Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
16. dec 2009

aji Adamkovi želáme skoré uzdravenie ☹
a aj Ema sa pripojila - teraz keď sa zobudila mala 39,4 😝 a celé doobeda bola strašne podráždená a ukazovala mi že ju bolí brucho, tak sa už teším aká bude noc 😔 😕

monique02
16. dec 2009

ajka adamkovi uprimne zelame skore uzdravenie 😉

danka.k
16. dec 2009

ami u nas to s tym snehom vyslo ☹ 😠 😠 😠

ajka adamkovi vela zdravicka posielame

amadora
16. dec 2009

Tami aj Emke želáme skoré uzdravenie 🙂 Chudiatka detičky ☹

Kočky, tie čo vám detičky mali šiestu chorobu, ako presne sa to prosím prejavovalo?

Danka aj u nás sneží, ale nie dáko intenzívne ako vraveli, asi tak 1cm zatiaľ napadlo. Uvidíme do rána...

bejca
autor
16. dec 2009

ahojte 😵

tak ja s Petkom som dnes bola v tom meste 🙂 mali sme uzasne pocasie 😵 snezilo nadherne prijemna zima bola 😵 zbehla som aj do kostola ale jaslicky tam nemali 😕 som prekvapena ... pojdem inokedy do druheho este kuk 😉 nic som nekupila chcela som muzovi mikinu nejaku peknu pod stromcek ale teda v tych znackovych ze 80 euro za pichlavy pulover 😝 a ziadnu poriadnu znackovu teplu mikinu som nenasla ☹ som smutna lebo nemam nic take pekne pre neho pod stromcek ☹ snad este narazim na nieco 😅

idem citat 😵

bejca
autor
16. dec 2009

a zabudla som potom z mesta sme isli do Maxu cakat na tatina ked pride z prace e vezme nas domov a stretli sme sa s Lili jej muzikom a krasnou Diankou 😵 juuuuuuuuuuj ta je taka nadherna princeznicka 😵

tami712
16. dec 2009

ami ďakujem, teraz večer zatiaľ nemala teplotu, ale je fakt strašne nejaká podráždená a nikoho nechcela len mňa ☹ ☹ bojím sa aká bude noc, naposledy sme mali teplotu v marci 😖

a aj u nás dnes celý deň snežilo, ale len taký malý, ale Viktor mal z toho neskutočnú radosť a zároveň sa zlostil že nemôže ísť ešte vonku 😉

jankapardon
16. dec 2009

ahojte🙂)
detičkám Adamkovi, Emke a velkemu Viktorovi prajem skoré uzdravenie...!!!!
Aj u nás je už celkom krásne , čo sa týka snehu, Frederik sa vytešuje, ja nie...dost ostrý vietor fuka, tak je to na figu, podla mna. Tami aj my sme na tom trochen rovnako, čo sa týka manželíkov, len ten náš išiel do Ba príde možno v piatok, možno v sobotu...podla situácie...a v pondelok alebo v utorok ide ešte raz na otočku...možno si urobím výlet a pojdem s ním aj ja...🙂)
Vianoce nejako neriešim, nevypekám, my sa chystáme do Tatier, trochu vypadnut a nabrat energy...
Darčeky nakupene tak na pol, ešte v nedelu dokupime spolu, a ja som prehovorila mm aby sme si kupili spoločný darček kavovar dolce gusto...ja zbožnujem kavu, tak sa teším ako si budem robit chococino, capuccino🙂)
Ami my sme mali šiestu chorobu, tuším to boli tri dni teploty alebo len jeden dva dni, no teraz neviem, ale viem isto že to boli čisto len teploty, nič iné a na šiesty den sme sa vysypali,,,...hrudník, nožky...taký jemný výsyp...

aja7
16. dec 2009

dakujem vam kocky, ste zlate 😉

modlim sa, nech dobre spinka v noci ☹ tami, Emka ukazuje ze ju boli brusko? Aj adamko ukazoval v pondelok, ze ho boli hlavicka, najskor som myslela, ze sa udrel niekde, ale poobede som uz pochopila, ked zacal kaslat a soplit.

tato stastne dorazil do Belgicka, tak si mozem vydychnut, mala som hrozny stres od rana. Nezavidim vam, ktore maju manzelov stale na cestach, je to des! 😒

aj u nas napadalo dost, bol u mna p.Stano (cukrarky vedia kto to je) a hovoril, ze donovaly ciste, aj mikulas a u nas vo svite kalamita ☹

idem tahat nocnu, tak sa s vami lucim, dobruuuuu

amadora
16. dec 2009

Beji tak ste mali pekný dník 🙂 A neboj, určite ešte nájdeš pre tatka niečo krásne 😉

Tami držím palce aby noc bola v poriadku a zajtra vám už bolo lepšie 🙂

Mne má Majko po tele asi tak 5 takých červených miest zložených z veľa malilinkých vyrážok 😕

Idem stavať vianočný stromček... asi sama, lebo muž ma neskutočne naštval 🙄

jankapardon
16. dec 2009

ami dnes ideš stavat stromček?

bejca
autor
16. dec 2009

Ajuska zelame Adamkovi skore uzdravenie a prosim ta kde ste prisli k hnisavej angine ?? 😕 posielame pusinky a ty sa setri nie ze po nociach makat budes !!! ty pekne oddychuj v noci aby si bola fit a nie chorucka 😉 poosielame pusinky 😵

Megi boze 😕 😨 nastastie si to odniesli len plechy klop klop ze je sestra v poriadku - modriny sa zahoja 😉 a ze mala sok sa jej necudujem aj ja som na tom bola tak ☹ a myslim ze po kazdej havarke to je vzdy rovnake 😝

TAmi aj Emke letia pusinky aby tepúloty rychlo presli , juuuuuuj malinke nase ☹ dufam ze aspon Viktor je uz na tom lepsie 😉

akosi sme sa rozbehli s tymi teplotami a chorobami ☹

Ami nestavaj sama stromcek 😉 postav az zajtra aj s muzikom to treba v pohode 😵 a take male cervene miesta flakove mavame aj my 😅

bejca
autor
16. dec 2009

my stromcek staviame az den pred vianocami koli Petkovi inak by sme stavali uz cez vikend 😵

bejca
autor
16. dec 2009

teda nie den ale vecer 😀 aby rano ked vstane mal radost a nemusel dlho cakat na jeziska 😵 😉

amadora
16. dec 2009

ale nie, v pohode, staviame spolu 😉 ale od zajtra do pondelku muž robí, to večer zalomí skôr ako Majko, cez víkend ani nie sme doma, tak postavíme už dnes... aj tak zvykneme tak týždeň pred vianocami robiť

tami712
16. dec 2009

Jani tak super kávičku budete mať 😵 aj my sme sa dohodli s mužom že si nič nekupujeme a kúpili sme si TV a ježiško nám ho už pred týždňom aj predčasne doniesol 😀

ajka áno Ema mi normálne ukáže na brucho, vyhrnie si tričko a ukazuje mi brucho a vraví - "BOA" /akože bolí/ 😢
ale nechápem fakt čo jej dnes bolo, lebo 15 minút sa normálne hrala a potom BOA a začala plakať, akože som jej pofúkala a bolo dobre, a tak dokola celý deň 😠 😒

ami tak Majko bude mať ráno prekvapko 🙂 🙂

bejca
autor
16. dec 2009

Janka super darcek si si " vymyslela " 😉

Ami ja tiez aj tak robim vacsinou sama stromcek ale muz na mna pozera a hovori mi este tam a tam neni nieco a pod 😀 😉

TAmi vy mate sikovneho jeziska 😀 😉

ja sa Petka stale pytam ci ho nieco boli a stale hovori nie aj ked je chorucky a len ked kasle tak ukazuje pod hrdlo asi ho to tam drazdi 😅

amadora
16. dec 2009

Tami a kakala ti dnes normálne? Veru zajtra bude prekvapko, sa teším 🙂 Škoda že tatko bude v robote už keď vstaneme 😒

amadora
16. dec 2009

Beji my robíme stromček tak že muž ho poskladá, dá svetielka a ja už dorobím zvyšok 🙂

bejca
autor
16. dec 2009

no moj muz musi postavit - osekat a dat do stojanu jedlicku 🙂 a potom uz ja zdobim 😵

amadora
16. dec 2009

my máme umelý, taký skladací 🙂

jankapardon
16. dec 2009

jej Beji, budete mat živý...to Vam bude krasne voniat celý byt!!! My robíme presne ako Vy až večer pred štedrým večerom...ale tento rok neviem ako lebo večera je u sestry a potom od toho 25. ideme preč...
Tami super ježiško...ako ste to vysvetlovali detom že tak skoro? U nás ešte frederik stale verí na ježiška, chcem, aby mu to ešte chvilu ostalo, aj ked minule mal nejake rečičky, ale vratili sme sa k ježiškovi...🙂))
zdobenie je čisto u nás len moja parketa, lebo ja by som velmi dirigovala, ale takisto svetla dava len mm.

tami712
16. dec 2009

ami veď práve že kakala ráno a za plný nočník, tak neviem ☹

Jani no Viktor ešte vlani veril, ale tento rok je to už vybavená vec, že ježiško sme my 😀 a samozrejme že s tým prišiel zo školy 🙂 No a televízor sme vybalili keď bol na víkend u mojich rodičov, tak mal potom prekvapko keď prišiel domov 😵

amadora
16. dec 2009

Tami možno má zastavené vetríky alebo čo 😕

tami712
16. dec 2009

ami no fakt neviem, ale mali sme dnes fakt veľmi "zvláštny" deň, ešteže zajtra máme doma tatka, tak nám trošku pomôže 🙂

amadora
16. dec 2009

je to hrozné keď tie naše detičky niečo bolí a nevieme čo a nevieme ako im pomôcť ☹

bejca
autor
16. dec 2009

JAnka my mame umely stromcek uz 10 rokov v pivnici 😀 stale mame zivy 😀 😉 milujem zivy stromcek 😵 a vy to budete mat teda zaujimave na vianoce 😉

TAmi no v skole sa deti priucia vsetkemu 😅 ja by som tiez bola rada aby co najdlchsie veril na jeziska 😵

tami712
16. dec 2009

ami no fakt, dnes mi jej bolo tak ľúto ☹
beji no ja som si myslela že ešte tiež bude veriť dlhšie, ale tie dnešné deti sú fakt hrozne popredu 😝 😀

bejca
autor
16. dec 2009

no ja si pamatam nasu Nikolku ta tiez zo skoly doniesla tolko veci a hlavne o sexe a to mala okolo 10 -11 rokov 😕 😅 ale to je taka debilna doba ☹ co narobime a aj rodicia stale v robote no kto ich ma vychovat .... v tomto som mala radsej nasu " dobu " ze sme boli taki viac " detsky " a hravejsi a pod.... teraz len pri tych pocitacoch a pri televizoroch ..ani hrat sa nevedia poriadne ..a co sa tyka kamosov ani nehovorim uz ani bez telefonu neviedia zit ..ja ked som chcela ist von sa hrat musela som ist ku kamoske zazvonit alebo sa dohodnut v skole a pod ... teraz len sms- kuju a podobne ☹

tami712
16. dec 2009

beji no fakt to máš pravdu, tá dnešná doba je v tomto strašná 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre