Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
2. mar 2010

Beji, dobrú chuť k obedíku...

a sranda, lebo i môj tip je Danka.K. tak som zvedavá, či sme uhádli... a ešte ma napadla Maťka, čo má Števka...
a ciarka....
ale Danka je ako prvý tip....

tak uvidíme, či nám to vyšlo.....

tami712
2. mar 2010

ahojte 🙂
Moni teším sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a držím palčeky aby bolo všetko OK 😉 😉 😉

no to som teda aj ja zvedavá kto bude ďalšia tehulka 😕

Beji no super obedík, dala by som si 😅 ja sa už dlhšie chystám na paradajkovú polievku, ale moje deti ju nechcú 😠 😠 😠

my sme dnes slávnostne zahodili cumle do koša 😝 lebo ma už poriadne hnevala, hocikedy si cez deň zmyslela že chce cumel a aj teraz a revala neskutočne, tak som sa naštvala a putovali do koša. Len som zvedavá čo bude robiť keď pôjde spať, lebo teda už bola poriadna závisláčka 😒 😒

a všimli ste si že MK bude mať nový vzhľad ? celkom sa mi to páči a budú tam aj súkromné skupiny, tak to je super 🙂 🙂 🙂

mm1
2. mar 2010

tami, my máme cumlovú metodu len tak... že ked ideme spinkať a keď sme hore tak cumel letí akože cez okno pipinkám, vranám... a vždy keď ideme spinkať, tak nám ho prinesú... 🙂

amadora
2. mar 2010

Tami no ak to zvládnete v pohode tak asi aj ja skúsim, ale ja sa tiež bojím toho spania 😅 A ja nechcem nový vzhľad, mne sa tento páčí 🙂

Kočky už tretia baba z októbroviek prišla o bábo, ja sa tak bojím 😔

tami712
2. mar 2010

aj ja sa bojím, my si s mužom už dávno vravíme že len na spanie bude mať, ale to je už neskutočné čo robila keď išla spať, tak musela mať 3 cumle 😠 😠 😠

amadora
2. mar 2010

Tami aj my máme tri 😀 Ale jeden v puse dva na stolíku ak mu jeden v noci padne a zobudí sa nech nemusím pátrať. Momentálne strašne závisláčil aj cez deň ako sme boli nemocke, ale mu ich poctivo skrývam ako sa dá aby na ne nemyslel 😅

danka.k
2. mar 2010

no akurat som sa zbadala a vidim ze mm cosi tipuje. tak idem citat ze co 😀 😀 😀

danka.k
2. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀

no MM a Beji sklamem vas.. ja tehulka nie som 😉 ale dufam ze od augusta uz budem..... 😉 😉 😉

ami nebojkaj sa nic ty o babatko neprides 😉

moni gratulujeeeeeeeeeeeem 😉

mm1
2. mar 2010

no teda, Dani!!!! tak ešte mám 2 zvyšné tipy... dúfam, že som sa trafila a verím že u teba to august istí.... 🙂 😵

Ami??????? Už som ti napísala, kto sa skrýva v brušku..... tak neblbni jo???? nepotrebuješ sa stresovať..... 😉
to je rozkaz pre tehuľku.... 🙂 😅

My máme cumel jeden, stále ten istý od narodenia... a iný ani nechcela... ale fakt už len na spanie.... sa teším, lebo donedávna bola závisláčka... 😀

bzucinka2
2. mar 2010

ahojte, monika supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis a mk ti dobre rata, lebo ak mas ukonceny 4tt on uz nahodi ze piaty, takze ak si napr 4+1 uz mas 5tt 😉 velmi sa s tebou tesim 🙂
ami no paradne sny 😀 a s mojim mm ste co stvarali 😀
beji super, ze Petko tak krasne kaka do zachodu, my ani za svet, par dni sa aspon snazil a teraz nechce nocnik ani vidiet 😒 a skolku ani my nemame istu, oni budu posielat rozhodnutie zaciatkom maja ☹

amadora
2. mar 2010

Dani 😀 A ďakujem 🙂

Megi ja viem... ďakujem ti 🙂 musím myslieť pozitívne a tešiť sa ako o tých 10 dní uvidím biť srdiečko a dám si urobiť krásnu fotečku 🙂 však s Majkom som tiež zažila všetko možné, do 7 mesiaca sa s nami s mužíkom natriasal po super maďarských cestách v kamióne 😀 a všetko bolo ok... musí byť aj teraz!

tami712
2. mar 2010

no tak bolo u nás "veselo" 😝
kým som Eme zohrievala obed, vyhrabala z koša cumle a šup do úst 😝 😝
tak som sa nas....la, hodila ich znova do koša, to bolo revu 😒 😒 😒 a samozrejme potom nechcela obedovať.
Takže išla spať s jedným cumlom, som mäká ☹ ☹ ☹ a asi to bude ťažké odučiť ju 😝

katrin82
2. mar 2010

Ahojte dievcata 🙂 vsetky vas po dlhej dobe srdecne pozdravujeme 🙂
v prvom rade chceme vsetkym podakovat za blahozelania alexikovi k narodeninam aj k meninam...alexik Vam vsetkym velmi dakuje 😉
A aj my blahozelame vsetkym oslavencom, ci uz malym alebo velkym, tak k narodeninam ako aj k meninam... 🙂
A takisto srdecne blahozelame vsetkym tehulkam a prajeme bezproblemove tehotenstvo.. 🙂

mm1
2. mar 2010

Tami tak dajte už dudlík na spinkanie.... u nás táto metoda zabrala..... 🙂

mm1
2. mar 2010

Tak padám babulky ideme ešte niekam von..... pekný zvyšok dníka 🙂

amadora
2. mar 2010

Tami u nás by to dopadlo rovnako, nič si nevyčítaj, nabudúce sa podarí 🙂

Mne volal muž, bol hrozne naštvaný, špeditér mu nadal do k.... 😠 Nemohol nájsť nejakú adresu vo Francúzsku, lebo vyrozumel z toho iba mesto a nevedel čo je názov firmy a čo ulica, navigačný mu nič z toho nebral, tak volal do firmy a špeditér že či je k.... keď to nevie nájsť 😠 Ty kokso som normálne naštvaná, ako si to môže dovoliť?! Tak muž im lieta ako handra, furt von a toto je vďaka 🙄

mimkao
2. mar 2010

Monika, veľmi, veľmi ti blahoželám k tehu, nech ti to všetko dobre dopadne. Dávaj na seba pozor. 🙂

moniqe3
2. mar 2010

bzuci, mimka, danka a ostatný: ďakujem

kokos dnes mi je dosť zle.. ani nemám chuť jesť..všetko čo vidím ma napína... teším sa týmto stavom.. 😀 😉

moniqe3
2. mar 2010

beji: tak by som si priala keby si aj ty zostala tehulka.. ☹ fakt z celého srdca ti to prajem.. 😉

skolara
2. mar 2010

ahojte
no kde by som zacala 😀
K tej skolke u nas je ich asi 10 fakt vela.
Ale jasle su len jedne mestke a ked ju dam tam tak budem nadalej poberat peniaze.
A inak moj manzel je od vcera na materskej dovolenke lebo uz sa nesmie pracovat popri materskej lebo nezapocitaju 6 rokov do dochodku. Prisiel mi list ty kokso.
My sa budeme snazilkovat od maja, lebo chcem mat jarne babo aby sa neparilo v lete v perinke.
Vionka pojde o mesiac do jasli tak uvidime ake ho bude lebo fakt sa obavam hlavne chorob lebo kamoskina mala ma sople kazdy druhy tyzden na nervy.
Kto je tehotny? 😀 same tajnosti 😀

bejca
autor
2. mar 2010

no tak Danka je mi to luto ze si neni tehu ...a teda cakam na prekvapko kto je 😉 same tajnosti ale tak co narobime 😵 😉

dakujem vam za to ze mi drzite palce 😵 snad sa podari 😀

Bzuci neboj za chvilku sa otepli a uz to pojde jedna radost Alexik ani sa nenazdas a sup sup bude bez plienky 😵

Tami aj my este dudlujeme a aj cez den by rad ale tiez mu zoberem cumlik a dostane ho az na spinkane 😉 a mame tiez len jeden / dalsie dva mam schovane 😀 / ale tak ja to na ten spanok zatial neriesim 😉

mne sa tiez paci novy vzhlad a hlavne tie sukromne temy 🙂 je to super vlastne o tom sme uz predtym dlho hovorili 😵 myslim ze je to super 🙂 ja som chcela uz zalozit 😀 a pozvat nas tam 😉 ale potom som si to rozmyslela ze ved pockam nez sa to rozbehne naostro 😉

tami712
2. mar 2010

beji aj ja si myslím že tie súkromné témy sú super 🙂 a tiež som si pomyslela, že ty ako predsedníčka triedy ju musíš založiť 😀 😀

a ten cumel ja by som to tiež neriešila keby ho mala len na spanie, ale už to bolo neúnosné 😝 ale spinkala len s jedným a doteraz si našťastie na cumel nepomyslela, len ockovi vysvetlovala keď prišiel z roboty domov že cumel je v koši 😀

danka.k
2. mar 2010

my mame dudel tiez len na spanie uz, ale niekedy sa stane ze sa cumel zabudne v posteli a on ho najde a potom ho neda uz ani za svet 😀 😀 😀 😀

danka.k
2. mar 2010

beji vy ste nevyhrali??????????????????????? to sa nehra

bejca
autor
2. mar 2010

Tami neboj Emka si zvykne 😉 ved do 20 tky nebudu dudlat 😉 😀 aked tak ine 😀 😉 no a teda s tou temou si uzasna 😀 😀 😀 😀

Danka aj u nas to tak je takze ho hned schovavam 😀 do skrine 😀 a on presne vie kde ale teda je to vysoko 😉 tak ed ide spinkat otvori skrinu a krici duduuuuuuuuuuuu 😀

a uz vyhral chlapcek Jurko 2 rocny 😉 narodeny o 20:00 🙂

bejca
autor
2. mar 2010

xixixixi Danka 😀 nevadi 😉 ved to sa dalo cakat 😉

danka.k
2. mar 2010

vrrrrrrrrrrrrr vadit sa s nimi... 😀 😀 😀 aspon dakeho plysaka ench petkovi poslu

bejca
autor
2. mar 2010

😀 no tak to by mohli 😀 😉

bejca
autor
2. mar 2010

a pravidla su pravidla 😉

skolara
2. mar 2010

beji a petko sa o ktorej narodil?
😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre