Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
29. aug 2009

tak nepodareny den za nami, mne sa dnes nic nedarilo, najprv mi prihorela ryza, tak isla do kosa, potom som kamoskinmu malemu nechtiac pichla do ocka, co ma hrozitansky mrzelo, ale stalo sa 🙄 potom mi volal muz, ze mu zhorelo kura, no co este dodat 😀 😀 😀 ale aspon som sa zasmiala, ze nie len mne dnes ide karta, ale aj muzickovi 😀 😀 😀
danka, mozno mas pravdu a maly si povedal, ze sa konecne bez nas vyspinka 😀 😀 😀

tami712
29. aug 2009

ami díkes, tak niekedy pôjdeme pozrieť, však to tam niekde nájdeme 😉
a krém do torty som ja minule robila -

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7420

a ja som ho robila z kinder čokoládiek a bol mňaaaam. Ale nerobila som tortu, ale koláč, len piškótu, na to lekvárik, banány a navrch ten krém, ešte postrúhaná čokoláda. A chystám sa ho urobiť z bielej čokolády 😵

ciarka muž mi už lezie na nervy asi preto, že je už dlho doma 😀 a nič iné nerobí len sa hrá s malou /keďže kvôli tej ruke ani nemôže/, takže všetko ostatné je na mne a už mám toho niekedy fakt dosť 😒

bzuci 😀 tak super dník si mala, a čo bolo nakoniec na obed ? 😕 😀

bzucinka2
29. aug 2009

ryza a kuracie stehienka, 2 sme zjedli a dalsie 2 mal este 15 minut dopiect 😀

ami uvar 2 cokopudingy+ cukor, do hotoveho dal rozpustit 1 cokoladu a do vychladnuteho trosku masla 🙂
a ten maslovy krem tusim len maslo a cukor 😉

jankapardon
29. aug 2009

tami tie plnky vyzeraju mnamky🙂
aj stehienka by som si teda dala, už som ich davno nerobila...mnam... 😵
aj ja som mala taký zvláštny den 😀 😀 😀 dnes som, teda sme šli, cela rodinka blahoželat mojej super kolegyni z práce na svadbu. Lenže Jana si zle prečítala, kde to bude, a miesto Mlynskej /to je asi cca 15 min/ sme šli na Moyzesovu ul do kostola. Už sme meškali , vošli sme , sadli sme si, a pozeram kde mam dalších kolegov...nikde nikoho..... aj nevesta sa mi zdala trochu menšej postavy, ale pripisovala som to tej vzdialenosti 😀 , až ked si prisahali slub, tak ma skoro porazilo, že Lívia....moja kolegyna sa vola Miriam....ale stihli sme to na tu spravnu svadbu, vošli sme tesne pred ukončením, 😵 😵A asi aj Veronka bola v šoku,či to stihneme a či sme už prišli na tu spravnu svadbu.-)), lebo tak sa nam poserkala, že pri zavane išla za nami krasna vona detskej kaky 😀 😀 😀

danka.k
29. aug 2009

m& budeme mat stehienka zajtra 😉

jani tak aspon ste kukli dve svadby 😀

a bzuci tomu sa hovori super den 😀

bejca
autor
29. aug 2009

caute 😵

no my sme boli poobede u svokrovcov ale teda pocasie o nicom ... Petko si to uzival v gumakoch a v blate 😀 😀 😀 potom sme este chvilku boli u nich v dome tak porobil babke " poriadok " 😕 😀 ale ved co by inak robili 😉 😀

Ami a co ste teda vymysleli poobede ?? 😵 a ako si sa rozhodla s tabletkami ?? 😉

Bzuci no teda Alexik si to bez vas uziva 😵 a vam sa teda dnes darilo 😕 😀

Tami no tak to ti verim ze uz si na nervy z muzika 😅 ale ved uz hadam bude coskoro fit 😵

Ciarka ani mne sa nic nechce a tak aj nic radsej nerobim lebo potom to aj tak vyzera 😨 😀

bejca
autor
29. aug 2009

Tami dik za recept mozno skusim 😉 vyzera to dobre 😵

ozaj uz ste niektora robila tortu co som vam posielala recepty 😅

Janka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak na dvoch svadbach jednou ritou 😉 😀 😀 😀 😀 😀 dufam ze aj dvoje kolace ste mali 😉 😉 😉 😀 😀 😀

bejca
autor
29. aug 2009

my sme dnes mali zaujimavy vecer ... svagor - muzov brat - nam dal pre Petka po synoch par hraciek ..auticko s privesom , traktor s nejakym privesom a par malych auticiek , svihadlo, dalekohlad .. a este par veci co som odlozila na neskor , autodrahu , kolky .... no a ked Petko zbadal traktor + auticko co maju privesy baby nie a nie od toho a vrestal ako pavian a to uz sa mal ist kupat 😅 celu dobu vo vani vrestal a ani kupat sa nechcel no a potom ked uz som ho utrela , nakremovala a obliekla tak som ho polozila do postele dala mlieko on mi ho podal a isiel si do izby pre novy traktor a auticko a pod a doniesol si to dopostele potom az zacal pit ... no a nakoniec aj ked sme ho " ukecavali " ze idu hracky hajat aj tak musel ist traktor z vleckou do postielky 😅 prave som mu ho bola odtial vybrat 😅

danka.k
29. aug 2009

beji majko musel byt zlaty.. my to doma mame s motorkou, vsade musi ist s nami, ked spime odparkovat ku postely, ked jeme tak v kuchyni a ist niekam bez nej nehrozi 😀

amadora
29. aug 2009

Tami, Bzuci super recepty, určite vyskúšam 🙂 Ďakujem! A nie je to veľmi sladké? A Bzuci pod ten krém aj niečo ešte dať?

Bzuci teda si mala nadávací deň 😅 Ale tak zajtra bude lepšie 😉

Janka si mi zlepšila náladu, som sa nasmiala 😀 😀 😀

Beji no poobede mal Majko dobrú náladu, pekne sa hrajkal a potom sme išli na nákup a k babke a prišli sme až na kúpanie domov. Aj u babky bol spokojný, konečne, dobre mi to padlo 🙂 A písala mi Ronnie tak sa do tých liekov pustím... mám strach ale skúsim, držte mi všetky palce prosím 😒 Ale jedno ma potešila, že sa od tých liekov chudne 😀

amadora
29. aug 2009

Danka PEŤKO!!! 😀 😀 😀

amadora
29. aug 2009

Beji to muselo byť úžasné, je to milé už keď to človek číta 😵

danka.k
29. aug 2009

ami zasa mi ide 😀 😀 😀

bejca
autor
29. aug 2009

DAnka aj my s motorkou - odrazadlom stale musime byt aj s trojkolkou co ma tu s ruckou vzadu tak aj ta stale je v pohybe 😀 stale sa hra s tym a aj by vsetko najradsej bral von ... ale co som chobotnica 😀 no zalte su tie nase deti 🙂 😵

Ami no tak mas pozitivum 😉 ale nie naozaj drzim palce a neboj ved ak zistis ze ti nezaberaju alebo sa ti bude zdat ze nieco neni v pohode ta ich prestanes brat 😉 a super ze ti Ronit poradila 😵

amadora
29. aug 2009

Beji ďakujem 🙂 Len premýšľam či sa nemáme začať aj viac chrániť pred otehotnením pre istotu 😒

danka.k
29. aug 2009

ami ved ak otehotnies tak vysadis. ci to sa neda len tak lahko vysadit?

amadora
29. aug 2009

Danka po prvé to treba postupne vysadiť a po druhé by som nezistila hneď že som tehu a niekoľko týždňov by som tie lieky brala a dieťatku by to určite veľmi uškodilo ☹

bejca
autor
29. aug 2009

Ami ja som si zvykla ze Danka je pod vplivom obcas 😉 a mne to nevadi ked sa pomyli 😉 ved su vsetky nase deti krasne ci Rastik , Majko ,Alexik , Petko ................. vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a kocky ani nehovorim 🙂 no a co sa tyka toho tehu isto by som si davala pozor aspon cas pokial nezistis aspon tolko ci ti to vobec pomoze tie tabletky 😅

amadora
29. aug 2009

Beji no my si pozor dávame, beriem tie čípky lokálne len neviem na koľko tomu môžem veriť. Ale tak žiadna antikoncepcia (okrem paralenu medzi kolenami 😀 ) asi nie je 100% - ná 😒

bejca
autor
29. aug 2009

a veru je to uzasne len sme sa hned z muzom " chytili " ja som nechcela aby mu o tom stale hovoril a povolil mu ich zobrat potom a on zasa chcel aby sa aj vo vode s nimi hral co som zatrhla ... no ja som mu hned povedala ze potom ked sa zacne hadzat o zem pre hocijaku blbost ci bude lepsie .. ja nemam rada ked sa ustupuje lebo to len viac a viac oni potom skusaju ... no ale dufam ze to bolo len take mimoriadne vrestanie 😅 😉

danka.k
29. aug 2009

beji ved ja sa tie mena raz naucim 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
29. aug 2009

Ami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
29. aug 2009

U nás je to tak že muž by mu dovolil všetko, ešte to tak na neho nakričať alebo dať po zadku a ja som tá zlá. Takže keď spravím krik tak okrem plaču Majka mám doma aj vyčítavé pohľady tatka 😖

danka.k
29. aug 2009

ami jednu 100%-nu este poznam.. chrbtami k sebe a kazdí zvlast 😀

amadora
29. aug 2009

Danka no momentálne máme tichú domácnosť tak ju asi začnem praktizovať 😀

danka.k
29. aug 2009

ami a co zas urobil ked mate tichu domacnost?? ved aj minule ste sa vadili

amadora
29. aug 2009

Danka v poslednej dobe sa hádame často ☹

bejca
autor
29. aug 2009

no tak ono to bude asi celkovo tym ze clovek je podrazdeny a tak .. aj my sa chytame niekedy za totalne hovadiny 😒 😠

amadora
29. aug 2009

Beji asi hej, ale mňa to už prestáva baviť, lebo som sa to snažila riešiť miliónkrát a stále sa to začína znovu. A posledný týždeň do mňa rýpe za také hovadiny a ešte nakoniec zo mňa spraví tú zlú. Je mi z toho smutno ☹ Asi si nájdem milenca 😀

bejca
autor
29. aug 2009

moj muz by mu tiez kupil vsetko , dovolil a pod... a tiez potom je ohen na " stole " ale tak vacsinou pochopi argumenty ... len to trosku trva 😅 ako aj potom vecer nez uz zaspal tak ma chytil za plecia a hned som vedela ze ano mala si pravdu .. no ale jasne ze predtym som mu povedala ze za dva dni do postielky a spalne dame celu detsku izbu 😠 ............. no ale ved urcite odtial potial snad musi byt nie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre