Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
19. jún 2009

ami mozno to bude cely den

amadora
19. jún 2009

Nie, začína sa to o deviatej pre všetkých a to by sme nestihli dovtedy.

Ja už depilujem 🙂

Dobrú Beji

danka.k
19. jún 2009

beji bru nocku..

ami takze book a my sme s tebou v kupelke?? 😀

amadora
19. jún 2009

Danka asi tak 😀

danka.k
19. jún 2009

jeeeej tak to sa tesim ze som teraz u teba v kupelni 😀

amadora
19. jún 2009

Cíť sa tu ako doma 😀

amadora
20. jún 2009

Dobré ránko!

Môj syn mi dal budíček ráno o 5:45 😔 Toto ani káva nespraví 😀

Takže predpoveď počasia žiaľ vyšla 😒 Vonku je škaredo a zima, brrrr 😝

aja7
20. jún 2009

Ahojte 🙂
konecne som vas docitala, mala som resty 😀

Tak bzuci sa uz vyvaluje na slniecku, zavidim 🙂 🙂 🙂

Ami, klobuk dolu ako ste to zvladli, ja si ani predstavit neviem, ze by sme boli v nemocke a udrzat adamka na posteli...nemozne!!!! ☹
Tak uz budte zdravi!!

Beji, Matka...aj vas nech choroby obchadzaju, chudiatko stevko, angina je velmi neprijemna pre deticky ☹ Beji a ako kaka? maksie?? mozno len vela spapal ci co...My niekedy nekakame aj 2 dni a potom aj 3x za den 😉

Hrcka je zasa tam kde bola, sice mensia, ale je 😒tak neviem, ci mam s nim ist, ci cakat..Netusim, co mu s tym urobia, ani si to nepredstavujem radsej ☹

Zasa som tvorila, aj adamka sem tam odfotom, tak som to hodila do albumu...Krasny vikend a hlavne vela zdravicka!!!!! 🙂

amadora
20. jún 2009

Tak my sa hlásime z BB 🙂 Malý spí a ja idem tiež trochu zatvoriť oči 😅

Aji zase si sa vyznamenala s tortami 😕 Nádhera!!! 🙂 A neboj, keď vám raz hrčka zmizla, zmizne znovu, na nič zlé nemysli 🙂

jankapardon
20. jún 2009

Ajka, ak možem ja si teda rezervujem na november jednu tortičku...ešte neviem aku, ale viem isto že mi ju budeš robit TY.... 😵 Teda ak budeš mat čas atd......Prosím...
Také tortičky aké robíš Ty, som veru ešte nevidela....Nádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jerry
20. jún 2009

ahojte, zdravia vás lesy hory slovenské 🙂
sme zdraví, šťastní, spokojní a plne zamestnaní našími zvieratkami.
Tinke sa ukazuje prvá stojlička, Lucka sa už teší do škôlky. Spoločne si nažívame v tom našom malom raji. Očinko nám zatiaľ seká dobrotu.

martina1982
20. jún 2009

Ahojte

Prepacte len poslednu stranu som si precitala.

Beji liec sa nam.

Ajka,nadhera torty.Adamkovi budem drzat palce ,aby ta hrcka zmizla.DAKUJEM

Dakuejm vsetkym za podporu.

Uz nemame horucky ,ale kasel a sopliky este ,ale sa to uz lepsi.Len Stevko mal vcera riedku stolicu a este ked si prdol tak mu vysla stolica.vzdy som ho dala pod sprchu ,aby som mu ritku umyla a dnes ma strasne cervenu a nechce ,aby som mu ju natrela.Aj som mu ju umyvala harmancekom.Nikdy nemal taku ritku. ☹ Poradte mi nieco na to.Dakujem.

Tinke gratulujem k stolicke.

My sme dnes vstali 8:40 😕

Ami ,co ste isli vcera skor spinkat ,ked ste tak skoro vstali?

aja7
20. jún 2009

DAKUJEM 🙂 🙂

janka, kedykolvek...som ti k dispozicii 😉

matka, sudocrem nepouzivate? nam vzdy zabral...a harmancek mu to len viac podrazdi, urcite mu to nedavaj ☹

martina1982
20. jún 2009

Ajka ,ja mu stale kremujem so sudokremom od malicka .Ok tak harmancek nedam.mam aj repik?On ma to podrazdene z hnacky asi z cipkov a antibiotik ☹

martina1982
20. jún 2009

Poslala som muza kupit probiotka Dophilus ,dufam ,ze mu to pomoze na hnacku .

bejca
autor
20. jún 2009

ahojte 😵

Ajka waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ty kokso ruky by som si dolamala 😉 😵 super torty 🙂 Adamkovi cmuyk na hrcku a nevboj isto zmizne a uz sa nevrati 😵

JAnka co mate v novembri ??? prezrad 😵

Jerry som rada ze tatko posluch alen nech mu to vydrzi 😉 a super ze ste zdravucke posielame cmuky cmuk 🙂

MArtinka ja pouzivam len IMAZOL kremopastu je super isto si ju kup a za cca dva dni bude vsetko cervene krasne 😵 mam odskusane 😉 a pouzivam inak tiez len sudokrem 😉 ale tento krem pouzivam ak nam idu zuby a vtedy ma cervenu ritulku ...... a krasne ste spinkali 🙂 som rada ze vam je lepsie 🙂

Ami tak ste mali skoro budicek 😅 a veru pocasie bolo na figu 😠 ale dufam ze vam to nevadilo a mate s asuper 😵

amadora
20. jún 2009

Tak drobček už búva 🙂 Bol poriadne unavený, sa vylietal u starkej, aj u mojej tety sme boli tak sa tam vybláznil a vyhral sa so psíkom, jeho prvý bližší "havkovský" kontakt 😀

Dnes sme dali prvý krát mliečko po diéte tak dúfam bude ok 😒

Maťka on takto vstáva odkedy sme boli v nemocnici 🙄 A Imazol odporúčam aj ja, a repík kľudne tiež.

Ajka prosím hodila by si ešte link na tú tvoju stránku? Chválila som ťa pred našimi ale v albume nemáš už všetky tortičky 🙂 Inak dnes som u tety pozerala časopis s tortami z marcipánu tak mám kopec nových inšpirácií a chuti do pečenia, určite ťa budem v najbližšom čase otravovať o rady, tešíš sa? 😀

bejca
autor
20. jún 2009

havko to dufam v pohode zvladol 😀 a tesim na nove fotky torty 😵

amadora
20. jún 2009

no raz o neho malý zakopol ale inak to bolo ok a havo to prežil v zdraví 😀

bejca
autor
20. jún 2009

nas beny neznese ani ked na neho Petko pozre ☹ a to mu nikdy neublizil ☹ krmi ho , hladka .... no co uz konkurencia 😅

amadora
20. jún 2009

Toto je už havko postarší pán takže je zvyknutý 😀

No ideme my hajať, dobrú noc 🙂

bejca
autor
20. jún 2009

nas Beny ma 10 rokov a bol zvyknuty ze je sam a vsade s nami a pod a teraz ma konkurenciu 😅

dobru nocku idem aj ja pa 🙂

izka
20. jún 2009

ahojte.
ami, krásne fotky. majko ani nevyzerá, že takú chorobu prekonal. šťastný a usmiaty ako vždy.

to nechápem, že si môže ten šéf dovoliť neodovzdať papiere. moj muž sa vždy snaží zamestnancom vyjsť v ústrety a aj tak si to nevážia. tie poistky im preplatí a napriek tomu si ich niektorí neuzatvoria a pak sú problémy.

martinka, to si dobre spravila s tými probiotikami. mne doki povedala, že mám vždy dávať hneď spolu s atb.
a na riťku ja dávam pytiol. to je asi podobné ako ten imazol, že?

dnes sme mali kakací deň. včera nič a dnes asi 4 krát, z toho raz do plienky, ale tak, že až na chrbátiku bola špinavá, tak šla rovno do vane. a zdá sa mi, že trocha pochopila cikanie. behala holá a začala cikať a jak to zbadalka, tak prestala a ťahala ma k nočníku. 😕
a máme nové slová - ukazuje na svetlo a hovorí bomba a dnes prvýkrát povedala oco.

izka
20. jún 2009

beji, len sa rýchlo lieč. ja tiež hneď nenasadzujem lieky. mne vyhovujú homeopatika. buď paragripe alebo gripheel na také bežné prechladnutia. to mám osvedčené aj u detí.

čo sa týka športu, tak viacmenej si deti vybrali. skúšali sme aj tenis, ale ten ich vôbec nechytil.
plávanie nám poradil švagor a keďže všetci hovorili, že majú talent - však sú ryby - tak u toho zostali.

klárka si gymnastiku sama vybrala. od malinka sa stavala na hlavu, robila šnúru, mlynské koleso, vešala sa všelikde...
v škole majú skvelého učitela a on ich trénuje a na súťažiach sa klárka vždy umiestni prvá alebo druhá.

a kika tá tancovala od mala tiež a už v škôlke mi hovorili, že by bolo škoda nevyužiť jej talent. tak sme hladali a nakoniec chodila do novumu v topoľčanoch aj s klárkou a s nimi precestovali pol európy a stali sa aj majsterkami európy v show dance. kika pokračuje na konzervatóriu, aj klárku by tam chceli, len ona sa dobre učí, tak oco rozhodol, že musí študovať.

no filip je bez medaile, ale svoje časy si zlepšil, tak v pohode. musí zlepšiť obrátky. tam to vždy pokazí. ale to je problém hlavne trénera, že to málo skúšajú.

izka
20. jún 2009

ajka, torty opäť nádherné. ty máš úžasný cit pre krásu. je to také svieže a realistické. aj farby trafíš úžasne.
nemá každý taký talent. videla som podobné, ale k tvojim sa ani zďaleka nepribližovali.

ja myslím, že adamko to má len zväčšenú uzlinku. keby to bolo vážnejšie, určite by to nezmizlo. neboj, to deti mávajú.
jojo má zozadu na krku až tesne pod vlasmi ako takú guličku a že to je len uzlina. a klára mala pri uchu. tiež som bola strachu, ale vybrali jej to a bola to len tuková hrčka.
tak hádam to bude v poriadku.

amadora
21. jún 2009

Dobré ránko!

Super počasie zase 😝 No ale aspoň sme si pospali "až" o hodinu dlhšie 😀

Beji tento psík má už 16 rokov takže jemu je už viac menej všetko jedno. A zažil si okolo seba 4 deti a teraz s ním býva ďalšie takže to je už taký flegmoš 😀

Izka a akú presne firmu má tvoj manžel? V Topoľčanoch, to možno aj MM pozná. A teda klobúk dole, takých šéfov ako je on je málo v dnešnej dobe a ešte si to niekto neváži 😒

danka.k
21. jún 2009

ahojte babulky.. tak ja dnes mozem konecne dlho spat a mne sa nechce 😀 asi nie som normalna.. vcera bolo fajne, ale dnes nevladzem ani na nohach stat, tak si robim piknik (najprv nanuk a teraz parky 😀 )

idem vas precitat

aja7
21. jún 2009

Ahojky 😉

este raz vsetkym dakujem za pochvalu 😉 potesili ste ma 😉

izka, tebe zvlast dakujem, normalne si ma trosku ukludnila s tou hrckou, dufam, ze je to len uzlinka 😉

vcera o 12 tej mi volala jedna pani, ci nemam zvysnu tortu 😀 😀 ze by surne potrebovala na dnes na 9tu 😕 😅 tak som jej upiekla, zacala som o 16tej a skoncila o polnoci...teda cca 8hodin mi trva jedna torta..hodila som ju do albumu, na to v akej casovej tiesni bola robena, sa mi celkom paci 😉

ami...na www.tortyodmamy.sk si klikli nalavo presovsky kraj. Je tam zoznam cukrarok a ajka7 som ja, tam mam vsetky torty. Stranka este stale nie je dokoncena, nemam cas, nemam tam ani vsetky fotky, ani uvod...

ale ak sa chces mrk aj tak..... www.adajar.sk

Vsetkym krasnu (u nas uprsanu) nedelu zelam 🙂 🙂 🙂

amadora
21. jún 2009

Aji ďakujem 🙂 Naši len tak zírali na to čo si dokázala, nemá to chybu 😉

amadora
21. jún 2009

Na mojej bývalej škole bola predajná akcia tak sme boli pozrieť, jasné že sme tam nechali kopu prachov 😅 Také pekné veci a za nízke ceny, no nekúp to 😀 Tatko si kúpil nohavice a nôž (jeho slabosť), starká prádlo a tričká a malému hračkársky telefón a ja som si kúpila prádlo a tričká s krátkym rukávom, fakt krásne a po 100Sk kus, tak mám radosť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre