Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

veva55
25. aug 2009

beji, co sa stalo?????? 😕

amadora
25. aug 2009

Beji nestraš, čo sa stalo? 😕 😕 😕 Žiadna kaša sa neje taká horúca ako sa navarí, určite sa to bude dať riešiť nech sa stalo čokoľvek 😔

amadora
25. aug 2009

Bzuci a čo je Alexíkovi? Nejako som to asi prehliadla, prepáč 😅 A super že sa ti dobre robí z tej hmoty 🙂

Aji ďakujem 🙂 U nás bolo ráno hrozne škaredo tak som sa bála že z toho nič nebude ale už je krásne, dobroty na grilovanie nakúpené, tatko kosí dvor... juj teším sa 🙂

bejca
autor
25. aug 2009

kocky ja ani neviem ci to sem mam pisat ci tu niekto necita :(((

amadora
25. aug 2009

Beji a čo zase niečo s robotou? 😕

bejca
autor
25. aug 2009

hej z robotou ☹ muz bol u riaditela ............................................................

amadora
25. aug 2009

uf... je to veľmi zlé?

bzucinka2
25. aug 2009

beji preboha, to znelo strasne, vyrozpravaj sa a bude ti aspon trosku lepsie, ked nie sem, tak ip, len nestracaj hlavu, mas predsa petulka a spolu s muzickom predsa zvladnete vsetko, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt horsie 🙄 vydrz, vsetko sa vyriesi, drzkame palce

aji kvietky som robila WI-ckou z k2 sa potahuje a z WI sa robia figurky a kvietky a kedze ja potrebujem teraz straaaaaaaaasne vela ruziciek, tak mam o vecernu zabavu postarane 🙂

ami dakujem, alexikovi nie je nic, len nechce jest a u lekara som bola so sebou 😉

bzucinka2
25. aug 2009

beji, neboj sa on je sikovny urcite si najde nieco lepsie, ja viem ze je to hrozne hlavne ked tak tolko odmakal, alezas ked mu maju stale robit napriek, tak by sa tam asi aj tak zle citil, boze, neboj, urcite si nieco najde 🙄

maly sa mi dostal do suflika s kozmetikou a teraz sa so vsetkym sprejuje a vravi si sssssssssssssssssssssss a dava si to pod pazusky 😀 uzasny je 😀 o nic, ze ja mozem upratovat po nom, hlavne ze sa zabava, uz mi aj ruz doniesol a suflik bol zalepeny, tie deti maju sily za 10-tich 🙂

bejca
autor
25. aug 2009

no ved uvidime ako to bude ale teda ako pises neni tam uz " vo svojej kozi " ..............

a Alexik musi byt krasny 😵

Petko spinka a ja mam chut si ist zapalit ............................

amadora
25. aug 2009

Bzuci ja som asi zle prečítala že "pichli mu injekciu" tak zato 😅 Ani my nechceme papať, včera mi za celý deň zjedol jedného miláčika 😒

bejca
autor
25. aug 2009

dakujem kocky som rada ze vas mam 😔

bejca
autor
25. aug 2009

no etko sa uz budi idem k nemu pa . 😵

danka.k
25. aug 2009

bzuci aj my mame vsetko polepene, ale nastastie to nedokaze otvorit.. ale prichadza na to ze mraznicku treba odlepit a pojde to.. inde ho to nenapadne...

beji a co sa stalo?? riaditel sa vyhraza??

tami712
25. aug 2009

beji držím palce ☹ 😖 neboj bude dobre 😉

bzucinka2
25. aug 2009

danka on uz najde koniec pasky a odlepi a ked nie, tak taha suflik taha a kedze to uz tak dobre nedrzalo, tak to normalne roztrhol 🙂 lapaj maly, ale potom mi pomahal aspon upratovat 🙂

danka.k
25. aug 2009

bzuci aspon ze ti pomohol upratat 😀

danka.k
25. aug 2009

maly mi spi uz skoro tri hodiny.. asi ho idem zobudit.. potom zas bude vecer buntosit

bzucinka2
25. aug 2009

aj my uz spinkame 🙂

aji velmi dobre sa robi s tou WI hmotou, k2 mam doma, ale este som ju neskusala, najprv si musim pripravit drobnosti na to 🙂

danka, super spacika mas doma 😉

aja7
25. aug 2009

bzuci a ako sa farbi WI? dobre chytaju farby? a schne ruzicka ako dlho? a co stoji kg hmoty? vdaka 😉

bzucinka2
25. aug 2009

ajka, ceny som pisala vyssie, ale kilo WI stoji u nas 6,5, a farba chyta suprovo , farbim gelovkami a parada, spajdlou si davam farbu a v pohode, vcera som robila ruzicky a dnes su uz suche, takze to schne cca 24 hodin do uplneho stvrdnutia a aj pocas vyroby som nemusela dlho cakat, kym mi to zacalo trosku tvrdnut 🙂 mne sa s tym robi ovela lepsie ako s cukrikovkou, netrebna nic miesat len farbu, 6,5 je mozno dost, ale aj pri cukrikoch ked si zratas vsetok material, hlavne cukor a robotu, tak je to v pohode, ja som nadmieru spokojna, nelepi sa to, nemusim odhadovat hustotu hmoty, takze v pohode a tento pan aj rozvaza ale neviem do akej vzdialenosti, zvykne aj posielat postou, treba sa s nim dohodnut, alebo najst ceny v tvojom okoli 😉

amadora
25. aug 2009

Ja vám len idem zaželať dobrú noc, pred chvíľou odišli svokrovci a čakáme malého krstných rodičov. Tak pa zatiaľ 🙂

danka.k
25. aug 2009

no my sme akurat zaspali...

ja som total ko zasa som hrala s brachom tenis, nic nevladzem.. pockam ocka a idem smer hajany

alex21
25. aug 2009

bejuska mrzi ma co sa deje. Muz to musi mat tazke. Urcite sa to nejak poriesi. Muzik si najde pracu a urcite este lepsiu ako ma teraz a bude s vami castejsie. A tebe drzime palce aby sa coskoro podaril Petkov surodenec. Ono ako sa hovori, kazde zlo je na nieco dobre. Len sa to ukaze o nieco neskor. Takze vela trpezlivosti a sil.

Izka ono je to v dnesnej dobe fakt tazke. Ja som tiez bola tvojho nazoru ze vydrzat a daju aspon odstupne ale vo svete je same svinstvo. Ked ta niekto chce vyrazit tak to urobi tak ze ti bude robit zle a odides sam a nebudes vobec chciet odstupne. Ja som sa vo firme drzala ze mi musia dat odstupne a teraz banujem. Odstupne som nevidela a ani neuvidim a nemam ani papiere na ukoncenie prac. pomeru ani zapoctovy list proste nic. Keby som dala vypoved este ked firma fungovala tak mam aspon papiere. Pokial sa to do ukoncenia mat. dovolenky neporiesi tak sa nebudem moct ani na urade prace zaevidovat lebo nemam vypoved. Bez nej ma tam nik nezaeviduje. Ono je to fakt tazko.

bejca
autor
25. aug 2009

no prebehla som si volne miesta na nete v nasom okoli ale ako tak pozeram tak zistujem ze hovno viem a asi si ani ziadnu robotu nenajdem ☹ a moj muz si neviem predstavit ze by robil inde ... on je tak uz nauceny tam a teraz mu tam je velmi tazko ☹ obdivujem ho ako to aj vladze tak zvladat 😔

Petko spinuska a ja som na nervy lebo som zla a podrazdena a potom chuda male aj na neho vyletim ☹ som hnusna mama a ze este jedno ... chudiatka by si pri mne vytrpeli ☹

dufam ze sa to nejako vyriesi a bude aspon trosku lepsie 😅 ak tam muz zostane a bude to v pohode tak aspon to a ja si potom najdem robotu hoci aj upratovacku na 1 smenu 😅

bejca
autor
25. aug 2009

a dakujem vam vsetkym za podporu 🙂

Alex dik 🙂 a snad mas pravdu 😉 a vy ako ?? uz vam je dobre , ste zdravucke a tak 😉

bejca
autor
25. aug 2009

idem ja hajat kocky ak teda sa mi podari spat 😅

paaaaaaaaaaaaa

alex21
25. aug 2009

hej uz sme zdrave.
No s tou robotou je to naozaj tazko ja tiez neviem co budem robit a stale dumam nad tym co by sa dalo. Ale nic ma nenapada. U nas by sa zislo otvorit nejaku skolku lebo vsetky aj sukromne su fest plne ale na to treba aj kapital a priestory. A ja nemam ani vysku.
A u tvojho muza je to naozaj tazko ked si raz na nieco naucil tak je to potom tazke. Ale aj na nove si urcite zvykne. Moji rodicia dosli obaja naraz o robotu otec ked mal 53 a takym sposobom ako som opisovala ze dal radsej sam vypoved a mama ked mala 48 tak zrusili firmu. A obaja tam pracovali od kedy ukoncili skolu. Teraz je mama uz druhy rok inde a ako tak si zvykla a oco vystriedal viac firiem ale teraz je uz spokojny.
Beji treba len verit a pozitivne myslet a urcite bude dobre. Aj ked mozno hned nie ale urcite bude.

bzucinka2
25. aug 2009

beji, vobec nie si hrozna mama, len ta teraz mrzi a trapi ako bude dalej, ale to je predsa normalne v takejto situacii 😉 si suprova maminka apetulko to vie, nebojkaj sa 😉 cmuk

alex s otvorenim skolky je to dost tazke so vsetkymi povoleniami a hygienou a podmienkami, ja som to uz jednu dobu studovala a trosinku zistovala a je to hrozna byrokracia ☹

dobru nocku vsetkym, dnes som urobila dalsich 15 ruziciek 😉

alex21
25. aug 2009

bzuci ved prave preto som len snivala a rozmyslam dalej co budem robit. Ja fakt neviem. 😅 Stale si hovorim ze mam este 1,5 roka casu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre