Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
6. nov 2009

Megi aj lodný kufor by bol asi málo 😅

Dala som do albumu foto prístrešku 🙂

Balím tatka do práce ☹

mm1
6. nov 2009

kukla som hneď. šikovný tatík...... a verim že si smutná...... hmmm to je strašné dnes so zamestnaním, človek sa naháňa.....

martina1982
6. nov 2009

Ahojte ,

Ami ,tatik je sikovny.Nebud smutna .

Mm1 tesim sa na foto torticky a som sa zasmiala ,ze ma Ami kupit lodny kufor svokrovi 😀

Aj ja si uzivam ked Stevko spinka 😉

Ja neviem vobec aku hracku mam kupit Stevkovi .Ami ta mozaika sa mi paci.

Beji ahooooooooooooj 🙂 s tebou som si uz dlho nepisala.Aj mi mame plienku ,napriklad dnes rano sa vykakal do plienky a utekal na zachod a ukazal tam ,ze si chce sadnut ja mu hovorim ,ze uz mas nalozene v plienke 😀 tak som ho tam posadila so spinavym zadkom .nech sedi ked chce 😀 Ked ho tam posadim tak stale chce ,aby som mu trhala toal.pap. a pcha si ho medzi nohy .Vidi ako si utieram susku tak aj on to robi 😀

martina1982
6. nov 2009

Mm1 ,ty si sikovna zienka ked vies vysivat a este robis dobry skutok.Mas moj obdiv 😉

Bzuci , len nech sa o teba maminky staraju.odkaz babatku nech uz Ta tolko netrapi.

Ami , tie tvoje chute 😕 Mne moja mamina hovorila ,ze ked ma cakala tak mala mrchu a nevedela ,ze je tehu .tak si urob test 😉

martina1982
6. nov 2009

Janetka a Ty ako ?Babo?

amadora
6. nov 2009

ďakujem kočky za pochvalu mužíka, prístrešku aj za útechu 🙂 no bude nám smutno zase 5 dní ale čo už, musíme vydržať 😒

Maťka som sa tak nasmiala že Števko vidí ako si utieraš šušku tak aj on to robí 😀 😀 😀 A chute dnes už nemám, tak to asi bolo len taký chvíľkový úlet 😅

martina1982
6. nov 2009

Stevko uz spinka 3 hodiny 😕 to uz tu dlho nebolo 😵

Ami , aj mne je to smiesne ked ho vidim ako si aj on utiera 😀 musim ho natocit 😀

danka.k
6. nov 2009

ami krasny pristresok a nad svokrom sa nerozculuj ale by vami mu odpisem nieco co obratite na srandu.. on sa potom uvedomi.. na tu skridlu ste mu mali odpisat ze to je jasne ze ju budete skladat pred dazdom 😀 😀 😀

martinka aspon ti sedi na tom zachode.. ale nas uteka, odtrne papier hodi do zachodu, zavre poklop a splachne.. a toto opakuje aj 20x za hodinu 😀 😀

martina1982
6. nov 2009

Danka ,sedi tam ,ale nic ine tam neurobi ☹ 😢

martina1982
6. nov 2009

danka , bude nedoplatok za vodu 😀

danka.k
6. nov 2009

nas sa aspon do zachodu vycika, ale aj to len rano a vecer..... a nedoplatok bude asi riadny 😀

amadora
6. nov 2009

Danka ďakujeme 🙂

Kočky ľahké riešenie - treba vám latrínu 😀

Tak my sme už sami zase ☹

amadora
6. nov 2009

kočky mám otázku... ako vnímate to všetko okolo tej prasacej chrípky? 😅

amadora
6. nov 2009

to tu dnes nikto nie je 😕 no idem upratať po mojom malom tornáde a keď sa vrátim chcem vás tu vidieť, jasné?! 😀

bejca
autor
6. nov 2009

caute 😵

Petko este nespinka ....tak som tu a aj nie 😅

ale idem sa snazit aj citat 😉

amadora
6. nov 2009

tak mám upratané, triesky na zajtra narobené a už len oddych ... aaaaaaach 😵

bejca
autor
6. nov 2009

Vevi dik za recept uz je ulozeny 😵 a tu zelatinu kupujes praskovu ci aku ?? 😅 co sa PC tyka tiez som neni za to aby dieta sedelo stale pri TV alebo PC 😉 a to teda si myslim ze aj ja som dost prisna .... ale ako sa to vsetko vyvinie uvidime 😅 😕 😉

Megi teda si sikulka 😵 a aj Natalka je sikulka ako ti pomaha 😵 cakam na fotto torty 😵 uzite si nakupy 😵

Ami svokra niekam posli 😠 moze sa veru hambit 😝 a je mi luto ze znovu budete sami doma 😒 ale ved my sme tu s tebou 😉 pristresok je uzasny a teda mas sikulku muza doma 😵 prasaciu chripku neriesim lebo si myslim ze tu bola vzdy len teraz okolo toho az moc kecaju 😝

Martinka ahoooooooj 😵 co sa utierania tyka tak u nas je to podobne 😉 tiez si utiera koniec pipika ked sa vycika 😀 a hadze do wc 😀 no zlati su 😵

Danka no tak vy sa nedoplatite za vodu 😀

amadora
6. nov 2009

Beji ďakujem ti veľmi pekne za všetko, za podporu, za pochvalu, aj za odpoved 🙂

bejca
autor
6. nov 2009

jaaaaaaaaaaaj ja som dnes urobila 3 torty .......

amadora
6. nov 2009

čo??? tri??? to vážne? 😕

pridávam videá na FB tak trochu "odbieham"

bejca
autor
6. nov 2009

Ami neni za co rado sa stalo 😉

bejca
autor
6. nov 2009

dala som ich do albumu 😉

tami712
6. nov 2009

ahojte 🙂
beji že 3 torty 😕 😕 😕 a to si ako stihla a pre koho si ich robila ?

ja som rada že stihnem niekedy navariť, aj to sa Ema vála po zemi v kuchyni a ani sa odo mňa nepohne a nie to ešte tortu stihnúť upiecť 😒
Ale celkovo má Ema teraz nejakých pár posledných dní fakt "kritických", už jej asi vyliezajú posledné 2 očné zuby, lebo si stále strká prsty do úst a normálne začne plakať od bolesti a ja jej musím ako že pofúkať 😅
A aj v noci hocikedy vykríkne alebo zaplače strašne a to už nerobievala ☹

amadora
6. nov 2009

no Beji buď som slepá alebo ich tam nevidím 😅

bejca
autor
6. nov 2009

mam novy album mis mas 😉

bejca
autor
6. nov 2009

rychlo lebo znovu ho zmazu

bejca
autor
6. nov 2009

TAmi noci mame podobne a aj tie prsty v puse a dokonca skoro stale dudel 😅 ale tiez si myslim ze mu idu tie posledne stolicky .......

ja tiez ledva stiham navarit ale ideme zajtra gratulovat netere a synovcovi - on je MArtin a jeho sestra ma narodky 😉 no a ta tretia je pre naseho maleho kamosa Martinka co s nimi chodime von 😵

tami712
6. nov 2009

no beji supeeeer 😵 😵 😵
a prsia nebudú mať bradavky ? 😀 😀
a pre koho sú ?

bejca
autor
6. nov 2009

nie nebudu lebo u nich nikto nema rad marcipan .. ale slubila som mu prsia tak bude mat 😉

bejca
autor
6. nov 2009

a dakujem 😉

na FB ich dat nemozem lebo tam vsetci traja chodia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre