Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
26. sep 2009

Danka pred pol hodinou som s ním volala a signál mal a nabíjačku má so sebou

bejca
autor
26. sep 2009

Ami a nemohol sa mu vybit a nevie o tom 😅 😉

amadora
26. sep 2009

tak už som sa dovolala 🙂

márnosť, ale inak mi lepí samej doma, všade vidím zlodejov 😅

danka.k
26. sep 2009

ami hlavne na to nemysli a bude dobre... 😉 a tyzden ubehne ako voda, budeme dve slamenne vdovy 😀

bejca
autor
26. sep 2009

neboj vsetko bude oki 😵 hlavne sa ukludni aby si vobec zaspala 😉 a preco mal vypnuty mobil ???

danka.k
26. sep 2009

beji mne sa dakedy stava ze volam muzovi a ma vypnuty a volam mu hned druhy raz a uz zvoni... takze na tomto slovensku ani nevies kedy sa dovolas a kedy nie 😀 😀 😀 😀

amadora
26. sep 2009

ja strašne neznášam byť sama, ja sa potrebujem s niekým rozprávať, deliť sa o pocity, zážitky... mne to udiera na mozog keď nemám mať koho pri sebe 😅 ale zajtra prídu naši pozrieť tak som rada a možno sa im z Majkom nabalíme do BB 😀

bejca
autor
26. sep 2009

Danka to je tiez pravda 😉 😀

Ami ja tio verim 😵 a asi bude lepsie ked by si isla k nim 😵

danka.k
26. sep 2009

ami ja sa tiez potrebujem stale s niekym rozpravat a neznasam byt sama.. no musela som si zvyknut...a preto mam cely den zapnuty televizor, aj ked ho nepozeram, ale aspon tu nie je take ticho

bejca
autor
26. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaj no tak o kecani je u nas tiez tak ako u DAnky ale teda ja mam muza doma ----- ibaze je v obyvacke a ja tu 😅 v detskej 😅 ale uz som si zvykla 😉

amadora
26. sep 2009

Beji snažím sa na to nemyslieť ale ako ostala tma tak myslím stále na to ako budeme spať a niekto sa vláme dnu 😒 A nemal ho vypnutý, bol za kolegovcami,ale signál mal tak neviem čo tomu bolo.

Danka aj u nás telka stále beží, od kedy ráno vstaneme až kým nejdeme spať. Neviem si predstaviť že by tu bolo ticho 😝

danka.k
26. sep 2009

ami ved vsetko pozamykas, takze nicoho sa neboj.. bude dobre 😉

amadora
26. sep 2009

veď si aj ja hovorím, aj to že pes by štekal keby dačo, ale už vykradli aj takých čo boli doma, tak ma to dáko neutešuje... no asi to chce čas aby som sa prestala báť

bejca
autor
26. sep 2009

presne ako pise Danka 😉 pozamykaj a vsetko bude oki 😵

idem ja uz ha ha lebo som dnes nejaka KO 😝

pa pa dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

amadora
26. sep 2009

Beji dobrú nôcku 🙂

danka.k
26. sep 2009

ami je to sila zvyku to hej.. aj moje zaciatky take boli... ale ty mas majka tak sa teskajte spolu.. ja som tu bola sama..

beji bruuuuuuuu 😉

amadora
26. sep 2009

akože aj predtým som mala trochu taký divný pocit že som tu sama ale ako vykradli tých kmotrovcov tak ma to dáko vyplašilo 😅 a to že som len s Majkom si nezvyknem a dúfam ani nebudem musieť, stále to beriem ako dočasné, nechcela by som tak žiť. Majka milujem nadovšetko na svete ale je to iná láska ako k mužovi, to mi nemôže nahradiť že nie som s ním 😉

danka.k
26. sep 2009

jasne ze je to ina laska... ale co urobis ak tak budete musiet zit??? teraz ked je ta kriza... a kedy a na kolko pride teraz domov?

amadora
26. sep 2009

príde v stredu a na 5 dní. no plánujeme že pôjde na pár mesiacov robiť do únie, takže to bude ešte horšie, ale chceme aby to bolo len dočasné, tak do jari, aby sme sa trochu vyhrabali z biedy a potom si môže nájsť dáku prácu čo bude doma keď aj za menej peniažkov

danka.k
26. sep 2009

podla mne je to v pohode ked pride v stredu a potom je 5 dni doma.. my si uzivame tatka dva niekedy maximalne tri dni... no ved uvidite ako to budete vsetko zvladat

amadora
26. sep 2009

to je jasné, ja som za tých 5 dní hrozne vďačná, ale milšie by mi bolo keby radšej chodil každý deň do práce od rána do poobedia a každý večer by sme boli spolu 🙂

danka.k
26. sep 2009

ami toto jedine si prajem aj ja.. a kvoli tomu som ochotna odstahovat sa od vsetkych do blavy, len aby sme boli kazdy den spolu

amadora
26. sep 2009

aj ja by som išla hocikam len aby sme boli spolu ako sa patrí - on, ja a Majko, všetci spolu 🙂

amadora
27. sep 2009

Dobré ránko!

Tak sme tu, nikto nás neukradol 😀

Len ma príšerne bolí koleno, včera keď sme sa vrátili z prechádzky ma v ňom pichlo a teraz mám pocit akoby som v ňom niečo mala, nemôžem ho zohnúť ani riadne vystrieť a akoby som ho mala opuchnuté 😒 Strašné táto staroba 😔 😀

bzucinka2
27. sep 2009

Ahojte
ami neoj s, tyden rychlo ubehne a tatko bude doma, urcite to rychlo ubehne 😉
ciarka teda poriadne si nakupila, ale obcas si treba urobit radost 🙂
ami super, prva noc za vami a bez ujmy na majetku 😉 tak sa pekne nabal k vasim a sup k maminke 🙂 a to koleno, cmuk cmuk, nech je ychlo ok 🙂

amadora
27. sep 2009

Bzuci ďakujem, si hrozne zlatá 😵

Mňa hrdlo bolí ako som narobila krik na malého 😝 Vždy plače keď mu umývam zuby tak som to dnes vzdala nech si "umýva" sám. Ale keď som mu potom zobrala kefku a umývala som mu tváričku tak zase len plakal a zase potom pol hodinu truc a hádzal veci o zem. Tak som narobila krik že sa s ním nedá ani po dobrom ani po zlom a že veci sa o zem nehádžu. Už sa konečne ukľudnil a len pozeral na mňa previnilo, reku pochopil, tak som sa ukľudnila aj ja. A na to chytil autíčko a pozerajúc mi drzo do očí bác ho o zem 😠

danka.k
27. sep 2009

ami a ako dopadla noc bez tatka?? nebala si sa.... maly sa o tristvrte na tri rozhodol ze ide spat ku mne a vtedy som si zacala namyslat ci nas nahodou dakto nevykradne tak som nemohla spat.. stale sa mi zdalo ze nam niekto odomyka 😀 😀 😀 .. takze ami uz o tom ani slovo 😀 😀

a my uz spime, lebo maly dnes vobec nespal

amadora
27. sep 2009

Danka noc bola smutná, ja sa bez neho stále budím. A tiež som načúvala keď som bola hore a keď som išla na WC tak s malou dušičkou či do niekoho nenarazím keď vyjdem z izby 😀

U nás bola dnes moja mamina aj s nevlastným ocinom a moja teta s bratrancovou dcérou, tak nám aspoň rýchlo ušiel deň, malý bol úplne nadšený a ako vždy úplne prenasledoval starkú a bol na nej doslova nalepený. Len nám ostalo poriadne smutno keď odišli 😒

amadora
27. sep 2009

Inak som volala s mužom a mi hovoril že chodia tam cez jednu dedinu kde je 90° zákruta a presne v nej je rovno v ceste brána do rómskeho domu, že tam pred dverami plno detských topánok, tak si tak hovoril že tu príde k úrazu... a večer tadiaľ išiel a plno krvi a rozbité sklo, že tam dáke auto dve z tých detí zrazilo 😕

danka.k
27. sep 2009

ami a co si sa mamine nenabalila?? ved si vravela ze sa asi nabalite...

no smutne ze ich zrazilo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre