Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
12. jan 2010

ahojte 🙂
Majkovi veľa zdravíčka a rýchle uzdravenie 😉

bzuci fakt také pidi bruško, to ja mám väčšie a nie som ani tehu 😀 😝

amadora
12. jan 2010

Bzuci tešíme sa na ňu 🙂

Megi no neviem, náš Majko by sa tak bál tam že by mu mohla ukazovať aj zlatého slona a kašlal by jej na neho 😀

Tami ďakujem 🙂 A s tým bruškom ti poviem, ja tiež 😀

bzucinka2
12. jan 2010

tami , megie dakujem, ale to je foto par tt dozadu 😀

bzucinka2
12. jan 2010

http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010
skontrolujte si doma ak mate nurofen jahoda 😉

danka.k
12. jan 2010

ami teraz sa mu uz dalo skontrolvat lebo sa uz nevrtel... a preste tak ho vysetrovala ako hovori mm...

tami712
12. jan 2010

ahojte 🙂
my máme super poobedie za sebou 😝 volala mi poobede učiteľka Viktorova, že nejako zle skočil na Hip-Hope a že plače že ho bolí noha. Tak muž bol na pohotovosti s ním, má zlomený členok ☹ zajtra rozhodnú, či mu to budú operovať alebo len dajú sádru 😒 😒 ☹

danka.k
12. jan 2010

tami tak to mi je luto ☹ teraz je akesi blbe obdobie ☹

amadora
12. jan 2010

Tami 😕 ☹ Chudiatko Viktor, držíme palce aby nemusel ísť na operáciu a nech sa to rýchlo zahojí a prestane bolieť!

Bzuci si ma naľakala! Ale keď tam mám iné číslo šarže aj dátum spotreby tak sa ma to netýka? 😅

Nám sa tatko práve balí a odnáša si veci do kamiónu a o 2:00 nám ide preč, takže som len na skok a idem si ho ešte užiť posledné minútky 😒

bejca
autor
12. jan 2010

Ahojte 😵

som len na skok , davali sme dolu stromcek 😅 som zvedava ako Petko ranobude reagovat lebo ked som mu hovorila ze dame stromcek uz Jeziskovi tak prestal mu robit zle a hladkal ho a hovoril prepac , potom ho objimal a robil mu moj ...no tak som zvedava 😅

rano skoro vstavam 😝 idem k tomu dikimu tak som zvedava 😅 😔

Megi myslim ye to bude to co si vysivala ci co si to robila pre Danku 😉 uz sa tesim na fotto 😵

Bzuci dik za lin uz som si odkontrolovala 😉

Ami muzikovi zelame stastnu cestu 😵 a na kolko vam ide prec ??

Tami chudiatko Viktor ☹ 😔 je mi to velmi luto 😨 posielame mu pusinky a aj pofukanie 😉 verim ze to bude len sadra 😵

bejca
autor
12. jan 2010

a dobruuuuuuuuuuuuuu 😵

amadora
12. jan 2010

Beji ďakujem pekne, odovzdám 🙂 Ide do Nemecka takže v sobotu dúfam najneskôr bude doma 😒

mm1
13. jan 2010

pekné ránko prečítam vás o chvíľočku, ale teraz ešte:

RASTIKOVI VŠEEEEEEEETKO NAJLEPŠIE K MENINKÁM 🙂 🙂 🙂

mm1
13. jan 2010

☹ teda, tak Viktorkovi, skoré uzdravenie....

fakt je nejake blbe obdobie, nezdá sa vám.....??

Beji, myslíme na teba, daj potom vedieť, ako si dopadla....

Ami, čo mamina????????

bzuci, no tak davno to fotene nebolo, keď stromček stojí na balkone!!! proste pidi bruško.... 🙂

dobre, idem kuk, čo pracovné ma tu čaká.... bleeeeeeeeeeeeee 😕

amadora
13. jan 2010

Dobré ránko!

Aj my sa pripájame ku gratulácii oslávencom, malému aj veľkému 🙂

Megi mamina rovnako, akurát hovorím že im tam pobehá všetky oddelenia po vyšetreniach, už nebola hádam len na gynde 😅 Ale tak som rada že ju dôkladne vyšetrujú. Ale múdrejší veľmi nie sú. Včera jej primár povedal že to môže mať dáky zápal v tele, ale to len tipujú. Včera prišiel domov aj môj otčim (tiež kamionista, bol vonku od piatku) tak chudák plakal že čo je to s tou našou maminou ☹

A náš tato už vo svete... som vstala s takou migrénou! Hrozné, ja sa bez neho ani vyspať neviem 😀

mm1
13. jan 2010

Ami, a kde vám zavialo tatina????
Možno je to taká diagnoza, že chvíľočku potrvá, kým zistia, čo to je....

amadora
13. jan 2010

Megi dnes vykladá v Čechách a zajtra v Nemecku

mm1
13. jan 2010

tak to ďaleko.....myslela som si, že robí na nejakých stavebných projektoch a nie kamionistu, neviem prečo

amadora
13. jan 2010

megi robil, stavali diaľnicu, ale to sa cez zimu nerobí, uzatvoria stavbu až do jari a šoférom dajú výpovede. takže to robil kým sa dalo aby mohol byť s nami a takto na zimu zase na kamión

mm1
13. jan 2010

aha tak dobre, nepomotala som to, myslela som, že áno.....

náš tatík má dnes skúšku, tak je z toho nervozny.... 😒

martina1982
13. jan 2010

Ahojte ,

Tami , tak je mivelmi luto co sa stalo Viktorovi , drzim palce ,aby mu to nemuseli operovat .

Rastikovi vsetko naj k meninkam !!!!!

Ami, nech mamine co najskor zistia diagnozu .Muzikovi stastnu cestu .

Bzucinka , dakujem za link mi mame presne ten nurofen doma este neotvoreny dakuejm my sme ho kupovali v decembri .Co som si vsimla tak tam na neho upozornovali uz 21.9.09 a lekaren ho este predavala .To je hrozne .

Beji , drzim palce u Dr. nech si tehu 😵 😵 😵

martina1982
13. jan 2010

mm1 , je mi luto Natalky , ze ma problem s prstikom ☹

martina1982
13. jan 2010

Dnes sa narodilo kamoske dievactko Veronika 😵 😵 😵

amadora
13. jan 2010

Megi náš mal včera a tiež bol chudáčik nervózny a ja s ním 😅 Ale spravil úspešne 😵 Držíme aj tvojmu palce!

Maťka ďakujeme pekne 🙂 A kamoške gratulujeme

martina1982
13. jan 2010

Ami ,dakujem .Este boli hlavicka ?

Megi , zabudla som aj ja napisat , ze drzim tatikovi palce na skuske.

mm1
13. jan 2010

ďakujem dievčatá za neho...
normálne som sa nemala večer s kým rozprávať....
tak som vyšívala o dušu..... robím na tom mamininom obruse čo si u mna objednala.... ale bude už až na druhé Vianoce, lebo tento rok som to nejako nestihla...

chcete vidieť foto?

martina1982
13. jan 2010

Ano chceme vidiet foto 🙂

amadora
13. jan 2010

Maťka bolí, ale dá sa vydržať 🙂

Megi hoď 😉

Majkovi zase dnes tak tečú sopliská ☹ Som sa tešila že včera už bolo lepšie. Ja neviem...

martina1982
13. jan 2010

Ja tiez hodim dnes foto na FB z Vianoc konecne a este co sme postavili snehuliaka.

Pridala som foto zleho nurofenu co mame doma

martina1982
13. jan 2010

Majkovi skore uzdravenie !!!!

martina1982
13. jan 2010

Akurat so zistila ,ze Stevko ma prerezanu uz hornu stolicku tak uz mame 18,5 zuba .Asi preto tak zle v noci spinkal . uz nech mame vsetky zuby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre