Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
24. feb 2010

ďakujeme 😀 vyzerá to škaredo na pohľad, ale si teraz aj fúkal noštek a nič, tak hádam je to v poriadku 😕

mm1
24. feb 2010

určite, neboj... a Natali je tiež v poriadku, práve mám maminu na telefone.... 🙂 😉

amadora
24. feb 2010

tak super 🙂

mm1
24. feb 2010

aký je stav? bola som mimo kanc.

amadora
24. feb 2010

vyhrali sme 🙂 🙂 🙂

mm1
24. feb 2010

viem viem... supeeeeeeeeer 😀 😀 😀

amadora
24. feb 2010

baby čo myslíte, mám ešte dávať Majkovi sirup proti teplote? včera som mu pre istotu ešte dala keď išiel spať na obed aj v noci ale dnes neviem či mu ešte pre istotu dávať či nie 😒

mm1
24. feb 2010

ja by som už nedala Ami, pretože keď naozaj bude mať teplotu, nemusí mu potom zabrať... a teraz keď ju nemá... tak na čo...

bzucinka2
24. feb 2010

ahojte
ami ja by som uz tiez nedala 🙂 a posielame cmuk na bolacku 😉 super, ze sa snazi cikat, tak nech mu to ostane a dudky tiez uz pomaly mozete odlozit 🙂 este ti byva zle, ci sa to uz upokojilo? 😉 naco beries magnezium?

beji tak super, ze bude svadba, aspon sa dobre zabavite, aj ja by som niekam sla 😉

mm1
24. feb 2010

Bzucii? že 25 tt strašne to letí.... a už máte druhé meno???? vyhral niekto?????

mm1
24. feb 2010

včera mi mm zafarbil vlasy, tak zasa mám červenkavú hrivu.

moniqe3
24. feb 2010

ahojte
no my sa už máme lepšie..

ami: dieťa do 38 stupňov bojuje s chorobou..nie je dobré mu dávať niečo proti teplote, lebo organizmus spohodlnie a nebude nabudúce bojovať s chorobou..nechaj nech sa mu tvorí imunita..nech aj trošku bojuje... som rada, že jej už Majkovi lepšie.. mysleli sme na Vás..

mimkao
24. feb 2010

Ahojte, tak aj mi sa pridávame k úrazom. V pondelok nás prepustili z nemocnice. Miriamka spadla zo schodov, mala otras mozgu a zašívané obočie. V piatok ideme vyberať stehy.

Blahoželáme všetkých februárovým detičkám, ktorým sme nestihli, posielame cmuk. 😉

moniqe3
24. feb 2010

Aj my prajeme oslávencom všetko najlepšie. Hlavne zdravie. Ostatné samé príde.
a Romanke všetko naj k meninkám. Veľké pusinky posielame.. 😉

moniqe3
24. feb 2010

mimkao: ☹ juj rýchle zotavenie prajeme.. no hrúza tento rok.. ☹

amadora
24. feb 2010

ďakujem za rady baby 🙂 ja sa len bojím aby sa to zase nevrátilo 😅 trochu ho chytil kašlík dnes ale tak to hádam rýchlo prejde keď berie aj ATB a dala som mu sirup od kašla

Bzuci už je dobre, aj jesť mi celkom chutí, len mávam závrate a točieva sa mi hlava. Na to beriem aj to magnézium 😉 A kurnik s hormónmi, vyzerám hrozne, mastné vlasy, tvár samá vyrážka, horšie ako v puberte 😝

Moni ďakujeme, aj my na vás myslíme! Už je Viki lepšie? Čo kašel?

mm1
24. feb 2010

teba babule.. to sme stále ako v začarovanom kruhu?????? 😲

mm1
24. feb 2010

tak to bude Ami dievčatko..... 🙂

amadora
24. feb 2010

Mimka 😕 Bože ste si museli vytrpieť! Ale hlavne že ste ok, posielame cmuk 🙂

Megi na to si ako prišla? 😀

My sme boli na nákup a doplniť zásoby liekov v lekárni 😝 Mňa tak šialene bolí hrdlo 😖 Dúfam že mi zaberú lieky a že mi to neprepukne tiež do nejakej angíny.

Inak ten môj krpec vôbec nechce obedovať zase 😠 Už som mu povedala že zajtra naberiem len sebe a nech sa na mňa pozerá keď jesť nechce 🙄

mm1
24. feb 2010

podľa popisu zmeny tvojich hormonov... dievčatko uberá na kráse mamičke a berie ju na seba 🙂
stavíme sa? 😀

amadora
24. feb 2010

😀 no tak to som zvedavá 😀

martina1982
24. feb 2010

Ahojte

som pri manzelovi v robote .tak som Vas prisla trocha kuk.

Dakujeme za gratulacie.

Mimkao skore zotavenie.

aja7
24. feb 2010

Ahojte 😉

dodatocne vsetkym oslavencom na ktorych som nechtiac zabudla zelame vsetku lasku, zdravie a stastie sveta 😉

Ja sice priebezne reagujem, ale ak som naozaj zabudla, nebolo to schvalne, momentalne ma napada len Stevko a Natalka od mm....pusinky pre vsetkych 😉

Dalsia vec, kym nezabudnem ..vsetkym maminkam obrovska pochvala za torticky, nadherne vyzdoby a krasne oslavy!! jedna krajsia ako druha, aj Beja sa uz odvazila na potahovanu tortu 🙂 Kubko s Matkom absolutne uzasni!! nicky perfektna torta, a vsetky, vsetky ste velmi sikovne!!! 😉

My sme dnes boli na ockovani pneumokoky, posledna davka, cakali sme tam 2 hodky, mozno pre niekoho nie tak vela, ale vy nemate Adama...Trieskal cim mohol, buchal otvaracimi dverami, ked som ho vzala na ruky, vydrzal 5min, zuril, vrestal, no des. Nerobim to sice na verejnosti, ale dostal na zadok, aspon aby pochopil, ze uz ho mam plne zuby. Doma ho poslem do kuta, ale tam sa nedalo nic robit 😠

Dali sme si potvrdit aj prihlasky do 2 skolok vo Svite, vsade podmienka bez plienky, zatial bez minimalneho uspechu, denne periem cca 10ks pancuch a slipkov. Ja neviem ci to stihneme "pochopit" do septembra, ak nie, mame uz zabezpecenu opatrovatelku 😉

Na cumli je tazky zavislak, aj mimo spania cumlujeme. Naucil sa hovorit nie......tak mozte hadat co cele dni opakuje a kruti hlavou, no neskutocne obdobie vzdoru. Z postielky uz vyskakuje, takze spava na nasej posteli, a to aj v noci!!zhaname mensiu postel, ale to jedine v Ikea, nikde inde sme nenasli. Bojim sa, ze si ruku dolame, on ma mriezku az po bradu, nechapem ako dokaze tak vylozit nozku na nu, ze sa prevazi a vyskoci do prazdna 😖

Ale inak je zlaty, uz sa aj sam zahra, cita nahlas, hracky pouklada, aj sa napapa sam, aj obsluzi 😀 natrie si sam chlebik, da varit vajicko a tak...sikovny, ale tvrdohlavy ze des! 😀

Oslavy sme mali 2 dni, vsetko dopadlo oki, z torty sa neskutocne vytesoval, vsetky ozdoby chytal, komentoval, sviecky sme sfukovali v sobotu, nedelu aj pondelok a bol by este aj dnes, len uz som vsetko zlikvidovala 🙂

Tak sa opatrujte, tehulky hladkajte bruska, nech vsetkych choroby obchadzaju 🙂

a beji, ked si najdes cas, prihod nas do albumu (spolocneho), dakujem 🙂

fotku vezmi z mojho albumu, mam novy Adamko 2.rocky, dakujem,

paaaaaaaa

amadora
24. feb 2010

Aji ďakujem za pochvalu tortuy 🙂 A Adamko je teda šikovnučký 🙂 Keď ho porovnám s Majkom sme ďaleko pozadu. A to si tu ešte nedávno plakala že nehovoríte vôbec nič 😉 Super! A neboj, od plienok sa do septembra pekne odučí 🙂

bzucinka2
24. feb 2010

ami aj ja suhlasim s megie, bude to dievcatko ako lusk 🙂
memkao, tak super, ze ste uz doma a posielame cmuuuuuuuuuuuuuuk na vsetky bolacky 😉
megie, jasne ze uz mame teda nejake meno a niektore ste sa aj trafili 😉
ajka super Adamko je zive sidielko ale sikovnucke a neboj sa, aj my este mame plienky, ale predpokladam, ze do septembra ak na s vezmu do skolky sa oducime 😉

amadora
24. feb 2010

tak kočky bodaj by ste dobre bosorovali 😉

my máme doma tatka tak sa venujem 🙂 tak pa zajtra 😉

bejca
autor
24. feb 2010

ahojte 😵

super krasny slnecny , teplejsi den za nami dufam ze uz bude len lepsie a lepsie aj ked tvrdia ze jar pride az ku koncu marca ..no ale aspon trosku nech uz je teplejsie 😉

vsetkym choruckym a s urazom posielame pusinky 😵

vsetkym oslavencom zelame vsetko naj k dvom rockom 😵

Ajka dakujem velmi pekne vazim si pochvalu 😉 no a fotecka pridana snad sa ti paci ak nie dam inu 😉

pekny vecer vsetkym 😵

Ami drzim palce na dievcatko 😉

Bzuci ty si podarena 😀 ze by si niekam sla ved ste teraz boli oslavovat 😉 a ja co je Petko na svete som nebola ani len jeden den bez neho a nieto niekde si sadnut alebo pod ..a na svadbu pojde s nami ...takze pekne pojdem zasa skoro spat ☹ a zo svadby nic nebudem mat ☹ jedine varovka u babky......uvidime .... 😅

aja7
24. feb 2010

beji, dakujeeeemmmm 🙂

mm1
25. feb 2010

Ahojte babulky, pekné ránko....

Aji tortička nádherná, ale aj tak je najlepšia fotečka tá, kde je Adamko v tej múke.... normálne som sa musela zasmiať.... 🙂 ale darmo, od malička dedí gény na pečenie po mamičke....a ďakujeme za gratulácie... Aj Adamko je už veľká osobnosť...

Ami, jasné že to bude dievčatko, nikdy ma takéto intuície neklamali. a jedna moja veľmi dobrá kamoška je tiež v 7tt a tam viem, že to bude chlapček... Asi som bosorka...

Beji aj ty sa tak tešíš na jar? ja nenormálne.... 🙂 fakt... už bolo tej zimy dosť.... a kľudne prídem po Peťka a postrážim ho, ak treba a s Natálkou sa vyhrajú 🙂

Bzuci ty tajnostkárka, som zvedavá, kto z nás uhádol. ale ešte si cca 15 tt musíme počkať....

Fakt baby, nemáte pocit, že keď tie naše detičky mali rok, že to boli fakt také ešte bábatká, ale teraz sú to už naši veľkáči???? 🙂

amadora
25. feb 2010

Ahojte 🙂

Tak tatko išiel do práce opravovať auto a je dosť možné že nám ho ešte dnes vyženú preč 😒 Ale včera sme si spravili pekný večer tak som vďačná za tie spoločné chvílky 🙂

No Megi čo hovoríš na hokej? Som nervózna, mám blbý ciťák že tú poslednú tretinu zmrvia 😅

A teda som zvedavá, hrozne by som bola šťastná keby to bolo dievčatko, ale to nám všetci tvrdili už keď som čakala Majka takže tomu veľmi neverím 😅

Frederikovi želáme všetko najlepšie k meninám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre