Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
18. dec 2009

ami IP
a dobrú noc všetkým 😔

bejca
autor
18. dec 2009

TAmi jeeeeeeeeeeeej to je super 🙂 xixixixi podarene ale asi radsej nieco decentnejsie 😀 😉 a text staci len tak ze vesele vianoce a stastny novy rok 2010 zela rodina .... 😉

bejca
autor
18. dec 2009

Ami ved si tu nebola 😅

amadora
18. dec 2009

Tami poslala som ti to na mail 🙂

Ja? Ja som písala posledná a potom 20 minút nikto, som pozerala každú chvíľu a nič a potom si ty hodila príspevok a za dve minúty že tak teda dobrú noc keď tu nikto nie je 😕

bejca
autor
18. dec 2009

ved v pohode 😉 ale aj tak uz idem hajuskat 😀 😉

dobruuuuuuuuuu cmuuuuuuuuuuuuk 😵

jankapardon
18. dec 2009

dakujeme kočence za Veronku, jej sa nič nestalo, až na ten hrozivý plač, po páde. ono to bolo z tretieho schodíka na poschodovej posteli , ale padala ako hruška...celá do zadu na chrbát...ešte sa stažovala na chrbatik, ale lekár povedal, že to je len narazené, že je tam všetko ok...no a nepolepšitelná je, lebo večer už veselo opat chcela vyjst hore...a tá zlost ked som ju s tade brala...katastrofa....dovolila som frederikovi sa trochu hrat kým ja uložím Veronku , a ja som uložila ju aj seba...pred chvilkou som sa zobudila 😠 😠 a on veselo sa stale hral 😠 😠 😠 .

amadora
18. dec 2009

Jani viem si predstaviť ako si sa naplašila 😒 Ja som mala taký strach keď stiahol na seba stoličku keď sa učil stáť a leteli sme na pohotovosť. A poučenie tiež žiadne, robil to stále 😠 Aspoň že je teda všetko ok 😵

Ja som si spravila ešte karamelové kornútiky, budúci týždeň ešte tortu a hotovo s pečením.

jankapardon
18. dec 2009

na počítači, som zabudla napísat...🙂))

amadora
19. dec 2009

Dobré mrazivé ránko 😝 U nás je -16°C 😖

aja7
19. dec 2009

Ahojte 😉

ja asi budem davat mojmu dietatu dithiaden az kym nevyrastie 😀 spali sme bez zobudenia do 8mej 😀

je mu uz lepsie, ale ako vzdy, ochorela som od neho 😝 takze ma dusi, teplota, atd, atd......

Janka, teda vy mate kaskaderku 🙂 nastastie sa nic nestalo 😉 a inak som sa zasmiala ako sa Frederik hral 😀 deti su spekulanti 😉

aja7
19. dec 2009

a dakujem vsetkym za pochvaly na FB, ste zlate 🙂

este pre ami.....robis krasne torty! na to, ze si nikdy nic nepiekla su uzasne....aj futbalka..takze ziadny stres! 🙂 neboj, ked upecies 80 tort, uz budu uplne dokonale 🙂
Ja som uz dost upiekla a tato sa nevydarila...a to som uz futbalky robila, takze som z nej nemala ziadny stres a vidis! 😝

bzucinka2
19. dec 2009

ahojte, hned sa ospravedlnujem, ze vas velmi prevelmi zanedbavam, ale ocinko teraz pred vianocami cele dni pracuje, takze sme cele dni samy doma, takze net vobec popri malom nestiham, nehovoriac, ze treba aj jest a teda varit, balit darceky, obcas nieco nakupit a vyvencit drobca a vecer, ked by som aj mohla som unavena a idem radsej do postele 😖
no ale musim vam povedat, ze vcera sme sa vratili k spaniu v postielke, lebo uz niekolko noci sme sa nevyspali, pretoze sa stale budil, behal k nam do spalne a potom nie a nie zaspat a vecer cirkusy, tiez stale vybiehal, tak sme v malej postielke a prva noc bola super, takze asi tak 😉
inak uz mi chyba iba jeden darcek dokupit a vianoce mozu prist, vcera som co to pobalila, no este tie pohladnice nejake porobit, asi idem teraz nieco sa pokusit zbuchat, ale taaaaaaaaaaaaak sa mi nechce 😒

bejca
autor
19. dec 2009

ahojte 😵

Petko spinka tak som vas prisla kuk 😉

bola u nas babka - moja mama- aj von isli spolu aj sa pohrali 😵 ja som si poumyvala komplet v obyvacke krystal 😵 tak som rada 🙂 uz mam vsetky velke roboty spravne tak uz len klasicke upratanie v stredu a postavit stromcek a vianoce mozu byt 😵

Janka nastastie nic vazne som rada a veru deti si povedat v takomto vymyslani daju len malokedy 😅 posielame pusinky 😵 a Viktor teda pekne poslucha 😉 ved si mu dovolila sa hrat 😉 😀

Ami brrrrrrrrrr aka kosa je u vas 😝 u nas bolo -10 😝 a teda ty si sikulka kolko toho pecies 😵

Ajka ja som ti uz vcera zelala skore uzdravenie ale pozelam ti aj dnes 😵 skoro sa nam uzdrav a setri sa 😵 a s tym ditiadenom to asi skus 😀 😉

Bzuci no tak s muzikom to mam podobne 😅 tiez stale v praci 😝 ty si nerob tazku hlavu ze nestihas nas hlavne ze stihas vsetko v klude domenka x) my tu na teba pockame 😵 a co sa Alexika tyka mozno zubky a snad sa casom znovu vrati k svojmu krasnemu spinkaniu vo svojej posteli 😵 posielame vam pusinky vsetkym trom 😵

bzucinka2
19. dec 2009

beji, dakujem, ze nas nehresis 😀 a tesim sa ze prisla babka, snad sa to aj u vas zmeni k lepsiemu uz 🙂

achojka
19. dec 2009

Ahojte, strasne dlho som tu nebola, a som prekvapena, ze vas tu chodi uz len par..... 😒 . Chcem sa vas spytat, ako spolupracuju vase deturence s nocnikom, lebo nam sa nejako nedary........ 😅

bzucinka2
19. dec 2009

achojka, ani nam, ale este to neriesim, uspech je, ze vydrzi sediet na velkom zachode a aj na plienku sa zacina hnevat 🙂

bejca
autor
19. dec 2009

ahojte 😵

tak dnes tuje teda veselooooooooooooooooooooo 😵 😉 my sme mali super poobedie 🙂 juuuuuuuuj tak dobre mi uz dlho nebolo 😵

poobede ked prisiel muz domov z prace tak prisla kamoska Miska s Martinkom a aj s muzikom 😵 tak sa deti pohrali my sme pokecali 😉 dostal Petko Mikulasske od nich a aj Matko od nas teda my sme mu dali klasicke plne sladkosti ale oni nam doniesli dve krasne knizky + auticko + masinku Tomas taku malicku na zotrvacnik no teda ten nas Petko sa ma 😉 potom sme isli k babke a dedkovi na chvilku a potom do Tesca tam sme pochodili - vsade kopa ludi 😝 - isli sme na pizzu 🙂 potom sme prisli domov zobrali Benika + sanky a isli sme sa sankovat a vencit 😵 jaaaaaaaj no super bolo dnes 😵

Bzuci 😀 😉 cmuk cmuk ja som rada ze sa ukazes a napises ked mas cas trosku 😵

Achjka no vacsinou nas uz zanedbavaju 😉 nemaju asi kedy 😉 a pritom staci len prist a napisat caute zijem 😉 co sa nocnika tyka ani u nas ziadne vinimocne uspechy 😝

bejca
autor
19. dec 2009

a zabudla som aj ja som dostala Mikulasske od nich take Milka mandle v cokolade so skoricou a v cukre mnaaaaaaaam cele som ich uz zozrala 😀 znovu priberem 😀

spapulka
19. dec 2009

caute mamky, zijem!!! 😀 😵

spapulka
19. dec 2009

vsetky vas s diankou pozdravujeme a malym kamosom posielame cmucika 😉

spapulka
19. dec 2009

vam musim povedat, ze som sa prihlasila aj na modrastrecha.sk a tam je to take ubohe, ze jeden prispevok za 10minut na stranke, zatial co tu to frci, jeden prispevok kazdych 10sec. 😀 stavanie nie je taky trhak...

spapulka
19. dec 2009

beji, krasny dnicek.... 😉

spapulka
19. dec 2009

Janka, Dianka takto spadla v Optime, zo schodov, vies ako ta lod pri CA? tak pri tej malej smykalke uplne z vrchu a dozadu kotrmelec spravila...monokel na oku a odrety chrbat...bolo to hrozne ☹ ale ked plakala, tak sa hned trhala spat a ja som jej nedovolila, tak plakala zasa kvoli tomu, no hotovy cirkus....

bejca
autor
19. dec 2009

Spaulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahooooooj 🙂))))) 150 rokov si tu nebola a super ze si tu a nie len na FB 😉 xixixiixixixix a kde mas fotku ??? 😕

spapulka
19. dec 2009

ja neviem 🙂 aha, ja som sa tu na niekoho nahnevala uz davno, tak som ju zmazala...

bejca
autor
19. dec 2009

a dakujem 😵 Dianka teda mala neprijemny zazitok 😅 nas tak zrazili s tou hupackou 😝 to som tiez myslela ze asi bude nejaky poudierany a ze aj pod hrdielkom mu ublizila ale nastastie mal " len" cca 5 modrin na crbte 😝

vsetkym spekulantom a choruckym a aj zdravuckym a aj poslusnym proste vsetkym posielame cmuky 😵

spapulka
19. dec 2009

a vztah k nocniku mame idealny 🙂 po polroku driny sme sa skamaratili, aj piša a tata /kaka/ a aj zachod je kamos, s kacickou 🙂

spapulka
19. dec 2009

tie nehody su strasne niekedy, teda skoro stale...

aj ja zelam vsetkym skore uzdravenie a vsetkym zdravim, nech sa im choroby vyhybaju...
😉

bejca
autor
19. dec 2009

no teda vy ste sikulky 🙂

ja ho sem tam dam ale akosi ho nedavam pravidelne a ani nenalieham .. ked je holy tak ide cikat na serbel ale inak sa nevypyta .. a kaka zasadne do plienky 😅

bejca
autor
19. dec 2009

no veru tie nehody nech sa nam vsetkym vyhybaju co najdalej 😝 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre