Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
30. jún 2009

Beji aj my sme to tak mali stale navrete uz som si mysela ,ze uz uz a nic a uz mame asi pokoj.Ta teta je bohova 😀 Stevko este nedociahne na klucku on je taky stuplik ma 80cm 🙂

recept na tu fazulu: 🙂

potebujeme - fazulu tmavu
- obycajne pareky tie hrube
- kecup alebo paradaj.pretlak
-bob.list.
-trocha klobasy.
Fazulu si dame varit do vody +bob.list,osolis alebo tam das jeden bujon. potom ked sa tobude varit nakrajas na kocky parky a das do toho varit + klobasu pre chut .ked uz bude fazula do polomakka tak das kecup a paradaj.pretlak.ja som dala aj aj.dochutis podla chuti ja som dala trocha cukru ,aby to nebolo take kyslaste a zahustila.(vsak vies fazulu den pred tym namoc.

martina1982
30. jún 2009

ked ti nebude nieco jasne napis 🙂

martina1982
30. jún 2009

Beji inac ja som dala asi 250g fazule a 3 obycajne parky a jednu klobasu.Podla toho kolko chces toho urobit

bzucinka2
30. jún 2009

u nas rusili predajnu a oplatku som kupila za 2,50 🙂
beji krasny petko adidasko 😀
ja som zehlila vcera, ale doobeda 🙂
inak na happy fote maju akciu na fotky 10*15 0,06 €, tak som naobjednavala, lebo uz 10 mesiacov som nedala vyvolat fotky, nejak muzik nenahlasil akciu a teraz sa nedoplatime 😀 😝 😀
matka skus mu tam zapnut nejaku malu lampu do zasuvky alebo ja mu zapinam svietiaceho macka 😉
ciarka, tak to ti nezavidim veru, mne stacil tento vcerajsok, dnes uz pekne ranajkoval, aj desiatoval, tak snad aj obed zvladneme 🙂
ami my nevarime, maminka nas nabalila, aby sme nehladovali, tak mame plnenu papriku a kuracie rezne obalovane na mandliach 🙂
jeeeeeeeeeej beji, to muselo byt zlatucke 🙂 v dobrom zavidime pokroky 😉
inak ja asi zacnem objednavat disneyove knizky prisla mi ponuka, tak asi vyskusam www.dkk.sk
ami my pocuvame len pred spanim, cez den tiez nehrozi, ale vecer zazrakom pocuva a ukazuje kde vsade je macko 🙂
teta ruza nema chybu, chudatko 😀

bzucinka2
30. jún 2009

a este som sa mala opytat za kamosku, ze tie co uz nekojite ako casto deti papaju v noci, lebo jej maly jedava o 18,30 vecera 240ml, okolo 23,00 - 120ml, potom 180 ml okolo 4,00 a rano o 6,00 180ml a mne sa to zda raz vela za noc 😝

amadora
30. jún 2009

Beji vitaj v klube čo tých čo musia striehnuť na dvere 😀

No nakoniec robím francúzske zemiaky. Tiež som si nemohla vybrať väčšiu piplačku 😝

Bzuci a aké staré dieťatko? 😕 Ja si už neviem predstaviť že by sme v noci ešte papali 😅

martina1982
30. jún 2009

Bzuci dakujem vyskusam mu dat svetlo.my papame 2 krat mlieko na den rano vypije 210ml a vecer o tej 20hod tiez 210ml a v noci uz nepapa. nase deti mali vypit na den 500ml. na krabicke pisu na UM

Ami aj fancuzke zemiaky su mnam 🙂

ciarka
30. jún 2009

Matka,Bejeca dakujeme za gratulacie.

Matka-a ako bolo na prechadzke???Si sa ne.......la?I

Inak sa vam teda trosku pochvalim aj za ten maly uspech.Ja chudne od 30.maja a dnes som sa vazila a merala a mam o 1,5kg menej, o 4cm menej v nohach a o 1 cm menej v pase,sice to nie je ako mimkao ale tesim sa aj z toho mala.Snad to pojde pomaly dole.Ja som ako bzucinka- nie som zastanca diet,lebo to ma jojo efekt.Takze jem mensie porcie,snazim sa nejest sladke a po 18.00h nejest.Jest male porcie 5 krat denne,nic vysmazane a tucne.Myslim si ,ze aj ked to pojde pomalsie bez drastickych diet,tak to bude dlhodobo,drzte palce!!!!!!
Inak by som chcela schudnut 10kg,vsak bzuci vies.

Mimkao-tebe gratulujem k takemu uspechu,7 kg.A za aku dobu si to schudla???

bzucinka2
30. jún 2009

teraz v maji mal rok 🙂 ami matka dakujeme, len ona nevie ako ho to odnaucit, ja som jej poradila, zamenit ho s cajom, ale to nepomaha, tak som jej teraz vravela, nech mu skusi znizovat postupne davky, nic ine ma nenapadlo 😒

amadora
30. jún 2009

no Bzuci neporadím, podľa mňa na to musí prísť sám 😒

amadora
30. jún 2009

Ja mám takú radosť dnes 🙂 🙂 🙂 Potešili sme s mužom jedno dievčatko ktoré si to veľmi zaslúži 🙂 Je to dcéra môjho bratranca, má 7 rokov. Bratranec sa dal dokopy s jej mamou, na ktorú neviem nájsť slušné slovo... živila sa ako striptérka, to hovorí samo za seba a už mala jedno dieťa (mimochodom stelesnené zlo 😖 ). Už ako pár mesačná sa malá dostala do nemocnice lebo bola podvyživená. Všelijako sa to točilo s nimi, rodina sa im snažila pomáhať, aj sa im hrozili, nič nepomohlo. Skončilo to tak že oni sa rozišli a bratranec nechal malú niekde v ČR u kamaráta s tým že na chvíľu nech mu ju postrážia a viac sa neukázal... moja teta sa to dozvedala, bola pre ňu a už pár rokov žije u nej, súd jej ju zveril do opatery. Je to to najúžasnejšie dievčatko, milé, tiché, vďačné za každý pohľad či milé slovo. Proste druhé také dieťa v jej veku nepoznám. Teta je už na dôchodku, veľa peňazí nemajú, ale snažia sa pretĺcť. Keď sme boli v BB minule tak sme boli u nich (som to tu písala) a malá hovorila o tom ako by chcela mobil. Tak náš tatko doma povedal že jej pošleme a čo som ja mala náhradný tak jej ho poriadne vyčistil a všetko a poslali sme jej ho. Dnes mi teta volala že obe plakali od šťastia, že malá hovorila že taký krásny darček nikdy nedostala... hrozne som dojatá a šťastná že sme jej spravili takú radosť 🙂

martina1982
30. jún 2009

Ciarka gratulujem ,ze si o 1,5kg lahsia 🙂

Bzuci ,ja som Stevka odnaucila tak ,ze som mu v noci dala vzdy menej mlieka .Kazde dieta je ine .

Ami,to je krasne aj mne vyhrkli slzy 😢

bzucinka2
30. jún 2009

ami krasny dobry skutok ste urobili, patri vam zasluzene pochvala 😉
ciarka, drzim palceky aby sa ti to podarilo 🙂 ja som uz treti den nejedla sladke, veceriavam teraz melon, ani pecivo som ziadne nejedla a kila nabrate na dovolenke su prec, tak sa idem snazit pokracovat dalej a denne cvicim s dvd-ckom, tak uvidime co bude dalej 🙂

bzucinka2
30. jún 2009

stale nikoho? ☹ no ked odidem, tak sem vsetky nabehnete 🙂

amadora
30. jún 2009

Baby ďakujem, ja mám taký dobrý pocit na duši z toho 🙂

Bzuci ja už dlho hľadám dáke dvd s cvičením. Mohla by si mi prepáliť? Lebo brata keď som prosila aby mi kúpil (k dákemu sviatku chcel vedieť čo chcem) tak mi doniesol dvd a už keď som tam videla meno Carmen Elektra tak mi to bolo podozrivé... a ono to návod ako robiť striptíz 😀 Akože využilo sa ale cvičenie by som radšej 😀 😀 😀

Písala mi tá pani z cukrárni, tak oplátka A4 + 15 ruží a 30 lístkov + tie srdcia svadobné s ružami + poštovné ma to vyjde cca 400-450 Sk 🙂

Majko je tak protivný dnes že už mi je do plaču z neho ☹

tami712
30. jún 2009

ahojte 🙂
tak vysvedčko máme samé jednotky 🙂

no a moje menšie dieťa dnes spalo za celý deň "až" 5 minút 😝 😝 zaspala nám v aute, keď sme sa vracali domov a mysleli sme si, že ju preložíme do postieľky a bude spať ďalej, lebo už bola poriadne unavená - bolo 14.00 hod, no ale mladá dáma sa hneď v postieľke prebrala a už nechcela zaspať. Tak sme vydržali v pohode až doteraz, teraz sa práve kúpe, je to fakt nezmar 😀

ami super že ste spravili dobrý skutok 😵

ciarka super si schudla, len tak ďalej, ja som práve skončila 2-mesačné cvičenie a zatiaľ som schudla 2 kg, len ma mrzí že som sa nepomerala. A idem cvičiť aj ďalšie 2 mesiace tak som zvedavá. Len s tým jedením je to u mňa ťažké, ja keď mám nervy tak si doprajem a hlavne čokoládu 😅

amadora
30. jún 2009

No tak drobček už dáku pol hodinku búva a ja idem vypratávať skrine lebo mužovi už "kypia" veci von, takže môžem reorganizovať 😝

Náš starký je už doma 🙂

bejca
autor
30. jún 2009

ahojte 😵

pozehlene 😀 tak budem mat dlho pokoj 😉

nejdem vsetko citat lebo ledva na vas pozeram 😀 ale hlavne : Bzuci uz som sa prihlasila 😀 a teraz nam budu chodit knizky domov aj s darcekom sa mi to paci tak som sa hned zaregistrovala 😀 😉 dakujeeeeeeeeeeeeem 🙂 a co sa tyka UM tak ja davam rano cca 250 ml a vecer cca 200ml a spi celu noc 😉 cajom neodporucam nahradzat - dieta by malo vediet a zacat chapat ze sa v noci spi a nepije a nepapa 😅 viem ze to je niekedy " tazke " ale aj my viacere sme tym presli ked plakali a museli sme s tym " bojovat " aby spinkali takze par dni " stuple " do usi 😉 a vydrzat 😅 prosimta a ake mas DVD ?? ja by som rada nieco len neviem co by som ... cviciit brusaky ma nebavi 😝 ale taky step ... ci akos a to vola by som rada porad alebo ak mas neda sa napalit ??? 😉 a teda zavidim tak lahko zhodene kila 😉 mne nepúomoze ani to co pises 🙂

MArtinka dakujem za recept 🙂 isto niekedy skusim 😵

Ami dakujem za privitanie do klubu 😀 a teda peknu radost ste spravili tomu dievcatku 🙂 jeeeeeeeeej mile 😵 a Petko bol tiez dnes taky nejaky zly 😅

Ciarka grqatulujeme k chudnutiau len tak dalej 🙂 drzime palce 😉

TAmi gratulujeme k vysvedcku 🙂 a teda Emka je fakt nezmar 😉 co sa tyka este vcerajsej tovej " kritike " ze si si pripadala ako " super " mama ci ako si to napisala .... 😉 tak ja som vcera bola taka ista ☹ no a aj dnes som nejaka podrazdena bola ... ale to je asi tym pocasim 😝 😉

bejca
autor
30. jún 2009

a predsa som vas precitala 😀 😉 pa a dobru nocku 🙂

amadora
1. júl 2009

Dobré ránko!

Niet nad skorý ranný budíček 😖

Beji, Tami, pridávam sa ku "super" mamám, ja tiež chytám nervy keď je takýto a pokričím na neho a potom ma to mrzí 😒

Lili, Spapulka, vašim Diankám želáme všetko naj k dnešným meninám 🙂 🙂 🙂

bejca
autor
1. júl 2009

dobre ranko 🙂

my sme spinkali do cca 7 mej 😉 cize v pohode len keby mama isla skor spat 😀 ale ved ja s nim chodim cez obed 😉 tak dospim 😀

Spapulka , Lili aj my sa pripajame a posielame pusinky 😵 vsetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ k meninkam 🙂

Ami no asi je to aj tym pocasim ze sme take podrazdene alebo co 😒

amadora
1. júl 2009

Beji alebo tými deťmi, že? 😀

aja7
1. júl 2009

Ahojte 🙂

Diankam prajeme vsetko najsamlepsie k meninkam 🙂

bzucinka2
1. júl 2009

tak neklofne ma? napisala som dlhy prispevok a zmizol 😠 teraz aby som pisala od zaciatku 😠 😠 😠

diankam prajeme aj my len to najkrajsie 🙂 🙂 🙂

aj ja patrim obcas k "super"mamam 😒 😒 😒

beji , ami su to dvd od kamosky z casopisu emma, 2x pilates, raz cvicenie zory ochodnickej a raz nejake cvicenie ABS na brucho, to som cvicila teraz dva dni a nejak sa mi nepozdavalo, dnes skusim tu zoru 🙂 rada by som vam ich napalila, ale nemam doma dvd napalovacku, ale cez vikend sa opytam synovca ci nema a ci by mi to nenapalil aspon nieco, tak mi dajte vediet, ktore vam dam napalit 🙂

beji, lehko isli dole len tie dovolenkove kilecka, ale tie dalsie co chcem, tak sa nechcu hnut, to asi preto, ze chcem len takymch 5-6 kil a mrchy su na mne asi zazrate alebo co 😒 chyba je aj v mojej pevnej voli ktoru som si nebola zobrat ked ju rozdavali, sladkemu odolam par dni a potom si musim dat, lebo ma cvhyti abstak 😀 pecivo mi teraz nechyba, veceriavam ovocie a hlavne melony, tak potom beham celu noc na zachod 😀 takze niet co zavidiet ☹
a pytala som sa na ten zupancek a uz ho nema, ale skus pozriet na www.baby-bazar.sk tusim a tam su tiez krasne, sice niektore su nosene, ale za super ceny najdes 🙂

bzucinka2
1. júl 2009

beji, aj ja som objednala toho lady a trumpa a uz sa tesim co pride, dufam ze to nebudu mini knizky, to ich potom zrusim 🙂

bejca
autor
1. júl 2009

Bzuci mne mozes napalit ak sa bude dat nieco take co je pohybove nie nejake cviky ... ako som pisala nieco na sposob " step dač " ci ako sa to vola 🙂 ja neviem ani co to je ten pilates 😀 dakujem vopred a ja som si objednala tiez to co ty a mali by to byt klasicke ako pisu : Knižky od Walta Disneyho majú rozmer 165 x 240 mm a majú 44 strán. takze budu dobre neboj 🙂 a chodi to raz za mesiac 😉 a podla toho co som sa docitala malo by to byt tak ze ak neprevezmes nezaplatis a potom ta zrusia ale ak budes chciet zasa sa prihlasis a zasa posielaju 😉

Ami zeby detmi 😀

Ajka ako ?? uz dospate 🙂 a ako nove objednavky ?? 😵 dufam ze sa dari 🙂

bejca
autor
1. júl 2009

mame doma knizku " o Kamilkovi a Milkovi ako ta ucia farby " a vcera som " vymakla " Petka ako si tam tie farby doplna sam 😉 tak som ho natocila mozte kuk pridavam video na FB 🙂 ak chcete teda 🙂

amadora
1. júl 2009

Bzuci pilates sa necvičí na loptách? Ja by som niečo také ako Beja, niečo na spôsob aerobiku ak máš 🙂

tami712
1. júl 2009

ahojte 🙂
no tak prázdniny u nás už začali, dovolenkuje s nami aj tatko a už Viktor stihol aj dostať výprask od muža, lebo už stihol robiť zle Eme. Takže už máme doma rušno 😝 😀

a ja som si práve našla kliešťa na stehne pri nohavičkách, takže super 😒 a to som včera bola len chvíľu von, tak neviem ako sa mi tam dostal 😒

bejca
autor
1. júl 2009

TAmi no tak prazdninujete vo velkom 😅 a co sa kliesta tyka - to vies sex na trave ..... 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre