Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
8. okt 2009

Skolara no tak stresy aj na mna tak posobia ze len " žeriem " :- p uz sa tiez tesim kolko priberem .....a kutik uz konecne rozbehni 😉 a muzik nech si uziva " oddych " s Vionkou 😵

skolara
8. okt 2009

tak to preto mas taku naladu. To je hned vysvetlene 😀 teda aspon MM si to tak vysvetluje.

bejca
autor
8. okt 2009

no ved jasne ze to na nalade neprida 😝 😠 radsej keby neprisli 😉 😀 😀

danka.k
8. okt 2009

beji 😀 😀 😀

skolara a nemali ste to v maji otvarat? 😉

amadora
8. okt 2009

Beji ale tak to by nebolo ono keby nás tak naraz ohúrite aj ty aj Bzuci, jej gratulujeme tento mesiac,tebe budúci 😉

bejca
autor
8. okt 2009

inak aj som vam zabudla napisat ze nam bolo dnes poobede fajne 😵 dohodli sme sa s kamoskou a jej synom o 2 mesiace mladsim od Petka a boli sme znovu tam kde su tie pavy , kozy , a pod.. no bolo uzasne ako sa vybehali a nahanali a ukazovali na vselico 🙂 😵 proste vsetko je v pohode pokial su neni hracky ktore by mu niekto bral 😅 ale tak snad sa to zlepsi 😉

bejca
autor
8. okt 2009

Ami ved jsne to by nebolo ono musime sa postupne podporovat a musime si tak postupne gratulovat ved s tym ratame 😀 😉 a potom na dalsi bude stehu ty alebo DAnka a potom opacne 😉

skolara
8. okt 2009

dani sme ale vyrubali nam nenormalny najom tak sme ich poslali do p... 😖 sorry za vyraz a v auguste sme sa dohodli na super podmienkach lebo oni pochopili ze nas tam postrebuju tak to preto az teraz. 😝 😝 😝
ami presne beji drzime palce

amadora
8. okt 2009

Beji tak super 🙂

bejca
autor
8. okt 2009

Skolara no ved aj ked neskor ale predsa 😉

skolara
8. okt 2009

inak beji Vionka ma tendenciu hryst deti. Vcera sa jej kamoskina mala bala.A to sme tam boli my na navsteve 😅
Neviem kde na to chodi.
a potom sa ich nevie nahladkat. 😕 iba same moja moja

tami712
8. okt 2009

skolara a aký kútik to otvárate ??? 😕 nejako som mimo obrazu 😀

oprášila som nejaké fotky a pridala pár :
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bejca
autor
8. okt 2009

no tak aj my kuseme ...ale dieta pohryzol len raz na kupku 😕 ale to sa pokusali navzajom do lica 😅 inak my sa bozkavame a objimame a tym padom to deti neudrzia - neustoja - a padnu a potom je plac 😅 no ale tak ako ho to odnaucit ze to je zle ??? ved to neni zle to je fajn prejavit lasku a sympatiu tak sa ho snazim trosku brzdit ze musi pomalicku a opatre .. dufam ze sa to nauci 😅

amadora
8. okt 2009

Beji jasné, my si to už dáko s Dankou podelíme 😀 Len neviem akú tému si potom založíme... júnovko - júlovko - augustovko - septembrovky 😀 😀 😀

amadora
8. okt 2009

Tami krásne fotky a to si štrikovala ty? 😕 Nádherné!!!

bejca
autor
8. okt 2009

TAmi krasne fotecky 😵 a aky poriadok ma v izbicke 😕 krasnu supravicku si jej ustrikovala 🙂 Emka je nadherna 😉 a len ten Timurko a JAnik co nam lezie do kapusty 😀 😀 😀 😀 😉

skolara
8. okt 2009

tami detsky kutik v obchodnom dome. Kde sa mozu prist rodicia s detmi hrat alebo ich tam nechat ak su deti starsie.Beji len by som mu hovorila ze nech to robi jemnejsie, urcite by som Petka nenutila prestat prejavovat lasku.

bejca
autor
8. okt 2009

Ami ziadnu my mame tuto temu 😉 ja inu zakladat nepotrebujem 😉 jasne ze tam nakuknem ak by sa podarilo byt tehu 😵 ale inak ja som stali ca tu a este sem tam v 35 tkach 😉

bejca
autor
8. okt 2009

ja ani na FB nejako moc nechodim len sem tam kuk a hotovo 😉 mne to tam akosi vobec neštimuje 😝

tami712
8. okt 2009

beji díkes 😵
no keď sme tak ďaleko od Peťka, tak si Ema hladá náhradu za Peťka 😵 ale tak píšeš že aj Peťko má kamošky 😀
Včera sa bol u nás Timi hrať a normálne mu dala Ema 3 pusy, takí boli zlatí 😵 😵 😵

tami712
8. okt 2009

skolara tak to je super 🙂 keby som aj ja mala niekedy veeeeľa peňazí 😀 tak by som si vedela predstaviť že by som mala nejakú napr. cukráreň aj s veľkým detským kútikom 🙂

bejca
autor
8. okt 2009

😉 😉 😉 no teda super 😵 museli byt nadherni 😀 a veru aj Petko bozkava dookola 😉 😵

bejca
autor
8. okt 2009

Skolara ved to sa snazim len on je taky hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😉 😵

skolara
8. okt 2009

Tami Emka je typovo rovnaka ako Vinie. Blondate baculky 😵 😵 😵
a krasna ciapka aj svetrik. Ja som na take veci lava 😒

bejca
autor
8. okt 2009

inak Skolara ty ma total stves !!!!!!!!!!!!!! kde mas fotky ??????????????????? haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😕 😕 😕 😕 😉 😉 😉 😉 😉 😉

amadora
8. okt 2009

Ja sa tiež budem o tehuľkovanie deliť s vami 😉

skolara
8. okt 2009

tami to bol moj povodny plan. Ale potom sa naskytlo toto a je z toho detsky kutik. Ale stale dufam ze budem mat take super vnutorne ihrisko pre deti s kaviarnou a cukrarnou.

tami712
8. okt 2009

beji no práve som to išla napísať, že aj ja chcem vidieť blonďatú baculku 😵 😵 😵 nech ich porovnáme 😀
skolara tak šup šup chceme nejaké fotky nové 😉

skolara
8. okt 2009

Beji urcite pridam ale v tomto novom pocitaci nemam este ani jednu 🤐 🤐 🤐 🤐 fotku stiahnutu.
Hned prve co pofotim pridam sem 🙂

bejca
autor
8. okt 2009

uz sa tesim ako tu budeme tehulkovat vsetky pekne spolu 😵

Skolara FOTKY FOTKY FOTKY 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre