Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
3. nov 2009

Ahojte babulky, dnes tu poletoval rano sneh a to jazdim este na letnych pneumatikach, lebo zimne este nemam, objednavala som ich, ale este mi ich nedodali. davam im cas este do stredy a potom rusim objednavku a musim kuk, niekde inde...
Vcera som mala dovolenku, boli sme s Natali v Galante, tak sme kupili topanocky na zimu v Protetike... Hurrrááááá normalka som sa potesila.
Natali ma totiz vysoky nart a len tak hocičo jej nepasuje.... potom sme sa tam trochu este pomotali a isli domov..... mali sme taky vylet, a nastastie v poho bola i v aute, dokonca cestou domov mi zaspala, pretoze ona moc auto nemusi a nebavi ju sediet na jednom mieste priputana pasmi....
precitala som vas tak narychlo...

Bzuci, z toho rozpisu beriem aj dva dni, len nech ti je uz lepsie.... ale som rada, ze uz si doma medzi svojimi...
Ami, super, ze muzika mas doma, hned je to veselsie ze????
Beji, aj Natali mala tieto stavy zaspavania a vzdy okolo splnu je to najhorsie, ale verim tomu, ze to moze mat na to dopad. ked sa narodila 21.2 tak bol spln akurat..... 🙂

Dobre kocky idem makat, mam tu plny stol.... este sa ozvem...

Ami, tu foto som nezabudla, len este som to nenatiahla do pc-

amadora
3. nov 2009

Ahojte kočky!

V prvom rade sa ospravedlňujem že vás zanedbávam, poprvé je mužík doma a podruhé sme teraz v BB, tak nestíham veľmi net, ale dnes už ideme domov tak sa polepším 😉

Inak už po dva dni máme super vstávanie, včera o 5:30, dnes o 4:00 😝 Pravdaže ešte ležíme v posteli aspoň kým sa dá, ale to je už o ničom...

Beji ďakujem za opýtanie, mňa hlava prešla vtedy večer keď som vám písala tak neskoro a potom bol kľud. A Majko je už zdravučký, tie lieky čo mu dala doki mu zabrali ako blesk, na druhý deň bolo po soplíkoch 🙂

Izka ja už nejdem experimentovať, keď som sa dala už na tieto lieky tak už tie dva mesiace či tri vydržím a potom budeme riešiť druhé bábo. A počas tehu som migrény nemala takže tam mi lieky netreba, vraj je to kvôli hormónom že v tehu ani v prechode migrény nebývajú.

Megi mi ideme gumy prezúvať dnes poobede, muž bol včera objednať v servise. Ja ešte nechcem sneh!!! 🙄 A aké topánočky ste nakoniec kúpili? Tá foto má čas, netráp sa 😉 A veru je to super mať tatka doma 😵

mm1
3. nov 2009

Ami, pošli mi do IP mail, už to mám v PC, segra mi to preposlala na mail....

mm1
3. nov 2009

Ami, a kupili sme tie Liv ružova, čo boli.... skúšala ešte jedny z minuloročnej kolekcie, ale tieto jej sadli lepšie. a skusala i tie snehulky, ale nedala do nich nohu...
a prekvapilo ma, ze mali omnoho vacsi vyber ako v Ba, a dokonca, pocuvaj, normalka jarne a jesenne topanky a niektore za 10 - 12 EUR, neviem, ake cisla ale to tu v Ba teda tak nie je.....

mm1
3. nov 2009

Ami dala som ho aj do albumu. tak kuk. 🙂

amadora
3. nov 2009

Tak už sme doma 🙂

Idem rýchlo vybaliť veci, urobiť obed a potom budem reagovať na to čo ste popísali 😉

amadora
3. nov 2009

Tak sme napapaní a môžeme ísť búvať 😔

Megi tak super ste kúpili topánočky 🙂 A s tými riadíkmi sme sa nakoniec rozhodli že asi radšej kúpime dáku bábu, vyzerá to krásne ale je tam si myslím zbytočne veľa kusov z jedného druhu riadíku (napr. 10 lyžičiek a podobne) 😅 a neviem či by sa ona s tým tak zahrala. Ale ďakujem ti veľmi pekne 😉

mm1
3. nov 2009

Oki ami, v poho.
inak ešte musíme kupiť snehulky a to bude asi dalsí problém....

mm1
3. nov 2009

a to su lyzicky , vidlicky a noze x4 ks.

mm1
3. nov 2009

Ozaj baby, vcera som konecne zacala po dlhej dobe vysivat.......

amadora
3. nov 2009

Megi máš môj obdiv, ja na také veci nie som 😅

mm1
3. nov 2009

Ami, ja by som zasa chcela vedieť také pekne torticky a robiť si take fotečky..... s pozadiami...
každá sme na niečo iné.... 🙂

amadora
3. nov 2009

Megi 😉 Veď ja som za to taká rada keď sa mi podarí dáka torta a za to ma to pečenie tak baví, lebo to je jediné na čo mám ako tak talent. Ja neviem ani kresliť, ani spievať, ani hrať na hudobný nástroj, neviem šiť, štrikovať, vyšívať, hačkovať, proste nič... a konečne som našla niečo čo sa mi darí 😉

danka.k
3. nov 2009

ahojte kocky... tak dnes som sa tu dostala len teraz, maly zasa nespal, poobede u nas boli kamoska s dcerou, a potom sa dotrepkali male sesternice ucit sa anglinu... az som si vydychla ked odisli.. tolko kriku u nas uz dlho nebolo 😀 😀

idem vas precitat kedze maly uz zaspal.. hrame sa hrame a zrazu sa hram sama.. uplne natvrdo zaspal :D

izka
3. nov 2009

už som tu 😎

dnes sme nemali elektrinu, tak sme si s emou pospali do ružova do 11,00 !!! 😵 konečne som dobehla spánkový deficit 😀

ami, jasné, že ak si nastavená na lieky, tak to treba dobrať, ja len aby si mala aj alternatívu pre prípad potreby.
ja už som z toho joja zúfalá, tak sa aj slamky chytám.

ema nás baví svojím rozprávaním. normálne kecá, jak velký človek. všetko opakuje a najradšej rozkazuje 😀
ráno ju dám na nočník a hned kričí : zapni telku ! dnes bola sklamaná, že to nejde bez elektriny 😀
kaká a ciká už sama do nočníka. včera som bola v sprche a prídem a v nočníku hovienko a ema už oblečená behala a oznamovala, že : šikulka, cikala.

len ten jej spánok, či skôr nespánok 😝
nikto nieje dokonalý, musím to vydržať.

danka.k
3. nov 2009

mm1 super ze sa vam podarilo kupit konecne tie topanocky...

ami kraaaaaaaaasne vstavanie 😀 😀 var sa to polespi

mm1 som precitala ze si zacala vysavat po dlhom case.. hned som zacala rozmyslat ze aka je natalka dobra ked nerosypa nic a vam netreba vysavat 😀 😀 a to si zacala vysivat.. mas moj obdiv.. ja som na tom asi ako ami.. neviem nic 😀 ta vie aspon torty ja uuuuplne nic 😀

izka suuuuper: šikulka cikala 😉 😉 😉 nas maly sa vcera predvadzal a pol hodiny behal holy a kazdych 5 minut si sadol na serblik a pustil 5 kvapiek a tesil sa z toho.. ale potom uz zas len do plienky a to si ani nespomenul ze by sa mohol pytat cikat

danka.k
3. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaj a este som chcela ze ake mame krasne pocasie.... teplucko, slniecko svieti.. nebo bez mracikov... supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. 😉 😉 😉 😉 len dlho asi nevydrzi ked na zapade dnes snezilo ☹

izka
3. nov 2009

teraz sa zobudila a už vykrikuje - kde je mobil? a mama zapni počítač! a chytá mi ruku a dáva na klávesnicu, že čítaj. 😀

v sobotu sme boli na pretekoch v trenčíne. tam je reštaurácia, že je pekne vidieť bazén a majú tam detský kútik. cítila sa tam ako doma, vôbec sa nehambila, behala medzi cudzími ľuďmi, len sa na nej zabávali. sama tančila uprostred reštiky. žiadny problém. no užili sme si to a najnovšie bude plavkyňa. to sa ocko poteší 😀

inak ten moj muž mi už poriadne ide na nervy. naozaj vážne začínam uvažovať o rozvode. ja narozdiel od vás sa teším, ak vypadne z domu a mám klud. normálne mi začínajú prevažovať výhody, čo nebudem musieť robiť a znášať, ak od neho odídem. ale to by bolo na dlhé rozprávanie a do inej témy 😅

vy sa majte krásne, užívajte si mužov a detičky a buďte zdraví. paa 🙂

danka.k
3. nov 2009

izka var nebude az taky zly ci hej??? potom by ti mozno aj chybal.... no ale ty vies presne aky je a co ti vadi 😉

izka
3. nov 2009

ahoj danka.
môj pohár trpezlivosti začína pretekať a už prestávam byť ochotná znášať jeho cholerické výbuchy 😠 on je ako to počasie. keď je v pohode , tak je fajn, ale zrazu príde víchrica, kvoli bezvýznamnej prkotine a mňa už to prestáva baviť 😖

tak teraz vy máte lepšie počasie, než my. tu je hnusne a zima a ja to neznášam. najradšej by som celú zimu prespala 😀

danka.k
3. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaj izka... s chlapmi je to tazke a ked je to takto tak to hej... ☹ ☹

no krasne je krasne... ale isto dlho nebude 😀 ja by som brala do marca teplo a od marca zas 😀

bzucinka2
3. nov 2009

ahojte, ste toho zase popisali, kym som to precitala 🙂 dakujem za spolucitiace 🙂 dnes je to celkom ok, sice zaludok v krku, ale aspon nieco sa mi dalo zjest, mala som sice nahodenu dietu, cize ranajky suchar, desiata suchy rohlik 1/2, obed zemiakova kasa, desiata tiez kasa a vecera rohlik s maslom a to mi uz nesadlo 😝
a dakujem, keby sa to dalo, tak isto suhlasim s rozpisom aspon na par dni, kym by som si oddychla, ale kedze sa to neda, tak to nejak musim dobojovat, ved ta mala bobulka za to predsa stoji, no nie? 😉
beji, prepac, asi som to poplietla 😅
izka, dakujem, homeopatika mam, tak uvidime, uz som skusala vselico, par dni pomohlo a potom zase nic, tak teraz mam dvoje nejaku ipeku a sepiu homeo a ked nezaberu, tak kamoska nieco skusi urobit s meridianmi maternice ci co 😀 i ked ja tomu neverim, ale zas za pokus to stoji, ved je dokina 😉 a dali mi infuzky az 2 😉
izka wauw gratulujeme, mas doma sikovnicu ukecanu 😀
megie, fakt vysivas? tak ty si otvoris biznis s obrazmi, ja sa hlasim ako prva zakaznicka na mikulassku cizmicku 😀
izka tak prajeme iba slnecne dniky bez vichrice ☹

amadora
3. nov 2009

Izka s Jojkom držím palce nech to zaberie, viem aké to je keď má človek migrény a je úplne vyradený zo života 😖 Emka je hrozne šikovnučká 🙂 A s tvojím mužom to hádam nebude také zlé 😕

Danka no som zvedavá dokedy bude spať zajtra, ale keďže zajtra zase ocko vstáva skoro ráno tak nádej že sa vyspím tomu nedávam 😅

Bzuci jasné že za to bobulka stojí a hádam to už dlho nepotrvá a nevoľnosti skončia 😉

Inak zase sme mali konflikt s bratom a švagrinou, ja to už nechápem čo sa robí, nevládzem... 😔

danka.k
3. nov 2009

ami a coze sa stalo???? a my budeme tiez skoro vstavat kedze zaspal o pol stiestej

bejca
autor
3. nov 2009

ahojte 😵

tak den sme mali celkom fajn poletoval sneh vsade blato a mokro 😅 ale ten sneh je super 😀 ja mam rada vsetko rocne pocasie 😵 len clapaknicu a prsanie nemam rada 😅 vecer klasika sa mu moc spat nechcelo ...asi zrusim poobedne spanie a aj moje tym padom 😀 😀 ale snad sa to vrati do " normalu " 😉

Izka no teda aka je Emka sikulka 😵 a z muzikom .... no to bude aj tym pocasim taka nejaka unava 😉 neboj ved ono sa to zasa nejako " upravi " 😉

Ami super ze ste uz doma 😵 a len si muzika uzivaj my to chapeme 😵

DAnka s tym nocnikom presne ako keby si o Petkovi pisala 😅

Bzuci moja zlata len sa drzkaj a veru koli bobulke to musis vydrzat 😵 a pri Alexikovi ti byvalo dokedy zle ?? 😅

inak ja som sa vas chcela opytat ako ste uz pokrocili tie co este deticky necikaju same do nocnika s plienkami .. lebo nas Petko ked je holy tak v pohode cika do serblika ale inak ked je obleceny tak si ani nespomenie aby mi povedal ze chce cikat ... a ked vidim ze kaka tak mu hovorim pod na serblik alebo na zachod tak zacne tocit s hlavou a krici ne - ne ne - ne ... tak a hotovo .... ja neviem ako my budeme pokracovat dalej ... aj ked ho prebalujem tak mu hovorim ze sa moze hambit a aj si povie hamba ale to je vsetko ... 😔

bejca
autor
3. nov 2009

Ami ten tvoj brat co 😕 😕 😕 😕 ja to nechapem 😅 radsej sa nerozpravat ako si robit napriek 😔

danka.k
3. nov 2009

beji aj u nas je to tak.... ked ma plienky tak zabuda na serblik... asi ho necham bez plienok, nech si zvyka... alebo budeme mat este straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlho plienky.. 😀

bejca
autor
3. nov 2009

no ale ja ked mu dam pancuchy tak bude cikat a kakat do nich ..... lebo on len ked je holy tak ide na serbel ..a teraz v zime tu nemoze tak behat 😅

amadora
3. nov 2009

Danka písala som že sme mali ísť spolu na hroby a mali sme ísť ku nim... v piatok som písala švagrinej že či to platí ( po tom ako boli urazení že chceme druhé dieťa 🙄 ) a napísala mi že ona nevie, že sa mám dohodnúť s bratom večer keď príde z práce... akože total odfajč ale dobre... večer sa brat neozval, ani na druhý deň, v nedeľu mi mamina hovorila že boli na hroboch spolu... akože moja chyba, my sme išli do BB v pondelok - ja som si myslela že je sviatok a že sú ľudia ešte doma 😅 Ale oni teraz urazení že nás čakali a čo sme sa neozvali 😒 Ja už neviem či som ja blbec alebo čo...

Beji ja neriešim cikanie a kakanie na nočník, pár krát za deň ho tam dám a to je všetko, na rok má čas, nemáme sa kam ponáhľať.

danka.k
3. nov 2009

ami no tak to mi je luto ze sa brat takto sprava.. ja by som sa mu snazila to vysvetlit ako to bolo, ze vzniklo asi nedorozumenie a ak to nechape tak jeho problem a kaslem na neho... znacne je ta jeho zena trosku cudna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre