Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
17. jún 2009

Beji to je hrôza tá tvoja robota 😖 Ja neviem, v poslednej dobe všade tak vydr..vajú s ľudmi že až 😠 A Beníka doneste k nám kým budete dovolenkovať 😉

danka.k
17. jún 2009

beji to fakt vsetko hento treba?? no trapne...

bejca
autor
17. jún 2009

no a ak nenadrobis alebo " frfles " strhnu ti prachy ale jasne ze dovod si najdu iny 😅 ............. len dufam ze budem robit tam kde som robila lebo ak by mi ponukal iny flek asi sa zblaznim ....... a to neni vsetko ... tam toho je .... aj vsetky sviatky okrem Vianoc a velkonocneho pondelka robime ..... a kazdu druhu sobotu ... takze fakt sa tesim ako hovado 😝 🙄 🤐 😒 😖

Ami dik si zlata ale on by nebol nikde ☹ raz sme ho dali varovat mame a celu noc skusal a plakal pri balkone 😅 a u svokrovcov zasa doskriabal celu branu 😅 no je to proste domace zviera 😀 - rozmazlene 😵 a veru mas pravdu ako vsade dokazu vsetko vyuzit ......

DAnka je to trapne az az ....

amadora
17. jún 2009

Beji mužov kolega v piatok rozbil kamión pod Strečnom (bol aj v správach) a šéf miesto toho aby bol rád že je chlap živý mu povedal že mu ten kamión má zaplatiť 😝 No a teraz majú 4 autá a 7 šoférov, tak bol muž za ním že nech mu na rovinu povie či má pre neho robotu, nie že sa dá vypísať do práce a dostane výpoveď. Tak mu šéf povedal že nech si hľadá niečo iné 😒

amadora
17. jún 2009

Inak Blumka pozerala som že máš termín 16. februára ako sa narodil aj náš Majko 🙂 To je krásne 🙂

bejca
autor
17. jún 2009

Ami ☹ to ma mrzi ☹ fakt je to teraz na pi... jaaaaaaaaaaaaaj dufam ze sa podari muzikovi nieco najst drzim palceky 🙂 a ty ako ?? uz ti je lepsie ?? dufam ze hej 😉

ja som dnes total KO 😝 idem ja uz haji buvi 🙂 pa pa kocky a dobru nocku vsetkym 🙂

amadora
17. jún 2009

Beji no ak nenájde nič iné tak pôjde robiť ku susedovi, klásť dlažby. Síce by chodil na týždňovky ale vždy lepšie ako mať strach keď šoféruje a navyše ak by chodil niekam do únie a bol preč mesiac 😖 A mne je zatiaľ lepšie, uvidíme ráno na WC 😅

Dobrú nôcku teda 🙂

aja7
17. jún 2009

Ahojky 😉

ami, neviem po kolkych rokoch sa opatovne ockuje proti tetanu, ale co viem urcite, ze volat ta nikto nebude..Musis si to sama sledovat 😉

amadora
18. jún 2009

Dobré ránko!

Aji to je riadna hlúposť podľa mňa 😒 Ja nie som zdravotník, nemám potuchy kedy sa očkuje, ako si to mám ustriehnuť? Ešte keby mi ja neviem rok pred povedala doki tak viete čo o rok očkujeme, ustriehnite si to. Ale takto? 😕

tami712
18. jún 2009

dobré ránko 🙂
ami to očkovanie - aj mňa minulý rok pri preventívke zaočkovala, ale mala som obvodnú takú hádam aj 70-ročnú babku 😝 a tá nikdy nerobila preventívne prehliadky, a teraz mám konečne takú mladú super doktorku, tak tá mi prvýkrát v živote robila preventívku a hneď ma upozornila že mám prísť na tetanus 😉

beji tak to si fakt užívaj teraz Peťka naplno, lebo potom v tej tvojej robote to ti nezávidím 😒

moje dieťa ešte spí 🙂 a druhé som práve odprevadila do školy, ale konečne už budú prázdniny a ja nebudem musieť ráno o 6.45 vstávať a robiť desiatu 😀

skolara
18. jún 2009

ahojte
Blumka gratulujem k tehotenstvu super 😉
Ja som sa nebola ockovat na tetanus ani nepojdem
Beji ak by si potrebovala pomoct s tou siravou tak ti zistim co je treba a je tu kopec sukromnych chat takze dakde sa uz len ubytovat da aj s Benym.
keby ste prisli urcite by sme sa stretli. My sme na sirave skoro kazdy den.
Bzuci je uz asi na dovolenke co? uz miesia cesto na druhe babo 😀
AMi uff tak ten sef je riadny debil a na take veci existuju poistky ci on take nepozna???????????? 😲 😝 😝

skolara
18. jún 2009

inak beji je tu aj krasne jazero blizko aj vihorlatske pohorie s nadhernym jazerom Morskym Okom tam by sme tiez mohli ist ak by ste prisli 😅
uff ja uz robim program 😀 😀

skolara
18. jún 2009

ja som tu uz dlho nebola dufam ze si ma este pamatate? 😕
boli sme na Liptove u mojich starych rodicov bez netu

bejca
autor
18. jún 2009

ahojte 😵

spali sme dobre , dnes som sa skor zobudila ako Petko 😅 😉 😀 asi som uz prespata 😀

Ami mne sa zda ze po 10 rokoch treba preoskovat ... ja viem ze som bola tusim ako 18 rocna ..... a potom niekedy pred cca 8 rokmi mi dali jednu davku - lebo sa davaju 3 a akosi viac som tam nebola 😅 ...... a ako dnes ?? dufam ze vsetko oki 😵

Tami no veru je to tak a je mi z toho smutno ..a preto som z tej mojej roboty uz teraz v depke 😝 ale aj horsie roboty su a musia sa robit 😅 ale dakujem ze somnou " sucitis " 😉 😀 a teda zelam ti uz tie prazdniny co najskor aby si si aj ty pospala konecne trosku ked Emka uz tak pekne spinuska som rada 😵

Skolara Ip 😉 a jasne ze si ta pamatame 🙂 a vieme ze chodis sporadicky 😀 a co spominas tie jazera a to oko o tom viem len neviem ci sa aj tam da kupat alebo radsej ta šírava 😉 a ako bolo u rodicov ?? a kde mame nove fotto 😉

amadora
18. jún 2009

No ja už mám poupratované, aj kúpeľňu a WC umyté, zrkadlá a skrinky tiež 🙂 Môžem ísť na nákup a vymyslieť nám nejaký super diétny obed 😝

Skolara no on dostane poistku a plus chce ešte od toho šoféra trojnásobok výšky jeho mesačnej mzdy 😠

Beji mne sa tiež tak zdalo že po 10 rokoch ale doktorka ani nemukla tak neviem. Na nete som našla že sa preočkováva každých 10-15 rokov 😒 Musím sa opýtať doki keď tam budem.

No my budeme dovolenkovať akurát tak na záhrade v bazéne 😀 Aj to možno len sama s Majkom ak nám tato bude preč 😒

bejca
autor
18. jún 2009

Ami no my keby mame svoj dom a svoj bazen tak pohoda 😉 a nechces prist aj knam uparatat ???? 😀 😀 😀 😀

amadora
18. jún 2009

Beji vieš že ani nie? 😀 Ešte musím povysávať ale to si nechám asi na poobede. No keby máš vlastný dom tak ťa to tiež ťahá niekam kde nie si každý deň 😉

bejca
autor
18. jún 2009

😀 😀 no dik si zlata teda 😀 ale vies co ja som si aj zem umyla aj navarila aj prach utrela a dokonca uz aj Petko hajuska 🙂 😉 takze som celkom spokojna dnes so sebou 😉 a ja viem ze nas vsetkych taha aspon na chvilku prchnut niekam nacerpat energiu 😉

prave sa mi ozvali z jedneho penzionu - pisala som do dvoch ....keby sme eventualne isli sami iba z muzikom ale este musim zistit par detailov 😅 no uvidime co z toho bude 😅

danka.k
18. jún 2009

ahojte babulky.. ja dneska neupratujem, som si vcera takze pohodicka, navarene mame.. rastinko spinka takze ked sa zobudi, sa len napapkame a ideme vonku 😉

amadora
18. jún 2009

No aj my sme už najedení a hajuškáme 🙂 Márnosť, už nech je po diéte, nielen že mi to nechutí jesť, ešte sa aj ťažko varí 😀

No nám už tento mesiac nestiahli inkaso, takže očakávame vyúčtovanie 😒 Ach jaj....

danka.k
18. jún 2009

ami aj my cakame.. 😒

amadora
18. jún 2009

Inak počuli ste o Moysejke? Ja jej tak želám tú basu, tam by si mohla užívať norkové kožuchy a nábytok od Versaceho 😀

veva55
18. jún 2009

ahojte, my sme sa dnes necakane vytrepali na kupalisko, ale poviem vam bola som nastvana, maju tam 2 detske bazeniky a ani jeden nebol napusteny. esteze som zobrala malemu take nafukovacie auto, kde sa dala napustit voda. bufet jeden otvoreny a nic tam nemali na jedenie, ani posraty hotdog. potom okolo 3 doniesli par zemli s kuracim masom, tak som si kupila, total studene to bolo, nemali ani mikrovlnku na zohriatie a vypytali si za to 2,20 eur. a to bola ta mala zemlicka, nie tie velke. takze adam tam jedol akurat pukance a Milu-keksik, mala som tam aj detsku konzervu, ale kedze som to nemala kde ohriat, smola. tak skoro sa na kupalisko nevytrepem, to radsej skocim sem k nam na jazero.
blumka, zo srdca gratulujem 😉

amadora
18. jún 2009

Vevi teda to by aj mňa naštvalo 😒 To kde ste boli?

My ideme asi cez víkend do BB a v sobotu na cestu rozprávkovým lesom 🙂 Hrozne sa teším! 🙂

danka.k
18. jún 2009

ami dufam ze vam nebude prsat... 😉

my sme dnes zaspavali s velkym revom.. bojoval so mnou ale prehral 😀

amadora
18. jún 2009

Aj my už buvinkáme 🙂

Danka ďakujem, aj ja dúfam. Ale ak aj nepôjdeme tak sa teším že budeme aspoň v BB lebo už sme dlho neboli 🙂

Ja mám takú migrénu zase 😝 Asi každú chvíľu dostanem krámy...

danka.k
18. jún 2009

ami to ides k mamine??

veva55
18. jún 2009

ami, tu u nas na matadorke, poznaju asi len kocky blavacky. ide o to, ze mohli na internet napisat, ze je napusteny len velky a stredny bazen a ze voda ma "az" 20 stupnov. ani sa nedivim, ze tam bolo len par ludi, do bazena sa odvazili len ti najvacsi otuzilci.
adama som tiez teraz konecne uspala, idem kuk panelak a drichmat, som z toho pobytu na slnku nejak unavena. aj ked polovicu casu sme boli v chladku.

amadora
18. jún 2009

Danka áno, k mamine 🙂

Vevi no asi by som pýtala vstupné späť 😠

bejca
autor
18. jún 2009

caute 😵

ja mam dnes ttotal naladu nejaku na figu 😝 co uz 😉

Vevi no asi by ma svihlo tiez 😝 a veru mohli napisat 😠 a dobru nocku vam zelame 🙂

Ami tak na vikend mate super program len veru hlasia chladno a prsanie 😅 dufam ze vam pocasie vide 🙂

DAnka super ze si vyhrala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre