Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jerry
18. okt 2009

som rada, že stále tak veľa písmenkujete spolu a držíte spolu. Asi ma budete mať zasa do jari trošku viac na krku, už sme zliezli z hôr do nášho zimoviska (civilizácie- elektrina vodovod 😅 )

amadora
18. okt 2009

Danka my máme aj zvlhčovač, možno by sa dalo aj tam do vody nakvapkať ten olej, či nie? 😕

blumka
18. okt 2009

ami ten eukalyptovy sa moze aj do vody, on je dobry aj do tych vonnych lamp 😉

alex21
18. okt 2009

Ahojte. Nemam vela casu citat ale prosim, prosim o radu.
Eliske sa urobili take drobne cervene pupaciky. Neskriabe sa tak ju to asi nesvrbi. Nehnisa jej to ani nijak nemokva. Ma to na brusku a siaha jej to az dole na vnutornu stranu stehna a potom to ma v zahybe na opacnej strane ako je koleno. Neviem ako sa to tam vola. Malo niektore dieta potnicky ako vyzerali. Najprv som myslela, ze to ma od plienky. Rano ked som si to vsimla tak to mala len na bruchu v pase ale cez den plienku nemala a rozsirilo sa jej to. Doktorovi sa mi velmi nechce ist. Nema teplotu a neni ani chora. Ale na druhej strane sa trochu obavam, co to vlastne je.

danka.k
18. okt 2009

jerry super ze tu budes castejsie 😉

amadora
18. okt 2009

Beji no možno aj nám sa ešte roztečú tie sople (dúfam že nie) ale zatiaľ viac menej je to také že sa mu nedá dýchať a kedy tedy má mokro pod noštekom trochu.

bejca
autor
18. okt 2009

Jerry aha :

bejca • 1d, snž • Dnes o 21:46

jeziiiiiiiiiiiiiis ja sa zblaznim my sme ich privolali Danka

JERRY Vitajte ako sa mate co nove ?? ako MArtinka ,Lucinka a tatinko ??

Blumka no super tak im gratulujeme vsetkym a tesime sa ze sa rozrastame 😵 len skoda ze nepridu kuk ☹ asi nemaju kedy 😅

danka.k
18. okt 2009

alex my to mame tiez.. na vajkach, tak mu to natieram sudocremom a cakam kedy sa bude pytat a nebude mat tu plienku uz

jerry
18. okt 2009

ozáááj ja mám doma škôlkárku!!!!!!!!!!!. Lucka chodí o septembra. Ostali sme s tinuškou doma samé, prvé dni som bola ako bez ruky, už som zabudla ako je to s jedným dieťaťom ostať. Najlepšie zvládla škôlku Lucka, veľmi sa jej tam páči, Tinka si tiež rýchlo zvykla že je sama no najhoršie to bolo s maminkou 😢

bejca
autor
18. okt 2009

Alex ja ti neviem poradit ale ja by som isla k doki nech mi to pozre ....posielame cmuky cmuk 😵

jerry
18. okt 2009

my plienku už nemáme od leta, v horúčostiach behala holá, kde to na ňu prišlo tam čupla, a potom sa začala zo dňa na deň pýtať, takže cez deň sme úplne bez len niekedy jej dám pre istotu na spinkanie a na noc aj ale aj to stane takmer vždy suchá

amadora
18. okt 2009

Alex ja by som to skúsila natrieť fenistilom a ak nezbadáš ani náznak ústupu tak ku doktorke určite

jerry
18. okt 2009

alex ja by som počkala deň dva, možno to zmizne ako prišlo, ked nesvrbí, sleduj to

jerry
18. okt 2009

kočky to uspávanie si prečo neužívate, prečo chcete aby detičky silou mocou zaspávali samé, bez taj maminky ktorá ich ľúbi, ochraňuje krmi.
Zbožňujem uspávanie mojích tekvičiek, ked sa túlkajú mojkajú Tinuška ma chytí okolo krku a silno sa pritúli, pohladí si didi(stále v noci kojíme). Lucku som uspávala až kým nešla do škôlky teraz to už vie aj sama, stačí jej pusa (mne nie). Tinuška je ešte to malé mačiatko. Ľahnem si k nej kým nezaspinká, mojkáme sa láskame, neplačeme netrápime sa.
Kočky užite si to!!!!!! už niekdy vás tak nebudú potrebovať ako teraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alex21
18. okt 2009

kocky dakujem vam zatial. teraz vecer som jej dala kvapky fenistil tak uvidime co to spravi. Ine doma nemam. Ak by niekto mal este nejaky napad tak sup sem s nim. A vdaka
jerry, blumka vitajte je pekne od vas, ze ste sa ukazali 😉

jerry
18. okt 2009

aj u nás sa črtá mimino, skoro som zabudla, bráškovci čakajú. aj kamoška dokonca okolo nového roku, tak budem mať zábavky. teším sa

amadora
18. okt 2009

Alex neboj, bude to dobre 😉

Jerry každému ako vyhovuje 😉

bejca
autor
18. okt 2009

Jerry kraaaaaaaasne si to napisala asi zacnem uspavat nanovo 😀 😉

lalupa
18. okt 2009

tooolko tehuliek? super, tesim sa, ja nebyt extrauterinky,tak pred dvoma mesiacmi rodim zas... 😔 a prva z vas 🙂

minule som si spomenula na tucniacika, takze aj ona? no tesim sa a prajem vsetkym maminam minimalne dve deturence 😉

sme oki, niekedy som na slucku bez nervov a energie,ale nastastie mi je dopriana kompenzacia v podobe uzasnych malych cloviecikov,ktorym sa nezavrie cely den pusa, teda dve pusy 😀 , stastne ksichtiky, rehotik, sesterska sudrznost na neuverenie, spolupraca, niekedy len cumim, co vsetko take male stvorenia dokazu 😵
papa

jerry
18. okt 2009

booože ja má ešte stále v pase vianočnú

bejca
autor
18. okt 2009

Jerry tak im drzime palceky 😵

Alex no a s tymi kvapkami jej to mozes asi aj potriet 😉 a nemas nahodou aj teatree olej ?? daj do kupela ale aj potriet mozes 😉

blumka
18. okt 2009

jerry, ja som toho isteho nazoru ako ty, co sa tyka uspavania...len u nas to uz nie je tulkanie, mojkanie, ale vystrajanie, skakanie po posteli, vykrikovanie, rehoce sa aj ked tesne predtym ako sa polozi do postielky ziva a sucha si ocka...jenoducho..je unavne...ale mam pocit, ze ju moja pritomnost viac rusi...Niekedy stacilo byt pri terezke pol hodku a zaspala..teraz nehrozi...pol hodinu vymusla, skace, sali sa...potom dalsiu pol hodinu ju davam lezat, nech sa nestavia..co uz fakt nevladzem...no a konci to aj tak revom ale z toho ze sa ona na mna hneva ze ju davam spat...

jerry
18. okt 2009

však jasné každé bábo je iné, tie moje závisláčky sú mamine prícecky. Našťastie 😀

bejca
autor
18. okt 2009

Lalupa no super teda mas to doma 2x tak vesele ako my a naraz to musi byt teda naozaj na " slucku " 😉 ale mas pravdu ze to stoji za to 😵 a akosi neviem co to znamena ...ja nebyt extrauterinky 😔 ale asi to neni nic dobre tak mi to je luto 😔 .... a dakujeme za zelanie 😵

co sa uspavania tyka tak my sa jasime blaznime predtym a mojkame a citam knizk y a tak cela rodina dokopy 😵 a to je super ;)

amadora
18. okt 2009

Lalupa čo je extrauterinka? 😕 😔 Prepáč, neviem...

My sme zaspávali tak že som ho musela hojdať na rukách a potom keď zaspal preložiť do postieľky, veľakrát sa zobudil a museli sme to absolvovať znova. To si nemyslím že je "užívanie si" ani z jednej strany 😉 Takto je to lepšie pre nás oboch 🙂

jerry
18. okt 2009

a tučniačik už nerodila náhodou? ved ona bola tehu už dávnejšie?

bejca
autor
18. okt 2009

kocky idem ja hajuskat 😵 majte sa krasne tak zajtra paaaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
18. okt 2009

pridala som fotky 🙂

jerry
18. okt 2009

aj ja idem majte sa a rada som vás zasa videla dobrú

lalupa
18. okt 2009

mimomaternicove 😔 ,ale tesne pred maternicou,a hlavne sa zazralo do cievy,takze tikajuca bomba,proste fasacke nieco 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre