Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
9. nov 2009

ami juuuj majko nesmies ochoriet.. rusko si daj 😀 by sa inak cudoval ze co to mas???

amadora
9. nov 2009

Danka chcem si zajtra kúpiť v lekárni keď pôjdem aj pre tie vitamíny, dúfam že budú mať keď v TV hovoria že sú všade vypredané pre tú kroch kroch chrípku

martina1982
9. nov 2009

Danka ,hlavu hore nebud smutna 😉

Ami, ja som tu vcera pisla ,ze mi mame ten Pikovit 😉 Stevko to moc nechce pit ☹ Chdak Majko ked sa napil octu.Maminke skore uzdravenie

Inac mi sme dnes vstali o 8:45hod.lebo v noci buntosil boleli ho zubky .a dnes cez den vobec nespinkal .Ale uz od 19:15hod.spinka .

bejca
autor
9. nov 2009

ahojte 😵

dnes je asi nejaky divny tlak ci co 😕 aj muz je ako ovaleny Petko uz spinka 😕 a ja asi pojdem coskoro 😀

dufam ze stihnem aspon co to precitat 😅 😉

bzucinka2
9. nov 2009

ahojte, dakujem za starostlivost o mna, ae uz vas nejdem zatazovat mojim stavom, kedze sa nic nemeni 😒 nemocku som obisla, ale asi nie na dlho, lebo sa mi uz aj mm vyhraza, ze ma tam vezme, ked ma vidi ☹
ami tehu??? to by bola parada, velmi by som sa tesila a si suprova maminka nepochybuj o tom, ja viem o com hovorim 😉
ja maleho nejdem pchat ziadnymi vitaminmi, kazdy den je mandarinky, jablcka, takze som spokojna 😉
a vsetkym choruckym skore uzdravenie 😉

amadora
9. nov 2009

Maťka nepostrehla som asi, prepáč 😅 No dúfam že Majkovi bude chutiť. A ďakujem 🙂

Naši susedovci majú takého blbého čokla, šteká pre nič za nič, aj teraz mi vyštekuje rovno pod oknami, taká som zúrivá že ma ide rozhodiť 🙄 Prisahám Bohu že ten pes už nebude mať dlhú životnosť, len nech nám príde tato domov 😀

amadora
9. nov 2009

Bzuci si zlatá, ďakujem 🙂 A držkaj sa 😉

bejca
autor
9. nov 2009

Jerry kocky su uzasne 🙂

Vevi no ked prsi tak ideme s kocikom a behame pod obchodom tam je strecha tak neprsi tam ,alebo ho len vozim a pozera na svetla , vlak a pod 😉 a my na ihrisko uz teraz vobec nechodime , vacsinou len s motorkou 😉 alebo peso na prechadzku a tak 🙂 s nim je doma na nevydrzanie takze radsej nech beha vonku 😵 a co sa tyka smeru tak Petko ma zasadne opacny smer takze tiez som na tom podobne 😉 kocik tiez vobec nechce jedine ak prsi lebo inu moznost ist von nema 😀 no a mlaky su u nas nomero uno nakolko skace v kazdej a prideme domov ako svine spinavi 😀

Ami ani mne nechce chodit za ruku 😅 ale ked sa spusti na zem a niekto kto ide okolo tak mu povie ved pod somnou - on sa chyti za ruku a ide s tym - tou dotycnou aj neviem kam 😕 a dokonca sa pridava k rodinam s detmi 😕 😀 chyti sa za ruku niektoreho dietata a ide s nimi 😅 ja enem cumim ako blazon 😕 a Cebion som davala ja ked mal tie afty 😉 dufam ze maminke sa polavi a bude coskoro fit 😵 a dufam ze teba choroba obide 😉

Megi bankomat sa paci aj nam 😀 a super ste nakupili 😵 dakujem za pochvalu 😵 a teda ty si sikulka 🙂

DAnka ved aj ja pisem ze je divny tlak ci co ... aj u nas je striedavo oblacno 😅 a to ani nehovorim ako sem tam " revem " " hucim " po Petkovi ☹

Martinka posielame pusinky Stevkovi 😵

Bzucinka no teda , chudiatko nase opatruj sa 🙂 som rada ze si zatial domenka len ti veeeeeelmi zelam aby ti uz bolo lepsie a tym padom aj aby si uz mala po starostiach aj s nemockou 😵 posielame pusinky vam vsetkym trom 😵

a ja tiez sa snazim davat denne jablcko , mandarinku , banan -ako kedy na co ma chut 😉 a denne spapa jednu vyzivu 😵

amadora
9. nov 2009

Beji ďakujem pekne 🙂

amadora
9. nov 2009

ja upratujem ešte tak len tak behám k PC, potom pridám aj fotky 🙂

ten pes stále šteká 😠 on sa asi nechce rána dožiť...

bejca
autor
9. nov 2009

Ami nemas brokovnicu 😉 a neupratuj uz 🙂

amadora
9. nov 2009

Beji mám, ale to by bolo nápadné moc 😉 Radšej asi spapá niečo "pokazené" 😀 A ešte kuchyňu trochu spracem a končím 😉

Dúfam že vypadne Leona 😕

amadora
9. nov 2009

yes 😀

ešte si idem doniesť drevo a spraviť triesky a mám fraj

bejca
autor
9. nov 2009

no ja som nejaka 😝 asi idem hajuskat 😉

Ami ty si zena cinu 😀

dobruuuuuuuuuuuu

amadora
9. nov 2009

Beji že váhaš 😀 Tak dobrú noc 🙂

Písal mi mužík sms na dobrú noc a napísal mi že sa hrozne teší na naše druhé dieťatko a na našu krásnu budúcnosť 😵

Inak zajtra sa u nás zastavia ocino s priateľkou, prídu Majkovi zagratulovať k meninám 🙂

bzucinka2
9. nov 2009

ami, to bolo od neho velmi krasne a romantikus 🙂

amadora
9. nov 2009

Bzuci aj mne sa to páčilo 😵

Pridala som nejaké fotky 🙂

alex21
9. nov 2009

Martinkom a Morošom všetko najlepšie k zajtrajším meninám. 😉

amadora
10. nov 2009

Dobré ránko!

Alex ďakujeme, ale je to až zajtra, čiže včera bolo pozajtra 😉

My sme mali hroznú noc, okrem toho že ma poriadne bolí hrdlo a ledva prehĺtam tak ma v noci chytila ešte aj hnačka. A potom zase o 3:30 si Majko zmyslel že sa mu už nechce spať, takže nádhera 🙄

mm1
10. nov 2009

Ahojte 🙂

Včera ste našťastie toho veľa nepopísali 🙂

Ami krásna romantická sms, vidno, že ste ešte mladé dušičky....s mužíčkom a dúfam, že maminke sa uľaví...
a ty si sprav cibuľový čaj, alebo cesnakové topinky, aby si bola zdravučká 🙂

Bzucinka ahoj moja, to je jedno, my chceme vedieť všetko ako pokračuješ, aj keby si nám mala každý dník písať to isté!!!!! ale dufam, že nám budeš onedlho písať, že ti je lepšie a lepšie.....

Beji, u nás tak isto, kočík na parádu a najnovšie "hopa, hopa" čo idem skapať lebo to mám miesto posilky....

Ale dnes je Tiborka, nie? tak Tiborkom všetko najlepšie, zajtra budeme gratulovať Martinkom 😀
Alex to ale vôbec nevadí, si vlastne prvá gratulantka 😀

Inak druhý vankúšik bude so snehuliačikmi, včera som jedného dokončila, ešte jedného a stromček a môžem to ísť dať ušiť.....

sa celkom teším, že som to tak rýchlo zmákla...

amadora
10. nov 2009

Bol tu ocino s priateľkou... bože ja tú ženskú neznášam 🙄

Mne sa hrozne točí hlava, neviem fungovať, len sa tmolím. A to musím ísť do mesta a variť. Netuším ako 😒

Megi ďakujem pekne 🙂 A niečo s cesnakom si určite spravím aj keď ho neznášam 😅

mm1
10. nov 2009

sprav si cesnak s medom........ to sa da prezit a chceš byť zdravučká no nie?????

a čo ocinova ženská tentokrát?????

amadora
10. nov 2009

Jaj, som taká vytočená! Aj na poondenej Novej Bani majú vypredané ochranné rúšky na tvár, hlavne že dáky blbci majú v zásobe pre istotu keby prišiel koniec sveta skúpené a hlavne že štát má ešte v hmotných rezervách ale na čo ich uvoľniť, čo tom po tom že to bežne kupujú mamičky aby nenakazili deti keď sú choré a teraz nemajú kde kúpiť keď potrebujú... môžem už len čakať kedy to Majko dostane odo mňa.
A navyše tatko mi volal že sa pýtali majstra či nemôžu ísť domov keď nerobia a povedal im že nie, že pre istotu ak by sa ešte dalo robiť tak tam majú ostať. A teraz sa dozvedeli že ten istý majster išiel domkov lebo je vraj choručký... a navyše na tom aute na ktorom mali ísť zajtra oni domov, tak asi poletia na drakovej cicine alebo čo!

Megi presne na to som myslela že si dám 😉 A tá nádhera najprv mudrovala prečo sa volá môj muž aj syn Maťko a krstení sú Martin, veď predsa Maťko je od Matej... 🙄 potom bonboniéru čo doniesli pre môjho muža mi kázala otvoriť a dať malému, ocino jej hovorí že nie, že to nech si otvorí môj muž, veď je to pre neho a ona že prvoradý je predsa malý 🙄 a nebudem sa vyjadrovať k tomu že keď si odskočila na WC tak ocino mi podáva 20 euro a vraj "rýchlo schovaj!" Tak on musí pred ňou tajiť že vlastným deťom dá s prepáčením poondených 20 euro, keď po predaji bytu mu ostali pekné stotisíce ktoré míňa ONA - naposledy mu kúpila koženú bundu lebo musí byť moderný a lyže a lyžiarky lebo sa pôjdu v zime lyžovať... podotýkam že otec ide mať 60 rokov... 🙄

mm1
10. nov 2009

Ami Fasa fakt... počuj, pošli mi do IP adresu, kupim ti tu a pošlem ti to v obalke.... fakt, neni problém......

A to je dobrá koza a to som sa slušne vyjadrila.... nevzala by som si to od otca ak mi to má dať týmto štýlom!!!!!
čo mu šibe???????? 😠

amadora
10. nov 2009

Megi neverím že kúpiš aj u vás vôbec, ale opýtať sa môžeš. Pošlem ti adresu. A otec doniesol malému banány a sa pýta či ich má rád. Som mala sto chutí mu povedať že sa môže hanbiť že to nevie ako starý otec, ale predtým taký nebol, to len ako je s ňou to má v hlave ako vymetené a rozmýšľa len ... vieš čím... 🙄 😔

mm1
10. nov 2009

máme známeho, ktorý takto zblbol až sa vrátil domov k byvalej s jedným kufrom....
Oki, cez obed pojdem kuk, aj tak musím ísť do lekárne a dám vedieť.... a koľko chceš ks? ak by to mali?

danka.k
10. nov 2009

babulky necitam.. nemam cas... len na rychlo pisem teplota sa vratila, boze nech je ten zub uz vonku... docitam vas dufam vecer

amadora
10. nov 2009

Megi aby tak aj náš starký nedopadol, s tým rozdielom že on ostane na ulici... 😒 A čo ja viem, nejaké 3? Ale keby aspoň jedna bola bolo by super!

Danka držíme palce nech je to iba zub a nech rýchlo vyjde a netrápi 😉

jankapardon
10. nov 2009

ami 3 ti asi nebudu stačit, to su jednorazovky, si myslím...ja som dnes tiež poslala laca kupit a kupil posledných 15 ks v lekárni viac nemali....takže to nie je, že len u vás nemaju, ani u nás, ale Ba ich určite má🙂) som teraz trošičku hnusná, prepáčte🙂

jankapardon
10. nov 2009

ten olej zo žraločej pečene je Biomare - od finclubu....ami sa tuším pýtala🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre