Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
23. nov 2009

mm mozem si ja umyvat zuby, aj muz aj suseda mozme zavolat on jednoducho tu kefku uz do ust neda.. a nechceme ho zasa nasilu nutit aby sa mu to nezhnusilo.. nechame tomu chvilku cas

martina pekna torticka

a mam novinu... pytame sa cikat... 😉 😉 😉 plienku vobec nechce, len ked ide buvat a vonku

bejca
autor
23. nov 2009

haloooooooooooooou 🙂

fantomas je zde 😀

aj mam ist citat ci mi to tu niekto zhrnie ?? 😕 😉

danka.k
23. nov 2009

beji citaj nie je toho vela 😀

bejca
autor
23. nov 2009

Danka aka humorna 😀 ze ty vzdy vsetko precitas 😉 a teda RAstik je dobry vymyselnik ale som rada ze je oki 😵 gratulujem k cikaniu na serblik 🙂 ako sa ti to podarilo ??? aj ja chceeeeeeeeeeeeeem aby sa pytal 😀

Martinka torticka je nadherna 😵

Megi teda NAtalka ma super chute 😀

Ami kuwaaaaaaaaaaaa kde su cizmy ?????????? 😕 😉 a tatkovi gratulujeme 😉 nebud smutna neboj ved neni problem si casom najst druhu pracu 😉 a ako Tomasko ????

danka.k
23. nov 2009

beji on cika do zachodu.... proste vcera som ho sla prebalit a on ze plienku nechce.. krical nie nie nie... a pekne sa pytal..asi sa mu nieco snivalo 😀

bejca
autor
23. nov 2009

no ja ked ho necham s holou ritkou tak pekne cika do serblika .... ale nemozem ho teraz nechavat holeho 😅 no a ked by som mu dala gate bez plienky tak sa pocika 😅 on proste nechce povedt ze mama cikat alebo kakat ......

bejca
autor
23. nov 2009

no dobru nocku teda vsetkym paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

danka.k
23. nov 2009

ja ho necham s holou ritkou ale ma teplaky... a pekne krici mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

danka.k
23. nov 2009

a beji bru nocku 😉

amadora
23. nov 2009

Beji vymazali mi ich admini 😠 A smutná nie som, však som to písala večer, aj to o Tomáškovi 😉

Danka gratulujeme k cikaniu 🙂

martina1982
23. nov 2009

Dakujem za pochvalu torticky 🙂

Danka gratulujem k cikaniu .Aj ja chcem ,aby sme uz boli bez plienky ☹ Stevko sa pyta len ked uz cika do plienky.Minule mama ccccccccccc a ja ho idem dat a akurat docikal do plienky.

Nechce sa mi to dozadu citat tak prepacte ☹

Svokra uci skolke a dnes sa tam fotili ,tak aj nas Stevko 🙂 budeme mat vianocne fotky ako skolkari 😀

Ami, gratulujem k objednavke torty 🙂

amadora
24. nov 2009

Dobré ránko!

Maťka super, dúfam že fotky uvidíme aj my 🙂 A ďakujem 😉

mm1
24. nov 2009

Ahojte kočky pekné ránko.
tak včera sme varili spolu s Natálkou 🙂 bola podarená, Mami háč mami hačí mami háč, tak som ju posadila na kuchynskú dosku a mali ste vidieť ako ma dirigovala. Podávala mi zemiaky na ošúpanie, potom cestoviny....
íšlo nám to ako po masle.
A vravím jej, dúfam, že keď si dnes so mnou varila tak zajtra budeš s tatiskom obedovať.... a ona so svojim slnieckovym usmevom... Ne ne, Nati ubu papa..... ( videla totiž, že som im kupila na dnes zavinače.....)
😀
a to včera dvoch spráskala... videla som to po prvý raz, ja som to totiž mužíkovi neverila...... ale fakt ona to láduje, že jej to nestačí dávať, ešte i tú cibulu z toho brrrrrrr 😨

Ale granatír aj brokolicova polievka sa mi vydarili.

Ami gratulujem k objednávke tortičky, a čo som to ešte chcela. juj už ani neviem, hádam si spomeniem...... 😀

amadora
24. nov 2009

a kočky hurá, hurá, hurááááááááááá mesiac do Vianoc 😀 😀 😀 za chvíľu môžem piecť medovníky 😀

amadora
24. nov 2009

a Megi ďakujem 🙂

mm1
24. nov 2009

Jáj už viem čo som chcela.... cez víkend som piekla super rýchly koláč za 20 min.
Volá sa že "Orgazmus" neviem prečo, ale bolo to fakt dobré....
chcete recept?

amadora
24. nov 2009

Megi orgazmus chceme vždy, no daj 😀 😀 😀

mm1
24. nov 2009

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Těsto:
1,5 hrnku polohrubé mouky
1,5 hrnku cukr krupice
2 vejce,1 prášek do pečiva, 2 lžičky sody
1 ananasový kompot(menši) rozmixovat i se šťávou ( ja som dala väčší, viac bol ten ananás cítiť)

Krém:
2 pomazánkové másla
1 kupovaný puding vanilkový v kelímku (nebo uvařit půl vanilkového pudinku ve 200 ml mléka) ( uvarila som si ho)
1 lžíce cukru krupice
1 vanilkový cukr

ořechy, čokoláda na vaření

POSTUP PŘÍPRAVY

Vše zamíchat, dát péct, nechat vychladnout a potřít krémem.

Nakonec posypat sekanými ořechy a pocákat čokoládou (100 g čokolády na vaření a 70g ztuženého tuku rozpustit ve vodní lázni). ( nepoliala som čokoládou, nemala som doma, tak som posypala Grankom )

Orgazmus z toho nebol, ale koláč bol super a rýchlo....

amadora
24. nov 2009

Megi vyzerá to super 🙂

mm1
24. nov 2009

aj je super.... strašne bol dobrý a mám rada ananás a bol tam cítiť. natali mala aj za ušami.... 🙂

amadora
24. nov 2009

ja mám ananás dnes na večeru aj s bielym jogurtom 😅 😀

inak muž mi hovorí že zajtra sme pozvaní ku starkej na obed... skoro som ho zabila! vysvetlite babke že držíte diétu a nebudete jesť 🙄

kúpili sme už aj salonky a želé kolieska na stromček dnes 😵

mm1
24. nov 2009

AMi pochybujem že to starkej vysvetlíš... Starké sú neoblomné.... 😀

Aj ja som už kupila kolekciu a ešte musím nejaké salonečky... juj už sa teškám, ako budem vyzdobovať bytík....
mám rada tú atmosféru.

amadora
24. nov 2009

Megi veď toho sa bojím 😒 😀 Musím si niečo vymyslieť... 😀

Aj ja sa na to hrozne teším, tiež to zbožňujem 🙂 A som zvedavá ako sa bude Majko tváriť 😉

mm1
24. nov 2009

no minulý rok natali stromček ignorovala, ale tento rok sa trošku obávam, čo bude..... hádam nam prežije celé Vianoce.... 🙂

amadora
24. nov 2009

no aj ja som na to práve dnes myslela, že som sa najviac bála minulého roku ako to stromček zvládne ale že tento rok to asi bude horšie 😅

mm1
24. nov 2009

no čo, budeme musieť mať oči na stopkách.... a tým, že mi nemáme kľúče vo dverách a Natali si ich vie v pohode otvoriť, tak dvojnásobne...

a ozaj včera som ju merala a vážila, takže máme 89 cm a 13,6 kg. 🙂

amadora
24. nov 2009

aj my máme približne tak, ja som ho vážila na našej váhe a mal niečo medzi 13 a 14kg (viac ku 14) a pri meraní sa mi krútil tak neviem či som namerala presne ale tiež mal 89cm 🙂

amadora
24. nov 2009

Ozaj, skoro som zabudla napísať, že Bzucinke je už trochu lepšie a pomaly jej skúšajú vysadzovať lieky 😵

bejca
autor
24. nov 2009

ahojte 😵

huraaaaaaaaaaaaa nastartovala som ten moj srot 😠 😅 citat neviem ci stihnem a asi tu ani nikto neni 😅 a ked to takto pojde a do vianoc sa mi ani nepoodari ten srot rozbehnut atk vlastne ani nebude nejako moc stran co dobiehat 😉 😀

idem citat 😵

bejca
autor
24. nov 2009

Martinka pridaj potom fotky Stevka 😉

Megi ja som este neskusala mu dat zavinaca ale ja to lubim tak mozno skusim ked to NAtalke tak chuti 😉 a dik za pomoc co varit 😉 dnes sme mali granatir 😉 a ten krem ako ?? to si tam nerozpisala 😅 a pekne miery mate 😵

Ami no tak k tej diete ti zelam na zajtra dobru chut u babky 😉 ja som z mierami u Petka na tom podobne ale skusim zajtra 😉

tesim sa ze Bzucinke je trosku lepsie 😵 posielame bozteky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre