Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
28. okt 2009

Danka ako u koho

bejca
autor
28. okt 2009

ja si myslim ze poobedny spanok potrebuju 😉 aj ked vecer vymyslaju ale aj tak zaspinkaju a cez den aj my potrebujeme oddych 🙂 😵 😀

ja sa nedavam ockovat a klop klop nebyvam casto chora 😉 a ani by som sa nedavala 😝

amadora
28. okt 2009

ja by som sa tiež nedala, myslím že tá chrípka sa dá prežiť, nie je to nič hrozné pre čo by som sa musela dať očkovať 😒

bejca
autor
28. okt 2009

podla mna sa nemozme zaockovat proti vsetkemu 😉 akosi aj to telo potrebuje s niecim bojovat a ziskavat imunitu 🙂

amadora
28. okt 2009

presne tak 🙂 veď príroda vie čo robí 😉

bejca
autor
28. okt 2009

ja tomu teda vobec nerozumiem 😅 ale ak ma niekto nejaku znizenu imunitu alebo byva casto a velmi chory mozno je lepsie ked sa zaockuje .... ale to je len moj nazor 😉 alebo starsi ludia .....

bejca
autor
28. okt 2009

idem ja sprchenzi a hajenzi 😵

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

danka.k
28. okt 2009

bej bruu 😉

izka
28. okt 2009

ahojte, zapisujem faktúry, tak som nakukla 😉

čiarka, ja som odvtedy chrípku naozaj nemala. len neviem, či tebe to pomôže, keď bývaš tak často chorá. možno skús pridať niečo na zvýšenie imunity - napr. imunoglukán.

danka, každý na to asi reaguje inak. ja nebývam skoro vôbec chorá, ani predtým som nebývala. tú chrípku som vždy dostala, ako posledná. len som ju nemohla vyležať, lebo som mala 4 malé deti, plus muža, plus chorú zamestnankyňu, čiže som ešte aj za ňu musela robiť , navyše som ostala tehotná, tak ani poriadne lieky som nemohla užívať. tak som si povedala, že to vyskúšam a u mňa to funguje 🙂

bzučinka, želám , nech ťa v nemocnici rýchlo dajú do poriadku a čím skôr sa vrátiš domov. hlavne, že bábatko sa má k svetu 😉

musím bežať, papa

danka.k
28. okt 2009

izka ved vravim ze na kazdeho to reaguje inak

amadora
28. okt 2009

presne,ak má niekto problém že je ťažko chorý alebo chrípku zle znáša tak to treba skúsiť 🙂

tak teda dobrú noc

amadora
29. okt 2009

Dobré ránko!

Inak v poslednom príspevku to malo byť často chorý, nie ťažko chorý 😀

Tak mne išiel včera Majko spať o 21:00 lebo včera vstával neskoro a aj cez obed spal dlhšie, a dnes bol hore už pred 6:00 😠 To je sila! Keď išiel spať skôr spal dlhšie! Dnes pôjde pekne o 20:00 😀

mm1
29. okt 2009

pekné ránko, tak Natali spala včera poobede s mužíkom baby 4 hodky!!!!!! skoro som odpadla...
samoška, že večer bola ešte 21.15 hore!!!!! to musíme zrušiť také dlhé spanie.....
Inak spala u našich tak sme mali s mužíkom večer pre seba. Boli sme v Hypernove, maju pampersky teraz v akcii, ak kupis 2 balenia, a potom v Ikei.... potrebovali sme box na hračky, a také vankúšiky...
prišli sme domov, kukli si rádio, a zalomili.... ako drevá... ROMANTIKA po 30 tke!!!! 😀

amadora
29. okt 2009

Megi ja Majka budím najneskoršie o 14:30 poobede keď ide spať o 20:00, keď chodil o 21:00 po starom čase tak som ho budila o 15:30.
A čo sa tej romantiky týka... mne minule brat písal že švagriná premrzla že je jej zima, tak sme ho s mužom podpichli že nech teda nesedí pri PC a ide ju zohriať... a jeho odpoveď že "to je už sobota?" 😀 Že v týždni sú takí unavení z práce že nehrozí niečo... 😀

mm1
29. okt 2009

no veď ja tak natali tiez uz potom budim, hned ako pridem z robotky,... ale oni spali spolu aj mužík aj ona 😀

amadora
29. okt 2009

tak si musí tatko nastaviť budík nabudúce 😀

mm1
29. okt 2009

a čo, tortička dokončená????
inak tu leje ako z krhly, a to je dnes s Natali mamina.... horor... vraj sa mala totalne nudi a taha ju to von,,,, tak som povedala, ze nech si natiahnu prsiplast a aspon na chvilu idu.....

mm1
29. okt 2009

Ami, tie topanocky pre Majka z Protetiky, vieš, tie si brala pre neho 24 alebo 25. volala som teraz k nam na Kramare, tam maju ešte jedny ale 25 tak neviem, či jej to nebude velke..... teraz nosi 23. topanku...
teta tam ma inventuru, tak ze mi ich odlozi do stredy, ale pytam sa preto, ze este mame ist zajtra kuk do jedneho obchodu....

amadora
29. okt 2009

Megi tortičku budem dokončovať keď malý bude spinkať poobede a zvyšok večer 😉 A s tými topánkami, ťažko povedať ale my sme mali 24-ky aj tenisky aj tieto máme a aj tak sa mi zdajú mu byť tieto aj veľké trochu tak neviem...

Ja som akurát dovysávala a tak hnusne ma rozbolelo brucho ako mám mrchu a som sa ponaťahovala tak zo mňa len tak leje, uf 😝

bejca
autor
29. okt 2009

ahojte 😵

my sme spali do 8 mej 😵 ale v noci sme stale mrkotali cca 3 hodky 😅 od cca 00,40 do cca 3,20 🙄 no ale ved co uz 😉 a co sa obedneho spanku tyka my spime spolu a spime ako kedy raz do cca 14 tej a niekedy aj do 15 tej a spat vecer chodime stale rovnako okolo 20,00 😉

co sa topanok tyka tak my mame nohu cca 23 este nie uplne ale uz uz 😉 a kupila som mu dvoje 24 ky a jedny 25 😉 ked sa mu daju pancusky + ponozky 😉 a zima bude dlha 😵

Bzucinka myslime na vas 😵 cmuuuuuuuuuk 🙂

Izka Klarke vsetko naj k meninkam 😵

Megi ale aspon si oddychli 😉 a isto sa im super spolu spinkalo 😵 u nas tiez prsi takze pocko na nic 😝

Ami uz sa tesim na fotky torty 🙂 😵 a Majkovi odkazujem aby cez bed krasne spinkal aby maminka vsetko stihla co mieni 😵

ja som uz povysavala , vymenila povlecenie , navarene so vcera 😵 tak uz len vyvencime Benyho a mozme ist spat 😀

bzucinka2
29. okt 2009

ahojte, hlasim sa z nemocky, rano som mala prist na lacno, neviem na co, cize som bola bez ranajok a na obed mi dali vechtovu polievku a druhe nie, ze na to este narok nemam 😝 noo fasa, tak ze skap od hladu 😅
dakujem vsetkym, ze na mna myslite
danka to by bolo super, tak vas cakam, ty to mas na skokk k nam 😀 😀 😀 😀

amadora
29. okt 2009

Bzuci no na to si veľmi dobre pamätám keď som išla ležať deň pred termínom, nastúpila som doobeda, nedoniesla som si nič na jedenie, na obed za mištičku slanej vody (lebo to sa polievkou nazvať nedalo) a na večeru za tanierik halušiek s kapustou, doslova detská porcia. No a ja hladná ako za dvoch 😀 Vďaka bohu že Majko sa hneď v noci pýtal na svet a previezli ma z tadiaľ na sálu a potom už na šestonedelie inak by som tam asi skapala hladom 😀 Drž sa moja!!!

bejca
autor
29. okt 2009

no dnes sa mi spinkat nechcelo 😅 to sa ale cudujem po takej noci 😕

Bzuci a ty si tam nato aby si este viac schudla ci co ??? nechapem pristup 🙄 😔 drzkaj sa nam 😵 cmuky cmuk 🙂 nech ti to rychlo ubehne a nech ci cim skor doma 😵

Ami no tak to si mala teda " vesele " 😝 este ze MAjko mal pochopenie 😀

bejca
autor
29. okt 2009

a pozrite co som spravila 😉 dufam ze vam to pojde 😵

http://www.albumsmejkov.sk/270838/

amadora
29. okt 2009

Júj, Beji, prekrásne!!! 😵 A som sa ti chcela poďakovať už doobeda za to čo si písala s tortou ale sa mi nedalo sem písať, nechcelo mi sem niť pridať. Tak dodatočne ďakujem 🙂

danka.k
29. okt 2009

ahojte babulky.. nestiham vas citat ocko je doma 😀 len sa vam idem pochvalit ze maaaam novy mobil supeeeeeeeeeeeeeer, lebo ten moj bol uz dokazeny :D zajtra sa hlasim dufam v plnej parade a docitam vas... bzucinka myslim na teba 🙂

amadora
29. okt 2009

Danka super, tešíme sa s tebou 🙂

bejca
autor
29. okt 2009

caute 😵

Ami dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 tesim na fotky torty a cakam 🙂

Danka no teeeeeda tvoj muzik ti je prednejsi ako my ??? 😕 😀 😀 😀 uzi si to 😵 😵 😵

ja som si robila oriflam ale uz som tu 😉

bejca
autor
29. okt 2009

haloooooooooooooooooooo 😕 😅 😉

amadora
29. okt 2009

ahoj Beji, ja som tu čakala do 21:00 a keď tu nikto nebol tak som išla robiť tortu. teraz si robím kratučkú pauzu a idem pokračovať. foto hodím asi až ráno, neviem kedy skončím 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre