Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
23. jún 2009

no teda super ze uz sa to podarilo a snad uz bude vsetko oki 😵 drzim palce 😉 a veru ak mozes tak spinkaj 😉 aj sa sa snazim cez obed ak sa da pospat neda sa mi vzdy ale tak sem tam sa podari 🙂

bejca
autor
23. jún 2009

baby ?? mam otazku ??? 😅 je vadne alebo chore alebo divne ak kupim chlapcovi babiku ??? 😅

matak
23. jún 2009

Ahoj Beji, Petko je podareny na fotkach, teraz je obdobie ked je s nimi sranda, lebo sa snazia napodobnovat 🙂

martina1982
23. jún 2009

Ahoj matak ,tak super ,ze sa podarilo mndle vybrat.

Idem od Vas dam si cajik a idem spinkat cmuk 😔 😔

matak
23. jún 2009

S tym mojim spanim je to tazke, lebo posledny mesiac stale niekde behame, alebo musim varit - neznasam varenie v poslednej dobe 😒 a tak nam den utecie ze nemam vobec prehlad co za den vobec je.

Baby su zdrave okrem Barborky, s tou som bola dnes u Dr. klasika nejaka viroza, ale ina pohodka.

Beji babiku podla mna mozes kludne kupit Petkovi.Nase baby maju tiez auticka 😀

tami712
23. jún 2009

ahojte 🙂
beji gumáky super 😵 to by sa aj nám zišlo, lebo to je aj Emina úchylka, stúpať do všetkých mlák a močiť sa vo vode 😝 😀 a každý večer ju 2-krát prezliekam a prezúvam, lebo ona musí pomáhať pri polievaní záhrady 🙂

beji a akú bábiku si chcela kúpiť ?? veď ak sa ti páči tak kúp a zostane aj pre sestričku 😀

amadora
23. jún 2009

V septembri sa vydáva moja najlepšia kamoška, malého krstná mama a moja kmotra v jednej osobe 😀 Takže oni ma poprosili aby som im urobila tortu.

Inak som mohla mať prvú objednávku na tortu, maminina kolegyňa chcela pre dcéru do škôlky, len sme práve vtedy boli v tej nemocnici ☹

Beji ak ho baví sa hrať s bábikou tak prečo nie 😉 Veď u takých malých detí je to jedno podľa mňa.

matak
23. jún 2009

Ahoj Matka, mas recht chod haji.Ja matoha tu strasim po nociach a potom sa stazujem ze som unavena 😅

bejca
autor
23. jún 2009

no ja sa pytam preto lebo som uz kupila 😀 a muz moc nadseny nebol 😉 ale predychal to 😀 no a Petko pestoval a hlavne jej kradol dudinku len stale potom place a ked jej ju da tak cumle a potom chrape 😀 a ked jej zatlaci prsia tak sa smeje 😉 a veru bral stale detom vonku kocik s babikou tak som mu jednu kupila a nech sa zabavi 😉 som rada ze ste ma povzbudili 😉

MAti tak zelame skore uzdravenie 🙂

Tami u nas je to z vodou presne to iste 😀 a veru mozno ostane pre sestricku 😉

Ami no tak to treba super tortu upiect 😵

bejca
autor
23. jún 2009

MArtinka dobru nocku 🙂 a aj ja pojdem za chvilku 😵

amadora
23. jún 2009

Beji aspoň sa naučí ako sa s bábikou zaobchádza a keď budete mať druhé tak sa nemusíte báť že mu pôjde do očka alebo tak 😉

No chcem dať urobiť jedlú fotku na tú tortu len netuším ako sa s tým robí a koľko dopredu si to môžem objednať a tak...

bejca
autor
23. jún 2009

ja som kupila tu jedlu oplatku hotovu a teraz budem robit tortu na sobotu 🙂 tak som zvedava ako sa mi podari 😅

amadora
23. jún 2009

A komu ideš piecť? Ideš tiež robiť s oplátkou?

bejca
autor
23. jún 2009

hej s oplatkou a nam idem robit 😀 ved je Beáty a Peter a Pavol 🙂 😉

tami712
23. jún 2009

ami my sme mali tú fotku na torte pri krstinách Emy a myslím, že tam aj píšu že koľko to má záruku, mne sa zdá že to tam bolo napísané keď nám to prišlo.
a tu je nejaký návod:
http://www.matetodoma.sk/index.php?id=SuoYlBosP...

bejca
autor
23. jún 2009

baby tie co robite torty tak ako sa robi to okolo tej torty ako keby ta slahacka ci co to je ?? ja by som rada to tak ozdobila ale akosi neviem aako to spravit 😅 ako je to aj v navode na tej poslednej fotke okolo toho obrazka 🙂

amadora
23. jún 2009

Beji ja do kalendára pozriem len sporadicky, akurát viem že zajtra má svokor meniny 😅 Tak mi dáš referencie ako sa s tým robilo 😉 A kedy si si objednávala oplátku? Ako dlho ju máš doma?

Tami už som túto stránku pozerala. Neviem či presne na tejto, ale na niektorej stránke som našla že spotrebovať do 2 mesiacov. A ceny sú hrozne rozdielne, ešte to musím presurfovať raz.

bejca
autor
23. jún 2009

Petko uz 5x plakal zo sna 😅

amadora
23. jún 2009

Beji normálne krém na zdobenie si urobíš a zdobiacim vreckom to dáš okolo. Aj ja to tak chcem robiť 😉

matak
23. jún 2009

Beji vdaka

Tami voda to isti, aspon mas pomocnicku.

Ami ja si mysli ze zaruka nezaruka, tej oblatke sa nemoze nic stat predsa 😉

matak
23. jún 2009

Baji Barborka este nevie ani rozpravat a uz trepe aj zo sna 😉

amadora
23. jún 2009

Beji napríklad takýto krém, to je taká klasika:

3 dl mlieka
4 pl hladkej múky
15 dkg práškového cukru
1 vanilka
1 hera

Mlieko , múku , vanilku uvaríme na hustú kašu .
Necháme vychladnúť .
Vyšľaháme cukor s herou a postupne pridávame vychladnutú kašu .

Matak hádam máš pravdu 🙂

bejca
autor
23. jún 2009

no on tak vykrikuje ako place ale to len zakrici a nic viac ... no dufam ze su to len zuby 😅

Ami no hej len ja taky krem neviem napis aj ty recept dik 🙂

matak
23. jún 2009

Beji ja som nejako mimi, vobec neviem co chces vediet ohladne tej torty co si pisala 😒

bejca
autor
23. jún 2009

na tej oplatke je dlha zaruka 😉 ja ju mam doma uz cca 2 mesiace 🙂 a Ami dik za recept skusim 🙂

matak
23. jún 2009

Ami vsak to suklasicke oblatky ako na vianoce len z obrazkom, ak sa namylim,aj ked by zrobna boli po zaruke je st sa nemusi. 🙂
Beji netrap sa to deti mavaju, taketo vykriky do tmy 🙂 travia co cez den prezili 😉
Je to neuveritelne ale je to tak.Vsak aj novorodenci uz snivaju tak preco nie PETKO 😉

amadora
23. jún 2009

Super, takže už sa teším kedy ju objednám 🙂 Len ešte musím počkať kým príde Bzuci domov nech mi trochu upraví fotku 😉

Matak ja len preto že je to dáky jedlý papier s jedlým atramentom tak či to nemá dáku obmedzenú dobu použitia. 😅

bejca
autor
23. jún 2009

MAti ved hej 😉 😵 ked ja chrapem ako hovado preco by si on nepokrical ?? 😉 😀 a to taky ako krem okolo torty co sa dava som chcela vediet 😉 vyzera to ako slahacka 😵

blumka
23. jún 2009

ahojte, este nespinkate?

bejca
autor
23. jún 2009

ja som objednala obrazok uz hotovy tusim tam je Mickey Mause 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre