Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

katrin82
4. mar 2010

mm, my sme boli uz u lekarky vcera...a volala som jej aj teraz, a kedze uz nie je dehydrovany, tak do nemocnice nemusime ist, nastastie....mam mu davat len ten kulisek s horkym cajom a samozrejme dieta dalej....ale tak snad sa uz len polepsi.... 🙂

moniqe3
4. mar 2010

kati: tak potom nasaď dietu a ten čajík.. dieta je základ.. verím, že do večera bude Alexíkovi lepšie.. 😉

mm1
4. mar 2010

tak to som nevedela Kati, tak potom fakt dietujte a žiadne mliečko do bruška, lebo budete stále na tom istom mieste.....
Držkáme palčeky aby sa polepšilo..... 😵

katrin82
4. mar 2010

Moni, ja som si neviem preco myslela, ze piskoty moze, ale teraz mi lekarka povedala, ze to je sladke, tak, ze preto z toho vracal, ze to mu nemam davat...ze ked tak radsej tie kukuricne chrumky...a tu infuzku teraz nepotrebuje, lebo zatial sa mi chvalabohu dari do neho dostat tekutiny a aj moc ukazal, ze uz nie je dehydrovany...

katrin82
4. mar 2010

dakujem vam baby este raz.... 🙂
ved dietujeme, vcera v podstate za cely den zjedol len jeden suchy rohlik a jeden banan...a dva dni predtym vobec nic okrem trosky ryze...

mm1
4. mar 2010

chce to asi čas, kým sa upravia tie črievka.... 😢

tami712
4. mar 2010

ahojte 🙂
babulky ešte ohľadom tých škôlok, neviete či si môžme podať prihlášku aj do viacerých, či len do jednej ? 😕
my sme to včera s mužom preberali a ja fakt neviem čo robiť, či dúfať že mi ju zoberú tu u nás, alebo dať do susednej.
Je to fakt hrozné, že teda ja budem v robote a dieťa mi nezoberú od 3.rokov do škôlky 😝 😝

amadora
4. mar 2010

ahojte 🙂

ja som bola nat ej hematológii, krv mi brali až o 10:00 takže mi už riadne muzikanti v bruchu vyhrávali. ale teším sa, lebo mi doktor povedal že krvný obraz v poriadku a zatiaľ si nemusím pichať heparín 🙂 stačí chodiť na kontrolu a prípadne ak by sa to zhoršilo tak potom nasadíme 🙂

ale unavená som ako kôň, celé doobedie u doktora a potom fofrom domov za malým nachystať mu obed a uložiť ho, idem si pospať 😔

Lili aj vám ostatným ďakujem za názor na tú škôlku 🙂 Moni tu sú staré učiteľky čo učili ešte môjho muža takže z toho mám trochu obavy 😀

Katrin som rada že je vám trochu lepšie, držím palce nech sa to len a len zlepšuje 🙂

Tami aj my to budeme preberať s mužom, tiež neviem čo spravíme 😒

aja7
4. mar 2010

Ahojte 🙂

tami, my sme dali 2 prihlasky, obidve skolky su vo Svite, ale jedna je v takej "mestskej" casti Svitu. Zatial mi nic neprislo, ale uz som pocula, ze sa to nejako sleduje a ze nam asi pride upozornennie, ze len do jednej ho mozem prihlasit 🙄 😕 co je inac dobra hovadina.

U nas problem nie je s miestom, len s cikanim do plienky, dnes sa cca za hodinu pocikal 3x, vzdy najskor sedel na nocniku, postavil sa a do 5min pustil do pancuch.. 😝 a takto to ide uz asi 2.mesiac.

Ja sa len modlim, aby to pochopil do septembra a mohol ist do skolky 😠

moniqe3
4. mar 2010

aji: no ja som ešte pred týždňom za deň 8pančúch prala lebo viki sa vycikala iba vtedy ak som ju sama šupla na šerblík ale sama to nevedela zadržať a vypýtať sa..ale včera tiež skoro po 2mesiacoch... si sama doškla k šerblíku dala dole pančušky a nohavičky hačala si vycikala sa... zavolala ma že čuri čuri a tešila som sa ako malé dievčatko s ňou.. som výskala a tlieskala a za odmenu som jej dala kinder čokinu sama sa obliekla..ale keď dojedla čokinu tak znova si hačala na šerblík a vycikala a že mňam mňam..:D

amadora
4. mar 2010

Bzuci jéj, aké máš krásne brušinko 😵 Rastiete ako z vody, to bude chlapisko ako buk 🙂 Ešte nedávno som bola u vás a ako ti to bruško odvtedy narástlo 🙂

mm1
4. mar 2010

BABULKY, zajtra mám dovolenku, tak tu nebudem... tak dávajte na seba pozor...
papá 🙂

amadora
4. mar 2010

A Bzuci krásna torta 😀 Super sa ti podarila, ani si sa napochválila že pečieš 😉

bzucinka2
4. mar 2010

ahojte
monika, jedine kvapky ktore mozes do nosa je pinosol, mam to prediskutovane s nosnym doktorom kamosom 😉
ami neviem ci som spominala ci nie, uz sa nepamatam, babo mi asi ubera aj z mozgu 😀 a dakujem za pochvalu, ty hned vsetko vypatras 😉
monika gratulujeme k cikaniu 🙂
ajka, ja som to teraz na par tyzdnov vzdala, lebo sa zacal hnevat na nocnik a o take 2-3 skusime zase 🙂 nebojsa, v lete sa to urcite naucia 🙂

amadora
4. mar 2010

Bzuci čo či si spomínala 😅 Asi aj mne uberá lebo fakt neviem čo myslíš 😀

bzucinka2
4. mar 2010

tu tortu myslim, ci som nepisala, ze idem v piatok mamine ozdobit tortu, ale mozno som si to len pomyslela a nenapisala 😅
a super, ze mas dobre vysledky, len nech to tak aj ostane 🙂

amadora
4. mar 2010

ahá 😀 no neviem, možno si aj spomínala a ja som prehliadla 😉 ale je fakt krásna 🙂 a ďakujem, tiež dúfam že to tak ostane, už len preto že čakať tam každý mesiac celé doobedie tiež nie je ktovie čo 😝

a čo sa týka tých kvapiek do nosa, je ich veľa čo môžu aj tehotné, ja osobne mám doma aj Mar a Quixx, ale to si môžem s prepáčením rovno nacikať do nosa, účinok by bol rovnaký 😝 mne tieto spreje vôbec ale vôbec nos neuvoľnia 😒

bzucinka2
4. mar 2010

mne ten pinosol pomoze uvolnit frnak, to je bylinkove a ten mar a quixx su tusim len morska sol 😉

amadora
4. mar 2010

no vyskúšam ale beda ak nepomôže, dám ti preplatiť 😀

moniqe3
4. mar 2010

ja som bola dnes v lekárni že kvapky do nosa pre tehotné a mne povedala, že iba mar..ale ten mi nejak nepomáha..ale baby dúfam, že nebudem patriť medzi tie tehulky, ktoré majú celé tehu upchatý nos.. 😒 je tu aj taká téma..a teda je ich veľa tých báb čo to mali ako príznak tehu a celé tehotenstvo nemohli normálne dýchať až po pôrode..

ronit
4. mar 2010

AHOJTE VSETKY KVAPKY DO NOSA MOZU tehotne, napriek pribalovym letakom, staci neprehanat mnozstvo a dlzku podavania.

ronit
4. mar 2010

aj nasivin aj sanorin, do krvi a k babatku sa pri lokalnom podavani do nosa nedostane nic.

amadora
4. mar 2010

Ronit cmuk ti za túto vetu 😀 Mne našťastie klop klop vyzerá že nádcha prechádza 🙂

ronit
4. mar 2010

🙂

amadora
4. mar 2010

inak toto isté mi pred dvoma dňami písala Lenka Anettová na FB že jej to povedal pôrodník 🙂 Moni som ti to písala 🙂

moniqe3
4. mar 2010

ronit: Teba som potrebovala.. 😉 a ešte sa ťa chcem spýtať, že keď som ešte nevedela, že som tehu tak som brala tantum verde aj sprej do hrdla aj kloktadlo a calcium sirup. ??? čo ty načo?? ☹

amadora
4. mar 2010

Moni podľa mňa nestresuj 😉 Koľké ženy ešte pijú a fajčia kým nevedia že sú tehu (niektoré aj potom 😒 ) a všetko je v poriadku. Nie je to príjemný pocit, ja viem (tiež som sa teraz nabrala liekov a aj keď sú písané aj pre tehotné nemám dobrý pocit) ale určite to bude ok 🙂

moniqe3
4. mar 2010

inač keď som bola s viki tehotná a NEVEDELA som o tom tak som si spokojne fajčila a oslavovala svoje narodky typu, že ráno som si skoro nepamätala čo sa všetko dialo... a teraz sa bojím kvapiek do nosa...

moniqe3
4. mar 2010

ami: :D no píšeme si o tom istom..

moniqe3
4. mar 2010

inač hnačka v tehotenstve je ževraj očista tela..že telo sa zbavuje toxínov.. a že by sme mali brať dvojitú dávku Cčka.. lebo telo to teraz potrebuje.. Ronit čo hovoríš na tieto tvrdenia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre