Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
25. sep 2009

ahojte 🙂
ami práve dnes idem skúšať prvýkrát ten poťah z cukríkov,tak som zvedavá či to neskončí v koši 😝
totižto chcem muža prekvapiť takou mini srdiečkovou tortou k nášmu dnešnému výročiu ...
a pod to sa má dať aj nejaký lekvár alebo plnka??? 😕

amadora
25. sep 2009

Tami určite sa ti podarí, neboj sa, na tom nemáš čo pokaziť 😉 Hlavne si to veľa podsypávaj cukrom keď to budeš vaľkať aby sa ti to nelepilo a keby sa ti aj na prvýkrát nepodarí alebo sa ti potrhá tak zmiesiš a vyvaľkáš znova 🙂 A pod to ide plnka, lekvár nie. A mne sa najlepšie osvedčila len klasická maslová, maslo s cukrom a nič viac. Že by mala ísť radšej taká kde nejde veľa vody ani mlieka aby sa ti to potom netopilo, ani šľahačka či čokoláda.

bzucinka2
25. sep 2009

tami urcite sa ti podari, neboj sa 🙂

ami tak si nezamkynaj, lebo vacsiu skodu narobia, ked ti znicia dvere 😀

bzucinka2
25. sep 2009

mm , ale ta baba ma aj uzasne ceny pod 1000 sk za supravu nejde 😝

mm1
25. sep 2009

no bzuci to som si vsimla i ja ☹

mm1
25. sep 2009

anio toto nie je zle je to vo viacerych farbach

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6279292

bzucinka2
25. sep 2009

mm, to je z quelle objednane 🙂

amadora
25. sep 2009

Tak my sme pred chvíľou prišli domov z jarmoku, Majkovi sme kúpili dve tričká (hodíme foto na FB), kamiónik, samozrejme sladkosti, od tatka som dostala medovníkové srdiečko "krásnej riťulke" 😀 a ja som mu kúpila lízatko srdiečko ktoré drží havko v náručí, s kmotrou sme si dali aj za pohár medovinky, no dobre nám bolo 😵

bzucinka2
25. sep 2009

ami, tak ste mali krasny dnik, super 🙂
a kde ste vsetky 😕

bejca
autor
25. sep 2009

ahojte 😵 tak dnes sme pobehali okolo cinziaku a na ihrisku a pod tak sme boli s vela detmi sa tesim 😵
zajtra ideme plavat 😵
idem si vas precitat 🙂

bejca
autor
25. sep 2009

Vevi este som neobjednavala a zatial ani este nebudem najprv skusim kuk u nas ale ak by som objednavala tak asi radsej uz to vacsie cislo 😉

ja ako meriam Petka na verajach tak kazdy mesiac narastie o cca 2 cm a to od 9 mesiaca takze rastie stale rovnako 😉

Martinka a ako malujes sama ?? 😕 ja by som rada kuchynu a detsku len sa bojim 😅 porad 😉

Ami tak ste si to uzili na jarmoku 😵 a to srdiecko od tatka musi byt super 😀 s Lidlom som na tom rovnako tiez nikdy nic nekupim 😠

Bzuci no ved uvidim este ci budem objednavat 😉

Megi tie kombinezy su celkom fajn len tie ceny su akosi 😅 😕 a tu z quelle som sem davala vcera 😉

TAmi vela dalsich spokojnych spolocnych rokov 🙂 uzite si vyrocie 😵

danka.k
25. sep 2009

ahojte.. nemam cas vas citat, nevadi,

ale tak z poslednej strany:
tami pekne vyrocie prajem 😉

nove nemame nic, maly stale vymysla nieco nove 😉

amadora
25. sep 2009

ja vám idem rovno zaželať dobrú noc, idem sa venovať tatkovi trochu 😉 pa pa

bejca
autor
25. sep 2009

Danka aj my tak stale vymyslame 😉

Ami dobru 😵 aj ty budes mat za chvilku snz 😉 alebo hned tt 😵

idem aj ja 🙂 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

danka.k
25. sep 2009

beji len teraz som si vsimla ze ty tam mas snž............... juuuj nech sa zadari co najskor 😉

tami712
25. sep 2009

Ďakujem všetkým 🙂 🙂 🙂
tortička celkom vyšla, ale ami na teba sa nechytám 😀 😀 nejako sa mi ten marcipán nechcel prilepiť po okrajoch torty a bol trošku tvrdý. Asi som to veľa podsypala pri vaľkaní 😒
ale už sme ju stihli ochutnať, mali sme tu kamarátov a Ema kamoša Timurka, tak je celkom jedlá 😀

ami a beji tak príjemné snz 😉

amadora
26. sep 2009

Dobré ránko!

Tak tatko išiel do práce, ešte im nikto neráčil povedať či idú na tú týždňovku či nie 🙄

Tami ja ešte nesnažilkujem, ale ďakujem 😀 A torta bola určite úžasná, jaj dala by som si 😅

danka.k
26. sep 2009

ami neboj sa ak aj pojde na tyzdnovku tak to ubehne ako voda... 😉

amadora
26. sep 2009

No tak mužík je momentálne doma, dve hodiny čakali vo dvore a nikto im neoznámil čo sa ide robiť. Tak išli domov. A ešte stále mu vôbec nevolali 😠

Mm1 robila som na obed ten tvoj recept s pangasiusom 😉 Je to perfektné, ďakujem 😵

Susedovci si zase myslia že bývajú sami na celej ulici, vonku plno zasranov, hudba na plné gule a túrujú si motorky. Muž im bol povedať nech sa krotia že malý ide spať a dáky zasran mal ešte problémy že teraz ide spať. Reku malý má 1,5! Vravím že ak sa mu dačo nepáči ja mu to raz-dva vysvetlím 🙄 Len nech mi ho skúsia zobudiť 😒

amadora
26. sep 2009

Teraz sme boli s mužom na dvore a sme sa rozprávali a počujem našu mačku že stále dookola mraučí, tak sa pozriem a ona stojí kúsok od nás s myšou v papuli a pozerá na nás. Tak som ju musela normálne pochváliť a pohladkať že je šikovná a potom prestala a išla si po svojom 😀

danka.k
26. sep 2009

ami posli susedov kade lahsie 😠 😠 😀

mačka sikulka.. pochvala aj odomna 😀

ciarka
26. sep 2009

Ahojky babule.

Nestiham citat,ale Tami krasne vyrocie dodatocne,hadam ste si uzili a vela spolocnych krasnych rockov.

Beji-snz som si hned vsimla,zelam vam nech sa to podari cim skor.Ale vela trenujte,aspon kazdy druhy den!!!!!!!

No a my mame tiez jarmok,vcera sme boli same so Sabi doobeda a dnes doobeda aj s tatikom,lebo poobede ako sa vyspi ideme na svadbu!!!!!Takze plny vikend.A zajtra pojdeme snad poobede na nejake kolotoce.Som inak spokojna,kupila som Sabi ciapku, stekajuceho a chodiaceho psika,zateplne zimne gate,taku hracku ako klavir,ale palickami tam bucha a manzel mi kupil pekne topanky(teta hovorila ze idu nadracku).No a samozrejme trdelnik.

A vcera poobede bola Sabi u babky a s muzikom sme zasli do Trnavy na kavicku a taky oddych sme si spravili bez malej,poprechadzali, a aj do tesca sme behli a kupila som si vestu taku vetrovkovu a Sabi take rozklaacie stvorcove leporelo so zvieratkami a krasny fialovy svetrik zlacneny zo 14e na 7e a nekup to a este mekonku.No mala som nakupovaciu naladu.Som bola rada ze som sa takto vyvencila.

martina1982
26. sep 2009

Ahojte , len tak sa hlasim skrina hotova este raz to premalujem a je to hotovo 🙂 len este poumyvam tak sa tesim.

Inac ja som chcela taku nebickovo modru a je troch a tmavsia ale to nevadi .

amadora
26. sep 2009

Tak mužíček je už na ceste na Spiš ☹ Sakra ale mi je smutno...

amadora
26. sep 2009

kde steeeee, je mi samej smutnooooo 😅

danka.k
26. sep 2009

ami nebud smutna.. aj ja som sama ☹

bejca
autor
26. sep 2009

ahojte 😵

bejca
autor
26. sep 2009

Danka dakujem 🙂

Ami mas to teda s tymi susedovcami 😔 😠 😒 dufam ze potom uz bol klud 😉 a je mi luto ze tatko isiel na ten Spis 😅 ale ved snad po vikende tu bude znovu veselsie 😉 macku chvalim aj ja 😉

Martinka is sikulka 😵 a nevadi ked je trosku tmavsia 😉

Ciarka dakujem 😵 a teda uzite si jarmok 😵 super si pokupila 😵

amadora
26. sep 2009

tak Majko spí, ja si idem popri písaní s vami trochu upratať

bola som dohodnutá s mužom že mu zavolám keď malého uspím a má nedostupný telefón 😕

danka.k
26. sep 2009

amo mozno ma len vybity alebo su niekde ked nie je signal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre