Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
24. sep 2009

ami to je strašné ☹ to sú tí čo ste im boli teraz na svadbe ? 😕
človek by si myslel, že na dedine sa až tak nekradne, veď aj my máme hocikedy otvorené zo zadu z dvora, nezamkýname stále 😕

ďakujem za všetky názory za mlieko,
asi si fakt musí človek sám urobiť svoj názor, lebo čo doktor to iný názor 😕
tak uvidím, asi jej teda budem dávať len polotučné, veď ona má dosť tukov na sebe 😀 😀

mm1 z hier u nás fičí momentálne Viktorova autodráha, podobná ako napr. táto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6362190
tak s tým sa dokáže neskutočne prehrať, púšťa si autíčka, vystreľuje.

a ešte sa radi hráme s kockami, podobné ako tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6608483
sú síce už poriadne staré, ale veľmi rada stavia všelijaké vežičky, s tým sa rád hrával aj Viktor.

no a do tretice naša obľúbená hračka, ale aj všetkých našich kamarátov:
http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/...
to Ema volá, že "dzindíky" 😀

beji a ty si super kúpila tú kombinézu 😉 aj ja chcem takú nejakú Eme kúpiť 🙂

tami712
24. sep 2009

a aj toto sa mi páči, len na to musíme ešte narásť :
http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/...

amadora
24. sep 2009

Tami áno, sú to tí čo sa teraz brali, tak ich rodičovský dom (oni ešte bývajú u jej rodičov lebo ich domček čo si prerábajú ešte nie je hotový). A my sme z toho tiež v šoku, ja veľakrát nechám aj odomknuté keď si odskočím len na chvíľu cez ulicu, veci bežne nechávame v aute na ulici a podobne. A vraj to nebol prvý prípad tu na okolí mi vravela tak som hotová z toho 😕

veva55
24. sep 2009

beji, ja som sa rozhodovala medzi tou modrou co si hodila link a medzi tou modrozelenou a nakoniec muzicek rozhodol tu zelenu. sestra minuly rok objednavala z quelle pre jej malu rovnaky typ supravy, cislo 86/92 a skusala som to adamovi, takze ratam s tym, ze to bude dobre.
megie, to fakt sa da na tej rovniankovej? a vsetky veci, alebo len detske?

bzucinka2
24. sep 2009

ami, to vazne, to uz co su ti ludia kradosi zac, ved oni hadam ani chrbtove kosti nemaju 😠 este ze tam nic dolezite nemali a snad im ani nic take nezobrali, ale teda mna by asi tiez vystrelo ☹

tami take kocky aj my mame a radi sa s nimi hravame, ale zacina uz stavat ked sa mu podari aj duplo lego 🙂

aj u nas je taky quelle shop a to si pekne cez nich objednas a ak sa ti nepaci nechas tam, jasne ze vsetko aj dospelacke aj detske a hlavne ani postovne neplatis 🙂

ja som dnes umyla 3 okna, ostala len obyvacka, tu stihnem hadam zajtra doobeda, lebo potom si chcem urobit oddychove poobedie 😉 a upratala som zaroven tie tri izby a umyla dlazky vsade, takze moze prist drobcek domov a rozhadzovat 😀 😀 😀 a urobila som si uz jesennu vyzdobu 😉

amadora
24. sep 2009

Bzuci no práve že oni tam mali odložených 80 000 zo svadby ale tie nenašli, aj elektroniky tam mali kopu, ale zmizli im len šperky, iphone a podobné veci čo sa im dalo ľahko odniesť. Ale nejde mi to do hlavy, oni majú dom úplne na očiach, rovno pri ceste, otvorený dom a vchodové dvere vyvýšené na schodoch takže boli ako na dlani keď vypáčovali dvere, to už fakt drzosť 🙄 Ale už majú tušenie kto to bol, pár ľudí videlo sa tu potulovať tmavších spoluobčanov na starom aute s českými ŠPZ-kami, videli ich aj v susednej dedine kde v pondelok tiež jedných vykradli 😒 Ako budem mať iné lepty keď bude teraz tatko preč a my sami doma 😅

bejca
autor
24. sep 2009

ahojte 😵

tak my sme boli poobede s kamoskou a jej synom v meste 😵 bolo fajn deti si to uzili a my tiez lebo sme sa nabehali ako dive 😀 😉 ale ved nevadi 😵 kupila som Petkovi tricko s tigrom - od macka Poo 😉 tak sa tesim 😵

Bzuci dik za info a teda ty si pekna sikulka kolko si porobila 😵 a ked mas cas tak prid aj k nam 😀 😉

Ami waaaaaaaaaaaw ty kokso to vazne 😒 by ma asi slak trafil 😠 este ze naozaj nic az tak moc neodniesli 😔 vy sa pekne zamykajte a davajte pozor 😕

Tami pekne hracky 🙂 ale napr tie male dzindiki by som sa bala jej dat 😅 nas Petko by to isto zjedol 😕 😅

Vevi len ja neviem ktoru modrozelenu myslis 😅 a ty si si teda objednala tu 86/92 ??? kolko meria Adamko ??? ja sa bojim ze predsa len este narastu a do marca v com budu chodit 😅

bejca
autor
24. sep 2009

a dakujem za pochvalu 😉

tami712
24. sep 2009

beji s tými našimi "dzindzíkmi" sa hráme vždy len spolu, to by som sa aj ja bála že to môže zjesť 😀
ale my sa s tým hráme aj tak, že ona to dáva do takého detského riadika a varí to a mieša a potom to akože jeme 😀

bejca
autor
24. sep 2009

no teda super zabava 😀 a aj my tak varime vselijake take kocky male a aj tie vkladacie zvieratka .-D

amadora
24. sep 2009

Beji tak ste mali pekný deň 🙂 A si píš že sa budeme zamykať, len či to pomôže, aj tak budem mať strach 😒

My máme najnovšie najväčšiu zábavu z toho že si do odrážatka pod sedadlo nanosí čo sa dá, máme tam hotovú truhličku pokladov 😀 Ešte aj ráno keď sa ideme umývať a nevieme nájsť zubnú pastu tak vieme že bude určite tam 😀 A včera sme kúpili v obchode aj slané tyčinky a vykladali sme nákup na stôl a Majko zhabol tyčinky utekal ich schovať do odrážatka 😀

martina1982
24. sep 2009

Ahojte ,

len tak na rychlo idu nam robit konecne stavanu skrinu do detskej izby 🙂 zajtra ,tak idem vyhadzat veci zo starej skrine.

Asi najskor sa k Vam dostanem az v pondelok lebo chcem este cez vikend vymalovat izbu na nebickovo modru 😀

Ami ,pozerala som si video na FB Majkovi posielam cmuk .

Dufam ,ze je vsetko ok pa pa 🙂

bejca
autor
24. sep 2009

xixixi no Majko " škrečkuje " na zimu 😀 😀

bejca
autor
24. sep 2009

Martinka tak drzime palce aby vsetko dopadlo tak ako si predstavujes 😵 a ako sestricka ?? a to ides malovat ty ???

ja by som tiez chcela par veci porobit a aj vymalovat ale akosi nema kto 😅 muz ma stale moc inej roboty 😅

amadora
24. sep 2009

Maťka ďakujeme 🙂 A uži si novú skriňu a pekne vymaľujte 😉

Beji vidíš, to ma nenapadlo 😀 😀 😀

bejca
autor
24. sep 2009

no kocky idem sprchenzi a hajenzi 🙂

pa pa

amadora
24. sep 2009

Dobrú Beji 🙂

veva55
24. sep 2009

beji, skusala som nedavno tu 86/92 a bola mu velka este, takze do zimy snad este trochu narastie a bude mu dobra. mala urcite nebude ani na konci zimy, teraz uz tie deticky nerastu tak rychlo ako prvy rok a pol. na sirku mu to bude urcite velke, kedze adam je chudy, ale na vysku akurat. neviem kolko meria, mozno tak 88cm. ty si objednavala tu vacsiu velkost?

martina1982
24. sep 2009

Beji , ja budem malovat 🙂 aj spalnu aj obyvacku som si ja vymalovla 🙂

Ami ,dakujem 😉

Hotovo, idem buvat dobru nocku 😔

mm1
25. sep 2009

Ahojte kocky...

joj dufam ze tym krepanov chytia, inak nie som rasista, ale takychto debilov by som zastrelila naozaj. Co to nejde robit a musi kradnut... aj s detickami, niekto sa tu snazi, a nejde mu to a niekto ma v 15 rokoch 3 deti!!!!
HROZA... fakt

Ami: tak pekne sa musite zamykat... aj ked viem, ze ti to pride zvlastne, v rodinnom domceku a zamykat sa, ale istota je istota...

Bei: TT je dost velke mesto, podla mna mate tiez Quelle shop, tak skus pobrazdit po nete a zistit.... a tam si fakt mozes vsetko objednat, dokonca i hracky oskúšaš, nechceš, necháš tak a neplatíš poštovne...

Vevi: áno vevi všetko sa dá, hodila som ti to do IP-ky, ze ked pojdem okolo s Natali tak pozriem otvaracie hodiny a dam ti vediet....

Martinka: tak si to pekne uzite, ale pri novej skrini sa robí i radikalny poriadok.... a to mam ja vzdy rada... lebo kolkokrat som taky skrecok, a skladujem take veci, co uz niekolko rokov nenosim...

Inak vcera som robila kamoske tortu, Natali spala u našich, a dnes vecer idem na party, tak dufam, ze torticka bude chutit...
ale na ami, aju a vas vsetky podobne nemam.... Ja som robila len klasiku... lebo neviem ako sa robi taka potahovana z marshmalovou.... ☹

amadora
25. sep 2009

Dobré ránko!

Pozerám z okna a nejako sa nám mračí a to sa mi vôbec nepozdáva, dnes máme jarmok 😒

Mm1 úplne s tebou súhlasím, ja ani správy nepozerám radšej keď dávajú niečo o nich lebo potom len zúrim 😒 A s tým zamykaním, no budeme si musieť zvyknúť, hlavne im nezávidím, človek má úplne narušené súkromie, vedieť že sa ti hrabali aj v tých najintímnejších veciach a celkovo že ti cudzí ľudia chodili po dome... asi by som ešte dlho nemohla spávať a chodila domov so strachom.
A torta je určite super 😉 Ja už mám naplánované 3 ktoré chcem robiť 😅

mm1
25. sep 2009

ami: keď sa budes nudit, napis mi ako robis tu potahovanu polevu do IP, chcela by som to vyskusat, ale neviem ako na to....a chcela by som vediet...

no ale nie je z daleka taka krasna ako tie vase....

OZIK, 1.10 budu mat v Lidli celkom dobre veci pre našich drobcov.... 🙂

amadora
25. sep 2009

Mm1 tu si to môžeš pozrieť 😉 http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/marschmell... A ja som tiež spravila len pár tort, nie sú to žiadne umelecké diela, ale chutia a mňa to baví a to je hlavné, nie? 😉
A čo sa Lidla týka, už neriešim, v žiadnej akcii som tam nič nekúpila, človek tam príde ráno o 7:00 a už nič nemajú. Pokiaľ nemáš známu predavačku čo ti odloží do zadu, nemáš šancu 😒

mm1
25. sep 2009

tak mne sa vzdy podarilo nieco este uchmatnut.... ale chodim pred 7.00 a stojim v rade... 🙂
ok, urobim kuk. mna tiez bavi piect, aj varit, a chcela by som skusit nieco nove.. a tie torty su krasne... tak preto, aj Alex co teraz dala do albumu, aj tvoje, a ajkine, tak tie ani nehovorim 🙂

mm1
25. sep 2009

jeej tak spravim kuk... a ty to robis tiez s tych marschmalow...?????

amadora
25. sep 2009

áno, robím z nich 🙂

mm1
25. sep 2009

a čím to farbíš???? ved tie su tusim len modre a ruzove nie?

bzucinka2
25. sep 2009

ahojte
ami tak si davajte pozor a hlavne si vsetko cenne odloz niekam hlboko dokomory 😉 a aj my mame v odrazatku skrysu pre vsetko vzacne, a ked ideme von a poviem mu pobal si nejake hracky, tak si ich pekne nachysta do toho odrazatka a minule mi zmizla radlicka, nenasla som ju v celom byte , tak som si kupila novu a potom ma napadlo, ze kuknem do auticka a cuduj sa svete tam bola 😀

mm torticka je urcite uzasna 🙂

beji tak ale rataj s tym, ze quelaci maju cislovanie ine ako my, aspon teda dospelacke si kupujem o cislo mensie ako v obchode 😉

amadora
25. sep 2009

mm1 ja kupujem tie čo sú na obrázku, z tých sa umýva ten ružový cukor a ostanú biele takže tie farbím skoro vždy (pokiaľ nechcem teda bielu hmotu). zatiaľ som farbila práškovými farbami ale idem si objednať gélové farby aby som mohla maľovať aj priamo na tortu 🙂

Bzuci my šperky nenosíme a hotovosť doma nedržíme takže u nás by sa nemali veľmi na čo ulakomiť 😉

mm1
25. sep 2009

kočky, tato kocka ma dost dobre supravy v albume oteplovačky a bundy na zimu

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=3333

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre