Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jankapardon
8. feb 2010

no baby, trapas jako hrom....šaty kupene..... dieta uspešne absolvovaná....všetko pripravené na piatkový ples a mne ochorie svokrička☹( no nemám pri kom nechať Veronku, na plese sme sa mali všetky sestry stretnuť, no veliký problém☹(
3 týždne skoro nič nejem a teraz toto.... ☹ ☹ ☹
Danka inak si bola kočka na tom plese🙂))

amadora
8. feb 2010

Jani a tvoji rodičia alebo nejaká kamarátka alebo tak? 😒 Neboj, do soboty to ešte dáko vyriešite hádam 🙂

jankapardon
8. feb 2010

Ami moji rodičia 100km od nás a mamka po porážke, ešte to snou nieje celkom ok, kamaratky idu tiež, no fakt problém...ostáva 18 ročný Veronkin Bratranec, poriešime, šak nenechám len tak šaty visieť na vešiaku 😀 , 😀

amadora
8. feb 2010

Jani povedala by som ti dones ku nám ale to by asi bola lepšia alternatíva už tých 100km k vašim 😀

Manžel mi volal že sa mu zabil bývalý kolega, čo vozili tú diaľnicu, tak sa chlap v lome prevrátil s autom a zavalilo ho auto 😒 Keď si predstavím že aj muž koľkokrát hovoril že mal namále aby sa neprevrátil... a to som si myslela vtedy že môžem byť pokojnejšia ako keď jazdí takto zahraničie, ale asi si človek nevyberie

danka.k
8. feb 2010

janka dakujem 😉

ami to mi je luto ☹

bejca
autor
8. feb 2010

ahojte 😵

dakujem za rady 🙂 ovocie papame + vyzivu a polievky stale tak hadam uz to bude dobre 😉

dakujem za link uz sme sa prihlasili a veru castokrat som dumala ze panelak zacinal a Petko sa narodil 😉 a fakt by bola sranda vzhrat co ale vobec tomu neverim 😀 😉

Ami to mi je fakt luto ☹ aleneboj muzik je opatrny a vsetko bude oki 😵

Janka neboj nieco vymyslis 😉 a tesim na fotky 🙂

FB blbne aj mne 😝

danka.k
8. feb 2010

a ako si mozu overit ze sa narodil presne vtedy?? ved to si moze hockto napisat ze sa narodil presne o 20 hodine... ci?? 😀 😀 😀 pisalo sa niekde o ktorej sa narodil??

bejca
autor
8. feb 2010

neviem kde to je pisane .....v rodnom liste tazko ..jedine v nemocnici asi ....

bejca
autor
8. feb 2010

anikde tam nevidim ake a kolko deti je prihlasenych ..a ani neviem ci som narychlo dobre vsetko vypisala 😀

danka.k
8. feb 2010

isto uz maju dopredu dakoho vybrateho... hm neviem.. ale keby ste to vyhrali vy tak to by bolo uuuuplne super 😉

bejca
autor
8. feb 2010

Blumka drzime palcky 😵 a ako pises ci o den neskor hlavne aby bola princezna v poriadku 🙂 a to isto bude 🙂 myslime na vas drzte sa a Terezke letia pusinky vopred k druhym zajtrajsim narodeninkam 😵

amadora
9. feb 2010

Dobré ránko!

Ja chcem ešte spaaaaaaaaať 😀 Chce to kafé 🙂

Blumka držíme silno palčeky 😵

amadora
9. feb 2010

A Terezke a Emke želáme všetko naj naj najlepšie k dnešným narodeninám, cmuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

mm1
9. feb 2010

Terezke a Emke želáme všetko najlepšie k dnešným narodeninám 🙂 a Blumi, myslím silno na teba - Tvoj osobný hovorca 😀 😀

Inak hodina narodenia je tuším v prepúšťacej správe z nemocnice. Takže Beji, ak vyhráte, čo dúfam, že vyhráte, tak určite to máš tam 🙂 🙂

ja som dnes od 5.00 hod hore a išla som spať o 2.00 hod, ale vôbec sa mi nechcelo.....a zatiaľ som OK. 🙂

blumka
9. feb 2010

dakujem babce..o chvilu padam z domu 😉

mm1
9. feb 2010

písala som ti do februároviek 2010 že si neskutočná!!!!!!!! vážne a normálka som to musela napísať aj našim závisláčkam, že ty si tu v pohode brázdiš po nete.....

Tak Blumka, držkajte sa a daj potom nejako vedieť. 🙂

amadora
9. feb 2010

Blumka ak sa ti bude na sále bude štikútať tak to sú februárovky čo na teba myslia, oba ročníky 😀 😀 😀 Držte sa!!!

blumka
9. feb 2010

megi, ze v pohode.. 😀 to len tak posobim...uz som nervozna a prave preto som napisala na kona..aby som na to nemyslela... 😀
ami, dakujem...dufam, ze ma kvoli tomu sitkutaniu nebudu musiet uspat celkovo 😀 😀

mm1
9. feb 2010

Blumka no ale aj tak si neskutočná!!!!!! ja by som chodila asi hore dole po dome.... a neboj Terezka to zvládne, všetci budú dnes okolo nej poskakovať... bude ako princeznička.... 🙂

blumka
9. feb 2010

megi, ved aj ja uz chodim hore dole po celom dome ale toto sa mi zda lepsie, pokecat s niekym ako chodit ako tiger v klietke a obhryzat si nechty 😅 😅
ale som neskutocne hladnaaaa...od vecera som nic nejedla aj pijem len tak poslabsie...len nech ma cim skor vezmu 😅
Terezke bude fajn, ja viem...teraz pride ku nej jedna kamoska poobede druha co ma maleho chlapceka, s ktorym sa Terezka rada hrava, no a ak bude mala chciet pojde k nim aj na noc...no a zajtra uz pride svokra, takze to zvladnu aj bezo mna..to len ja mam taky blby pocit, ze ju tu samucku nechavam

mm1
9. feb 2010

neboj, na to si v pohode zvykneš... po prvý krát je to ťažké, ale potom sa to už dá.... mám to odskúšané na Natálke..... a deti to zvládajú lepšie ako my maminy.... 😀

blumka
9. feb 2010

ved to..aj ked som bola v decembri 2 tyzdne v nemocnici, tak ja som to brala tazsie ako mala...ta mala s ockom raj..ani som im velmi nechybala 😀

blumka
9. feb 2010

no musim uz ist...tak cafte a ozvem sa vam 😉 a este raz vdaka za podporu, budem ju potrebovat 😅

mm1
9. feb 2010

no držkaj sa moja... papa, silno na teba myslíme. 🙂

amadora
9. feb 2010

tento hlad je najhorší keď tam človek ide 😅 mňa prijali do nemocky deň pred pôrodom a ja som si nezobrala nič na jedenie. obed som ešte nemala, len polievku (aj to bola len ochutená voda) a tak som sa šialene tešila na večeru tam mi bacli za malý tanier halušiek, som skoro plakala, hladná ako kôň 😀

mm1
9. feb 2010

😀 no vidíte.... a ja som sa s Ivkou a s Ifkou pekne naobedovala a poobede že ideme chodiť po schodoch, a ja už som to nestihla 😀 a miesto chodenia po schodoch som išla do pôrodnice o dve poschodia nižšie.

amadora
9. feb 2010

Megi s akou Ivkou a Ifkou? 🙂 No ja som tiež celý večer chodila hore dole po chodbe (schodište už bolo zamknuté) že ja tam nebudem čakať niekoľko dní na pôrod 😀 A o pol noci som už išla 😀

mm1
9. feb 2010

IvetkouH, čo má Terezku a s Ifou čo má Riška.... boli sme čakateľky.... 😀

monique02
9. feb 2010

ahojte maminky 😉 dakujeme vsetkym velmi pekne za vcerajsie gratulacie 🙂, blumka drzime palce a bejci podla mna to mozte vyhrat, nie je vsetko zmanipulovane, pamatas ako som ja 2 dni pred porodom vyhrala tu kuchynu od nescafe? 😉 drzime palce

amadora
9. feb 2010

Megi teda vy ste ležali spolu? Sranda 🙂

Moni ja si tiež nemyslím že by to malo byť zmanipulované a že Beja má šancu a dosť veľkú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre