Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
13. jún 2009

ale ale. pol dvanastej a ja som tu prva?? 😀

my sme dnes mali fajnu noc.. spali sme az do pol deviatej... juuuj fajne 😉

amadora
13. jún 2009

Ahojte 🙂

Danka nešiel koník od rána 🙂 Už som mala koníkovský abstinenčný syndróm 😀

My dnes ideme poobede do Miloslavova k našim známym. Dúfam že malý obsedí a že sa mu bude rátať výlet 🙂

A náš starký a jeho nová priateľka dnes v noci letia na dovolenku na Malorku 🙂 Dúfam že v poriadku docestujú 😒

Beji pekný deň ti dnes želáme na MDD 🙂

danka.k
13. jún 2009

ami hej uz som pocula ze kon nesiel..

tak pekny vylet vam prajem 😉 a ockovi peknu cestu..

bejca
autor
13. jún 2009

ahojte 😵

tak my sme mali v noci " prestavku " 😅 znovu okolo 2:40 nechcel spat a dlho tvalo kym zaspal a aj to pri mne v posteli 😖 ale potom sme potiahli do cca 8 mej 😉 najedli zbalili a isli sme na Mdd z roboty 😉 dostali sme kabelu sladkosti , dzusiky , hracku , kamion , loptu , šarkana 😉 no kopu vselicoho 😵 ovocie , cigansku sme si dali a o 12 tej sme prisli domov Petko haja ja tu pisem a pojdem k nemu 😉 a ked sa zobudi asi este pojdeme kuk lebo tatino tam bude az do zaverecnej nakolko tam je zasa ako " dievca pre vsetko " 😅 😉 odvez , dovez , privez 😉 ale ved co uz 🙂

Ami dakujeme ze na nas myslis a aj vy si uzite vylet a nech sa Majkovi paci 😵 starkemu zelame super dovcu 🙂

DAnka krasne ste spali 😵 a ty ako ?? uz som sa ta vcera pytala 😉 a muzik ako ?? zvlada ?? 😉

danka.k
13. jún 2009

beji neodpisala som ti na to ako sa mam?? prepac myslela som ze hej.. vies co vcera to uz bolo v pohode cez den, v noci zachvat kaslu, a dnes ma drhne strasne... ale inak sa uz citim ovela lepsie... dnes este polezim a zajtra uz mozem normal fungovat.. teda ak mi muzik dovoli.. lebo dnes som im chcela upiect kolac tak ma zrusil, ze budem lezat 😉

izka
13. jún 2009

ahojte kočenky.
zlaté sú a múdre tie naše deťúrence.
špecialne alexina eliška. len zíram 😕 a posielam fúkanec na bolačku.
beji, tvoj peťko je vážne múdry. my sme sa s bublinkami natrápili a to mal jožko 4 roky.
ema sa práve budí a nechce otvoriť oči a hovorí , že spím, spím.
tá mele v jednom kuse. všetko opakuje. dnes jožko povedal, že do riti ! a ona to okamžite opakovala. aj ty kokso.
včera som ju naučila cica a pak zbadala na podbradníku zajaca a ukazovala, že cica.
doteraz boli všetky zvieratá aj vtáky havo 😀

izka
13. jún 2009

danka, no vidíš, akého máš ohladuplného muža. len ho pekne poslúchaj a oddychuj 😎
to som nevedela, že môže byť na očr, keď si ty na materskej.

danka.k
13. jún 2009

izka hej moze byt na očr ked som na materskej.. lebo ked som chora tak sa nemozem starat o maleho tak sa musi on..

u nas zasa vsetky zvieratka robia hav hav.... aj konik ale potom ho napadne ze ten robi inak a napodobni konika.. 😀

izka
13. jún 2009

my máme dnes filipa na celoslovenskom kole viacboja. má nakázané vyhrať, inak nedostane notebook, čo im ocino objednal. on ani nechcel ísť, ale čo narobí, keď má ambiciózneho otca a učiteľa.

u nás dnes varí kika. robí palacinky z 2l mlieka a ja relaxujem. 😉 samozrejma okrem prania a žehlenia a večer skočím vytrhať zelinu.

tami712
13. jún 2009

ahojte 🙂
izka tak tvoja Emka už tak krásne rozpráva 😕 no super 😵

beji tak super program ste mali dnes a tá noc, no možno Peťkovi zase rastú zúbky, alebo chce spinkať s vami v posteli 🙂

danka tak sa len pekne lieč 😉

ja som doobeda varila guláš na dvore a teraz oddychujem, tatko nám išiel do roboty 🙄

izka
13. jún 2009

môj muž len platí jak sprostý odvody a nič z toho. on také veci vôbec nevie využiť a to platí všade hornú hranicu.
dokonca mi raz nedali porodné, lebo zabudol jeden mesiac zaplatiť. 😠
a teraz mu vyrúbili penále za omeškanie, čo platí za zamestnancov. pritom platí poctivo, len občas to pripadne na sobotu, alebo nedeľu a naskočí im deň, dva meškania. asi za 3 roky to robí 30 ero. takým, čo dlhujú státisíce to odpustia a pýtajú od tých, čo sú hlúpi a platia.

danka.k
13. jún 2009

tami gulas na dvore mnam mnam 😉

izka ja sa nad tym omeskanim a platenim uz nepozastavujem.. na slovensku je to tak.. chudakov budu okradat a bohatych nechaju napokoji.. 😠 😠 😠 😠

tami712
13. jún 2009

danka a vieš aký je dobrý 😎 😀

izka
13. jún 2009

ahoj tami.
no raz som čítala takú múdru vetu :
2 roky učíme deti chodiť a rozprávať a potom ďalších 16 rokov ich okrikujeme : " nebehaj, buď ticho! " 😀
a to môžem potvrdiť, je čistá pravda. koľkorazy mi ide hlava puknúť z toho kriku a naháňačiek 😝

danka.k
13. jún 2009

tami gulas co sa vari vonku je vzdy dobry.... nas ocino minuly tyzden varil kapustu v kotliku.. bola uuuuuuzasna.. ovela lespia ako ked sa vari doma 😉

tami712
13. jún 2009

izka 😀 to je určite pravda, veď aj ja budem čoskoro na obidvoch kričať aby boli ticho a nepapulovali, čo je u Viktora už bežné a časté 😠 takže ešte si to musím užiť kým mi neodvráva 🙂

danka kapustu kyslú ? 😕 to mohlo byť dobrééé, mňam 🙂

izka
13. jún 2009

idem od vás, ema mi ušla z nočníka.
tami, dobrú chuť. 😉

danka.k
13. jún 2009

tami hej uzasne to bolo...

izka tak vela stastia pri nahanani emky 😀

bzucinka2
13. jún 2009

ahojte, my sme prave vstali hore ritkou 😢
ale robila som ten kinder kolac a je naozaj mnamkovsy 🙂
citat ako vzdy nestiham, kedze nie som doma, ale vsetkym pajem krasny vikendik 🙂
beji, tak prid zbalime ta, este mame rezervu akych 5 kg 🙂

bejca
autor
13. jún 2009

no prisli sme o 19.30 bolo celkom fajn chlapi hrali futbal ako firma sme skoncili na 2 mieste 😵 aj kolky sme hrali a tam sme tusim skoncili na 1 mieste ... a vecer bola pecena svina , koleno , kura 😀 fu ledva funim 😀 len som v soku trosku 😅 kamoska bola na materskej 2x po 3 roky a teraz by mala nastupit a direktor jej oznamil ze pre nu nema pracu 😅 😕 tak dostane vypoved 😅 ☹ takze uz sa tesim co sa stane somnou ☹ no uvidime ...ale asi budem musiet zacat chodit aspon na " brigadu " aspon zistime ako to bude doma " fungovat " a uvidime ako dalej ..a hlavne ako si ja zvyknem na tie poobedne 😝 no som zvedava ako to vsetko dopadne 😖

bejca
autor
13. jún 2009

DAnka som rada ze sa ti polepsilo a hlavne len nechaj muzika nech ta obskakuje 😉 uzivaj si to a nehrn sa rychlo bit fit 😉

Izka no teda tvoja Emka je teda riadna sikulka ked uz takto blaboce 🙂 nas si len hatlaninuje vselico co ho napadne ale je toho uz stale viac 😉 ale teda slov je malo 🙂 a Filipovi drzime palce dufam ze vyhral 😵 a dobre porekadlo 😀 s tym platenim to je vzdy tak ☹

TAmi kotlikovy gulas mnaaaaaaaaaaaaaam 😀 a tatika nam je luto ze pracuje ☹ ale tak co uz narobime ze 😅

Bzuci 😀 si zlata 😀 ale to by si musela mat rezervu mojich XX a + Petka aby neplakal za mnou .... takze to je jaaaaaaaaaaaj no do 5 kg nevlezieme ☹ 😉 😀 😀 😀 ale si zlata 🙂

bejca
autor
13. jún 2009

a uz je tema FEBRUAR 2010 😵 ja chcem zalozit temu Februar 2011 😀 😉 😅

bejca
autor
13. jún 2009

no nic nikde nikto ☹ idem ja haji lebo som unavena ako pes 😉

dobru nocku paaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
13. jún 2009

Ahojte 🙂

Tak my sme prišli domov niečo po 20:30, rýchlo sme sa okúpali a malý zaspal ako dudok 🙂 Bolo super, Majko a malá Laura sa poriadne vyhrali a hlavne vymojkali, ohromní boli. Až mi to bolo divné lebo Majko sa nevie zahrať s mladšími deťmi a ona ešte len štvornožkuje. Ale keď prišiel k nej tak aj on kolegiálne išiel hneď na štyri. A stále ju chytili za tváričku a dával jej baranko buc, keď vedľa seba stáli tak ju chytal za zadok a zbieral zo zeme smietky a kŕmil ju 😀 No asi sa nám chlapec zamiloval 😀

Beji krásny deň ste mali 🙂 A s tou výpoveďou si nemyslím že by ťa prepustili keď si vedúca 😉

danka.k
13. jún 2009

no beji ked ja som taka ze ja v tej postely dlho nevydrzim.. uz mi v nej sibalo tak podvecer som sla hned na nakup do tesca a vecer hrala fajna muzika na jednej terase tak sme boli tam na chvilku s nasimi a surodencami.. maly si zatancoval, vsetkych pobavil a po hodine sme sli domov... od zajtra zacinam normalne fungovat lebo fakt ma to uz v postely nebavi..

a som rada ze ste mali pekny den, ami a aj vy 😉

izka
13. jún 2009

krásnu sobotu ste si všetky užili. aj my.

záhradka na chvílu bez zeliny za výdatnej pomoci emy. šťastná je, keď môže pomáhať a je celá od zeme.

filip doniesol 2. miesto, rovnako ako vlani a predtým kika. ja som spokojná, na to že trénuje iba týždeň pred pretekmi.

beji, tak snáď ťa nemôžu prepustiť. želám, nech to dobre dopadne.

bzuči, príjemné balenie a nech nič nezabudneš. budete sa mať určite skvele.

ami, majko musel byť na zjedenie 😉

danka, ty si ako ja. aj si poviem, že budem oddychovať, ale vždy sa niečo nájde, čo treba spraviť. hlavne, že už sa cítiš lepšie. a rastík, aký zabávač.

emu dobehnúť a zabaliť veru nie je sranda. ešte sa z toho aj smeje, že mi uteká.

idem pridať fotky našej kiahničky, tak môžte kuknúť.

peknú nedeľu všetkým.

bzucinka2
14. jún 2009

ahojte, no vcera sme mali sportove dopoludnie a poobede som uz nestihala sem ani ist 🙂

beji, krasny den ste mali a super 2.miesto je parada 🙂 gratulujeme 🙂 a skoda, ze sa nevtesnate ☹

ami aj vam bolo super, majko musel byt uzasny 🙂

a este odkaz od ami, vsetkych vas pozdravuje, teraz nie je na nete, lebo su s majkom v nemocnici, celu noc vrackal a nechcel ani nic pit, tak je na infuzkach, uz mu ide druha, ale velmi pomaly, ma problem ho udrzat v postielke, nemaju este vysledky, ale snad to nebude nic vazne, lebo uz zacina pit aj jest sam 😒 chcela som ist za nimi, ale vraj oni nemozu ist von a mna nepustia dnu, takze nic, zavolam jej zajtra ako su na tom ☹

bzucinka2
14. jún 2009

kde ste vsetky? 🙄 🙄 🙄

bzucinka2
14. jún 2009

stale nikto ☹ ☹ ☹

danka.k
14. jún 2009

ahojte! my sme mali dnes den deti tak sme tam boli... maly bol najprv nervozny a urevany alebo potom uz bol krasny. potom hodim foto ked ich stiahnem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre