Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
18. jún 2009

Som mimo... Danka čo si vyhrala? 😅

Mne je dáko blbo od žalúdku 😝

danka.k
18. jún 2009

ami v boji s malym ked nechcel spat 😀

my mame v sobotu rockovy zaber, bude tam kopa skupin taky znamy, katka knechtova, chinaski a desmod, tak ideme tam.. dufam ze nebude moc zima

bejca
autor
18. jún 2009

Ami a neni si tahu ??? 😉

DAnka ja by som isla na taky koncert 😉

danka.k
18. jún 2009

beji ved vy mavate take casto ci nie?? my to mame raz za rok iba

amadora
18. jún 2009

Danka jáj 😀 No asi si sedím na kábli 😀

Beji skôr mám dačo ako mal Majko keď som mala aj hnačky 😒 A teraz keby som tehu tak si to asi budem musieť hodiť 😔

alex21
18. jún 2009

Ahojte

blumka gratulujem k tehu. Nech vsetko prebehne OK 😵

beji ak si chcela ist na koncert tak si mala ist na zahajenie leta k nam do SC. Ja mam na nom najradsej ohnostroj. Ten byva krajsi ako na silvestra. A ak sa chces este zabavit a samozrejme nie len ty ale hoci kto tak 26.6. mame Velky letny karneval. Mozete prist v maskach alebo iba ako divaci. Kuk http://www.velkyletnykarneval.sk/

Veva to pod radsej ku nam do aquaparku. Tu je tepla voda a detsky bazen je tiez stale napusteny.

Ami super ze je uz Majkovi lepsie. Ma moj obdiv ako to zvladol. Eliska by musela asi musela byt v umelom spanku aby lezala. Ona aj ked ma 39 stupnove horucky tak sme vonku. Lebo tam je najkludnejsia. Ona lezat nevie. A tebe zelame skore uzdravenie.

Co sa tyka ockovania tak pokial viem. Ma sa ockovat kazdych 10-12 rokov jednou preockovacou injekciou. Ak sa to nestihne a ten odstup je vacsii tak sa musi preockovat tromi injekciami. Na ockovanie sa nikoho nevolaju. Ak to niekto urobi tak len s vlastnej iniciativy. Je to dost blbe kedze nie som lekar a neviem kedy mam mat ake ockovanie. Al 😖 e neznalost neopsravedlnuje a na Slovensku je to tak. 😠

amadora
18. jún 2009

Alex ďakujeme 🙂 Poviem ti že aj ja som bola prekvapená ako to krásne zvládal. Neviem či chápal že musí ležať, alebo bol unavený z choroby a z infúzií, ale nejako extra sa nesnažil ujsť mi z postele alebo z dosahu stojana s infúziou. Aj keď som ja potrebovala ísť na WC alebo do sprchy a boli pri ňom sestričky tak sa celkom držal. 🙂

A vďaka za info o očkovaní 🙂

martina1982
18. jún 2009

Ahojte

Precitam si Vas neskor ,tak Stevko ma anginu ☹ berieme antibiotika .Dnes som mu vritke namerala az 39,3 ☹
Dnes budem mat nocnu sluzbu.Inac co je chorucky to ma od babky ona bola chora pred tyzdnom.(ona uci v skolke a maju tam bacila)Stevko stale mi place a neviem ako mam mu pomoct ☹ Drzte nam palce .V stredu ideme na kontrolu.Dudince sme prelozili na druhy tyzden,tak sme sa tesili,ze sa Stevko bude konecne kupat v bazene.

izka
18. jún 2009

ahojte.
martinka, to mi je ľúto, že je to angína. želám pokojnú noc a skoré uzdravenie.

izka
18. jún 2009

ami, no s tými poistkami je to tak, že môj muž núti každého šoféra, aby si uzatvoril poistenie na škodu spôsobenú v zamestnaní. ešte im to aj preplatí, je to asi 33ero ročne, ale nemôže to on za nich uzatvárať. ale keď to nemajú, tak má naozaj právo strhnúť im tri platy. lebo havarijná nepokryje celú škodu.
to s tvojím mužom ma mrzí, ale možno je to pre neho lepšie. predsa len stále sedenie a otrasy asi na tú chrbticu niesú moc dobré. doktori mu čo odporučili?
a tebe aj dala doki niečo užívať, či len tak sama sa liečiš? a majko už sa má lepšie?

izka
18. jún 2009

vevi, to by ma tiež nas..lo. príď do topoľčian. tu je na kupku super. chlapci mávajú vždy o 18 tréningy a voda teplunká 26 stupňov. ema chodí s nimi a vždy sa tam vyblázni na hojdačkách. všetky rad radom musí vyskúšať 😀
rozmýšlam, že aj jej zoberiem plavky a nech sa tiež okupká. len neviem, až tam vyvalím svoje biele vyťahané brucho, či všetci neodpadnú 😝

zajtra ide filip na majstráky do humenného, tak som zvedavá, či sa mu zadarí voľaká medaila.
notebook dnes prišiel, tak sa chlapci tešili. to si na neho ušetrili z polievačiek a narodenín a dph im doplatil ocino.

izka
18. jún 2009

dnes, vlastne včera mala kika záverečné vystúpenie. tancovala 5 choreografií, 2 krát po sebe a večer už len padla do postele hotová. a zajtra má ešte jedno predstavenie . pekné to bolo, len eme už bolo dlho samej s ockom doma. až sa mi okolo krku zakvačila, ani sa pustiť, taká bola rada, že sme sa jej vrátili 😵

izka
18. jún 2009

beji, nezávidím ti také starosti s robotou. musíš si ho teraz užiť. ale však už bude väčší, tak to snáď nejako zvládnete, aj keď verím, že ti bude ťažko pri srdci. a možno sa ti pošťastí bábätko. moc by som ti to želala. mne to vyšlo pekne presne potroch rokoch 😎
ale sa mi zdá divné - to robíte 6 dní v kuse? my sme mali kontrolu a to sa že nesmie, tak musíme smeny tak kombinovať, aby neprekročili hodiny a mali v kuse dva dni voľno. my máme pekáreň, čiže pečieme takisto 6 dní v týždni a navyše samé nočné.

majte sa mi krásne. choručkí chytro vyzdravte. pa pa

amadora
19. jún 2009

Dobré ránko!

Maťka hrozne ma mrzí že ste takí chorí ☹ Ale neboj, to najhoršie už máte podľa mňa za sebou a už mu bude každý deň len a len lepšie, držíme palce 😉

Izka no ja viem že má právo, ale pokiaľ viem tak oni aj tie poistky majú uzatvorené, lebo môj muž má určite. A nie že by bol rád že ten šofér vôbec žije (neviem či si ten kamión videla v správach, ak nie, pozri si na nete, každí sa pýta kedy mal pohreb keď ten vrak vidí) ale hneď na neho vyrukuje že toto mi zaplatíš 😒 No a čo sa tatka týka tak to nič nerieši toto lebo na 95% bude naďalej šoférovať, len v inej firme a možno ešte viac ako doteraz 😖

Izka a ešte čo sa týka mužovho šéfa, veľmi dúfam že mu teraz po tej nehode pošlú kontrolu do firmy pozrieť tachografové krúžky 😉 🙄

bejca
autor
19. jún 2009

ahojte 😵

Danka u nas v TT ani moc koncertov nebyva ... a aj keby bol tak s kym ist ?? moj muz take nemusi 😉 a aj ja uz asi mam tie usi take ine 😀 😀 😉

MArtinka to mi je luto ☹ posielame pusinky aby angina rychlo utiekla od vas 😉 a teza aj zle pocasie hlasia tak asi by ste sa moc nenakupali 😅

Alex a vy sa nam mate ako ?? Eli a plavanie .... 😉 daj info ako pokracujete 😵

Vevi veru v Aqaparku je super 😵

Izka tie poistky maju aj u nas ludia aj vybavujem znameho co k nam chodi a uzatvara tie zmluvy im 😉 ale nikto im to nepreplaca ved to je ich starost ak potom rozbiju pristroj s ktorym pracuju tak ho musia veru tiez platit ak nemaju tu poistku 😅 aj moj muz ju ma 😉 drzime palceky na sutaz a teda super radost mali chlapci 😉 co sa roboty tyka hej ak mame rannu napr tak sa robi sobota cize koncim v piatok o 14:15 a v sobotu idem na 6 tu a koncim o 14:15 no a v pondelok idem na 13:45 a koncim o 22:00 ... tak cely tyzden no a ak su nadcasy tak 2x do tyzdna odchadzame z rannej o 16:15 alebo na poobednej idem skor do prace o 12:45 alebo si mozes 4 hodiny naraz odrobit 😕 😝 a teda nerobime uplne kazdu sobotu sem ttam sa podari aj volna 😅 😉 lebo inak my mame pracovat iba od pondelka do piatku ...........sobota je ako nadcas 😝

bejca
autor
19. jún 2009

Ami a nemoze si muzik najst nieco ine ?? co si spominala tie obklady ci co 😅

bejca
autor
19. jún 2009

Alex no vyzera zaujimavo ten karneval 😉

Izka este som sa ta chcela opytat ako si zistila kto sa na aky sport hodi ??? alebo si si to urcila sama 😅 😉

amadora
19. jún 2009

Beji no uvidíme čo mu povie neurologička v pondelok na kontrole či to môže robiť, lebo by tam musel nosiť ťažké veci, tak čo je menšie zlo, či toto alebo šoférčina 😀 Ale ja by som radšej pristala na tie dlažby 😒

amadora
19. jún 2009

Volala som práve do soc. poisťovne prečo mužovi stále neprišli nemocenské dávky. Tak vraj jeho šéf ešte stále neposlala dáke papiere 😕 😠 Ale že už volali s jeho účtovníčkou a že to pošlú. Ale prachy budú najskôr o mesiac 😒 Taká som naštvaná že to ani pravda nemôže byť 😖

Idem práve s Majkom na kontrolu, tak nám držte palce 😉

martina1982
19. jún 2009

ahojte

Dakujem Vam za podporu.Dnes uz trocha lepsie uz ani teplotu nema vysoku ,ale uz sa mi 2krat povracal z hlienov a dvakrat prekakal co ma riedku stolicu . ☹ z cipkov asi

Ami ,drzim palce aj Vam

amadora
19. jún 2009

Mati som rada že je vám aspoň trochu lepšie a držíme palce na rýchle vyzdravenie. Držkajte sa!!! 🙂

My na kontrole všetko ok 🙂 A dokonca sme našli ďalší zúbok, číslo 13 🙂

Mužovi práve volali z jednej firmy z BB že v utorok má prísť na osobný pohovor, tak som zvedavá... to by chodil do únie ☹

danka.k
19. jún 2009

ahojte.... a kde ste vsetky?? ☹

my sme dnes boli na nakupoch, malemu dake veci pokupovat, teraz ho tatko uspava a ja sa napchvam pizzou 😉

martinka to mi je luto ze majko je chory

ak na daco nereagujem sorry citala som vas doobeda a akosi si uz nepamatam

amadora
19. jún 2009

Danka Maťke je Števko chorý, nie Majko 😉

amadora
19. jún 2009

Inak včera sme boli pozrieť u kmotrovcov čo kúpili v tom Poľsku. Som bola v šoku, za 150 euro odeli celú rodinu na svadbu 😕 A tak nádherné šaty aj topánky aj oblek pokúpili že som len závidela.

danka.k
19. jún 2009

ami som sa sekla 😀 .. jasne ze Stevko

amadora
19. jún 2009

Tak my už buvinkáme 🙂

Dnes tu skapal pes či čo? 😕

Idem stiahnuť z foťáku fotky a dačo pridám 😉

bejca
autor
19. jún 2009

ahojte 😵

my sme s Petkom nejaki soplavi 😅 😖 dufam ze nam to prejde 😉

MArtinka som rada ze Stevkovi je o kusok lepsie 😉 a posielame cmuky aby mu uz bolo uplne super 😵

Ami vy mate ale pech 😅 to je hruza aj s tym muzovym sefom 😝 gratulujeme k zubku a tesim sa ze je vsetko oki 😵

DAnka a co pekne ste pokupili ??

danka.k
19. jún 2009

beji len dake tricka a teplaky som mu bola... chcela som aj dake tenisky, ktore moze nosit po vonku, lebo nemusi vo dvore len tak nike znicit, ale na neho nic nemaju ☹

amadora
19. jún 2009

Fotky pridané 😉

Beji ďakujeme pekne 🙂 No a veru, dúfam že nám to čím skôr doplatia 😒

danka.k
19. jún 2009

ami Majko aky krasnucky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre