Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
2. sep 2009

Danka ten tvoj muž 😕 No veru by som mu osladila existenciu...

Beji gratulujeme k zúbku 🙂 A super že je ti lepšie! A ďakujeme za pochvalu a cmuk 😵

amadora
2. sep 2009

Ozaj Bzuci s tortou je to dohodnuté, potom ti ešte napíšem inštrukcie kam si máš pre ňu prísť 🙂

Kočky mám dilemu aké ovocie dať pod tú kofiovú plnku: jahody či banány? 😉

danka.k
2. sep 2009

ami podla mna kofilu.... aha ide mi 😀 😀 ... banany daj

a my mame uz 16 zub som mu ho tam vcera nasla... a mozno aj dake stolicky... ktovie tam som nekukala 😀

amadora
2. sep 2009

Danka gratulujeme 🙂

bejca
autor
2. sep 2009

Ami no teda MAjko aky zlatucky 😵 zamilovany 😵 a vecer mas teda rozplanovany 😀 a dakujeme za gratulaciu 😵

Bzuci tak gratulujeme k zubku 😵 a teda ti poviem pred , cez a po mrche to je teda pekne na nervy 😝 a aj ja som vtedy uplne KO 😝

Danka gratulujeme 😵

bejca
autor
2. sep 2009

a pod kofilu asi banan 😉

amadora
2. sep 2009

ďakujem za rady 🙂 ja som tiež najprv chcela banán ale začala som špekulovať nad jahodami lebo s banánmi torty robievam 😅

Beji ďakujeme 🙂

bzucinka2
2. sep 2009

aj ja by som dala banany 🙂
oki a dakujem, cakam instrukcie 🙂
beji a ja nevychovana som vam ani nepogratulovala k zubkom, danka aj vam 😔

tak uz mam odbrusakovane 😝

bzucinka2
2. sep 2009

a uz mam pre maleho aj zimnu kombinezu, sa vytesujem ako mala 😀

bzucinka2
2. sep 2009

a nasla som suprovy zakusok, mnam hned ho aj na vikend vyskusam 🙂

bejca
autor
2. sep 2009

no pozeram ten panelak a teda som zvedava co sa teraz udeje 😅

bejca
autor
2. sep 2009

a odkial mas kombinezu ???????????????

bejca
autor
2. sep 2009

ja idem robit v piatok tortu svokrovcom - sice maju hody 😀 mnaaaaaaaaam sa prezereme 😀 ale maju aj 45 rokov sobasa 😉 tak im sparvim trosku sladke potesenie 😉

bzucinka2
2. sep 2009
geveva
2. sep 2009

ahojky holky všem
holky obracím se na vás s velikou prosbou
natálka má už 6 zoubků a docela to už bolí na prso ale koupila jsme jí nutrilon lahvičku s cuckem ve tvaru prsíčka ale natálka mlíčko nechce ani sunar tak nevím jak to mám udělat abych mohla přestat kojit a odstříkávat už nemůžu mám tak akorát co nyty vycucá a odsavačka nemá šanci

prosím o radu

bzucinka2
2. sep 2009

beji no predsa z aukcii 🙂
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1281598
aha a nakupila som aj veci z bazarika, sice nosene ale za par supiek 🙂

bzucinka2
2. sep 2009

geveva, fuha, ja som kojila 15 mesiacov a maly ma hryzol, ale tiez potom nechcel nic ine, flasku uz vobec, tak mi dokina povedala, ze mliecko nemusi, ak ti zje jogurty, jogurtove mliecka, syry, a dovolila mi skusit normalne mlieko plnotucne, ale tomu prisiel na chut ako 17 mesacny 🙂

amadora
2. sep 2009

Tak už búvame 🙂

Nechce sa mi do tej chladničky, fňuk 😢

My máme cez víkend oslavy, máme 800 výročie založenia obce tak sú slávnosti celý víkend 🙂

bzucinka2
2. sep 2009

vidim, ze cez vikend vsetky oslavujeme, aj my ideme k nasim, mamca ma narodky a potom kazdy tyzden niekto nieco 🙂 a vraj potom drz dietu cica nezer 😀 😀 😀

amadora
2. sep 2009

No chladnička vyprataná, idem umývať...

Bzuci a tortičku ideš poťahovať kedy? Kedy sa môžeme tešiť na foto? 😉

bzucinka2
2. sep 2009

no zajtra robim krem a v piatok vecer chcem potiahnut a dokoncit 🙂 plus ten kolacik chcem skusit 🙂

bejca
autor
2. sep 2009

Gaveva ja ti neviem poradit ... mna tiez kusal maly ale teda vzdy som skrikla a casom prestal ...a UM nechcel ziadne az po 13 mesiacoch ......drzim palce 😉

Bzuci no tak ty si iny nakupca 😵 ja som tam bola len raz 😅 ..........

a my mame dalsi tyzden jarmok a este k tomu sme v piatok pozvani na 60 tku len stale neviem ci pojdeme 😅

alex21
2. sep 2009

Ahojte kocky

Gevena ja som taky problem nemala ale neskusala si chranice bradaviek. To je len taky napad.

beji s tymi tabletkami opatrne. ak ti bolo zle nemohlo to byt z tehu.

Teraz trochu o Eli ma 11 kg a 86 cm. Je stale mrchava predpokladam, ze z tych soplov a z choroby. Ale aspon, ze si necha odsat sople. Predtym sme aj s tym bojovali.
Izka dakujeme za pochvalu. Od vcera uz chodime von bez pleny. Vcera aj dnes to bolo zatial v pohode. Uvidime ako to pojde dalej. Jediny problem je ze ked ide z tatinom tak ten bez pleny nechce ist a doma ked je s nou izbe tak tiez kasle na to ze je bez pleny a ze ju ma dat curat. Jemu sa proste pocura. No uvidime ako to pojde dalej.

bzucinka2
2. sep 2009

beji, nie som nakupca, ale zistila som, ze potrebuje nejake veci, ked som male vytriedila, tak som pokupila, sice nosene nezvyknem, ale treba setrit, tak snad ma obrazky nesklamu a budem spokojna a viac uz nekupujem nic, ani keby so bolo pre maleho, lebo ma muz vystahuje 😀 uz az vianocne darceky pre neho 🙂

amadora
2. sep 2009

Bzuci tak sa tešíme na fotky 🙂

Alex pekné miery máte a šikulka že je bez plienky 🙂

bejca
autor
2. sep 2009

sorry ale bludim na tych miniaukciach 😅 😉

bejca
autor
2. sep 2009

Alex super miery 😵 a myslim ze tehu nie som 😅 aj ked by som rada 😵

Bzuci no ja pouzite akosi po tej nestastnej bunmde radsej nechcem uz ...........a aj nove radsej asi kupim ked vidim .... zostala som asi nejaka skepticka 😅

Ami no co uz len ten sex zostava 😀 😉 a ostatne hotovo 😉

amadora
2. sep 2009

Beji ešte stále sa trápim s chladničkou, ja len odbieham sem 😉 Ale už len naukladám veci do nej a hotovo.

bejca
autor
2. sep 2009

Bzuci a ja nevychovana som ti zabudla podakovat 😉 😀 😵

no idem ja hajuskat kocky 😵

dobru nocku vsetkym 🙂

bejca
autor
2. sep 2009

pridala som fotky z dneskajska 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre