Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
15. nov 2009

chlapci su iny 😉 ale ja si myslim ze teraz to su isto zubky 😉 lebo aj my mame take obdobie a tiez si myslim ze zubkami .... a co sa ti aj zda ze schudla ????

amadora
15. nov 2009

Tami ale to vravím že skús jej to nechať na očiach, keď sa bude na to pozerať tak hádam jej príde na chuť a obslúži sa 😉 My tak robíme aj s ovocím, ja nakrájam jabĺčko napríklad a dám na stolík a on si popri hre chodí zobkať 🙂

Beji však jasné že aj ja potrebujem nábytok ale nie obývačkovú stenu dlhú 5m a vysokú 2,5m a aj tak sú v nej len blbosti a žiadny úložný priestor 😠 To by ste museli prísť ku nám na návštevu aby ste videli o čom hovorím 😉

tami712
15. nov 2009

jáj ami tak Majko mal dnes fakt hody 😀

danka tak aspoň nie sme sami čo nepapáme ovocie 😉

beji a nie určite neschudla, to sa nebojím, veď má zásob dosť 😉
len ma to všetko fakt se...rie že stále varím a zje mi z toho figu 😒

bejca
autor
15. nov 2009

Ami aky žrutik 😉 no podareny ako mu smakuje 🙂

DAnka ja nedavam nic nijake vitaminy 😕 ale obcas mi zje aj pol mandarinky , jablcka ... zatial neriesim 😅 a ani neviem ci by som mala ... ale teda RAstik je potvorka dobra 😀

danka.k
15. nov 2009

beji tak ten je riadna potvora 😀

tami712
15. nov 2009

ami však ja tak tiež s ovocím robím, nakrájam jablko alebo mandarinku a nechám v obývačke na stole a ona s tým chodí kŕmiť Viktora 😀

tami712
15. nov 2009

ja sa s vami lúčim, dobrú noc 😔

danka.k
15. nov 2009

tami aspon viktor sa naje 😀 😀 bruuuu uz aj ja idem.. takze ami bej bruuuu

amadora
15. nov 2009

Chodúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bejca
autor
15. nov 2009

Tami dobruuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 a Emka je teda vymyselna az az 😀 ale Viktor je asi rad 😉

ja som vyhrala toto :

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1493153

a stale dumam ci ich vezmem ..... maju len 12x12 cm cize jedna kocka je 3x3 cm .... sa mi to zda velmi male 😅

bejca
autor
15. nov 2009

DAnka dobru teda aj tebe 😉

bejca
autor
15. nov 2009

no ten spieva super 😵 ale posobi na mna ze je namysleny 😅

amadora
15. nov 2009

dobrú Tami a Danka 🙂

Beji zober 😉 A ja Chodúra zbožňujem, mne vôbec nepríde namyslený, aj keď to aj v klebetníku písali o ňom 😖

bejca
autor
15. nov 2009

ja o nich nic necitam .. a ani sa o nich nezaujimam ale posobi tak ..... ale ved nech spievat vie a to je najdolezitejsie 😉

bejca
autor
15. nov 2009

sa mi tie kocky pacia lebo si myslim ze ich bude hadam chapat skladat .... neni su tam tazke obrazky .... tak ich asi zoberem aj ked su take malinke 😉 dakujem 😵

amadora
15. nov 2009

ja tiež nie, len som počula že ho ohovárali v novom čase že ho nemá nikto rád z tých čo tam sú s ním, čo je podľa mňa blbosť... a keby aj bol namyslený tak myslím že pri tom ako spieva by mal byť na čo 😉 a mňa zaujal na prvý pohľad tým že mi niečím pripomína môjho muža z čias keď sme sa zoznámili 😅 😵 a odvtedy mu fandím a čím ďalej viac 🙂

no idem aj ja búvať, dobrú noc

bejca
autor
15. nov 2009

dobru aj tebe a veru ved uz idem aj ja 😉 paaaaaaaaaaaaaa

amadora
15. nov 2009

jasné, zlaté sú, a veď dáš pozor na neho keď sa bude hrať 🙂

sme sa smiali práve s mužom na tom že Ben keby spieval aj prší prší len sa leje a dvakrát pri tom žmurkol a trikrát zavrtel riťkou tak tam tie baby robia uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a odpadávajú 😀 😀 😀

ale už fakt dobrú noc 🙂

amadora
16. nov 2009

Dobré ránko!

No noc bola na jednej strane super, spal bez zobudenia až do 7:20. Na druhej strane nič moc, mal úplne plný noštek, funel ako rozzúrený býk ☹ Takže tie lieky včera asi nezabrali a chorobe sa nevyhneme...

amadora
16. nov 2009

A ozaj, Megi v piatok prišli tie rúška, veľmi pekne ti za ne ďakujem, si ma hrozne potešila aj tým odkazom, aj pekným oslovením 😵 Len si mi nenapísala tvoju spiatočnú adresu, tak mi pošli do IP, aj mi napíš čo som ti dlžná 🙂

amadora
16. nov 2009

A sme zase sami, tatko išiel na východ ☹ Je mi hrozne smutno, týchto 5 dní čo bol doma sme si vôbec neužili, on mal kopu práce vonku, ja som bola nervózna z choroby a z Majka a teraz mi je tak hrozne ľúto 😢

adriana84
16. nov 2009

Ahojte maminky,tak som vas prisla pozriet tu na konika....nie len furt FB.Sanca precitat vsetko ,co ste popisali odkedy som tu bola naposledy je nulova,ale aspon posledne 2 strany som zvladla 😝 😅 😉
Tak co sa papania tyka, my mame celkom dobre obdobie.Rano vypojeme 280 ml sunaru,potom maly 80 ml jogurtik. Na desiatu ma vzdy bananik,jablkoi a pomaranc alebo mandarinku,cize ovocia mame az az.Na obed uz tiez papa takmer vsetko,okrem bryndze, majonezy ,tatarky a ani vyprazane velmi ,lebo to ani casto nevari..a este ani huby som jej nedavala.Dnes sme robili take typicke slovenske halusticky s kyslou kapustou a strasne jej chutili 😵 takze mozno typ pre tami.....Na olovrant papame vzdy sabi jogurt a vecer sunar 130 ml s chlebikom so syrom alebo medom.

beatka-krasne su tie kocky a fakt vyzeraju velmi lahucko 😉 urcite ich Petulko zvladne lavou zadnou 🙂

co sa tyka superstar,tiez sa mi paci chodur,resp.paci sa mi ako spieva a z dobre vyzerajucich sa mi paci Ben...ale zasa aj Bendig ma dobry hlas,aj dominika nie je na zahodenie.Podla mna by mohla dnes ist Monika B.

ami - ja ti asi zo vsetkych najlepsie rozumiem,ako ti je smutno,ked vam odchadza tatko....ale mozno sa budes citit lepsie,ked ti poviem,ze ten nas odchadza vzdy na dlhsie nez 3 tyzdne a tak pride na tyzden,no napriklad teraz nebol doma 5 tyzdnov a prisiel len na 4 dni a uz je zasa prec....ale zato bude doma viac nez mesiac v decembri a januari.Nie je to lahke,ale clovek si zvykne a mozme byt rady,ze pracuju a nosia nam peniazky....aj ked,tiez by som ho chcela mat tu pri sebe 😉

tak idem ja trosicku poupratovat,lebo vanesska mi uz hodinku spinka a ja som zatial len surfovala po nete 😝

adriana84
16. nov 2009

baby sorry za tolko preklepov 😝 😝 😅

danka.k
16. nov 2009

ahojte... tak maly spi, dnes bol hrozny.. akoze nebol zly len vymyslal co zle by mi urobil... najprv si dal stolicku na postel sadol si na nu.. isto viete co sa stalo - vysledok hrca, odrete celo.... potom vela zleho zasa a zavrsil to tym ked vylial polievku na koberec v obyvacke kym som si fukala vlasy 😠 😠 😠 tak som ho obliekla zaniesla k nasim a tesila som sa kedy odidem na anglinu.. u nasich mi stihol vyliat kavu 😀 😀 😀 proste sikovny bol dnes

idem citat

adriana84
16. nov 2009

jooj,este som zabudla na nieco reagovat....co sa tyka byvania
my tiez byvame u nasich, mame sice svoje cele podkrovie,takze je to ine,no ja som velmi rada,ze sme tu.Vanesska ma moju maminku velmi rada,takze vzdy rano sme u nej dole,ona potom odchadza o 12 do roboty a chodi az vecer o 20,30.....takze dom je vpodstate prazdny.chceme sa zacat buduci rok budovat, ale nakoniec sme sa s manzelom zhodli,ze si len urobime pristavbu na nasej zahrade....dali sme si to premerat a vyjde nam domcek 11x11,co je dost velke....no uvidime,ako to dopadne..

adriana84
16. nov 2009

danka-dufam,ze Rastikovi sa bolacka rychlo zahoji 😉 posielame cmuuuuk

danka.k
16. nov 2009

adriana no ja tiez dufam ze mu rychlo prejde a este viac dufam ze sa zajtra nepritrafi dalsia 😀

amadora
16. nov 2009

Jéj, Aďka je tu 😵 Ani nevieš ako si mi zdvihla náladu keď som ťa tu zbadala 🙂 Inak názory máme rovnaké ako tak pozerám, s jedlom sme na tom rovnako čo nedávame, so superstar tiež a s tým tatkom tiež, ja som rada že má prácu, keby bol doma bolo by to horšie, ale smutno mi bude vždy 😉

Danka teda Rastíkovi sa dnes darilo 😅 Posielame pusku na čielko 😉

U nás boli doteraz kmotrovci, boli zablahoželať k Martinom, len ich mrzelo že s mužom sa už nestretli, ale tak doniesli mu vínko a malý dostal autíčko tak spokojní obidvaja 😀 Sme pokecali, rýchlejšie nám ušiel čas a Majko sa vybláznil s nimi, hrozne sa majú radi 😵

Inak vo štvrtok idem ku kaderníčke, kmotra mi postráži Majka, tak tato bude mať prekvapko v sobotu 😉

danka.k
16. nov 2009

ami ako tak citam tvoj prispevok som si spomenula ze som si doniesla cokoladu a zabudla som na nu 😀 😀 😀

a super prekvapko pre tatka... aj ja cakam potom na foto zmeny 😉

amadora
16. nov 2009

a zlatík čo z môjho príspevku ti pripomenulo čokoládu? 😀

no som zvedavá čo z toho bude ale už sa hrozne teším, potrebujem radikálnejšiu zmenu aby som sa cítila dobre 🙂 snáď to ja aj tatko prežijeme v zdraví 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre