Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
25. feb 2010

Moni ja som mala príznaky tiež, ak si to baby pamätajú (hlavne Beja, jej som písala aj do Skype) že ma stále bolí brucho a kríže, že som sa asi ponaťahovala so snehom a podobne, aj zle mi bolo a robila som si test na 9 DPO a negatívny. Ale som to stále cítila tak mi to nedalo a robila som si potom aj 12 DPO a tam som si myslela že je tiež negatívny a potom pozerám že náznak na čiarku. A až 15 a 17DPO sa mi čiaročky ukázali pekne 😉

moniqe3
25. feb 2010

oki ja počkám a urobím si test v nedeľu ako som chcela to bude 12 DPO. Len je mi strašne každú chvíľku niečo... aj včera večer som mala 150/100 tlak a dve hodiny sa mi tak držal.. a potom v noci tá hnačka.. teraz mi je už lepšie..bolia ma iba kríže..

amadora
25. feb 2010

Moni 😉 A počkaj s tým testovaním do utorku aspoň ak vydržíš, lebo ti vravím, ja som mala čiarku len na domyslenie ešte v 12DPO

baby je normálne aby mi Majko začal kašlať keď užíva ATB 😒 mne to nijako nejde do hlavy!!!

moniqe3
25. feb 2010

ami: podľa toho ako kašla..ak kašle vlhko tak to je super...
a stým testom nevadí tak si urobím aj vtedy aj vtedy.. 😉 ja som netrpezlivá ale vo vnútri som 100% presvedčená, že som tehu lebo je mi stále zle a nemyslím si, že už týždeň mám nejakú čudnú vírozu..jedine tak tehotensku...

amadora
25. feb 2010

Moni má taký dráždivý kašel a predtým ho nemal, len od včera, tak mi je to divné 😒

A to tehu ti zo srdca želám 🙂

moniqe3
25. feb 2010

ami: začni mu dávať stoptusin ten mu určite pomôže je to to najlepšie na trhu...a tiež zvlhučuj prostredie...
Ďakujem ti ... i keď už teraz sa bojím, že ak mi bude tak zle ako pri Viki a také problémové tehu budem mať tak neviem ako to zvládnem..ale verím, že bude lepšie..

moniqe3
25. feb 2010

inač teraz ma nenapádá len aby nemal náhodou laringitídu a nie angínu... totiž aj nám zle povedala, že čo má a zlá liečba spôsobila to čo sme mali.. nechcem strašiť ale nič sa mu nestane ak mu budeš dávať ten stoptustin a inač robila mu aj vyšetrenie, že či to je baketriálne alebo vírusové..ja som si to vyžiadala, lebo tiež mi núkala ATB ale tie nezaberú ak je to bakteriálne a my sme nakoniec mali aj tak iba vírusové..

amadora
25. feb 2010

Moni ja som mu hneď včera ako začal kašlať prvý krát začala dávať Mucosolvan junior. Ten sme dávali aj keď mal bronchytídu. A viem že mu robila nejaké vyšetrenie z kvapky krvi z prsta, neviem či to myslíš...

moniqe3
25. feb 2010

musosolvan sa dáva keď už dieťa vykašľáva..stoptusin je na suchý kašeľ... ten mu začni fakt dávať.. my máme v rodine doktorku detskú a tá mi vo všetkom radí a ona je fakt super... ver mi... a hej to som mala na mysli.. 😉

amadora
25. feb 2010

Moni uvidím do zajtra, ak sa ten kašeľ nezmení tak ho kúpim, dnes už aj tak nemám kde

moniqe3
25. feb 2010

baby zase mám vysoký tlak.. a je mi na odpadnutie.. ☹

bejca
autor
25. feb 2010

ahojte 😵

tak dalsi naaaaaaaaaaaadherny a teplejsi den za nami 😵 sa veeeeeeeeeelmi tesim a dufam ze ich bude uz len viac a viac 😵

my uz doma pekne len na šerblik chodime 😵 juuuuuuuuuuuj tak sa velmi tesim 🙂 no ale von a na spinkanie jasne ze stale plienkujeme 😅 ale ved aj to raz ustupi hadam 😉 teraz uz minieme len cca 4 plienky denne 🙂

ako citam tak vsetky fandime nasim vo velkom 😀 aj my sme rano fandili a sme radi ze sme takí sikovní 🙂)))))

všetkym dnesnym oslavencom dvoj rocnym posielame pusinky 😵 a Frederikovi cmuk k meninkam 😵

Janka inak ked som to zacala citat tak som sa 2x ozrela ze co ste mu to kupili 😀 si to tak pekne napisala 😀 😉 a teda tiez vobec netusim aky to je 😅 😉 a super ze Veronka ma z neho taku radost 😵

Blumka tak to by bolo super ten isty den a dvojicky 😉 drzime palce 😵

Ami gratulujeme k nocnikovaniu 😵 co sa tyka sirupu neporadim my sme mali na vykasliavanie stoptusin inak nic .... a na zaciatocne priznaky pamatam stale som ti pisala aby si sa setrila 😵

Monika3 drzim palce nech to je tehu 😵 s tym tlakom asi je nieco vo vzduchu lebo aj ja som vcera este o jednej rano pozerala na hodiny a srdco mi tlklo ako zvon a hucalo mi v usiach .....a preco nemas ziadny album 😕 😅

Bzuci mne by stacila aj oslava doma a aj chvilku len hoci na jeden den trosku si oddychnut od Petka 😉 a ako bolo v BA 😉

Megi Natalka je uzasna pomocnicka a aj štebotajka 😵 musi byt velmi podarena 😵

bzucinka2
26. feb 2010

dnes som prva??? co sa stalo???? 😕

bzucinka2
26. feb 2010

ahojte, meggie, skoda, az teraz som si precitala, ze si ma volala, ale kde by som ta tam hladala? 🙂
moni, super, uz som zvedava na spravicky, ale hlavne drzim silno prsteky a neboj sa ked som zvladla tie ukrutne nevolnosti ja, zvladnes aj ty 😉
ami, nech vas kasel rychlo opusti 🙂
beji v ba sme vsetko vybavili, uz mame doma novu autosedacku a kocik za super cenu, inak sme nekupili nic len malemu jedno tricko, ale zas nebrazdili sme po obchodoch 😉 mm si vybavil pracovne, skocili sme k sestre, pre tu sedacku a kocik a nakoniec do jedneho obchodaku 🙂
dnes idem vyzdobit brachovi tortu, tak snad sa zadari 😉

mm1
26. feb 2010

Bzuci, veď by som ti to napísala, alebo zavolala ti a keď ste išli po prístavnom moste, čo ste išli tak ja na neho vidím z okna kanc.... no neva, nabudúce☹ a aký kočík ste kupovali????????

mm1
26. feb 2010

MOni3 želám nech ťa takto trápi aspoň fazuľka v brušku... a nech to nie je nič iné,keď už musíš trpieť...

Ami, teda, dúfam, že už bude len dobré...

Beji, ahoj, včera ma napadlo, že som ti ešte neposlala ten kuponik, ja hlava deravá, tak na najbližšiu poštu ho beriem zo sebou.... 🙂

a včera sme sa hodinu húpali na hojdačke.... 🙂 a čím išla Natali vyššie tým viac výskala, podarená bola a mami eče, eče, eče... 🙂

mm1
26. feb 2010

a všetko najlepšie Viktorovi k dnešným meninám a Hanke od Ronit k dvom rôčkom 🙂 😵

amadora
26. feb 2010

ahojte kočky, tak asi som tú angínu dostala aj ja ☹ hrdlo ma bolí zo dňa na deň viac aj napriek tomu že si striekam sprej a cmúľam tabletky na hrdlo vhodné aj pre tehuľky, dnes už skoro nemám hlas 😒 a horšie je že mi nemá kto postrážiť Majka aby som išla ku doktorke tak neviem čo idem robiť. a bojím sa že už to neobídem bez ATB ☹

Moni neni sranda, zbehni k lekárovi 😕

Beji ďakujeme a gratulujeme aj vám ešte raz 🙂

Bzuci tak vy kupujete komplet novú výbavu? 🙂

Megi ďakujem 🙂

Viktorovi želáme všetko najlepšie k meninám 🙂

amadora
26. feb 2010

Ronit Haničke všetko najlepšie k narodeninám 🙂

Inak aj môj brácho a otčim majú dnes narodky 🙂

tami712
26. feb 2010

ahojte 🙂
ďakujem za Viktora 🙂
a megi včera si sa pýtala ako Viktor, tak celkom fajn 😖, chodí cvičiť každý deň, ale aj tak chodí nakrivo nejako s tou nohou ako Chaplin 😝 😝 ale že ho budú učiť aj chodiť tam na rehabke 😕
a je strašne protivný na Emu, už konečne končia prázdniny a pôjde do školy, lebo celé dni na nich len kričím 😠 ä

aj my želáme Hanke všetko naj 🙂 🙂

mm1
26. feb 2010

tami, možno len trošku žiarli nie?????? to prejde neboj, a nakoniec budú veľkí kamoši a súrodenci...

Ami, keby si nebola tak ďaleko, tak si Majka vezmem k sebe.... a nemôžu postrážiť u Vanesskovcov?????

jankapardon
26. feb 2010

Tami aj my Prajeme Viktorovi všetko najlepšie k meninkám, hlavne nech má tu nožku rýchlo v poriadko....ako sa má, už som si prečítala vyššie, tak sa už nepýtam.... My sme už po prazdninách a tiež som už bola rada, že je pondelok a Frederik ide do školy, no u nás je pravý opak, Verona všetko berie, Verona všetko opakuje a Verona chce byť naj🙂 Potom je z toho krik a plač, samozrejme že VERONIN🙂
aMI DUFAM, ALEBO ASPON PEVNE VERíM, že ťa to prejde, daj si cesnak, vyštípe až do špiku🙂
držím palčeky, aby ste boli fit
Pekný den Vam prajem aj s mojim vtakom Miškom🙂))a Veronkou🙂

amadora
26. feb 2010

Megi nedám predsa choré dieťa k zdravým deťom strážiť aby sme nakazili aj ich 😒 No nič, bude musieť ísť so mnou ☹ Zavolám mojej doktorke či nás vezme hneď keď tam prídeme...

Inak som volala Majkovej doki že začal kašlať čo s tým a ona že to sa môže presťahovať tá angína z hrdla vyššie 😠 Že máme počkať do pondelku, doužívať ATB a uvidíme... tak v jej záujme odporúčam aby Majkovi pomohol len sirup od kašla a pomohlo mu to a bol už KONEČNE zdravý lebo za seba už neručím v pondelok 🙄 🙄

mm1
26. feb 2010

Ami, vidíš, to ma nenapadlo....hmmmm tak si zavolaj doki, aby vás fakt hneď zobrala..... škoda, že nie si bližšie, zobrala by som si Majka k sebe ☹

bejca
autor
26. feb 2010

ahojte 😵

tak my spime coraz menej 😅 vecer ledva ledva zaspi okolo 21 vej ...a vstavame okolo 7 mej .....a dnes sme vstavali dokonca o 6:45 😅 😝 a cez obed spi cca 1,5 hodky .... asi ten obedny spanok fakt ze zrusim 😅 😨 uvidime 😉

Bzuci no tak ste super vybavili a nakupili 😵 cakame na fotky noveho kocika a aj sedacky a jasne ze aj tricka 😉 pohladkaj brusko za mna 😉 a ake to meno ste vybrali ?? 😉

Megi pohoda 😉 a ak si spomenies a posles mi ten kuponik budem rada 🙂 a Nati teda aka podarena 😀 ze eče 🙂)

Ami mrzi ma ze mas asi anginu ☹ skore uzdravenie a ako pise Megi neda sa u Vanesky na chvilku dat varovat ?? 😅 co sa tyka fotky zo svadby otca ..... no asi lepsie nekomentovat ale otec je sympatak 😵 a rodine zelame tiez vsetko naj 😵

dnesnym oslavencm posielame pusinky k dvom rockom 😵

Tami Viktorovi vsetko naj k meninkam 😵 a teda s tou nohou ono clenok je tazko rozhybat ved to mal dlho v sadre ..ale neboj ono sa to spravi len to dlho trva 😉 a odkazujem mu aby posluchal a pekne sa hral s Emkou lebo jej kamos Petko si to s nim za par rokov rozda 😉 😀

amadora
26. feb 2010

Megi volala som, že jasné, že máme prísť a hneď nás vezme, tak aspoň tak 😒 Mňa už porazí zo všetkého, kedy už budeme konečne v poriadku? ☹ Ja len dúfam že sa už Majkovi stav nezhorší a tá nádcha a kašeľ mu rýchlo prejdú keď má ATB. Čo myslíte, môže sa mu to znovu vrátiť keď ich berie?

Beji už som písala Megi prečo ju tam nedám

mm1
26. feb 2010

Ami tak nečakaj, oblečte sa a choď... nech ste čím skôr späť... juj, držia sa vás tie chorobky ako kliešťa...

teraz ma napadlo, že ja musím tiež zavolať doki na preventívku v dvoch rokoch... tak hneď idem...

a včera som zistila že Nati ´potrebuje už vetrovečku 110!!! aby pod ňu dala i tenší svetrík... máme jednu peknú po neterke 104 ona ju ani nemala na sebe no a my LTT. 🙂

mm1
26. feb 2010

Kočky a čo obliekate teraz deťom von,.,.,, hlavne vy tu dolu????na oteplovaky mi príde už teplo a na rifle ešte chladno, tak neviem.... 😲

amadora
26. feb 2010

tak sme doma, ako som predpokladala, mám ATB 😒 doki vravela že sa môžu v tehotenstve, sú tam len 3 tabletky a že účinkujú týždeň, tak dúfam že vie čo robí a bude drobčiatko ok ☹

Megi veru držia, už mi je z toho do plaču 😢

A my oteplováky dávame (resp. dávali sme) len keď sme išli na prechádzku,sánkovať sa alebo tak, na bežnú potrebu ako na nákup, návštevu alebo tak dávam normálne pančuchy, ponožky a menžestráky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre