Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
4. jan 2010

Danka ďakujem 🙂 Veď ja viem že kvapky nie sú riešenie, preto som sa tam dnes odhodlala ísť, aj keď mi to trochu trvalo 😅

Bzuci ani ja, ani za svet 😀 Ja som hrozne zimomravá! A ja viem že ty si bola dlhšie, ale si aj zvyknutá že Alexík chodí k vašim alebo tak, ja som bez Majka ešte nebola nikdy ☹ Ale hádam si so starkou dáko poradia...

amadora
4. jan 2010

A Alexík je hrozne zlatý, aj ja už chceeeeeeeeeeem 🙂 Inak kamarátka má známu čo podľa dátumu rodičov ráta pohlavie dieťatka a že má zatiaľ 100% úspešnosť, tak jej dala naše dátumy a vyšlo že ak stihneme dieťatko v tomto roku tak to bude dievča. Už nech je po operácii nech to stihneme 😀

spapulka
4. jan 2010

mm1, ciarka, bzucinka a vsetkym koho som zabudla dakujem 😉 je to pekny pocit, no neviem sa dockat toho, co pise bzucinka, ked to bude vidno a Dianka bude s fazulkou komunikovat 🙂 no to je este daleko, dufam, ze bude vsetko ok...

ami, tak tym ladovym medvedom zavidim, ja by som chcela byt strasne otuzilejsia, som nenormalne uzimena a hlavne teraz...
a neboj, coskoro budes v poriadku a budes si vyplnat tt v pase na MK 😉 inac, to dychanie v noci je dost nebezpecne, tak ako chrapanie, vraj tym moze clovek dospiet aj k zastave srdca, lebo sa neprekyslicuje..najlepsia je operacia...ja posielam mojho muza, len neviem, kedy sa odhodla...drzim palce 😉
a o Martinka sa neboj, je uz velky, sama budes prekvapena ako to zvladne...tieto nase deturence su uz pripravene na kratsie vylety bez nas...

amadora
4. jan 2010

Spapulka, nie som si istá, ale ja som ti gratulovala už, nie? Tak okolo vianoc 😅 Ak nie tak dodatočne gratulujem 😉
No nás brat volal nech ideme s nimi ale ja by som sa v tej zime ani len nevyzliekla do plaviek, nie to skočiť do vody. Ale hovoril že ten prvý krát to bolo drsné, vôbec nemohol dýchať 😝
Ten doktor mi povedal že je to nebezpečné aj keby sa mi niečo stane a ostanem v bezvedomí, že by som sa zadusila. A ďakujem za podporu, veľmi mi to pomáha 🙂

Dnes sa mi dáko vlečie net, kým niečo načíta tak hodina 🙄

spapulka
4. jan 2010

aj mne sa vlecie 😠

ja som si nevedela spomenut na vsetky, ked to je uz od vianoc a nechcelo sa mi listovat, dakujem 😉

bejca
autor
4. jan 2010

ahojte

ja som nestastna ze si nemozem zvyknut na ten novy PC vsetko mi dlho trva ... jaaaaaaj pomooooooooooooc 😅 😕 😲

snad vas precitam 😅

amadora
4. jan 2010

Spapulka veď ja nie za to, ale som si nebola istá či som ti blahoželala alebo nie tak by ma mrzelo keby zabudnem 🙂

Ja som hrozná koza baby, čítam si na nete ako sa robí tá operácia.... ja tam nejdem! 😅

danka.k
4. jan 2010

ami prestan. pojdes tam a hotovo!!!! 😀 vsak ta uspia, nebudes o tom ani vediet

amadora
4. jan 2010

hej, ale ide o to čo je po operácii ☹

mm1
5. jan 2010

Dobré ránko,

Ami čo po operácii???? bude sa ti ľahšie dýchať a bude všetko OK. a hlavne, nezabúdaj, čím skôr to budeš mať za sebou, tým skôr môžete snažilkovať,
a neboj, presne ako napísala bzuci, tie naše detičky sú možno niekedy odvážnejšie než my. A čo bude Majkovi chýbať u babičky????? Nič.... bude ho rozmaznávať a bude mu dobre!!!!!!!!! To mám z vlastnej skúsenosti. Keď ja Natali dlhšie z našimi, deň mi trvá, než ju dostanem do normálu.....

Inak všetko najlepšie dnešným Andrejkám k meninám!!!!!!!!!!! 🙂

Včera som išla po robote do Auparku, že spravím kuk na výpredaje. Baby, 20 min. som hľadala miesto na zaparkovanie!!!! horor. Samozrejme, že nič som nekúpila..... Chcela som kúpiť Natali takú krásnu zimnú bundičku mali z 24 ečiek na 12, ale neodvážila som sa.... čo ja viem, akú bude mať veľkosť budúcu zimu????? aj teraz už nosí 92, niečo 98 a niečo 104. Ach jo. ale bola krásna ešte večer som o nej básnila mužíkovi.
a handier mali od výmyslu sveta.... ale nič ma tak nezaujalo. Ja odkedy mám Natali, tak vždy mierim do detského kuk 🙂 🙂 🙂 a sem tam, hodím okom po dospeláckych veciach....ak sa mi chce. 🙂

amadora
5. jan 2010

Megi len to že najhoršie sú tie procedúry po operácii a že človeku napchajú do nosa obrovské množstvo tampónov, takže po operácii musí dýchať ústami (už len to samotné ma desí lebo ja ústami dokážem dýchať max pár minút a mám pocit že sa zadusím) a že to vyberanie je tiež nepríjemné. A potom o dva týždne vyberajú ešte dáku platničku z nosa ktorá tú prepážku drží ako dlaha kým sa zrastie a že je to poriadna bolesť keď to ide von 😒 Viem že tam musím ísť, ale strach mám teraz ohromný ☹

Inak aj ja som včera skočila do Tesca do lekárne keď som bola v LV a toho národa tam, ako pred sviatkami. Tí ľudia sú blázni 😀

mm1
5. jan 2010

a potom, že nemajú ľudia peniažky !!!!!!

Ami, prosím ťa, hlavne neboj!!!!! ZVLADNEŠ TO!!!!! a ako vieš, že je to taká bolesť, keď si to ešte neabsolvovala, hmmmmm? aj o mandliach vravia, že je nenormálna bolesť, a mne vyberali nosné aj krčné a som tu... aj pôrod vravia, že je bolesť a tiež sme to prežili, hmmmm?????

tak nebojaj.

mm1
5. jan 2010

Pridala som nové fotečky do albumu..... 🙂

amadora
5. jan 2010

Megi aj ja si to snažím hovoriť, že aj pôrodu som sa bála kedysi a bola to úplná pohoda, ale aj tak sa hrozne bojím 😅 Ja som strašná citlivka v týchto veciach...

A krásne fotečky 😵

jankapardon
5. jan 2010

babenky dakujem Vam ste zlaté,za všetky Vaše odpovede ohladom tých Tatier...ešte stale hladam, bol tip, len nemaju volne ubytko...tak dufam že dnes sa mi to podarí, lebo zajtra cestujeme a ešte nevieme že kam🙂)))))

moniqe3
5. jan 2010

Ahojte

ami: aj môj ujo bol a nevie si vynachváliť ako sa mu dobre spí. Tiež bol 2-3 dni ale nebolí to tak. Držíme palce. Majko si tak zvykne u babky, že nebude chcieť ísť s Tebou domof uvidíš. 🙂

jani: že zajtra cestujete a neviete kam. :D haha... no fajn.. tak dúfam, že sa niečo pošťastí. Skús hladať cez Limbu, my vždy niečo nájdeme.

jankapardon
5. jan 2010

moniq u nás je to stale tak my len na poslednú chvilu, kvoli praci a tak...a hotelov je tak strašne vela, len si vybrat ten spravny...ja mam predstavu že vyjdem von a mam hned pred sebou kopec, kde sa može Veronka sankovat...a ak sa mi tá predstava nesplní, tak budeme za kopcom dochadzat....dakujem za tip🙂) 😵 😵 😵

mm1
5. jan 2010

Jani a terchová????????

mm1
5. jan 2010

Vonku je dobrá poľadovka, skoro som si natĺkla nos.... 😠

martina1982
5. jan 2010

ahojte ,

Hlasim sa po dlhej dobe nemam nervy na moj PC dlho nacitava stranky (ja som si myslela ,ze je chyba v nete ale je PC '

Inac ako sa mate ? Co citam poslednu stranu tak Ami ide na operaciu ☹ Drzim palce !!!Nech je to uz rychlo za tebou a nech sa mozte snazit .

martina1982
5. jan 2010

Bzucinka ako vidim ,ze uz si v 18tt nedavno si nam to tu oznamila .Len sa nam drzkaj !!!

Vsetkym tehulkam gratulujem , co som negratulovala .Nech maju porod bezproblemov!!!

amadora
5. jan 2010

Moni ďakujem pekne 🙂 Juj na to jediné sa teším že nebudem už fučať ako lokomotíva 😀

Jani držím palce aby ste našli taký hotel s ktorým budete maximálne spokojní a aby ste si to užili 🙂

Maťka aj mne dlho načítava posledné dva dni 😕

Ja som si bola dnes podať žiadosť o ten zvýšený rodičovský.

bejca
autor
5. jan 2010

ahojte 😵

my mame par peknych dni za sebou 😵 dostal Petko este par darcekov od jeziska 🙂 bola u nas ajJulinka aj Matko s maminkou , my u nich takze super 😵 a dnes poobede sme boli u Matka velmi dlho my no uzili sme si to uplne uzasne 😵 tak sa tesim 🙂 od zajtra nam ma padat sneh tak ho bude hadam co najviac 😀

Ami nevymyslaj a pekne na operaciu chod , drzime palce a necitaj hovadiny kde tu ...potom sa clovek len boji 😉

Megi fotecky su nadherne 😵 NAtalka jekrasna kocka 😵

Janka snad ste nieco objavili 😉 tak si dovcu uzite plnymi duskami 😵

Martinka no ja mam novy pc ale nemozem si zatial zvyknut 😅

Bzuci dufam ze na chate vam je suprovo 😵

bzucinka2
5. jan 2010

spapulka, alexik komunikuje s babom od zaciatku, ale stale je to viac a viac 🙂
ami neboj sa, majko to zvladne a ty tiez, hlavne nech ti je lepsie 🙂
megie aj ja som take, prve co ma zaujima je nieco pre maleho 🙂 a dnes mu mamina kupila v tescu riflicky za 1,20 😀 😀 😀 to su sumy, tak za kolko to vyrabaju 😀
beji, halo, my sme uz doma predsa 😀
matka dakujem 🙂
ami ja mam doma tiez tlacivo, ale este s nim musim vraj na matriku ist potvrdit 😝

bejca
autor
5. jan 2010

Bzuci no vidis par dni som tu menej a uz som mimo obray 😀 tak super teda ze ste uz domenka 😀

idem si spravit oriflam a pridem 😉

amadora
5. jan 2010

Beji to je super! My máme zase otrasné dni 😒 Majka asi trápia tie stoličky lebo je jedno klbko nervov, stále plače pre nič za nič, no hrôza 🙄

Bzuci na matriku? 😕 Ja som prišla tam, vypýtala som si žiadosť a pýtam sa čo ešte treba doniesť alebo tak. A ona že nič, že to stačí vypísať, že to môžem aj rovno tam. Tak som tam napísala meno, adresu, dátum, dala podpis a hotovo. Ešte ona si niečo mrkla v papieroch a v PC, poučila ma o tom že ak chcem zvýšený prídavok tak nebudem môcť popri tom pracovať a že po 2 rokoch bude zase výška príspevku taká ako bola a to bolo všetko.

bejca
autor
5. jan 2010

Petko sice neplace ale uz ma sopliky ☹

ja som si este pre tlacivo nebola ale nabuduci tyzden pojdem 😉 len dufam ze sa to tyka januara a aj februara 😉

amadora
5. jan 2010

No ja som doteraz od 21:00 upratovala bordel po Majkovi 😝 Každý večer to tu vyzerá akoby bomba padla a to upratujem priebežne celý deň, hračky odkladám aj 10x, už som z toho na prášky 😖 Som si vždy večer povedala že už to nechám na ráno a idem len oddychovať ale potom ráno stresy, zhon, tak mi to dnes nedalo.

Beji aj my máme soplíky stále zo zubov, už pár týždňov 😒 A áno, týka sa to aj mesiaca v ktorom dovŕši 2 roky, takže aj februára. Dávky ti teda prídu vo februári a marci vyššie.

bejca
autor
5. jan 2010

no takuvidime co vybavime 😉

Ami neupratuj tolko 😵

u nas je to tak isto s hrackami ale tak co uz narobime ze 😅

amadora
5. jan 2010

mňa len rozčuluje že on sa s tými hračkami nehrá, jeho baví len to rozhádzať a ide ďalej 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre