Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jankapardon
2. jan 2010

Jej, spapulka blahozelam, opatrujte sa....
Emke rychlunke vyliecenie a super oddych na dovolenke jej mamke 😵 😵 😵
Danka no teda, tak to bude riadny parketovy lev ten Vas Rastik ked dospeje, ked uz teraz je taky akcny 😀 😀
Pekny den vsetkym.... 😵 😵 😵
My ideme v utorok na odber krvi zo zilky, tak nam trosku drzte prsteky, aby to Veronka zvladla...a aj jej mamka 😵 😵 dakujem.

bejca
autor
2. jan 2010

ahojte 😵

stale mi to vypina 😠 neda sa mi ani poriadne napisat ☹ skusim ci uz m mi ten srot pojde hadam sa mi podari aj citat a aj pisat 😉

idem na to 😉 teraz som to minimalne 15x restartla 😝

amadora
2. jan 2010

Bejuš a kedy budeš mať pojazdný nový PC?

bejca
autor
2. jan 2010

Ami dik za odkazanie 😵 cmuk 😵

nooooooooo a idem na to 😀 snad nzabudem na nic 😉

SPAPULKA srdecna gratulacia k tehuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 posielame pusinky aj Dianke aj tebe a hladkaj babatko aj za mna 😵

JAnka , Ajka nadherne ste to napisali 😵

TAmi chuda nase 😅 mrzi ma ze si mala taky silvester 😅 ale neboj ten novy rok bude lepsi a zelam aj Emke skore uzdravenie 😵

TAmi , Janka uzite si pobyt na dovce 😵

Ami ten tvoj svokor je teda super elektrikar 😅

JAnka neboj Veronka to zvaldne v pohode horsie to je s nami 😅 ked brali Petkovi mne bolo uplne ze fuj a on ani nevedel ze mu beru krv 😀
DAnka super ze sa Rastik bavil 😵

bejca
autor
2. jan 2010

my sme mali silvestra v pohode , rano sme vstali isiel muz na nakup co bolo este treba ja som upiekla kacicku , navarila kapustnice , poobede sme si isli pospinkat 🙂 potom sme isli kuk svokrovcov lebo potrebovali tiez este co to nakupit a doniest , no a ked sme prisli spravila som ocka +chlebicky , o cca 20 tej sme Petkovi spravili " polnoc " pustili sme par svetlic a rakiet + prskavky sme mu zapalili 🙂 tak sa tesil , vsade okolo to buchalo a trieskalo , vobec sa nebal a len na balkone chcel byt a pozerat bum bum 😀 nas pes to zvladol v pohode dali sme mu tabletku na ukludnenie tak sa az tak nebal 😉 a o pol noci ja som tiez isla za Petkom ale teda spinkal ako " babatko " uplne v pohode ani neregistroval ze sa nieco deje 😵 a rano sme vstavali o cca 8 mej 😵

co sa tyka notebooku tak nevioem kedy kamos pride ale dufam ze cim skor 😅 😉

bejca
autor
2. jan 2010

a RAdka gratulujeme k Simonke a zelame hlavne zdravicko a vela vela mliecka 😵 dufam ze porod bol lepsi ako pri Romanke 😉

bejca
autor
2. jan 2010

ozaaaaaaaaaaaaaaj a ked mame ten novy rok co tak stretko februaroviek ??????????????? v Terchovej ??? tak piatok sobota a nedela alebo uz od stvrtku ?? 😉 haaaaaaaaa 😀

a kde ste ?? ked mi ten crep ide nikde nikdo 🙄

jankapardon
2. jan 2010

tak na to stretko by sme sa urcite pridali aj my...velmi radi.... 😵 😵 😵

bejca
autor
2. jan 2010

xixi no tak to uz mame dve rodiny 🙂 tusim zacnem zapisovat 🙂))))

danka.k
2. jan 2010

beji ja sa pridam len musim vediet kedy... a hlavne asi zacnem setrit 😀 😀 😀 😀 bo uz teraz mam moc planov...

a tusim mate vsetky deti kludne co silvester pekne prespali 😀

bejca
autor
2. jan 2010

Danka myslim ze asi nejako koncom maja alebo zaciatkom juna 😉

a deti su veru zlate ze to tak super zvladli 😵

danka.k
2. jan 2010

beji tak dufam ze vtedy budem moct 😉

bejca
autor
2. jan 2010

to by bolo super 😵

pridala som par fotiek na FB 😉

amadora
2. jan 2010

ja by som išla ale sľubovať sa nebudem lebo by to zase dopadlo ako minulý rok 🙄

danka.k
2. jan 2010

ami neboj sa toho roku sa ti to podari 😉

bejca
autor
2. jan 2010

ved si to treba naplanovat a hlavne zapisat a nic to nesmi narusit 😵

danka.k
2. jan 2010

a kdeze ste dnes???????

bejca
autor
2. jan 2010

tak to by zaujimalo aj mna 😅 neviem kedy sa mi podary zasa nastartovat tento PC a ked mi ide tak nikoho ☹

asi pojdem teda hajat ☹

alex21
2. jan 2010

Ami dakujem za blahozelanie 🙂

bejca
autor
2. jan 2010

ale inak uz sa mi aj chce spinkat 😅 😉

inak vcera Petko spal cez obed 2,5 hodky no a vecer o 21,45 ledva zaspal .... dnes sme vstavali o cca 8 mej tak som ho cely den nedala spat 😅 ale uz okolo 15,30 uplne bolo vidiet ze uz uz zaspi a aj nam zdriemol chvilku v aute 😅 ale vydrzal statocne do cca 19 tej a odvtedy spinka 😉 som zvedava dokedy 🙂

alex21
2. jan 2010

Samozrejme aj ostatnym co mi gratulovali na FB 😉

alex21
2. jan 2010

beji aj Eli dnes vstavala o 8:00 tak som ju nedala spat a myslela som ze o 20:00 uz bude spat ale ona este protestovala a nahanala sa. Nakoniec zaspala az o 21:00 a aj to len preto, ze som lezala vedla nej.

bejca
autor
2. jan 2010

no tak na tvoju Eli my " chvala božku " nemame 😉 ja stale tvrdim ze Eli a Adamko - Veva- su na duracelky 😉 a teda nas Petko tiez stale hovoril nie nie ale som ho osprchovala ,ulozila , vypil mliecko potom som ho chytila za rucicku a pekne zaspal 😉 sice stale sa najprv vrtel ale tak za par minut spinkal 🙂

danka.k
2. jan 2010

beji aj nas je na baterky 😀 😀 😀

bejca
autor
2. jan 2010

xixixi same duracelky 🙂

pridala som par fotiek 😉

bejca
autor
2. jan 2010

dobru nocku kocky idem ja hajat 😵

danka.k
2. jan 2010

beji pekne fotocky.. a bruuu

alex21
2. jan 2010

ja by som niekedy prijala keby sa ta duracelka aj vybila 😀 😝
dobru

amadora
3. jan 2010

Dobré ráno!

No úžasná noc za nami, muž chrápal ako motorová píla a o 6:00 sa na to zobudil aj Majko 😝

Jerry želáme všetko najlepšie k meninám 😵

Tami a tebe zase všetko najlepšie k narodkám 😉 😵

amadora
3. jan 2010

Jéj a dnes tu máme aj prvého 2-ročného oslávenca!!! Takže Martinkovi od Janetky želáme krásne narodeninky, hlavne veľa zdravíčka a lásky a posielame cmuk 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre