Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
18. sep 2009

Tak už sme doma, Majko bol celý blažený, domov sme išli s krikom 🙂 Aj sme v meste obehali čo bolo treba, teraz sa naobedujeme a môžeme ísť spať.

Danka bolesť by vydržal, ide o to že jemu to hnisá a to nie je sranda, mohol by dostať zápal okostnice 😒 Ale vybavili sme že ho v pondelok zubár vezme, len dúfam že dovtedy dáko vydrží.

amadora
18. sep 2009

Baby máte niekedy pocit že čím viac svojmu dieťaťu dávate tým menej sa vám vracia? Ja sa snažím, vymýšľam Majkovi program aby bol spokojný, nenudil sa, stále niekam chodíme, hráme sa a podobne, ale čím viac to robíme tým je doma horší. Teraz sme prišli domov a len som mu chcela vnútri prezuť topánky na dvor a také nervy chytil, no hrôza. Tak hovorím kamarát môžeš byť aj dnu keď sa ti nepáči. Čím viac sa snažím aby mal pekný deň tým je doma potom horší. Už sa mu vyhrážam že budeme len doma sedieť. Som z toho nešťastná. Čím som ja na neho lepšia tým je on na mňa horší ☹

bzucinka2
18. sep 2009

tami dakujem za poklonu a teda snazime sa narobit si robotu, ale zatial nist 😉
ami, ja maleho ucim , bay sa zahral aj sam a doma, lebo pride kruta zima a dlhe vecery a co potom s nim, neda sa mi len hrat sa s nim, aj porobit cosi musime 😉 a nezufaj, on ti to x-krat vrati svojim usmevom, pritulenim , laskou, teda aspon ja to tak vidim a nemam pocit ako ty 😉 to mas asi len take horsie obdobie, to prejde a bude ok 😉 , mozno len nechce byt stale organizovany a chce mat cas aj pre seba 😀

my sme dnes spali vseho vsudy hodinu, vecer sme sa boli vonku hrat s detmi a co ten tam dovadzal, som nechapala, blaznil sa, vyskal, krical ako najviac vedel, proste si doslova uzival, normalne mi az srdiecko poskocilo ako sa tesi z o zivota 😵 slniecko moje malicke 🙂

danka.k
18. sep 2009

ami ja taky pocit nemam... je mi luto ze mas ty taky pocit ale bude dobre neboj 😉

mame jarmok dnes tak sme boli kuknut, kopa ludi a dokopy nic 😀

alex21
18. sep 2009

Ahojte kocky 😉
Co noveho tu mate. Zazrela som megie. Srdecne pozdravujem 😉
My sme boli na brigade v materskom centre. Pretriedili sme polamane hracky a dobré sme poumyvali a vsetko sme upratali. Bolo to zaujimave. Bolo nas 5 mamiciek a 5 deticiek a potom prisli este dalsie dve mamicky s detickami. Takze deti nam vydatne pomahali a fakt to bola zabava. 😀
V stredu budeme mat v centre den otvorenych dveri spojeni s oslavou piateho vyrocia vzniku MC. Kto bude mat zaujem kludne moze prist a pridat sa. Zaciname o 9:00. 😉
Dufam, ze sa mate dobre. Ak je niekto chory tak zelame skore uzdravenie.

amadora
18. sep 2009

Bzuci doobeda ja si upratujem, varím a podobne a on sa hrá. Ale keď ideme niekam von, vymyslíme si dáky program a podobne tak potom sa s ním doma nedá vydržať 😒

Idem posťahovať a pridať dáke fotky

bejca
autor
18. sep 2009

ahojte 😵

u nas bolo dnes nadherne 😵 konecne sme boli aj na piesku trosku Petko sa pohral aj posmykal no dobre bolo 🙂

vecer stale na figu zaspavame ..akosi vykrikuje stale aechce sa mu 😀 ale nakoniec zaspi 😉

vsetkym choruckym posielame cmuky cmuk 😵

moja ruka je este trochu cervena ale nevadi 😉 a Petkov pipik sa pomalu hoji len teda este to neni cele tak ako ma byt 😝 takze zahojime a znovu za par dni asi praskne dalej 😨 🙄 chuda moje male 😔 ale zvladneme no co uz 😉

martina1982
18. sep 2009

Ahojte,

Tak sestricka je uz doma s Ninkou a dnes jej aj prepichli uska 🙂 .Dala som aj jej foto na FB.

Beji ,som rada ,ze Petka uz pipik neboli 🙂

TAmi skore uzdravenie a Emke ,aby jej uz konecne ocaky vysli.

Izka aj tvojej Emke prajem,aby uz jej ocak vysiel von.Gratulujem k -2kg

Danka som rada ,ze Rastik uz nema teplotku 🙂

Ami ,tatka mi je luto ,ze ho boli zub a aj teba ☹ Aj Stevko nervaci ☹

Alex ,tak si mala pekny den 🙂

Dnes sme isli po dlhom case bez kociara von normalne sa ani raz Stevko nepytal na ruky 🙂

martina1982
18. sep 2009

Beji zabudla som na tvoju rucicku posielame pusinky 🙂

amadora
18. sep 2009

Beji obidvom vám s Peťkom posielame pusinky na boľačky 🙂

Maťka tak sa tešíš na návštevu sestričky čo? 🙂 A ďakujeme

bejca
autor
18. sep 2009

Izka ozaj aj k zhodenym kilam gratulujem 🙂

a vsetkym detickam zelam aby zubky bezbolestne vysli 😉

Ami a mne zub mudrosti rastol smerom do zadu a do lica a tiez ma to tak strasne bolelo ze mi ho museli vytrhnut - a to sa ja teda fest bojim zubara 😝 - ale toto vobec nebolelo 😉 tak drzim tatkovi palce 😉

Martinka dik a Ninuska je prenadherna 😵 aj ja chcem taky krasny maly uzlicek 😉

danka.k
18. sep 2009

martinka tak kedy sa najblizsie chystas na navsetvu sestricky?? 😉

bejca
autor
18. sep 2009

vsetkym dakujeme za cmuky 😵

amadora
18. sep 2009

fotky pridané 😵

danka.k
18. sep 2009

ami krasne fotecky 😉

bejca
autor
18. sep 2009

Ami jeeeeej super fotky 😵

amadora
18. sep 2009

Beji no povedal mu nech príde v pondelok, že má síce objednaných veľa ľudí ale že ho tam dáko vtesná, tak uvidíme. Mňa tiež bolia celý deň, zase tá ľavá strana a nevidím si tam ani žiadny kaz, nechápem to 😕

martina1982
18. sep 2009

Beji ,prajem Ti taky uzlicek zo srdiecka a vsetkym co po to tuzia 😉

Ami ,strasne sa tesim !!!!

Danka , v oktobri vtedy budu krstiny 🙂

martina1982
18. sep 2009

Ami ☹

bejca
autor
18. sep 2009

Ami no tak potom neviem co mozes mat s tymi zubkami aj ty 😅

MArtinka DAKUJEEEEEEEEEEEEEM 😵

bejca
autor
18. sep 2009

rano o 8,30 plavame 😎

bejca
autor
18. sep 2009

dufam ze nezaspime 😀 idem si dat budika pre istotu 😉

amadora
18. sep 2009

ďakujeme za pochvalu 🙂

a Beji netuším,asi máme dáku sexom prenosnú zubnú infekciu 😀

bejca
autor
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak potom uz len valetol / tusim ten je na zuby 😅 / medzi prsia a rozdrvit a vsiaknut kozou 😉 😀 😀 😀

martina1982
18. sep 2009

Ami, to sa kde chodite hrat?Pekne fotky 🙂

martina1982
18. sep 2009

Ami a Beji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
18. sep 2009

Maťka do materského centra 🙂

Beji no dnes som si už dala dve tabletky takže už neviem čo by som tými ceckami od radosti drvila 😀 😀 😀

bejca
autor
18. sep 2009

no kocky idem ja sprchenzi a hajenzi 😉

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔

amadora
18. sep 2009

idem aj ja do sprchy a spať, hádam sa mi bude dať

dobrú noc 🙂

martina1982
18. sep 2009

dobru nocku aj ja uz idem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre