Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
7. jún 2009

ahojte babulky.. mam na vas otazku.. je normalne ked mame hore 4 zuby potom zub nic cize medzera a dalsi.. ten spicaty.. očaky nam akosi zabudli narast

amadora
7. jún 2009

Tami ďakujeme za pochvalu fotiek 🙂 A posielame pusku na boľačku, neboj, určite budete ok 😉

Danka je to normálne podľa mňa, my tiež nemáme očné zúbky. Máme 4 predné aj horné aj dolné a potom stoličky 🙂

My sme boli celé poobedie na návšteve u kamaráta a jeho ženy, majú 11 mesačného synčeka tak sa drobci pohrali, Majko im prelozil celý dom, darmo sme ho naháňali, ten tam bol ako doma spokojný 😀

Ideme kúpať...

bejca
autor
7. jún 2009

ahojte kočice 😵

tak my sme mali super nedelu 🙂 bolis me kupit dlazbu na balkony 🙂 potom nas tatik pozval na pizzu 🙂 prisli sme domov hodili šlofika 🙂 poobede k svokrovcom + na nakup do tesca potom navsteva kupkanie a teraz som zavarila par poharov višien - muzik odstopkoval , umyl 🙂 a uz som zde 😀

idem citat 🙂

amadora
7. jún 2009

Tak spíme 🙂

Beji šikulka, ste toho postíhali dnes 😉

bejca
autor
7. jún 2009

Ami nadherne fotecky 🙂 MAjko je na spapanie a ako keby ti z oka vypadol 🙂 😵 a ta " svokra " .... 😒 😖 je to zvlastne ☹ a mozno aj preto svokor asi pije nie ?? 😅 a mala by ist asi k psychiatrovi :-P a prosim ta kolko ma ona rokov ???? a aj vy ste mali dnes super den 🙂 😵 aspon si to MAjko vynahradil 😉

DAnka tak ste mali vcera krasny den 🙂 😉 a my maem 4 horne 4 dolne potom ocne nemame a az stolicky 2 hore 1 dole 🙂 to tak rastu 😉 a ked narastu stolicky tak idu tie ocne a az potom zadne 4 stolicky 😉 takze vam to rastie normalne 😀

Bzuci dakujeme 🙂 a silno veru drzkaj aby sa nam to podarilo 🙂 suhlasim z tvojim nazorom na Aminu " svokru " 😉 a ze od 5 ste hore 😅 😕 fuha tak my s nasim spankom do 6,30 si mozme gratulovat 🙂 my mae len jeden spanok cez obed 😉 ale brala by som jeho dva 😀

Ciarka gratulujeme k zubkom no vids ze to bolo z toho 🙂 😵 aj nam teraz po chvilke vysli 3 zubky ale stolicky 😉 a dakujeme aj my za gratulaciu 🙂

TAmi ani nevies ako by som ho rada ukecala na tu dovcu lebo este nikdy sme neboli nikde mimo Slovenska 😅 aj ked je aj tu super len aj Petusko miluje vodu a aj moj muz sa lubi čvachtať takze to akosi nechapem preco to je tak tazko ho " ukecat " 😅 ale ved snad 😉 a ked nie tak mozno zasa o rok 😀 juuuuuuuuuuuuuuj a Emuske posielame velke pusinky aby ju bobo nebolelo a aby sa jej to rychlo zahojilo cmuky cmuky cmuk 🙂 ale takych bolaciek uz nam bude asi len pribudat 😅

amadora
7. jún 2009

Beji ďakujeme za pochvalu fotiek 🙂 S tou podobou to hovoria viacerí len mne sa to nejako nezdá 😀 No a čo sa "svokry" týka, svokor dosť pije hlavne preto (aj keď on si vždy ľúbil vypiť), ona má 41 rokov ale názory niekedy ako 5 ročné decko 😒

Ja som v zahraničí na dovolenke bola len raz 🙂 Ale už si predstavujem aké to bude keď aj naši kmotrovci budú mať detičky a budeme spolu chodievať niekam do Talianska alebo ta, júj, už teraz sa teším 🙂

bejca
autor
7. jún 2009

no lutujem toho tvojho svokra v tomto a teda ta dotycna by sa fakt mala asi nad sebou zamysliet............

a tie dovolenky su vzdy lespie v spolocnosti ako ked by isiel niekto len tak sam ... ja uvidim ci sa mi podari niekoho z rodiny stiahnut potom s nami 🙂 lebo je tazke zklbit terminy aby vyhovovali vsetkym 😅

amadora
7. jún 2009

Beji vieš aký mám vzťah k môjmu svokrovi, ale v tomto mi je ho hrozne ľúto, toto si nikto nezaslúži ☹ A s tými dovolenkami máš pravdu 😉 Keď budeme na tom finančne lepšie tak niektorý rok pôjdeme s vami 😀

bejca
autor
7. jún 2009

Ami 🙂 no ved sa mozme dohodnut 😵 uz sa tesim teraz 🙂

bejca
autor
7. jún 2009

inak robim si nechty - francuzsku manikuru tak mi to dlchsie trva nez zareagujem 😀 😉 ale som tu 🙂

amadora
7. jún 2009

Joj nechty... ja si ich strihám na kratúčko, nie ako kedysi, vždy som ich mala dlhé a pekne nalakované 😅 Maximálne keď ideme niekam na candrbál alebo tak tak si nalepím a urobím umelé 🙂

A na tú dovolenku sa aj ja už teraz teším 😉

bejca
autor
7. jún 2009

no ja nemam dlhe len si ich tak trochu nalakujem aby vyzerali " upravene " 😅 ja som zasa nikdy nenosila dlhe lebo mi vadia a aj si kusem obcas .. 😅 ale uz fakt len obcas 😉 a som zvedava kedy sa nam podari to nejako " zbuchnut " 😉

bejca
autor
7. jún 2009

Jankapardon ako licko ?? 😵

Ajka ako Adamko ??? 😵

amadora
7. jún 2009

Ja som nemala dáko extra dlhé, ale tak boli a tiež som si rada robievala francúzsku manikúru 🙂 No a kedy to zbuchneme... budúci rok budeme zase tehu, takže asi až ten potom, nie? 😉 😀

bejca
autor
7. jún 2009

stale dumam co muzovi k meninam ......isto mu kupim nejake tricko Nike , adidas alebo tak nieco ..ale co k tomu 😅 dumam ze mu dam sparvit nejaky obraz 😅 z nasich fotiek .. len sa neviem dokopat k tomu 😅

amadora
7. jún 2009

Beji tak to máš najvyšší čas ak chceš niečo objednať 😅

A čo idete dať mužíkom ku Dňu otcov? 🙂

bejca
autor
7. jún 2009

jaaaaaaaaaaj aj ja chem byt zasa tehu 😅 😉 bodaj by si mala pravdu 🙂 a potom to bude super 😵

amadora
7. jún 2009

však som napísala budeme, ja o tom nepochybujem 😉

bejca
autor
7. jún 2009

si zlata 😵 veru veru bolo by to super keby Petko este aj braceka alebo sestricku mal 🙂 len ci mama bude mat este nervy 😀 😀 ale ja sa premozem 😀 😉

amadora
7. jún 2009

no ja si tiež niekedy hovorím že teraz keď konečne je už Majko väčší a to "najhoršie" obdobie máme za sebou mám ísť do toho znova? 😅 😀

bejca
autor
7. jún 2009

akosi akosi mi blbne PC 😝 musim to vypnut 😅 a idem haji buvi 🙂 pa pa a pekne snicky 😵

amadora
7. jún 2009

dobrú noc 🙂

ja už hľadám tú dovolenku na ktorú pôjdeme 😀 som našla v septembri Španielsko na týždeň autobusom s polpenziou za 60 euro 😕 😀

monique02
8. jún 2009

ahojte maminky,
ciarka tak bolo to zo zubkov 😉 tak sa tesime ze sabi je uz selma zubkata 😀

jankapardon aj my sme zvedavi, ako licko?

ajka adamkovi uz presla ta hrcka?

beji my tiez sme stale chodili na dovolenky ze tatry kopce a tak, ale ukecala som nasho tatu ze ninka, piesok a voda ze sa jej to bude urcite neskutocne pacit 😉 😀

zelame vsetkym krasny den 🙂

aja7
8. jún 2009

Ahojte 🙂

no, hrcka je stale tam, sledujeme 😒
Inac sa mame ako vzdy, konecne dnes pojdeme na piesok, vyzera byt pekne 🙂

Vsetkym krasny den 😉

amadora
8. jún 2009

Dobré ránko 🙂

My sme vstali len pred 20. minútami 😅

Aji to ma mrzí že vám to ešte nezmizlo 😒 Ale hádam čoskoro... 😉

veva55
8. jún 2009

ahojte, tiez som dosla pozdravit, par dni som tu nebola, nebol cas, vikend sme mali nabity....a tak. ja uz sa tiez vidim niekde na plazi, aj ked pre mna dovolenka s dietatom ani nie je dovolenka ☹ kedze viem, ze si tam za cely den nesadnem. no ale aspon zmena prostredia. takze pomaly zacinam zhanat veci co potrebujeme a trosku sa aj tesit.
ami, do spanielsaka autobusom? s dietatom? 😕 😕 😕
vcera som sa prezrala ceresni, este teraz ma boli brucho, ale boli tak perfektne, ze som nemohla odolat 😀

amadora
8. jún 2009

Vevi to bol žart 😕 😀

danka.k
8. jún 2009

no zbehla som vas len tak trosku.. moj ma stale nadchu, ja tiez, horor... ale konecne je vonku slniecko a teplucko..

ami ze co idem dat muzikovi ku dnu otcom... to iste co on mne ku dnu matiek.. cize nic 😀

bzucinka2
8. jún 2009

ami,tak ja uz potom nemam komentar 😕 vytrhnut jazyk z flaskou, to co jej dali pit sekundove lepidlo, boze, ludia su vselijaky a vselico narozpravaju 😖

my ku dnu otcov asi len nejaku mnam cokoladku a darcek az na vyrocie 🙂

ozaj nechcete si prist niekto naoberat ceresni, mame ich straaaaaaaaaaaasne vela 🙂 tak ak by niekto chcel, dvere su otvorene cely tento tyzden 🙂

danka.k
8. jún 2009

bzuci vy uz mate ceresne??? my mame len zelene.. tak ak by chcel niekto zelene tak tiez moze kludne prist 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre