Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
30. nov 2009

Ciarka aj ja som ti želala pekný víkend 😉 A super že ste sa mali dobre! Lokálnu antikoncepciu som brala. Prečo? 😕

Danka tak dobre nakúpte 🙂

bzucinka2
30. nov 2009

ami, tak to sa tesim kedy sa snz zmeni na tt 🙂

amadora
30. nov 2009

Bzuci aj ja 🙂 Ďakujem!

Joj v Lidli majú toľko prekrásnych vianočných ozdôb! Som habala ako po nebohom 😀 Kúpila som zlaté reťaze na stromček, slamené ozdoby a nálepky na okno. Sa vytešujem ako malá 😀

danka.k
30. nov 2009

ami 😀

ja som bola v tom draciku, ale nekupila som to co som chcela ☹ nevadi ale aspon ine som kupila

amadora
30. nov 2009

Danka a čo si chcela kúpiť? A čo si kúpila? Nerob tajnosti, veď mi už na ježiška neveríme 😀

danka.k
30. nov 2009

ami fakt neverite???? 😀 😀 no chcela som mu to naradie co tu raz tusim bajca hodila link ale nemali ho tak som mu take ine... a neterke omalovanky na meniny a nic viac

amadora
30. nov 2009

tak teda si nespomeniem aké náradie 😅

bejca
autor
30. nov 2009

ahojte 😵

idem citat aj ked vidim ze tu je toho popisane habadej 😉 alebo je tu niekto kto mi to zhrnie 😀 😉

bejca
autor
30. nov 2009

Megi cakame na fotku kostymu 😉 a dakujeme za zelanie 😉 a my mame toho hovoriaceho psika a som spokojna 😉 tie knizka sme kupili aj my 😵 a tie iste 😉

Ami tesim sa s tebou ze mas taku radost s tych mozaik 😉 a teda aj nakupnu horucku si mala 😵

Skolara Vionka je šikulka velika 😵 a tesim sa že sa vam dobre dari a mate sa super 😵

Bzuci moja zlatucka skoro sa nam vyliec a lezkaj , oddychuj pokial sa da 😵 pohladkaj brusko aj za nas 😵

TAmi a gratulujem k bezplienkovaniu som vcera zabudla 😉 Emka je sikulka a letia jej pusinky 😵

Vevi ja som tiez dumala nad plastelinou ...ale ti nasi chlapi su taki vymyselni ze sa bojim ze ju budeme mat vsade 😅 tak ja asi este pockam 😉 a my mame take ako lego ale neni to lego 😀 a je to v krabici - plastovom s vekom a na to veko moze stavat 😉

Ciarka juuuuuuj no keby si mala pravdu 😉 a teda vikend ste mali uzasny 😵 super 😉

Mimka tak si to uzivaj pokial ti je super 😉 a ozaj ty si mala nejake tazkosti pocas ostatnych tehu ?? - vracanie alebo tak ?? 😉

DAnka no takeho naradia mavaju viac druhov 😵 a co este si kupila RAstikovi ?? 😵 a co stalo to tvoje ?? nase do cca 5 euro 😉

bejca
autor
30. nov 2009

HOVORILA SOM ZE MONIKA vypadne 😉

bejca
autor
30. nov 2009

no a dnes mi Petko nasiel v skrini kamion co ma pod stromcek 😅 dufam ze si na to nespomenie za tych par dni ze ho videl doma 😅

bejca
autor
30. nov 2009

a aha co som mu dnes vydrazila 😀

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1576409

tami712
30. nov 2009

ahojte 🙂
Beji krásny Macko Pu 😉 aj ty máš nakupovaciu horúčku 😀 aj ja, dnes som deťom objednala knižky, Viktorovi a Eme rifle, ale nie nové, ale z MMB :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6811536
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7305624
a ešte chcem Eme kúpiť nejaké plavky, lebo 2.1. ideme na týždeň do Liptovského Jána /boli sme tam aj v marci/ tak sa tešííím 😵 😵

bejca
autor
30. nov 2009

Tami ja mam nakupovaciu horucku uz mesiac 😀 😀 a aj ja som kupila Petkovi rifle NEXT na traky za 5 euro 😉 uz cakam kedy pridu 😀 a aj tie su nosene ale ved to nevadi 😉 a tie vase su krasne tiez 😵 a ja ti taaaaaaak zavidim ten Liptovsky Jan 😀 😉 uzite si to 😵

tami712
30. nov 2009

Beji že mesiac 😀 aj ja postupne nakupujem, keď deťom sa tak dobre kupuje 🙂
aj Eme som už kúpila na narodeniny kuchynku, tiež nie je nová, používaná, ale je super, aj Viktor sa z nej teší 😅
tak budeme spolu variť 😀

bejca
autor
30. nov 2009

no ja tiez stale dumam ci nekupim Petkovi riady .... take kde je cajnik a pohariky a nejake hrnce 😀 on strasne rad nalieva kavu a vari 😀 a ja tiez postupne nakupujem 😉

tami712
30. nov 2009

aj Viktor keď bol menší tak strašne rád varil, aj on mal také detské riadiky a hrnce 😀

a my sme dnes mali strašné zážitky, teda Ema 😝 ona sa strašne bojí pavúkov a Viktor má takého veľkého plyšového a ona ho našla hodeného pod stolíkom a začala tak strašne plakať, až som ju nevedela utíšiť ☹ tak som akože toho pavúka vyhodila von oknom, ale celý večer pozerala pod ten stôl a smutnými očami vravela - pá /pavúk/
a potom večer Viktor zase vybehol s tým pavúkom - schoval si ho pod tričko a zase strašný záchvat revu 😒
takže dúfam že sa jej nebude v noci aj snívať o pavúkovi 😝

danka.k
30. nov 2009

beji uz nic som mu nekupila.. len toto som chcela... ale to naradie malo stat 6 ecok co som chcela, bolo fest pekne tak som take za 7,99 v kufriku kupila...

bejca
autor
30. nov 2009

chuda Emka 😅 dofam aj ja ze bude pekne spinkat 🙂 my pekne povieme pavuk 🙂 ale teda este ziadneho okrem nakresleneho tusim ani nevidel 😀 co sa riadikov tyka ani neviem kde by som nieco take kupila take obyc nechcem nic " noooooobl " len tak na hranie ..alebo necham nech si vari u kamosky Julinky ta tie riadiky ma 😉

mne zasa Petko v noci spadol s postele ☹ a plakal teda riadne ako sa zlakol o cca 5 tej a potom sme mali ale hodinovu prestavku co sa nevedel ulozit ..no ale nakoniec zaspal a vo svojej posteli 😉 dnes som mu tam dala paplon 😅 pre istotu ....

Ami - DAnka a ostatne kocky kde ste ??? 😕

danka.k
30. nov 2009

beji serie sa mi cely zivot tak nemam chut pisat... je to na dlho ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tami712
30. nov 2009

danka a co sa stalo ??? ☹ ☹ ☹

martina1982
30. nov 2009

Ahojte ,

Prepacte ,ze necitam .

Mame sa dobre dnes sme boli s Ninkou na prechadzke .Stevkovi sa strasne paci a hovori babo a sam od seba jej dal pusu .Ninka sa na neho usmievala .Sestra bola dnes v t-mobile a Stevkovi vybrala za body toho plysaka Tea ,co su tie postavicky superstar tak sa vytesoval .

Dnes som mu kupila oteplovaky + vetrovka za 20eur.tmavomodra kombinovana s kremovou farbou.ja som chcela inej ,ale by ste sa cudovali ,ze len male velkosti mali ☹ som rada ,ze som to kupila.

Stevko sa tu citi ako doma normalne si pamatal ,ze tu uz bol vedel kde co je a tak ....

danka.k
30. nov 2009

tami vsetko zle co sa moze stat sa tusim stava v tychto dnoch mne ☹ ☹ ☹ ☹

bejca
autor
30. nov 2009

Danka tak si dobre kupila to v kufriku je lepsie 😉 a co sa ti prosim ta " serie " 😕 😅 😨 🙄 ved ak nechces verejne tak hod IP 😉

Martinka osm rada ze si to uzivate a musia byt uzasni 😵 tesim sa na fotky v kombineze 😉

martina1982
30. nov 2009

Danka ,tak nech to zle ide od teba prec nebud smutna ☹ prosim !!!

danka.k
30. nov 2009

babulky dakujem.. dufam ze bude lepsie

martina1982
30. nov 2009

Beji ,dakujem uz som ho odfotila len tu nemam kabel do pocitaca .ked pridem domkov tak to dam na net

bejca
autor
30. nov 2009

DAnka isto bude lepsie 😉

bejca
autor
30. nov 2009

Martinka cakame 😉

bejca
autor
30. nov 2009

..a tesime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre