Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
21. nov 2009

ami hlavu hore.. skus mu to len pekne vysvetlit ze ti to vadi.. 😉 ja to poznam, zazila som to a stacilo sa o tom len porozpravat

bejca
autor
21. nov 2009

no tak malemu by sa mal isto aspon co to venovat 😉

este ze mojho PC nezaujima lebo by sme sa asi bili 😀 a ako by som potom nakupovala na MMB 😀 😉 😀

DAnka jaaaaaaaaaaaa no ak sa to da tak to je super 🙂 u nas uz ani to nepomoze lebo aj tak kazdy chceme pozerat ine a moj muz tam stale ma hned teletext .... a to ma ide slak trafit 😀 ale u nas to je uz asi aj vekom 😉

amadora
21. nov 2009

Danka len keď ja už na to nemám nervy, zase to skončí hádkou a on si to nebude chcieť priznať a budem sa cítiť ešte horšie... len už mi to začína liezť na nervy že my s Majkom len doma sedíme, ani raz sme nikde neboli ani v lete a teraz keď je už o 16:00 tma tak je to na nervy furt doma, Majko sa nudí, obracia mi dom hore nohami, od rána do večera len upratujem a furt je tu bordel a muž je buď v práci, alebo robí okolo domu alebo keď je dnu tak si sadne pred TV alebo PC a ani ho nenapadne že by sme niekde išli, alebo aspoň že by sa s malým pohral a v bordeli keby po kolená sa brodil tak tak ho neuprace...

danka.k
21. nov 2009

ami keby som ja mala cakat ze by nieco vymyslel moj muz tak sa asi nikdy nedockam.. proste vymyslim a ideme.. a u nas to vacsinou tiez vzdy skoncilo hadkou, ale pochopil to

amadora
21. nov 2009

veď mne nejde o to aby on vymyslel kam pôjdeme, ale o to aby si aspoň našiel čas na to a povedal že môžeme niekam ísť aby sme stále nesedeli len doma...

danka.k
21. nov 2009

ami ale chlap ti toto nikdy nepovie aby sste niekam sli.. ale cest vynimkam

bejca
autor
21. nov 2009

Ami mozno je len unaveny a potrebuje trosku zrelaxovat .... a za par dni bude znovu vsetko oki neboj 😉

DAnka aj ja musim u nas robit " program " 😉

teraz si pojdem spisat co potrebujeme zatra nakupit 😅

amadora
21. nov 2009

Beji a ja nie som unavená? Ja tiež nesedím celý deň na zadku a tiež by mi dobre padlo len tak sa vyvaliť hore pištoláma a kašlem na všetkých...

danka.k
21. nov 2009

ami toto je vsetko o diskusii.... jasne ze aj ty si potrebujes oddychnut.. ale jemu to treba povedat.. predsa je to len chlap ktory na to sam nepride 😀

amadora
21. nov 2009

Danka ale mohol by 😀 Čo som ja aby som mu furt musela všetko hovoriť, nemôže raz na niečo prísť aj sám?! 🙄

bejca
autor
21. nov 2009

no tak ja ti to verim dievca ale ako ti napisat ze u nas je presne to iste ?? ja ako tak citam Izku , teba , Danku tak to mame vsetky skoro to iste len v inych obaloch .............a aj ja by som rada obcassa len tak vykotila ..... a ked som bola chora akosi ani nemal nikto snahu sa ma opytat ci ma nieco neboli a ci vladzem .... takze o com budeme ???? a vsetky debaty u nas koncia ako u vas a vacsinou som aj tak ja vinovata ................ takze ...... co ti napisem ?? len to co mi povie moj muz : som unaveny , vycerpany , vyzimeny a narobeny ..... asi tak ... musime pockat kym im bude lepsie 😅

danka.k
21. nov 2009

ami je to chlap 😀 😀 😀 😀 😀 nepride na to sam

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danka.k
21. nov 2009

beji bola som chora vybavila som osetrovacku pre maleho aby bol muz doma a nepohla som sa z postele a ani prstom som nepohla.. som mu na rovinu povedala ked mas take silne reci tak sa staraj.... pochopil ze to nie je vsetko take ruzove.. sice ma svokra maximalne ohovorila vsade ale bolo mi to uplne jedno... ale aspon som si oddychla 😀

amadora
21. nov 2009

Bože Beji presneeeeeeeee!!!!!! Keď som tu skapíňala mi do telefónu hovoril že vydrž, prídem domov, oddýchneš si... jasné, on vydrbkaný celý deň vonku a ja tu mala dvojnásobok roboty ako keď sme boli s Majkom sami, hlavne keď sa niekto pýtal na mňa ako mi je tak sa chudiatko tváril tak starostlivo a utrápene že by som ho utĺkla voľačím 🙄 A z každej hádky vyjdem tá zlá ja. A keď si náhodou prizná kúsok viny tak sa hneď vyhovára že je unavený a nervózny z roboty a bla bla bla, akoby som ja celý deň ležala na pláži a pila chladené pivo 😠

bejca
autor
21. nov 2009

Erika podporene 😉

Danka no viem vtedy si pamatam ze si bola tak viac chora a dobre si spravila 🙂 ak mna chyti taka nejaka vacsia choroba - klop klo nech ma vsetko obchadza 😅 - tak aj ja to tak spravim 😉

bejca
autor
21. nov 2009

Ami no vidis a nepopisuj uz tolko toho mojho muza 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

mojho muza zacina chytat nejake prechladnutie tiez .. uz sa tesim aky velky marod z neho bude 😀

danka.k
21. nov 2009

beji a vyuzijem to aj inokedy 😀 😀 😀

bejca
autor
21. nov 2009

Danka ak sa da tak kludne 😉

amadora
21. nov 2009

Beji to je aj u nás tak, keď je chorý on tak ho dobre že aj kŕmiť netreba a ja sprostá to ochotne spravím 😒 Ešte aj keď som bola tehotná tak ani jediný raz mi riady neumyl alebo nepovysával

bejca
autor
21. nov 2009

no naaaaaaaaaaahodou moj muz my vcera umyl riad 😀

danka.k
21. nov 2009

tak toto ja na mojho nemozem povedat ze by neumyl.. teraz riad umyje hockedy, ked je doma ho vzdy schovava.. a ked som bola tehu umyval podlahy on ja nie

amadora
21. nov 2009

môj to nemôže, jemu sa to hnusí 😀

danka.k
21. nov 2009

ami vymenit muza 😀

amadora
21. nov 2009

Danka začínam o tom vážne uvažovať 😀 Už len nájsť náhradu, takého ktorý bude pekný, múdry, bude veľa zarábať ale bude často doma, bude sa venovať nám aj mi s domácnosťou pomáhať a bude poslúchať na slovo 😀

danka.k
21. nov 2009

ami prepac ale poviem ti teraz krutu pravdu: zobud sa taky neexistuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
21. nov 2009

to ja viem... asi sa preorientujem na ženy 😀 😀 😀

bejca
autor
21. nov 2009

no tak moj obcas co to porobi ..... nie ze by a pretrhol ale..... 😉 a smeti vynasa zasadne on 🙂

Ami 😀 😀 😀 ked takeho najdes zisti ci nema dvojca jedneho mi rezervuj 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
21. nov 2009

aha co som preve kupila - vydrazila krstniatku a teda krstnej Petkovej k vianociam :

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1527246

danka.k
21. nov 2009

beji aj u nas smeti vyhadzuje len on 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre