Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
13. dec 2009

JERRY a lucinke vsetko najlepsie k meninkam 😉

bejca
autor
13. dec 2009

Luckam vsetko najsamlepsie 😵

a my sme polarny expres nepozerali lebo ho pozerame stale na dvd 😀 😉 idem citat 😵

bejca
autor
13. dec 2009

dakujem vam ze na nas myslite 🙂 Petko uz mal len doobeda zvysenu teplotu a uz nema inak cely den 😅 dufam ze to tak aj zostane 😉 mne je fakt lepsie ale rano pojdem k doki a aj s komentarom na tabletky co mi dala ... viac ich nechcem ani vidiet 😠 😝

dnes by mal brat 45 rokov ..ale kedze este dnes sme neboli celkom fit tak isiel len moj muz zapalit na cintorin za nas vsetkych , a snad uz zajtra nam bude fajn a budeme moct ist aj zajtra uz konecne von 🙂 ja som dnes navecer spravila cesto na medovniky 🙂 zajtra budem piect 😉 a dnes som spravila strojcekove - take co ste tu davali link na tie masinky z lidlu - ja mam taku plastovu -a danke sa tusim zlomila 😀 😉 takze jeden druh uz mam este 3 dalsie 😉 ja viac nepecem 😉

bejca
autor
13. dec 2009

Ami torticka je uzasna 🙂 nadherna , perfektna 😵 sniezik poletoval aj u nas 😉 a aj ja sa tesim na Vianoce ale asi vsetci si myslim 😀 😉 a ako dopadli nakupy ?? a co kamion ?? 😉

Ajka Adamkovi letia pusinky aby bol fit a kasel rychlo isiel prec 😵 uzite si oslavu a teda ako to ty robis ked toto vsetko stihas ?? waaaaaaaw aj napecene no si sikulka proste 😵

TAmi Viktorovi posielame cmuky cmuk tiez aby teplota rychlo zmizla a bol coskoro fit a aby to Emka nedostala od neho 🙂 a teda s tym kamionom by ma asi vystrelo 😒

DAnka teda tak vy ste tiez sikulky s maminkou ze ste uz tolko popiekli 😵

ja by som rada do BA na kamion ale asi nepojdeme ....

danka.k
13. dec 2009

beji presne ta sa mi zlomila.. a zajtra idem robit poriadky do predajne.. od reklamacie viac ako 30 dni a nik sa neozval co a ako 😠 😠 😠

bejca
autor
13. dec 2009

my sme reklamovali povlecenie pre Petka co sme kupili lebo ked som ho oprala tak isli sviky uplne sikmo 😕 a tiez som cakala 3 tyzdne 😠 a to tvrdili ze to vybavia za par dni vraj tam dotycny chodi stale .....

bejca
autor
13. dec 2009

a to by ti mali vratit peniaze po 30 dnoch 😉

danka.k
13. dec 2009

presne ze do tyzdna to mam... a nie.. a hej peniaze by mali dat... ale myslim ze pridem tam a budu sa vyhovarat ze volali 😠

bejca
autor
13. dec 2009

no a daju ti masinku 😀 ale inak je super ked fici v pohode 😀 😉

danka.k
13. dec 2009

ak mi ju daju tak v pohode.. ale blbu poznamku ze sa mali ozvat si neodpustim 😀

bejca
autor
13. dec 2009

no tak to by som si ani ja neodpustila 😀 😉

a kde su dnes vsetci ??? Ami znovu pecie ??

amadora
13. dec 2009

ahojte, idem vás prečítať

bejca
autor
13. dec 2009

jeeeeeeeeeeeej Ami 😀 som ta privolala 😀

amadora
13. dec 2009

No v prvom rade, Beji nepečiem 😀 Ale prišli sme domov len o 20:30 a kým sme vybalili nákup, okúpali a uložili Majka, poriadila som a je 22:00 😝 A ešte idem robiť cesto na medovníky 😅

Ďakujem za pochvalu torty, ste zlaté 🙂

Beji som rada že vám je lepšie, veľmi sa teším 😵 S bratom mi je to ľúto, viem že ti je smutno 😔

Danka šikovné ste s maminou že ste tak napiekli 🙂

My sme poobede išli do tých LV, z polovice cesty sme sa museli vracať lebo som si zabudla zoznam čo chcem nakúpiť 😅 😀 Tak keď sme prišli tam už Bzucinkovci išli akurát domov tak my sme len tak zbežne pozreli kamión (aj tak tam bola spústa ľudí, nebolo ani kde zastať) a išli sme ku nim trochu. Bolo super, Majko s Alexíkom sa už krásne spolu zahrajú, opakovali jeden po druhom všetko, pravdaže hlavne lotroviny 😀 a keď sa chytili za ruky a chodili spolu po byte tak boli na spapanie 😵
Potom sme išli do Tesca, pokúpili sme skoro všetko čo bude treba, tak som rada. Mali sme pekné poobedie, som spokojná 🙂

danka.k
13. dec 2009

ami a co chcete aby dobre veci po sebe opakovali??? 😀 😀 😀 😀 nieeeeeeeee aj nas sa vsetko len to zle od deti uci 😀

bejca
autor
13. dec 2009

no teda Ami super ze si spokojna a den dopadol podla predsatv 😵 MAjko s Alexikom museli byt uzasni 😵 a ako sa vam pacil kamion ???

amadora
13. dec 2009

Danka no ešte to tak 😀

Beji ďakujem! A kamión bol krásny, ale rada tam bola taká že žiadna šanca sa doň dostať, takže ozaj len z diaľky poobzerať 😒

No idem si ja urobiť to cesto, pa pa 🙂

bejca
autor
13. dec 2009

no tak to sa nam asi ani neoplati do tej BA ist na neho kuk ..... koli tomu aby som ho z dialky videla .... a ozaj uz ti prisla ta kombineza ??? ci ako ste na tom ?? 😉

bejca
autor
13. dec 2009

hm tak teda dobru nocku ked ste uz isli 😉

danka.k
13. dec 2009

bruuuuuu. ja som este tu len mi muz volal tak som nebola chvilu.. ale idem aj ja smer hajany

amadora
13. dec 2009

Tak my sme doteraz makali, robila som si cesto na medovníky a potom sme balili darčeky. Fu,bolo toho dáko dosť a to ešte nemám mužove zabalené, musím počkať kým budem sama dakedy 😉 Ale tak to pekne vyzerá teraz tak všetko pokope, pekne zabalené, farebné 😵

Beji písala som to, ale neviem či si tu vtedy bola či nie, že už to mám na pošte ale muž mal celý týždeň auto tak som sa pre to nemala ako dostať, tak pôjdem zajtra. Teda podľa hodín už dnes 😀

amadora
14. dec 2009

Dobré ránko!

10 dní do vianoc 😵

ciarka
14. dec 2009

Beji- dakujem za blahozelanie.

Aj ja zelam Viktorovi nech sa rychlo uzdravi.

Ami- to ste mali pekny vcerajsi den!!!!

Ja este zatial nepeciem,este musim skompletizovat darceky, pokupit na pecenie, aspon vyzdobu mam urobenu a muzicek umyl okna!!!!Zaco som mu vdacna. Este par darcekov mi chyba.No a ideme tento tyzden do ikei chcem ten stolik este kupit a daku vyzdobu este dokupit.Aj sa tesim.
zajtra mam ist zubarovi,uz teraz mam stres,vsak odkedy som otehotnela,tak som tam nebola. To zas bude kazov,bojim,bojim!!!!

Vsetky ste take sikuly, ze uz aj darceky pobalene,napecene aj ja chcem!!!!A uz mat len klud a nenahanat sa!!!!

amadora
14. dec 2009

mamine niekto vybielil účet v banke, mala tam 700 euro, v peňaženke jej ostalo 20... týždeň pred vianocami, nič nakúpené... je mi nanič ☹

bzucinka2
14. dec 2009

ahojte 🙂
ami, cooooo, to ako???????????????????? 😠
mne uz chyba iba darcek pre ocina vymysliet a kupit a mam vsetko z krku, potom uz len pred vianocami pobalit a je to 🙂
ako pisala ami, drobci boli vcera uzasni, tak krasne sa hrali, alexik uz majkovi konecne nebral vsetko coho sa dotkol, tak sme z nich mali naozaj velku radost 🙂
my mame teraz obdobie "co to je?" denne milionkrat na vsetko, ale trpezlivo odpovedam na kazdu otazku, je to take podarene 😀 a v sobotu som mu vyzdobila izbicku a ked prisiel domov, tak to bolo uzasne ako sa tomu dokazal tesit a dookola sa pytal co to je a vyskal 😀 bola by som ho zjedla 🙂
ami a kde je ta torta, nenasla som ju 🙄

amadora
14. dec 2009

Bzuci ja neviem, kartu má,neukradli jej ju, museli jej ju dáko skopírovať keď vyberala z bankomatu alebo čo ☹ ☹ ☹ A čo sa týka torty, vymazali mi ju admini 🙄 Ale mám ju na FB, tak môžeš pozrieť.

Ja akurát dopekám posledný plech medovníčkov, Majko poctivo pomáhal, keď bude čas a nálada tak hodím aj fotky.

Inak Majko sa posledné dni začína snažiť rozprávať, tak mám radosť. Auto je "au", žiža "šiš", starká "kaka" a podobne, pokúša sa opakovať. Ja viem že pri vašich drobcoch čo už recitujú Hviezdoslava je to nič, ale ohromne ma to teší 🙂

danka.k
14. dec 2009

ami maminky mi je luto ☹ ☹ ☹ a co teraz? dako sa to riesi??

a ze majko zacina rozpravat supeeeeeeeeeeeeeeeeer..... 😉 😉 😉 tesime sa s tebou

dnes sme boli s maminkou v meste potom u nich do pol deviatej a tolko planov na vecer som mala kolko kolacov idem urobit.. no nic uz sa mi isto nechce takze az zajtra 😀

a skoda ze vypadla dominika, ale chlapcenske finale bude asi lepsie

amadora
14. dec 2009

Danka ďakujem 😒 No ona to zistila až skoro večer, tak len volala do banky a po telefóne to s ňou veľmi nechceli riešiť, takže má prísť zajtra hneď ráno, už volala aj šéfovi že zajtra nepríde do práce... čo bude netuším, ja len veľmi dúfam že banka jej tie peniaze vráti 😔

S tou Dominikou to aj mňa mrzí, ona bola zlatá aj krásne spievala... a tá labutia pieseň, všetky chlpy som mala v pozore 🙂

danka.k
14. dec 2009

ami tak dufam ze sa to vsetko vyriesi.. potom daj vediet co a ako

amadora
14. dec 2009

Danka ďakujem ti! Neviem ako budeme vianocovať, len plačem keď si na to pomyslím ☹ Uvidíme čo povedia zajtra v banke... sme sa s mužom rozprávali že ich zavoláme na sviatky ku nám, ja navarím aj napečiem pre všetkých. Len ako poznám moju maminu tak s tým nebude súhlasiť, ona je hrozne hrdá v týchto veciach 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre