Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
1. mar 2010

Ami chodte len tak na dvor.... ale veľmi ďaleko by som nechodila, keď ešte máte ATB....

amadora
1. mar 2010

u nás svieti slniečko 🙂 tak radšej ale ešte počkám 😒

danka.k
1. mar 2010

ami potom uz budete stale vonku... vydrzite 😉

amadora
1. mar 2010

Danka ja viem, len dva týždne doma sú dva týždne doma 😒 ale tak čo už narobíme, no...

danka.k
1. mar 2010

ami ja viem.. je to na zblaznenie... 😒

a este som zabudla, dodatocne vsetkym vsetko najlepsie a Aminka tebe hlavne vseeeeeeetko najlepsie aby sa ti v oktobri narodilo krasne babatko 🙂

mm1
1. mar 2010

Danka nemáte sucho?

jankapardon
1. mar 2010

dani moj Frederik presne tak., cez deň nič a v noci sa priam dusí....ani sucho nemá v izbičke, a nakoniec mu v troch rokoch zistili silnu alergiu na roztoče....nevyskúšaš alergo?

amadora
1. mar 2010

Danka ďakujem veľmi pekne 🙂

Jani susede na alergo povedali že takýmto malým deťom ešte nevedia robiť žiadne testy 😕

bzucinka2
1. mar 2010

no my uz spime, dnes je vonku krasne, ale maly je napriek tomu ako 100 certikov, asi to bude tym skorym vstavanim, no ale kto mu kazal vstavat 5,15 😝
zapis v pohode, buduci tt mozme prist medzi deti, maju otvorene hodiny a ci ho zoberu zistime az nakonci aprila, kedy budu davat rozhodnutia 😒 tak sa este nacakame 🙂

amadora
1. mar 2010

mne volala kamoška teraz že by nás prišla pozrieť niektorý deň s tým že by u nás aj prespala, že ešte uvidí či príde aj s dcérkou alebo ju nechá u rodičov, tak sa teším, bolo by nám trochu veselšie 🙂

aja7
1. mar 2010

Ahojte 🙂

Hobli, ja odpadnem, konecne si sa ukazala 🙂) nadhernu bambulku mas 🙂

U nas skolka tiez funguje tak, ze mamickam, ktore su na MD s druhym babom, vezmu dieta len na pol dna, maju vela deti, nemali by kde spat.

Dali sme prihlasky do 2skolok, ja si myslim, ze do 3rokov moze byt dietatko kludne doma, ale potom uz potrebuje ine deti, kolektiv. Keby som mohla tiez ostanem doma, ale musim ist do prace ☹

mm1
1. mar 2010

Aji veď ty otváraš cukošku nie?????? 🙂 😀 😀

amadora
1. mar 2010

no spala som dve hodiny ako batoľa 😀 to je strašné so mnou 😀

aja7
1. mar 2010

mm 😀

amadora
1. mar 2010

jaj babulky konečne sa cítim lepšie, oveľa lepšie, hrozne sa teším 🙂

bzucinka2
1. mar 2010

dobre si si schrupla, ja co som si lahla, maly vstal 😅

danka.k
1. mar 2010

baby sucho nemame.. ukazkovo 55%..... zvlhcovac to isti 😀 😀 😀

jani na alergo chodime, testy mu nerobili este... ja dufam ze to rychlo prejde.. dala som mu hruby vankus takze je vyvyseny tak uvidime ci bude dnes kaslat alebo nie

bejca
autor
1. mar 2010

ahojte 😵

zbezne som vas prebehla 🙂 som KO dnes 😝 vcera tu bola Petkova krstna 😵 a spala teda u nas , Petko cely happy no a uz sa teda pochvalim Petkova krstna bude mat babatko 😵 niekedy v septembri 😵 a by ste neverili aky bol Petko uzasný , ked sme sa stretli vcera tak jej rozopol bundu , zacal hladkat brusko a bozkavat 😕 🙂 ja som ostala v nemom uzasne nachapem ako ho to napadlo 😵 nikto z nas mu nic take nehovoril neukazoval ...len som mu povedala ze krstna bude mat babatko a ma ho zatial v brusku 😵 no a dnes ked odisla tak poobede si dal macka maleho pod pulovrik a hladkal ho a hovoril ze je v brusku a ze ho lubi 😵 😵milujem ho lasku moju 😵 ale ked mu poviem ze ked budeme nahodou mat my babatko tak bude papat s prska a maminka ho bude pestovat a podobne tak krici nieeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeee 😕 😅 😀 😀 😉

vidim ze vsetky mate viac menej bezproblemove prijatie do skolky ....no tak aby ste vedeli tak ja som o 5,55 bola 12 sta na rade a muz 7 ... no a aby ste vedeli tak ani v jednej nam nezarucili ze nas prijmu .....a dokonca az na buduci rok od septembra asi a to znovu musime ist na zapis v marci 😝 ..takze uvidime ako to dopadne 😔

noa jasne ze by som najradsej bola tehu a tym padom by som mala po probleme co a ako s Petkom a do skolky by isiel cca 4 rocny ...a mam nazor tiez ze dieta by malo byt v kolektive a so seberovnymi 😉 ajked dat ho do skolky mi bude trhat srdce 😅 ☹ a ak by som bola tehu tak ho na 100% nevezmu ...............

a pre info mame tu v okoli 3 skolky - do prvej beru 9 deti do druhej 20 a do tretej 26 ... a jasne ze pravidla su vsade rovnake takze 5 rocne maju prednost , tehotnym neberu deti a pod ....

bejca
autor
1. mar 2010

Martinka dakujeme za kuponik 😵 dnes som kupila sunar 😉 a chcela som ti na oplatku poslat nejake kuponiky ja ale akosi som ich dala nasej krstnej nech teda vyuzije ked uz bude mat babatko 😵 prepac ☹

bejca
autor
1. mar 2010

a zabudla som svadba nebude zatial ...vraj nechce teraz ked je tehu ze si chce svadbu uzit a aj sa zabavit + saty podla svojho gusta a nechce sa nahanat teraz rychlo 🙂 a ma recht nech sa rozhodne sama je dospela 😵

amadora
1. mar 2010

Beji neteri gratulujeme 🙂 A zlatý Peťko 🙂 Inak s tou škôlkou je to sila 😕 Nám má zajtra suseda doniesť papiere, som zvedavá... a mne to tiež bude trhať srdce, budem revať týždeň 😒

bejca
autor
1. mar 2010

Ami dakujeme 🙂 odovzdam 😉 a verim ti ze budes revat 😅 aj ja budem 😅 😀

no a unas je to tak ze ved je tu skolok habadej tak ho mozeme dat hocikde .....ale preco by som ho mala vodit na opacny koniec mesta ????

amadora
1. mar 2010

u nás sú asi 4 škôlky na výber ale chcem ho dať len do jednej konkrétnej, tak ak by ho tam nevzali asi rok počkám potom 🙂

bejca
autor
1. mar 2010

no tak ale aspon vies ze ti ho hadam zoberu 😉 a my sme teiz isli len do dvoch co by sme asi tak chceli 😉 ale ved uvidime ..... rozhodila som trosku " siete " tak musime pockat 😅

danka.k
1. mar 2010

beji a kedy budete vediet ci ho zoberu?

bejca
autor
1. mar 2010

no v jednej na konci marca a v druhej vraj po sibacke ..ale tam mi rovno povedala ze na 99% nie .....

amadora
1. mar 2010

no neviem či hej, ale dúfam 🙂

bejca
autor
1. mar 2010

kocky idem ja hajuskat 😵 dobru nocku vam a zajtra krasny den 😵

amadora
1. mar 2010

dobrú

amadora
2. mar 2010

dobré ránko, krásne slnečné 🙂 to je radosť sa do takého rána zobudiť 🙂

Bzuci v noci sa mi snívalo s tebou aj s tvojím mužíkom 🙂 Neviem čo presne, aké boli súvislosti, ale viem že som bola zrazu v 38tt a ešte mi nerobili ultrazvuk, to bola najväčšia haluška na tom všetkom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre