Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
27. jún 2009

No bzuci ,mozno pride o 1 naviac 🙂

Ami,a preco by ste sa nestretavali?

Tami,som rada ,ze to s Viktorom je uz lepsie.

amadora
27. jún 2009

No ja som sa vôbec nepýtala ani kedy prídu 😅

Maťka preto, lebo keď bude tehu a uvidím ako jej krásne rastie bruško tak aj ja budem chcieť 😢

tami712
27. jún 2009

ami 😀 veď aj ty sa dočkáš neboj, teraz si uži naplno Majka 🙂 lebo fakt je to už rozdiel mať 2 deti 😉

amadora
27. jún 2009

Tami veď zato, ja ešte nechcem druhé, ale sa poznám že budem kňučkať keď ju budem vidieť tehu 😀 Inak tam mal byť smejo smajlík a hodilo mi tam plačka 😀

martina1982
27. jún 2009

Ami,nebud smutnucka prosim ,ako pise Tami dockas sa aj ty. aj ja by som chcela len mne nema kto pomoct tak sa musim s tym zmierit ,ze az za 5 rokov.Na vsetko som sama ☹

bejca
autor
27. jún 2009

Ami 😀 😀 😀 😀 ty si humorna 😀

Tami super ze mu je uz lespie 😵 a dik za pochvalu 🙂

pridala som este take kratucke video 😉 na FB

amadora
27. jún 2009

Maťuška si zlatá, ale ja som písala že tam mal byť smejo, neviem prečo mi skočil druhý smailo 😀

martina1982
27. jún 2009

ami ok ,tak nie si smutna 😀

tami712
27. jún 2009

beji no zlatý je s tým dáždnikom v tých gumákoch 😀

a aj u nás dnes poriadne popršalo, akurát keď som si ľahla že si pospím, tak taká búrka, že sa mi ani nedalo spať 😕

dobrú nocku všektým, utekám ja spať, dnes spím vo Viktorovej izbe, lebo Viktor chcel spať s ockom v spálni 😨

bejca
autor
27. jún 2009

nebojte vsetky sa hadam dozijeme takeho poctu deti kolko si ich zelame 😉 😉 😵

amadora
27. jún 2009

Beji zlatý je Peťko s tým dáždnikom 😀

bejca
autor
27. jún 2009

dakujem vam kocky 🙂 za pochvalu 🙂

TAmi dobru nocku a uzi si spanok 😉

inak mne sa bobre spi ked prsi 😉 a akurat ako sme prisli k babke tak skoro stale prsalo ... no co uz ... 😅

amadora
27. jún 2009

No ja som čakala dnes ako dobre si Majko pospí cez obed keď bola tá búrka a on po hodinke hore vysmiaty... skoro ma švihlo 😅

bejca
autor
27. jún 2009

no nas Petko spal cca 1,5 hodky 😀 takze asi tak .. a to sme boli dnes aj plavat a rano po obchodoch takze bol unaveny 🙂

amadora
27. jún 2009

No ty kokso ako niektoré témy čo sú tu 😕 nemám slov...

martina1982
27. jún 2009

Ja neznasam burku ja sa bojim.U nas tiez prsalo.Neviem kedy sa uz bude pekne slniecko svietit .

Tami,dobru nocku

Stevko si dnes dobre pospinkal 2hod.ale vcera len 1 hodinu.

bejca
autor
27. jún 2009

.... co kde ???

martina1982
27. jún 2009

Ami,ake?

bejca
autor
27. jún 2009

ani ja nenavidim taku ze fakt burku ale ked prsi atak tichucko to mam rada 🙂

martina1982
27. jún 2009

Idem asi aj ja spinkat .Dobru nocku 😔

amadora
27. jún 2009

ja tiež neznášam búrky 😒

no napríklad téma "anketa či dať dieťaťu meno Quido alebo Vincent" či "naše čierne spoluobčianky a ich pôrody" a podobne... mám pocit že sa tu veľa ľudí strašne dobre zabáva na vymýšľaní kravín 😝 aj téma "moja manželka" mi tak príde...

bejca
autor
27. jún 2009

ja ani nikam nejdem len sem a do tehotenstva 🙂 a ostatne ma akosi nezaujima ... len ked nieco mi treba zalozim precitam a hotovo 😉 alebo ak nieco hladam .... a ak vidim cokolkvek malokedy nakuknem 🙂

idem aj ja uz kocky hajat 🙂

dobru nocku vsetkym 🙂

izka
27. jún 2009

beji, to som rada, že oslava sa vydarila - až na tú nehodu. bola asi začarovaná tá torta.
máš pravdu, že s marcipánom to vyzerá dobre, keď to chceš na parádu, ale na chuť ja lepšia tá želatína. aspoň u nás . však nabudúce sa ti určite podarí. 😉

neviem, aké sú tie ajkine chuťovo. ešte sme takú nemali. to má chuť, ako tie cukríky? musíme to niekedy vyskúšať, či to bude mať väčší úspech, než marcipán.

ajka, naozaj nemám slov. vôbec nespať a ešte také umelecké diela vytvoriť 😕 len aby si to neodnesla na zdraví. aspoň chvílu si oddýchni. nech ťa tvoji chlapci poslúchajú 😉

amadora
27. jún 2009

Beji ja sa takto večer nudím tak občas zablúdim do dákych tém a som dosť v šoku niekedy 😅

Dobrú noc 🙂

bejca
autor
28. jún 2009

ahojte 😵

tam my o 6,40 budicek 😅 co uz .... ale spal v pohode takze je to oki 🙂

Izka veru asi bola zacarovana 🙂 a ta cukrikova hmota je z cukrikov marschmalov + praskovy cukor takze to je dost ze sladke 😅 a ja taku prave vobec nemusim ale marcipan zjem 😉 ale nevadi u nas tiez marcipan nejde takze uz radsej budem robit len zelatinove 😉

Ami ty sa nudis vecer ?? sup k muzikovi masirovat chrbatik 😉 😀 a ved jasne cloveku niekedy take temy aj tak padnu do oka 🙂

amadora
28. jún 2009

Dobré ránko!

No my sme tiež buntošili skoro ráno 😖

Tak Bzucinkovci sú už doma 🙂

Izka ja marcipán neznášam, ale tú cukríkovú hmotu ľúbim, mňam 🙂 A mne nepripadá extra sladká, ide tam aj citrodeko takže je to trošinku kyselkavé, také akurát 🙂

bejca
autor
28. jún 2009

tesime sa ze su uz Bzucinkovci doma 🙂 😵 supeeeeeeeeeeeer 🙂

bejca
autor
28. jún 2009

no idem ja varit 😉 takze nakuknem az vecer 🙂 majte sa a krasny den uzite si nedelu 😵 pa

amadora
28. jún 2009

aj tebe Beji 😵

martina1982
28. jún 2009

Ahojte

My sme vstali dnes 7:40hod. 🙂

Beji vsetko naj lepsie k meninkam nech sa Ti splnia tie najtajnejsie snicky.

Super ,ze Bzucinkovci su doma 🙂

Nam chutila ta cukrikova hmota vsetkym mnam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre