Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
28. dec 2009

Beji čo sa váľaš po zemi od smiechu či kam si zmizla? 😀

bejca
autor
28. dec 2009

Ami super fotka 🙂) len ten tvoj vyraz mi skor pripada ze ako keby si bola z niecoho v soku 😀 😉

bejca
autor
28. dec 2009

pridala som par fotiek na FB z dneskajska a Ami ma uz " vymakla " 😉 ak chcete kuk 🙂

danka.k
28. dec 2009

ami aj nas maly so vsetkym pomaha.. a aj ratat vie uz dlho a najnovsie vsade hovori ze ma 2 roky 😀

beji idem kuk

bejca
autor
28. dec 2009

no aj Petko uz ukazuje dva prsty a aj povie dva 🙂 ale ved oni su si myslim dost podobni v takychto veciach , to napredovanie si myslim ze je take sucastne u vsetkych 🙂 ved su sikulky vsetky nase februarovciatka 🙂

amadora
28. dec 2009

idem aj ja pridať ešte dáke fotky 😉

jerry
28. dec 2009

čafte nebúvate?

amadora
28. dec 2009

tu sme, teda myslím 😀

danka.k
28. dec 2009

beji kolko petko meria?? sa mi zdal strasne vysoky na tych fotkach... a oproti nasmu rastikovi vyzera take kludne dietatko... 😀

bejca
autor
28. dec 2009

xixixi no on je kludny az az 🙂)) ale nemozem sa stazovat je celkom v pohode 😵 len teda aj ja nesmiem mat den blbec lebo potom to je na hovno 😖 ked som v pohode tak je uzasny aj on 😵 a meria 90cm 🙂

bejca
autor
28. dec 2009

Ami tesim na fotecky 😵

DAnka a ty kedy pridas ??? haaaaaaaaaaaaaaa 😉

Jerry caf 🙂

jerry
28. dec 2009

to som rada.
Vizerá to tak, že po Novom roku sa sťahujeme ku svokre 😖 . Držte mi palce kočky a čakám od vás psychyckú podporu 🙄

danka.k
28. dec 2009

bejca ja??? ja som leniva do takychto veci.. mne strasne dlho trva kym pridam foto.. a halvne sa mi musi strasne chciet 😀 😀 😀 mozno zajtra lebo dnes sa mi strasne nechce 😀

amadora
28. dec 2009

Beji u nás je to tiež tak 😒

Fotky sú už tam 😉

jerry
28. dec 2009

prišla som na to, že už mám v podstate veľké deti ! Ony dve sú už tak samostatné jednotky že ma niekedy až zaráža. A ako sa vie Lucka o Tinušku postarať minule jej pomohla z kakačika obliekla ju postiskala, že " no pod moje zlatičko " a vystískali sa
Ked niečo chcem okolo Tinky tak Lucka, že nechaj maminka ja
No sú na zožranie

amadora
28. dec 2009

Jerry tak predsa? A čože si sa tak rozhodla po toľkom boji? A kočky máš teda úžasné!

danka.k
28. dec 2009

jerry a prečo ku svokre??? hm no drzim paluchy

a male musia byt zlate 😉

bejca
autor
28. dec 2009

DAnka no tak ked sa ti taaaak strasne nechce pockame do zajtra 😵

Jerry 😉 neboj na nas sa mozes spolahnut 😉 a preco idete k nej ?? a teda super sikovne deticky mas 😵

Ami no ja si myslim ze my dve sme asi dost podobne 😅 😉

amadora
28. dec 2009

Beji na to si musíme drisnúť spolu 😀

jerry
28. dec 2009

na vlastné bývanie nemáme. U naších je nás už pomaly ako hadov. Bráškovci čakajú druhé. Svokra býva vo veľkom dome sama. Po vlaňajšku sa mi zasa raz potvrdilo, že všetko zlé je na niečo dobré a veľa veci som si premyslela a nedám si kvoli nej pokaziť manželstvo. S manželom sa to urovnalo akosi samé. A tú starú bosorku mám na háku, urobíme si svoje bývanie na poschodí. a ju nech premňa zamňa aj čerti hore komínom vezmú. U mňa nemá poľutovania! 😠

jerry
28. dec 2009

tu sa ide piť? aj jáááá

danka.k
28. dec 2009

jerry tak potom vela stastia pri stahovani a na nu sa vykasli... nevsimaj si ju a ked ti bude tazko tak sa nam prid vyzalovat 🙂

amadora
28. dec 2009

Jerry budeme ti tuho držať palce nech vám to teda dobre vyjde a nech už máte šťastné a kľudné manželstvo... aj keď bývanie so svokrovcami asi nič dobré priniesť nemôže, ale hádam sa aj tvoj muž trochu poučil a nenechá do vás kafrať...

bejca
autor
28. dec 2009

Ami berem ta za slovo 😉

Jerry no tak dufam ze vsetky vase plany vidu v pohode drzim palce 😵 na bosorku kasli 😉

Danka 😉

danka.k
28. dec 2009

aj ja idem pit s vami 😀

amadora
28. dec 2009

Beji len potom mi dáky prístelok nachystaj lebo tú cestu domov by som potom nezvládla 😀

bejca
autor
28. dec 2009

Danka 😉 jasne 🙂

baby a co ste dostali vlastne pod stromcekom ????

jerry
28. dec 2009

ďakujem veľmi si to vážim.
a hned sa aj posťažujem. Dnes ked sa kočky vyspinkali išli sme ku nej, teda za našim tatom. Pozdravila som sa jej ked sme sa stretli na dvore a išli sme aj s dievčatami dnu a ona že či nič viac iba dobrý deň?
Myslím si "áno nič viac, nemám sa s nou o čom baviť, mám sa pýtať na zdravia, ajtak viem ako by to dopadlo, len by fňukala, že aká je na nič. A kto jej za to môže, dvakrát bola už na operácii s pruhom,chodí vo dvoje zohnutá ale furt sa bude s kadečím naťahovať. Šak si za to sama môže. či musí byť v každej r..i? Načo su jej kačice, husi, sliepky ovce, ked sa ledva šmajce?

danka.k
28. dec 2009

multifunkcne som ja chcela tak mi jezisko aj doniesol 🙂 a knizku

amadora
28. dec 2009

Jerry budeš potrebovať silné nervy, držím palce a my sme vždy tu pre teba 😉

Ja som už písala tuším čo som dostala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre