Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
5. sep 2009

Jani hrozne sa mu páčilo sa šmýkať, my už sme s tatkom nevládali ho dookola tam vykladať 😀

A inak na tých fotkách tam má Majko aj tú svoju lásku 😉

Maťka teda si mi polichotila, ďakujem 🙂

bejca
autor
5. sep 2009

Vevi no veru ja viem ze sa stava vselico a aj si clovek mysli ze je na vselico pripraveny ale zaskoci ho to .... ale my / vy aj my a zrejme este aj podaktori viaceri ...../ sa nedame 😉 😀

Martinka tak si si aspon upratala 😉 a jeeeeeeeeeeeej ze srnku aj ja chcem 😉

TAmi tak si toho na zaciatku vsimni to je ten co ma nahradil a potom v sklade ten co poda Laiferovej ruku povie ze je Hagara to je byvaly sef a na konci pri stole sedi riaditel ....

amadora
5. sep 2009

a aký je stav vo futbale?

bejca
autor
5. sep 2009

ja neviem 😅

amadora
5. sep 2009

idem ja hajať nech tatka neruším a môže si pospať, dobrú noc a držte palce nech to dobre obíde 😒

martina1982
5. sep 2009

Idem aj ja buvat dobru nocku vetkym 😔 😔

bejca
autor
5. sep 2009

dobru vsetkym 🙂

amadora
6. sep 2009

Dobré ránko!

My sme dnes konečne po x dňoch vstávania so sliepkami vstali o 7:30 😵

Tak tatko bol už o 4:45 z BA doma a o 6:00 zase v práci 😒 No dúfam že to zvládne a nezaspí mi niekde 😅 A viete čo je už vrchol drzosti? Som mu urobila kávu do termosky so sebou aby mi nezaspal lebo si zdriemol len 2 hodiny ( ten ohňostroj riadne trieskal) a ráno mi vraví či by som mu urobila ďalšiu do roboty lebo mu všetku vypil svokor 😠

amadora
6. sep 2009

Fú, tu je zase čulý ruch 😅

Ja som ráno rýchlo poriadila a išla som s Majkom do kostolíka, potom do obchodu kúpiť tatkovi niečo na zajtra do roboty na desiatu a babke koláče pre návštevu, potom sme jej ich išli zaniesť a ešte sme s ňou skočili na cintorín zapáliť sviečky dedovi a mojej svokre a prišli sme domov na obed. 🙂

tami712
6. sep 2009

ahojte 🙂
ami máš pravdu, je to poriadne rušno 😀

ale asi si každý užíva nedeľu a celkom pekné počasie, aj keď u nás je aj tak dosť chladno, doobeda sme boli aj my na prechádzke a veru sa už poriadne ochladilo 😒

pridala som pár foto na FB 😉

amadora
6. sep 2009

Voľačo som sem prišla napísať a zabudla som čo 😀 Bože ja som rúra!

Inak aby som neporiekla (klop klop klop) ale už tretí deň máme celkom dobrú náladu 🙂 Aj teraz si s Majkom púšťame autíčko, má takého väčšieho džípa a v poslednej dobe sa zabáva tak že do neho strčí a auto prejde cez pol izby tak si ho púšťame a hrozne ho to baví. Ale celkovo je zlatý, vie sa pekne zahrať a tak, tak dúfam že to zlé obdobie už máme za sebou 🙂

Len so spaním som trochu prekvapená, predtým mi cez obed spal 3 hodiny a to som ho ešte musela budiť a zrazu zo dňa na deň mu stačí hodina, max. hodina a pol a je hore 😕

bzucinka2
6. sep 2009

ahojte, tak po celom vikende som opat spat 🙂 bolo super, vcera sme teda gratulovali, mamina sa velmi potesila, potom ked sa maly vyspinkal sme isli vsetci na obed na kolibu, o tom mamina nevedela, tak bola milo prekvapena 🙂 maly si uzival, mali tam hracky a najviac sa mu pacil obycajny drevenny konik, tak som vravela, ze mu ho na vianoce kupime 😉 dnes sme robili zasoby do mrazaku z poslednych sliviek gule, no narobili sme ich az az, ale mnam uz sa na ne tesim, ale ja az o 2 tyzdne, lebo som si povedala, ze si dam este precistovaciu dietku, lebo tento vikend a mrcha predtym ma idu zabit 😝

skolarka, jasne ze sa torta jedla, najmensim najviac chutili tie ruzicky a nam vacsim aj to ostatne 😀

ami, chudak muzik, dufam, ze neodpadol uplne, nerada by som ho mala na svedomi 😀 a tesim sa aj z ihriska a aj z pekne preziteho vikendu a oslavy 🙂

beji, aj vam super vysiel vikend a hlavne starki ze sa tesili a tiez vsetko naj dodatocne k ich krasnemu vyrociu 🙂

ami to vstavanie, no vies, citi sa uz asi ako velky chlap 😉 my zase uz par dni vstavame tiez o 7,30-8,30, spavame tym padom raz 2 hodky, niekedy aj 2x, podla toho ako je unaveny, ale ked spi iba raz tak vecer je uz velmi uplakany a aj pri prezliekani placka, no uvidime ako bude dalej, budem mu musiet asi posunut to spanie, aby spal nejak v polovici dna 😉

amadora
6. sep 2009

Bzuci tak super že ste pekne oslávili 🙂 A aj ja sa chystám robiť niektorý deň slivkové gule. Alexík je teda riadny spáčik, mne by to niekedy tak dobre padlo dlhšie si pospať alebo keby on cez obed dlhšie driemal 😅 A hlas pridaný 😉

Inak my sme dnes mali zase kliešťa 😕 Náhodou mu ho našla krstná mama keď sme prišli do kostola ráno, sa ma pýta že čo to má za uškom a pozerám že kliešť. A to sme len vyšli z domu do auta a z auta do kostola 😒

bejca
autor
6. sep 2009

caute 😵

tak my sme mali "obzerny " den 😀 som napraskana minimalne na 2 dni 😝 Petko si dal tiez zo vsetkeho 😨 aj polievku ,salat , šnicle poobede kačicu s chlebom a uhorkou 😀 no super sa naparatal tiez 😀 a aj 2 zakusky skoro cele zjedol 😕 boli sme na kolotococh s tatinkom , ujkom a bratrancom na autodrome , potom par krat na vlaciku a nakoniec s maminkou na labutiach 😀 a dokonca aj ta labut vyletela hore 😀 😉 no bolo nam super 😵

idem si vas precitat 😵

amadora
6. sep 2009

Jéj Beji, super deň ste mali 😵

bejca
autor
6. sep 2009

Bzuci mne nejde hlasovat iba raz mi islo 😒 😠 a dakujem za zelanie 🙂 mali ste uzasny vikend a maminku ste tiez krasne oslavili a prekvapili 😉 dodarocne tiez vsetko naj 😉

Ami super ze ste dobre spinkali 😵 a ze Majko je uz par dni v pohode 🙂 drzim palce nech to je tak uz stale 😵 , poobedny spanok je aj u nas max 1,5 hodky 😅 tie klieste vas maju akosi radi .... 😅 😠 😒 este ze ste ho nasli 😉 a teda ten svokor .......

TAmi u nas bolo dnes na pocudovanie super krasne , slniecko svietilo dokonca som bola len v kratkom rukave ... ale vcera bola totalna zima 😝

bejca
autor
6. sep 2009

Ami veru sme spokojni 🙂

no ale teda tie kolotoce 😝 hruza ake ceny 😠

labute : 1,5 eura - osoba - plati aj pre male deti ............... cize ja + Petko - 3 eura ...

autodrom : 2 eura auticko ............

vlacik : 1 euro - iba Petko

na ostatnych este 3 sme neboli nakolko to bola ta velka lod hojdacia , twister a este nejake chobotnice ci co .... to nebolo pre Petka ...ale teda dostal Petko odšvagrin po 5 euro + od babky 5 euro , od sestranice 2 eura od stryca 5 euro .... no co vam poviem za cca 2 hodky peniaze v " prdeli " ale neni nad to ako sa tesil 😵 😉

amadora
6. sep 2009

Beji ty vždy tak krásne reaguješ na všetko 😵 cmuk 😵 Dúfam aj ja že už bude v pohode a že sa to zlé obdobie už nevráti. A už nech je po kliešťoch, začínajú mi liezť na nervy 😠

bzucinka2
6. sep 2009

ami, kde vy na tie klieste chodite, ved tatinko uz musi mat celu zasobu v dielni 😉 a dakujem za hlasy

beji tebe nejde a ami islo, cudesne, ale aspon ste mali krasny dnik s obzerstvom 😀 😀 😀

idem k mm hrat sa na ocinka a maminku 😉

bejca
autor
6. sep 2009

Ami dakujem 😵

a co sa tyka reagovania tak je tu cca 4 -6 co odpovedaju a reaguju na vsetko - teda snazia sa 😉 a ty patris medzi nich tiez 😵

Bzuci mne neislo ani vcera ..............a pozdravuj ocinka 😉

aja7
6. sep 2009

Ahojte 😉

zase po prestavke sa ohlasim, ze zijem 🙂

Bzuci, torta NADHERNA!!!! vidis, ani nevies co sa v tebe skryva sikovnica 😉

Beji, tvoja neskutocna torta zase 🙂 som slintala ako vas Beny ked mu ides davat jedlo 🙂

Tie hody vam moc nezavidim, ja nemusim, aj ked obzerstvu sa nevyhybam 😀

Ami krasne ihrisko a krasny Majko, len mam otazku, nepadne z tych smykaliek na zem???

Dakujem vam za pochvaly na FB 🙂

Adamko nic nove, ma stale viac a viac energie,spinka stale 2x, a mame hojdacieho konika od sestry a miluje ho, takze bzuci len kupte aj vy 🙂

a uz neviem co som chcela...tak sa majte vsetky a vsetci krasne, ja zas niekedy pridem na skok

PS: Inac vas obdivujem, ako stihate konikovat ....mne teda Adamko zaberie celucky den 😉

amadora
6. sep 2009

Beji ďakujem 🙂

Ajka ďakujem 🙂 A ak si si všimla na tých fotkách tak ja ho na tých šmýkačkách držím 😉 A čo sa koníkovania týka, ja skočím na net na 5 minút napríklad kým Majko pije mliečko ráno, kým spí alebo kým sa hrá a podobne,takže v pohode si myslím s tým časom 🙂

bejca
autor
6. sep 2009

Ajka ja konikujem len vecer 😉 cez den uz tiez nestiham nic ine 😅 ale vecer tu relaxujem 😉 a dakujem za pochvalu 😉

alex21
6. sep 2009

Ahojte
Tak uzasne dni ste mali.
Aji Eliska sa na smyklavke smyka sama. Nekedy sa smyka tak rychlo ze na konci zleti ale jej to nevadi. Ona sa zasmeje a ponahla sa na dalsie kolo. Dokonca si uz bola taka ista ze hore sa potavila pustila ruky a vymyslala tak si buchla bradu do tycky. Chvilu porevala a tyzden jej vydrzalo co si davala pozor.
No a ty nestihas MK ale stihas prekrasne torty. Ja nestiham ani jedno ani druhe. 😝

amadora
6. sep 2009

Spapala by som niečo mňamky 😅

alex21
6. sep 2009

Dnes sme ju zobrali na prechadzku samozrejme pesi 1,5 km na jazera. Tam sa vysmykala na 3 smyklavkach niekolko kol a potom sa hojdala na 3 hojdackach. Medzi tym hadzala kamene do jazera, potom sme boli pozriet vlaky na stanicu a vratili sme sa 1,5 km spat. Pekne slapala vsetko po svojich. Muz pred cinziakom hovori no dufam, ze sme ju dostatocne unavili. Prideme domov a prve co urobila zobrala motorku a podho odrazat sa a lietat ako diva. Ani jest nepotrebovala.

alex21
6. sep 2009

ami ja som si dala tvarohovy stracciatellovy dezert. 😉

amadora
6. sep 2009

Alex toto od teba nie je fér 😠 😀 A Eli je na duracelky asi 😀

alex21
6. sep 2009

nie moj muz hovori ze na solarne clanky a vzdy ked je vonku tak sa znovu dobije 😀 😀 😀
Ami kedy to vlastne ides na tu svadbu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre