Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
6. jún 2009

uz som docitala, jani, esteze to frklo na teba a nie na deticky, tak nech sa ti to co najskor zahoji, v lekarni maju aj leukoplasty na popaleniny, drzime palceky a posielame cmuk na bolacku 😉

amadora
6. jún 2009

Bzuci tak neprechádzate na ten jeden spánok? 🙂

Na tú oslavu sa pozvalo ďalších 5 ľudí 😖 Presne tí čo sa chceli pozvať aj na našu, ak si pamätáte čo som tu písala že v žiadnom prípade im to nedovolím, že keď ich zavoláme tak neprídu a keď nie sú pozvaní tak sa dotrepú 😠 Som hrozne zvedavá kde sa tam ideme toľkí tlačiť 😝

bzucinka2
6. jún 2009

ked zapnem druhy pc, odhlasujem aj s tade 🙂 a to sa da len raz hlasovat? 🙂

amadora
6. jún 2009

a za čo hlasuješ?

bzucinka2
6. jún 2009

to som zle odoslala , to malo ist do inej temy 😀

ami chceli sme, ale lahynal si vsade, tak asi potrebuje dospat posledne dni a hlavne noc 🙂
ami neboj sa to zvladnes chvilku pobudnes a pojdes domov 🙂

bzucinka2
6. jún 2009

kamoske za hotku malej 🙂

amadora
6. jún 2009

No tak my teda ideme na tú oslavu... držte mi palce 😅

bzucinka2
6. jún 2009

ami, no ako bolo na oslave 🙂 dufam, ze oki a fajn ste sa najedli 🙂

a kde ste vlastne vsetky? ☹

bzucinka2
6. jún 2009

tu tiez nikoho, no hadam neukladate deti 😉

bejca
autor
6. jún 2009

ahojte 😵

tak my sme mali dnes rusno 🙂 boli nam menit tie zeleza so sklom na balkonoch 🙂 tak sme ich rano vypratali a boli sme s Petkom plavat zatial to spravili 😵 a ked sme sa napapali sme ho dali hajat a my s tatkom sme to zasa vsetko spratali poumyvali a potom sa zobudil a isli sme k svokrovcom 🙂 pohral sa v piesku pobehal a ponahanal tetky 😀 najedol sa jahod , visni a broskynky tak dufam ze nebude mat ziadnu alergicku reakciu 😅

Bzuci som rada ze ste uz spinkali fajn 🙂

Ami ako bolo ?? dufam ze super 😉

bejca
autor
6. jún 2009

a asi pojdeme na dovcu do Chorvatska alebo kam 😅 .....este neviem ale dufam ze hej 😉 lebo tak nenapadne som muzikovi naznacila ze ved nm neni treba ist niekam daleko enem sem niekam co najblizsie a vraj uz nad tym uvazoval 😉 tak sa po tichucku tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 klop klop klop dufam ze to bude tak 🙂

bejca
autor
6. jún 2009

a mame 11 ty zubok 🙂))) a potom ze preco sa mu oslabila imunita 😅 chuda moje male 🙂

bejca
autor
6. jún 2009

a vobec kde ste vsetky ?????????????????? ja som dnes KO lebo sme od 6,30 hore a sme toho teda dnes porobili tak uz asi aj za chvilku pojdem haji buvi 😅

amadora
6. jún 2009

Tak som tu 😉

Prišli sme domov o 20:00, rýchlo sme sa okupkali a išli hajať. No na moje počudovanie bolo super! 🙂 Počasie bolo celkom dobré (až teraz začalo pršať) tak sme boli skoro celý čas v záhrade, sedelo sa pod altánkom a ja s malým sme sa bláznili v záhrade, preorali a vypleli sme babke celú záhradku 😀, napásli sa jahôd, pohrali sa s autami a podobne. Rifle od trávy už síce asi nevyperiem ale tá jeho radosť stála za to takže som spokojná 🙂 A práve do seba tlačím rezeň a šalát čo sme nafasovali domov 😀

Beji tiež ste mali pekný dník 🙂 A gratulujeme k zúbku aj k dovolenke 🙂

bejca
autor
6. jún 2009

Ami no teda super 😵 tak nakoniec to dopadlo nad ocakavanie 😉 som rada ze ste mali prijemne popoludnie 😵 a dakujeme 😵 a s tou dovolenkou ... no dufam ze sa zadari a to by mohla byt aj svadobna cesta zaroven 😀

amadora
6. jún 2009

Márnosť, u nás tak trieska, teraz šľahol blesk niekde tesne pri nás... ja neznášam búrku 😕

Beji ďakujeme 🙂

Len moja svokra ma trápi a štve 😒 Malej sme sa nemohli ani chytiť. Keď sme jej išli gratulovať tak ona si sadla za stôl že ide jesť. A malá sa ma chytila za ruku vonku, za druhú som držala Majka a kráčali sme do záhrady, bol to krásny pocit. A ona hneď dobehla a zobrala mi ju že do záhrady nepôjde... Majko s Majkou ani spolu poriadne neboli dnes. A mužovi je z toho hrozne smutno. Je to jeho sestrička ale vôbec sa k nej ani nemôže priblížiť. A to sme si robili plány ako ju budeme brávať na výlety s nami 😒

Idem posťahovať fotky 🙂

bejca
autor
6. jún 2009

Ami ☹ to ma mrzi .. a preco sa tak chova ???? a ja tiez neznasam burku 😝 co sa fotiek tyka pozrem zajtra 😉 lebo dnes uz fakt ani nevidim ☹

idem hajuskat 🙂 pa pa a dobru nocku vsetkym 🙂

amadora
6. jún 2009

Beji ja neviem... pokiaľ nebola na svete malá tak bola super, stále nás volala na návštevu, že urobila večeru a podobne, stelesnená dobrota. Ale ako otehotnela a narodila sa Majka tak sa otočila o 180° a čím ďalej tým je to horšie. Svokra doslova psychicky týra, nemôže malú ani chytiť, po večeroch kým ju uspáva musí sedieť v pivnici lebo ju vraj ruší a podobne. A od nás sa úplne izoluje. Ona s prvým mužom nemohla mať deti a tak mám niekedy pocit že ona potrebovala len niekoho kto ju nabúcha. A vieš ako sa hovorí, keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú... ☹

amadora
6. jún 2009

Tak fotky pridané 🙂

danka.k
6. jún 2009

caute baby.. u nas je krasna burka, teraz padali krupy..

cely den sme boli off, najprv u nasich, potom som bola kuk spoluziacku na svadbe, krasna bola a potom sme boli neterke gratulovat.. sme prisli o pol desiatej takze vas nejdem dneska ani citat ale snad zajtra stihnem 😉

danka.k
6. jún 2009

ami krasne fotky 😉

amadora
6. jún 2009

Danka ďakujem 🙂

bzucinka2
7. jún 2009

dobre ranko, prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 a to je uz 8,00 a nikde nikoho??? 😕

beji super, tak vam budeme potiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisku drzat palciaky nech vam dovoenka vyjde a gratulujeme k zubku cislo 11 🙂

ami krasne fotky, tie jeho ksichtiky su perfisne 🙂 a to nemyslis vazne ze musi sediet v pivnici, ved to nie je normalne to je trosku chore, nie? ☹ a preco sa malej nesmiete dotknut a priblizit, co ste ludozruti, to aj alexika potom musime od vas izolovat 😀 😀 😀 podla mna by mala navstivit lekara, nic v zlom, ale to sa mi nezda v pooriadku 🙄

no my sme hore od 5,00, hlavne ze som ho dala spat o hodinuneskor, takze u nas posun nefunguje ☹ ale uz spinka, takze pohoda 🙂 a vratil sa k svojim dvom spankom 🙂

amadora
7. jún 2009

Bzuci ja som tu už bola ale nechcelo sa mi zase písať samej so sebou keďže včera som tu bola posledná 😀
Ďakujeme za pochvalu fotiek 🙂
A čo sa svokry týka... čím ďalej viac sme znechutení z nej. To s tou pivnicou bolo len v skratke napísané čo stvára, je toho oveľa viac. A malá je hrozne uplakaná, všetkých sa bojí a za všetko mrnčí. Ale ani sa nečudujem keď je stále len s mamou. Najviac ma mrzí že Majko sa s ňou nesmie hrať a vidím na mužovi ako ho to trápi a je mu z toho smutno. Veď je to jeho sestra preboha! Lenže ona mu nedá príležitosť aby to tak vnímal 😒

bzucinka2
7. jún 2009

ami a keby ste sa s nou porozpravali v klude vy, nie ani tak ohladne svokra, ale vas a malej, nepomohlo by to, ona je mozno velmi na nu naviazana, jednak chapem, dlho nic a teraz konecne ma dcerku, len jej treba vysvetlit, ze izolaciou nic nedosiahne, neuchrani ju, ak sa ma nieco stat, tak sa aj tak stane a ked ju chova ako vo vaticke, este skor, lebo nebude naucena stretavat sa s inymi a nie vzdy ju bude moct chranit mamina 🙂

ciarka
7. jún 2009

Babule ahojkyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!
Daaaaaakujemmmme za vsetky informacie od vas,ale asi tie hnacky boli zo zubov.
Narastli nam 3 OCNE ZUBKY NARAZ!!!!!

Mame 15 ZUBOV a dalsi na ceste.Tak sa tesim,ze uz budu vsetky ocne zuby vonku.Idem vas precitat.

bzucinka2
7. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeej ciarka, tak gratulujeme a tesime sa, ze je sabi uz selmicka zubata 🙂

ciarka
7. jún 2009

No Ami-no ta svokra ma fakt divne spravanie,aby musel byt svokor v pivnici.A ako bzucinka pise nemoze ju vychovavat vo vaticke.Neda sa s nou sadnut a prediskutovat?

Dakujeme bejci,moniqe02, jankepardon,bzucke a dufam ze som na nikoho nezabudla co ste nam radili na hnacky.Vcera vela pila a ani nekakala,teplotu nema.Len nadalej nechce moc papat,mozno este ten jed ocak ju trapi.

Jankapardon-chudatko horuci olej na tvar,to bola bolest.A uz je to lepsie?

Bejci-gratulujem k 11 zubku.

Moniqe02- tak nech sa dovolenka vydari aj Bejce.Mozno aj my pojdeme,este nie je nic iste.
Ajka-Adamko ako s tou hrckou uz je to lepsie?

amadora
7. jún 2009

Bzuci ona verí všetkým babským rečiam. Raz mi úplne vážne rozprávala že jedna mamička vraj ako povyťahovala dieťatku fľašu aby mu pustila vzduch tak mu vytrhla jazyk lebo ho mal pricucnutý tak tuho o fľašu 🙄 Potom bodaj by sa nebála keď verí takýmto kravinám. Viackrát som jej v dobrom radila čo a ako a ešte bola ofučaná. Ale som dnes vravela mužovi že povieme svokrovi nech ju donesie aj ku nám keď s ňou pôjde on na prechádzku.

Ciarka gratulujeme k zúbku 🙂 A super že už nemáte hnačky ani teploty 😉

tami712
7. jún 2009

ahojte 🙂
nám nešiel včera celý deň net 😠 😠 😠

ami pekné fotky a fakt čudná tá tvoja "svokra"... chúďa dieťa keď ju takto čudne vychováva.

ciarka aj my gratulujeme k zúbkom 😉

beji tak len pekne ukecaj mužíka a choďte na dovolenku 😵 😵

nás tiež ešte v piatok večer trápila teplota 38, ale potom už v pohode, ale asi jej ide očný zub, len si nechce dať poriadne pozrieť do úst, tak myslím že z toho tie teploty boli. A v noci spí neskutočne zle a minule spal s ňou v izbe muž a túto noc ja, ale o 2.00 som od nej doslova ušla spať do spálne, lebo pri nej sa fakt nedá spať. Ona sa stále mrví, mrnčí 😝 😝 😝
a dnes sme mali úraz, Viktor ju udrel badmintonovou raketou presne od oka až hore ku spánkom, ešte že nie do oka. Ale plač bol strašný a hneď jej to navrelo. Dúfam že bude OK ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre