Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
29. okt 2009

no ja to tu vesele 🙂 no co uz 😉 a ja uz druhy den cakam na fotky a stale nic 😉 no tak uz do zajtra hadam vydrzim 😀

bejca
autor
29. okt 2009

no idem ja spat teda 😵 dobruuuuuuuuuuuuuuuu

Ami nech ti ide praca od ruky 😉

amadora
29. okt 2009

Beji no prepáč že ju nemám hotovú už v pondelok keď ju chcú až na piatok lebo ty už chceš vidieť fotky 😀 Dobrú noc teda 😉

mm1
30. okt 2009

Ahojte babulky, pekne ránko....

Bzucinka moja, dufam, ze mm ti prinesie nejake zasoby jedla, to su fakt debily, ale aj ja mam take skusenosti z nemocky bohuzial..... 😠
no dufam, ze tam dlho nepobudnes a vratis sa domov, lebo kde je najlepsie? no predsa doma pri svojich.

Ami,super, ze ti torticka ide, budeme sa tesit na finalove fotecky.

Bei- ten album smejkov mi zatial nejde, no dufam, ze ho spustim, lebo tu v praci mam vsetko spomalene...

Inak rozhodla som sa baby, ze sa zasa pustim do vysivania, lebo uz mi to chyba.... 🙂

mm1
30. okt 2009

Inak vcera sme kupili Natali super set riadikov na Vianoce... boli sme v Carrefoure, ze len tak kuk, a samoska, ze musime pozriet hracky... tak zrazu vidim, ze set riadikov, 34 ks, z 8.69 na 4.99 hovorim si wow, dobra cena to berieme.... prideme k pokladni a nahodilo to samoška že tych 8.69 tak idem na infošky a fakt na vratili prašulky...
takže za 150,- Sk 34 kusový set je fakt super cena...
to davam typ, ak by niekto chcel pre niekoho..... 🙂

amadora
30. okt 2009

Dobré ránko!

Zajtra nám už príde tatinko 😵 Dobrý pocit si to už môcť takto povedať!

Moja sprostá chladnička tak pekne chladí v noci a ako náhle ju raz otvorím začne sa oštievať 😒 Čo do nej ani chodiť nemám keď je tam torta? 🙄

Megi fakt super cena, škoda že my tu Carrefoure na blízku nemáme, kúpila by som švagrinke na vianoce.

mm1
30. okt 2009

Ami nie je problem. kupim ti a poslem domov ak chces..... 🙂
torticku si odfotila, ci este budu dorabky????

amadora
30. okt 2009

Megi a mohla by si mi to odfotiť ako to vyzerá? 🙂

Torta je už v albume ale nečakajte zázraky 😅

mm1
30. okt 2009

Ami, krasna je... fakt...

OK, odfotim ti to cez vikend a pripnem do albumu 🙂 ... je to pekne zabalene v takej velkej krabici.... fakt super za tu cenu, parada....pekny darcek k Vianociam pre dievčatko....

amadora
30. okt 2009

Megi ďakujem, za pochvalu aj za ochotu 😉

mm1
30. okt 2009

volala som teraz do Protetiky do Ga tak maju este nejake dva kusy, jedny tohtorocny model, druhe minulorocny, tak v pondelok si spravime vylet s Natali.
Mam dovolenku....

amadora
30. okt 2009

Ty máš dobrú robotu! Ty máš každú chvíľu dovolenku 😀

My sme boli s Majkom na dvore trochu, využiť že je tak krásne vonku, jaj tak dobre nám to padlo, síce prišiel dnu mokrý a zablatený od hlavy po päty ale tak sme sa vybláznila a vyjašili že až 😵

martina1982
30. okt 2009

Ahojte ,

Ami ,nadherne auticko waaaaaaaaaaaaaaaaaau!!!

Aj u nas je krasne pocasie ,tiez sem boli vonku prisli sme zablateny.

Idem ja zehlit lebo to uz 2 den odkladam 😀

danka.k
30. okt 2009

ami nadherna torticka..mnam mnam mnam 😉

a u nas je skaredo, pod mrakom, zima, cakam kedy zacne padat śneh... a to rano bolo tak krasne.. skoda ze len 5 minut 😀

amadora
30. okt 2009

ďakujem kočky 🙂

mm1
30. okt 2009

Ami to je tym, ze dovolenka ti bezi i pocas MD. a kedze som nevedela, ze to tak je, tak ked som nastupila tak na mna vyvalili kolko dni dovolenky mam, a ze musim to vycerpat do konca roka, lebo ze mi to inak prepadne... tak cerpam, no predsa im to nenecham no nie???? 😀

bzucinka2
30. okt 2009

ahojte, ami naddherna torticka, super sa ti vydarila, si sikulka 🙂
dakujem ze so mnou sucitite, je mi uz trosku lepsie a aj jest mi uz dali ale najlepsie su aj tak na celom dni ranajky, rohlicek, syrik, masielko ci lekvarik, mnam, to mozem 🙂

amadora
30. okt 2009

Megi tak pekne čerpaj, čerpaj 😀

Bzuci ďakujem pekne 🙂 A sme radi že ti je lepšie. Ešte toľko grckáš? Čo s tebou vlastne robia? A ako sa držia chlapci? Posielame pusky 😵

ciarka
30. okt 2009

Ahojky baby,

Ami- torta je uzasna, tusim ides Ajke konkurovat.

Bzucinka - aj na teba myslim, a tiez ma zaujima ako to pokracuje s grcanim, ci ti nehovorili kedy ta pustia, ako to tam zvladas. Drzkaj sa tam, a som rada ze babanko sa ma dobre a bije mu srdiecko!!!!!Tesim sa. A budem rada ked mi do IP posles recepty,aj na polievku,aj na cokolvek. Ja uz som bez napadov a zufala.

Bejci- dakujem pekne za IP, si zlata. Ty si taka rychla, vzdy odpises. Vazim si to.
Ja som tu vcera a tusim ani predvcerom nebola, inak by som ty odpovedala. Ale bolo Sabinky tak sme mali navstevy a trosku oslavovali.

No a este k tomu ockovaniu co ste tu rozoberali, ja som tiez neni zastanca ockovania proti chripke, nikdy som sa ani nedavala ockovat, no ale kedze som stale chora a konci to antibiotikami kazde 2 mesiace, a na prikaz imunologa som sla do toho. Aj ked som nemala dobry pocit z toho. Ale ked imunolog mi to dal hned do ruky ze v mojom pripade je to vhodne, a aj obvodny bol toho nazoru tak co uz. Uvidim. Som si vedoma toho, ze to neznamena ze chripku nedostanem. A tiez som zastanca toho, ze telo si ma budovat imunitu, lenze ked ju mam znizenu, tak co uz. A neviem kto to pisal, ze nech skusim imunoglukan na posilnenie imunity, tak brala som to 4 mesiace vkuse a aj tak som bola 2 krat chora. Tak len tolko este k tomu ockovaniu.

Dakujem vam za nazor.

amadora
30. okt 2009

Ciarka ďakujem 🙂 A teda konkurovať ani z ďaleka, na to nemám 😅 K tomu očkovaniu, ja si myslím že nemáš čo stratiť. Však ako som už písala, prinajhoršom skúsiš jeden rok a keď to nebude robiť dobrotu, budúci rok sa už nedáš. A keď bývaš často chorá a na ATB, tak nie je o čom premýšľať 😉

danka.k
30. okt 2009

ideme si vyhodit z kopyyyyyyytka tak si pripijem aj na vas... ahoooojte 😉

amadora
30. okt 2009

Danka to mi nerob!!! Ja sa normálne teším jak malé decko dnes že po tých dňoch čo som každý večer makala na torte si konečne sadnem ku TV a PC a ty ideš preč! Ani len som neupratovala, reku dnes si len oddych vychutnám 😅

bejca
autor
30. okt 2009

ahojte 😵

Ami torticka je uzasnaaaaaaaaaaaa waaaaaaaaaaaaaaw 😵 😵 😵

my sme mali normal den 😉 ale Petko este nespinka zasa vymysla 😅 tak neviem kedy budem na nieco reagovat a kedy precitam 🙄 😕

bejca
autor
30. okt 2009

no a prave tu bol a zobral si 3 kamiony do postele 😅

amadora
30. okt 2009

Beji ďakujem, si zlatá 🙂 A Peťko šup šup spať, teta Mirka nemá s kým debatiť a potrebuje tu maminu 😀

bejca
autor
30. okt 2009

😀 😀 😀 😀 idem mu to odkazat 😉

bejca
autor
30. okt 2009

este stale nespi 😕 a to aj posledne 2 noci stale mrnci v noci tak ho davam k nam 🙄 a rano sice spi aj pomalu do 8 mej .. cez obed aj 2 hodky ... no ale dnes teda lame rekord ako protestuje zaspat 😅

amadora
30. okt 2009

no teda 😒 ja aby som neporiekla tak my zaspávame dobre v poslednej dobe, bez muknutia, aj v noci dobre spinká, akurát dnes nad ránom sa pýtal ku mne do postele... a tom sa bála ako bude chodiť o 20:00 spať a jáj, ako je to fajn 😅

bejca
autor
30. okt 2009

no vidis a u nas neviem co sa deje a to aj vonku sme cele poobedie odkedy sa zobudi potom ideme domov napapame sa a este ideme von vencit Benyho ... fuuuuu tak ja neviem cim to bude a mimochodom este stale nespi a to som znovu pri nom sedela 😕

amadora
30. okt 2009

a režim máte stále taký istý každý deň?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre