Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
5. nov 2009

Beji pozerala som aj tam - teda na nete

danka.k
5. nov 2009

beji no horko tazko ale predsa... ale zasa bol zly poobede ked sa zobudil.. takze pevne rozhodnuta poobede sa nespi 😀 😀 😀

bejca
autor
5. nov 2009

Ami ja co som spominala tu nasu kosacku co sme kupili v draciku tak na nete ju nemaju 😉 takze radsej pozri v predajni 😉 a je viac predajni hraciek mozno najdes nieco 😵

DAnka no pekne takto mu zrusit spanok poobedny 😅 😉 chuda male 😔 chces mat vecer skoro pokoj cooooooo a z muzikom potom tutuli mutuli 😀

danka.k
5. nov 2009

beji 😀 😀 😀 nie ale je o 100% lepsi ked nespi ako ked spi..nechapem to ale je to tak

amadora
5. nov 2009

Danka ja len pre ten spánok žijem, milujem keď je 12:00 a 20:00 😀

Beji veď za to, ma to láka objednať to, ale snáď nájdem niečo také aj v obchode a možno lacnejšie. Mu chcem také kreatívne hračky pokúpiť 🙂

danka.k
5. nov 2009

ami 😀

bejca
autor
5. nov 2009

Ami 😀 😀 😀 😀

a kreativne hracky aj ja by som rada len neviem ake ked ho nic dlho nebavi a nema na nic nervy ☹ aj ked mu to vysvetlujem a aukazujem tak nechce a chyta nervy a hadze to okolo .... tak ani neviem co mu kupit 😅 ☹

DAnka no ved vyhovorit sa mozes na cokolvek 😉 😀 😀

a ja tiez mam rada obed 😀 to lezim s Petkom 😀 a vecer som s Vami 😉

danka.k
5. nov 2009

kreativne hracky u nas???? no dopadlo by to tak ze polovicu by kdesi zapotrošil a potom by sa zuril ze kde su 😀 takze este maju cas 😀

amadora
5. nov 2009

Beji Majko nemá žiadne také hračky s čím by sa mohol nejako dlhšie zabaviť alebo s čím by sme sa mohli zahrať spolu, tak chcem niečo čo by ho neprestalo baviť za 5 minút a nebolo by to stále o tom istom - vieš ako to myslím?

amadora
5. nov 2009

mužík chce na chvíľu k PC tak ak tá chvíľa bude moc dlhá tak dobrú noc 😀

danka.k
5. nov 2009

ami neboj sa isto sa s tym nebude bavit viac ako 5 minut 😀 😀 😀

bruuuuu posli nam tu muzika 😀 nech ta poohvara trochu 😀

bejca
autor
5. nov 2009

xixixi DAnka aka humorna 😀

Ami no teda dobru 😉

ja idem sprchenzi ale este pridem 😉 na chvilku 😉

danka.k
5. nov 2009

dobre beji

ja idem ucenzi anglinu ale stale som tu 😀

bejca
autor
5. nov 2009

len sa uc uc 😉 mne sa nechce ani len tu anglinu ucit 😝 ale mala by som nieco zacat 😅

danka.k
5. nov 2009

beji ved vidis ako sa mne chce.. net zapnuty, anglina predomnou 😀 😀 😀

bejca
autor
5. nov 2009

xixix no tak to asi aj ja by som zvladla 😀 😉

no idem asi haji buvi 😅

dobruuuuuuuuuuuuuuuuu

Bzuci pohladkaj fazulku 😵

danka.k
5. nov 2009

dobruuuuuuuuuu vsetky ste zdrhli takze ostava mi uz asi len ta anglina.... 😀 😀

veva55
5. nov 2009

beji, ja mam urcite zasady co sa tyka deti a nikto na svete to nezmeni. este predtym, ked sa adam narodil a frflala som na nevychovane deti, co rodicom skakali po hlave, vsetci mi hovorili, ze uvidis, ked budes mat vlastne, dovolis im vsetko a ze tiez budem maka na ne.....a teraz len kukaju, ze aka som prisna. takze ci moje alebo cudzie, nazor nemenim, tak viem, ze pokial nebude adam v tom veku, ked uz chodi po kamaratoch, tak pocitac nehrozi. neskor tomu uz nezabranim, ale pokial sa da, tak urcite nie. poznam vela deti, co este ani do skoly nechodia a presedia cele vecere za PC, to podla mna neni normalne.
beji ten tvarohovy krem robim ze v pol litre mlieka uvarim 1 ZK+vanilkac+krystalovy cukor(cukor podla chuti). 1 PL cirej zelatiny dam na hodinu nabopnat v troche mlieka (od oka, pol deci) a potom, ked je puding studeny, kydnem do toho pudingu zmaknute maslo, tvaroh (roztieratelny)a tu zelatinu a vsetko rozmixujem. Inac najlepsi tvaroh co som kedy jedla je z lidla, taky Pilos plnotucny, vrelo odporucam, je sokujuci.
inac ja planujem od noveho roka zacat chodit na anglinu, nejaku konverzaciu, lebo ked si spomeniem, ako som kedysi speakovala o 106 a teraz sa div nespotim kym zo mna vylezie nejaka jednoducha veta....je mi na za 😝

danka.k
5. nov 2009

vevy potom budeme v angline komunikovat, aj ked ja toho moc neviem 😀 😀 😀

amadora
6. nov 2009

Dobré ránko!

Tak som nechala tatka večer nech si trochu zrelaxuje za PC, chúďa moje taký bol zbitý že sa ani pohnúť nevládal.

A dnes nám už ide zase na týždňovku 😒

mm1
6. nov 2009

Ahojte, tak hlásim,že torta sa vydarila 🙂
dnes dozdobím, ofotím a môže sa spapať...
robila som také veľké srdce a tým pádom je nižšia, lebo takú veľkú by sme ani nezjedli....
korpus teda mramorový, do toho ta pudingova plnka, a jahody.... ešte medzitým višňový lekvár vlastnej výroby a druhý korpus hore a zaliaty čokoládovou polevou...
capla som to späť do formy, kežde mám tu otváraciu a dnes to dozdobím......

bzuci, som rada, že si sa nam ozvala..... a ponožky ti vyšijem dve, neboj 🙂 len fakt mi to musíš potom ešte pripomenúť, to vieš, staroba..... 🙂

Beji - aj včera som vyšívala do 1.00 ale jeden vankušik pre DD bude pomaly hotový a chcem ešte jeden.... no je to fakt len taka rychlovka, lebo už na to nie je veľa času.....
Odložila som kôli tomu moj obrus, ale neva, detičky sú dôležitejšie...

Natali bola včera ako miliusko.... pomahala mi povysavať, poutierať prach, potom sme spolu piekli tu tortu, ešte som oprala jednu práčku a pozotierala dlažky.... a k výšivke sa dostala až o 23.00 ale neva...
normál som večer nechápala, koľko som toho stihla.... 🙂

amadora
6. nov 2009

Megi ty si šikulka... na čom fičíš že to stíhaš? 😀

mm1
6. nov 2009

nechápem ani ja.... isla som spať o 1.15 a vstala o 6 .00 a už som tu..... ale nejako si ten moj organizmus uz na to zvykol....

mm1
6. nov 2009

zajtra ideme do ČR tak dufam, že kupim malej nejaké snehuľky....

amadora
6. nov 2009

Hádam áno, budem držať palce 😉

Mne zajtra príde svokor a bude doma asi až do Vianoc 😝 Bože už teraz mám nervy a tie jeho sms čo vypisuje inteligentné... akurát písal mužovi na ten prístrešok že budeme musieť pod ním trávu polievať lebo vyschne alebo budeme musieť pred dažďom škridlu skladať... 🙄 akože na čo by ho pochválil že to dobre spravil, to on také nevie... a akurát ho trápi kto pre neho zajtra príde do BA keď muž robí... egoista hnusný 😠 joj prepáčte ale musím to dostať von lebo ma rozhodí 😀

mm1
6. nov 2009

Ami, svokrovci sú "skvelí" ľudia....... fakt.... ale ten tvoj je asi number 1.
do žarnovice chodia z Ba priame linky.... 🙂

mm1
6. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

odpadnem že 8.30, na to, že je to strojová výšivka..... teda, že sa nehambí.... 😠

amadora
6. nov 2009

Megi no busom alebo vlakom by ťažko išiel, on chodí na mesiac kamiónom takže má hrozne veľa vecí so sebou 😒 A tie uteráky - ešte pýta dobrú cenu, ja som tie isté kupovala v Tescu na vianoce teraz čo som spomínala pre brata a švagrinú a stáli 9.90 😅

mm1
6. nov 2009

ja som malej také vyrobila... kúpila uteráčik za 3 EUR a vyšila jej tam meno..... a celý náklad tak 3,50 EUR.
no a? kup mu pod stromček lodny kufor a moze cestovať aj autobusom..... 😀

veva55
6. nov 2009

danka, no to by nebolo odveci pisat si v anglictine, ale kedze ja sem casto nechodim, asi by sme sa velmi nezlepsili 😀 a

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre