Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
8. nov 2009

no idem sprchenzi a hajenzi 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

martina1982
8. nov 2009

Beji dobru nocku 🙂

jerry
8. nov 2009

no dala som aspoň tri fotky

amadora
8. nov 2009

Maťka ďakujem 🙂 A zabudla som, Števkovi želáme nech mu hnačky rýchlo prejdú 🙂

Beji dobrú 🙂

Ja idem pozrieť ešte Chodúra a idem spať lebo aj Majko sa dáko ozýva 😒

amadora
8. nov 2009

Jerry krásne fotky 🙂 A kočky sú aké brčkavé, ako anjelikovia 🙂

amadora
8. nov 2009

Maťko božskýýýýýýýýýýý - ako vždy 😵

veva55
8. nov 2009

beji a co robite vonku ked prsi???? 😕 to akoze v prsiplasti sa prechadzate? 😕 neviem, mozno som divna, ale fakt by ma zaujimalo, co sa da vonku robit, ked prsi. mne adam chce stale na ihrisko chodit, ale neda sa, ked je vsetko mokre a aj ked zrovna neprsi, je to mokre z predchadzajuceho prsania. a aj ten obchod je pre nas problem, kedze adam v kociku nesedi a ked ho vytiahnem, bud ide opacnym smerom alebo stoji na mieste a odmieta sa pohnut. takze okrem nakupu vlacim potom na rukach celu cestu aj maleho.

amadora
9. nov 2009

Dobré ránko!

Vevi mne sa Majko tiež ťahá kade tade keď sa ideme prejsť za ruku, ale snažím sa to vydržať 😅 Chcem aby sa naučil že má chodiť pekne za ruku popri mne, samozrejme že v rozumných medziach idem za ním keď chce ísť niekam keď sa prechádzame, ale tiež je to o nervy väčšinou. A v daždi si to teda vôbec neviem predstaviť, to by sme boli určite mokrí ako myši aj keby sme mali pršiplášť lebo on sa mi ako čerešňu na torte bacne o zem keď už veľmi s ním nesúhlasím 😀

mm1
9. nov 2009

Ahojte babulky, pekné ránko..... kým si vas prečitam, tak Vas aspoň pozdravím....
tak jedna výšivka na vankúšik pre detičky je hotová.... ešte to podokončovať.... a keďže som to tak super stihla tak im spravím ešte asik jeden, ved su to malé detičky bez mamičiek ☹
A torta sa mi tiež podarila a všetkým chutila znamenite, tak som rada... odfotila som ju, tak keď budem mať čas, natiahnem do PCčka.....
víkend ubehol ako voda, boli sme na chalupe.... hrabali sme listy až som včera večer necítila zápästia, ale aspoň sme tú našu veľkú záhradu celú zmákli.
Natali lietala kade tade, hádzala sa do kôp listov, tak o chvíľku bola ako prasiatko...... ale keby ste videli tú jej radosť v očkách....
a potom samoška, že dôležito pomáhala nakladať listy do vriec.... 🙂

amadora
9. nov 2009

Megi a boli ste aj v tých ČR na nákupe?

Bzuci myslím na teba aby ťa dnes nechali doma 🙂

mm1
9. nov 2009

uffff 4 strany kým som prečítala....
tak idem reagovať.

Vevi, super som sa pobavila na nočnom bugy bugy... parada...

Ami, no neviem neviem nie si tehulka???? a neboj si dobrá maminka tak ako každá z nás tu, pretože za tie naše slniečka by sme i dýchali keby sa dalo.... 🙂
A s tým rozprávaním....neboj moja sestra do 2 rokov ledva niečo zo seba dostala, vsetkemu rozumela ale vela nerozpravala a potom tak kecala, ze sme sa chytali za hlavu a chceli aby už bola aspoň chvíľku ticho. A Natali toho ešte tiež veľa nepovie, aj keď rozumie kompletne všetkému....

Beji krásne tortičky.....

Jerry skoré uzdravenie

Martinka - no stíham to, a hlavne je to preto, že ma to baví......

Aji, torty sú nádherné, priam umelecké diela.... a ROZHODNE SI SPRAVNA MAMINA, KTORA NEZANEDBAVA SVOJE DETIČKY - to je odkaz pre tých šmejdov, ktorí si to o tebe myslia...

Bzucinka - joj moja, dufam, že sa ti trošku uľaví, aj keď vraj to trvá tak do 12 tt tak ešte chvílinku vydrž.....

a vitamíny, no my tiež len Biogaiu, lebo neviem, ako by som do nej nieco ine dostala, to isto ani nahodou.....

tak dufam, ze som na nikoho nezabudla....

Inak naša najnovšia hra, kupila som jej hračkárske drobáky, lebo furt nam brala z peňaženky a predsa, samý bacil, tak teraz príde ku mne priloží mi ich na nohu, začne robiť ttiiiiiii a potom akože ma korunky, ktoré mi ukazuje...
viete čo to je????? BANKOMAT.... strašne rada chodi so mnou totiz vyberať peniažky 🙂 😀 😀

mm1
9. nov 2009

a zabudla som , v Čechách sme malej kupili krásne čižmičky, do ktorých sa dostala, ( snehulky bohužiaľ ) a papučky.... tak som sa vytešovala a s topanočkami mame pokoj...

tak a teraz už fakt idem pracovať... občas nakuknem....
cmukám vás

papa 🙂

amadora
9. nov 2009

baby moja mamina má silný zápal pridušiek a pravdepodobne obojstranný zápal pľúc ☹ práve čaká na rtg... 😢

danka.k
9. nov 2009

ami je mi luto maminky.. var bude vsetko v poriadku..

teplota zmizla, v noci pekne spinkal, takze dufam ze sa uz nevrati..

baby necitala som nemam naladu nanic, nejdem ani na anglinu, vsetko sa nici, nic sa nedari... 😢 😢 😢 😢

mm1
9. nov 2009

Dani a čo sa deje????

aminka neboj, bude lepšie, pomôžu atb maminke uvidiš...

amadora
9. nov 2009

výsledky z rtg vraj pošlú doki poštou lebo nestíhajú, že majú málo ľudí 🙄 mám o ňu strach ☹

Danka čo sa deje? vyžaluj sa, bude ti lepšie

amadora
9. nov 2009

tak Bzucinka do nemocky nejde a infúzie bude dostávať domka 😵 aspoň jedna dobrá správa dnes 🙂

mm1
9. nov 2009

ale atb berie nie??????
super že Bzučka bude doma.

amadora
9. nov 2009

áno, ATB jej dali

amadora
9. nov 2009

ozaj, pýtala som sa v lekárni na tie vitamíny pre deti, tak mi hovorila o dvoch čo môžu aj naši drobci, jedno je ten Cebion čo sa tu spomínal, ale to vraj ako prevencia je zbytočné, že to pôsobí skôr keď sú už detičky choré a potom ešte jeden sirup ale zabudla som ako sa to volá, že sú to multivitamíny a pôsobia aj preventívne tak mi ich objednala, zajtra pôjdem pre ne 🙂

mm1
9. nov 2009

ami, tak zajtra potom napíš, čo to je....
Natali veľmi ovocku neda, tak by som to chcela niečím ešte dodopovať......
už by som išla i domov, ale ešte nemôžem... bleeeeeee 😠

amadora
9. nov 2009

spomenula som si (myslím 😅 ), tuším sa to volá Pikovit 🙂

amadora
9. nov 2009

moje dieťatko sa pred chvíľou naglgalo octu 😅 😀 hral sa v kuchyni a len zrazu plač, prídem tam a on fľašu s octom v rukách, celý obliaty a hádzal ksichty 😀 truľko malý

joj baby ja keď vidím v telke tú reklamu na Ramu, ako tam pečú medovníčky, ja sa neviem dočkať vianoc a toho ako budem vypekať 😵 najradšej by som už teraz začala 😀

danka.k
9. nov 2009

nas a ovocie dokopy nejde... 😀

baby neviem co sa deje, s rastom som sa ´povadila, moj ocino ma total sklamal.. asi je nejake blbe ovzdusie alebo co...

moc som nenapisala ale maly ma tu nici tak musim rychlo off 😀

amadora
9. nov 2009

Danka ako minule tuším Izka písala asi sú dáke erupcie na slnku alebo čo, ja tiež len tak zíram v poslednej dobe na ľudí okolo seba čo dokazujú. Aj dnes sme boli dohodnuté s kmotrou že ideme na prechádzku spolu s Majkom, ja som aj svokra vypoklonkovala lebo prišiel akurát keď sme sa chystali von, volám jej že už sme na ceste a ona mi vraví že je na manikúre, že nevie kedy príde 🙄

danka.k
9. nov 2009

ami fakt neviem co sa to deje.... ale znacne sa mi to vobec nepaci 😀

veva55
9. nov 2009

no my sme s ovocim tiez dost biedne, nedavno som mu kupila martankov, to je od 3 rokov, som sa pytala ze kvoli comu a ze len kvoli tomu, ze mensie deti by to mohli cele prehltnut. a kedze adam pekne cukriky cumle, zobrala som tych martankov. lebo ako tu uz bolo pisane, pre mensie deti je len sirup, ktory obsahuje vitaminy, ale nema tie zlozky co podporuju imunitu. a ja som chcela nieco najma na imunitu. no zhanam nejaky maly odstavovac, kde sa stava nezbera do nadoby, ale priamo do poharika, ale fakt nieco malicke, zatial bezuspesne, tak keby ste niekto o niecom vedeli, tak hodte tip. stavy mi totiz vypije, len to ovocie nie.
ami, super, ze bzuci nie je v nemocke. a maly musel vyzerat smiesne po tej octovej prihode 😀
danka, hlavu hore, bude lepsie 😉

amadora
9. nov 2009

Dani ani mne 😀

Veva tak to neviem že to nepodporuje imunitu, ja som sa pýtala tak že nejaké vitamíny ako prevenciu proti chrípke. A poradila mi toto. Inak ja na ňu dosť dám, je to hrozne milá pani, vždy ochotná poradiť, strašne rada tam chodím kvôli nej lebo má taký super prístup k ľuďom.
A veru vyzeral smiešne a pekne "voňal" 😀 Len na tvári má červené fľaky čo mu to vyžralo, som mu to vyumývala a natrela krémom na hrubo, tak hádam bude dobre. A snáď ho nebude štípať bruško, hneď som mu dala čaj nech to zapije 😅

danka.k
9. nov 2009

vevy a myslis ze take nieco existuje? my mame len taky co sa odstavuje do nadoby.. nevidela som este take co sa do poharika

amadora
9. nov 2009

možno skúsiť pozrieť na nete cez google 😒

o mňa sa pokúša chrípka 🙄 bolí ma hrdlo, šteklí ma na prieduškách keď dýcham a mám zvýšenú teplotu. porazí ma ak odo mňa ochorie Majko ☹ ma to už dlho obchádza, stále sa naštopem niečím a prejde ma to ale teraz ma to riadne driape.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre