeram, co by sa mi hodilo, vraj je najlacnejsi 🙂
lidl som nevidela idem kuk 🙂
a na jarmoku sa pravdaze stretneme 🙂

amadora
21. aug 2009

Bzuci už som o ňom veľa počula, veľmi ho chvália že robí aj rozvoz po SR keď chceš tak cestou ti donesie. Ja som chcela to WI ale som ho nenašla v tých obchodoch s pekárenskými pomôckami, mali to vypredané. Ja by som chcela na tú svadobnú niečo dobré čo sa mi nespustí v teple ako MMF, lebo ja len potiahnem a ozdoby mám kúpené.

amadora
21. aug 2009

Mám otázku... pripadá len mne divné dať našim deťom v tomto veku žuvať žuvačku a povedať že nevadí keď ju prehltne? 😕

danka.k
21. aug 2009

ami dat zuvacku malemu?? no to by som mu ani nedala

bzucinka2
21. aug 2009

ami, ale v teple sa rosi asi vsetko, aspon som mala taky pocit, ked som vcera studovala 😉
a lidl nema este na stranke katalog 31,8.
zuvacka podla mna neublizi, ale zas davat mu ju pravidelne nie, aj moj mi raz uchmatol a zjedol a co som uz mala robit, ale zas som mu ju nedala, ze na zjedz ju 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre